Survival challenge

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:
Survival challenge

Příspěvek od Fraxinus » 03.11.2017, 12:46 hod.

Dámy a pánové, než započne MF turnaj vol. 8, je potřeba tuto sekci dle mého názoru po dlouhodobé absenci jakékoliv akce a po migraci stránek oživit, aby měl následující turnaj co největší účast, a aby si lidé nemysleli, že to tady už odumřelo. Neodumřelo!! Proto zakládám tento mini turnaj, který bude sloužit jak k pobavení, tak pro trénink a nácvik hraničních situací, kdy jde o život. Proč? Čtěte dále.

PRAVIDLA
1) Je možné vybrat si jakoukoliv postavu, od 1. levlu, single player, verze 1.13 a výš, a pouze hardcore. Předměty si s postavou musíte najít či koupit sám.
2) Jediná skillová omezení: zákaz skillů Prayer, Cleansing, Meditation, Cobra Strike; Zákaz prayer merce ve 2. aktu; Zákaz runového slova Insight.
3) Hned na začátku hry, než vylezete ven z Rogue Encampment, vypijete nebo prodáte všechny léčivé lahvičky.
4) V co nejkratší možné době nahradíte místo v opasku bordelem, například svitky městského portálu.
5) Platí zákaz sbírat, kupovat a hlavně používat jakékoliv lahvičky léčení/many/rejuvky, ale i staminy, thawing a antidote.
6) Léčení díky předmětům s replenish life a s life stealem je dovolené. (Stejně to bude časem k prdu. :lol: )
7) Platí zákaz navštěvovat město za účelem vyléčení se např. u Akary i na oživení merce. Jediné výjimky jsou v případě, že je to nezbytné pro splnění questů. Oživení merce je tudíž povoleno pouze po splnění questu u Kašiji na další obtížnosti.
8) Léčení u šrajn a studní je povolené, nicméně nesmíte se tam po použití vracet (lze použít tedy jen jednou), ale ani se tam nesmíte vracet, pokud ji nepoužijete a odejdete od ní dál než na jednu obrazovku.
9) Vzhledem k pravděpodobné krátkodobé životnosti postav sem vkládejte podrobné informace o vašem postupu.
10) Vyhraje ten, kdo se takto bez pomoci lahviček dostane co nejdál a na co nejvyšší levl. Players není omezeno.
11) Pokud zemřete, informujte nás v tomto tématu (nezbytné minimum: level a odhad, kolik zbývalo do dalšího; lokace a jméno vašeho vraha). Pokud budete chtít pokračovat, klidně začněte s novou postavou znovu a zkuste se zlepšit oproti minule. Hezkou zábavu! :wave:
12) Startujeme v sobotu 4. listopadu, 8:00. Konec dle dohody, ale předběžně bych to viděl na 16. listopadu v 18:00. AKTUALIZACE: Konec a vyhodnocení turnaje proběhne v neděli 17. prosince v 18:00.

Snad jsem na nic nezapomněl.
Poznámka: Skilly a merce, co jsem zakázal, tak proto, že by to bylo s nimi příliš snadné. A kobra je oproti běžným life stealům přeci jen děsně imba, tam by stačila jedna rána a z 1 hp jsi zas na max.

ÚČASTNÍCI
1) Fraxinus - assassinka: Claws of Thunder + Dragon Tail :dead:
- - - - - - - -- paladin: Holy Freeze střelec :dead:
- - - - - - - -- sorceress: Ice Bolt
2) Secondface - druid: vlk-> Feral Rage +Fury
3) ZOMB - druid: Raven
4) Deathmerse - amazonka: Bowazonka :dead:
5) dawemorraless - druid: Summoner - Guardian DeadBoy >:D
6) Abuzus - barbar: Double Swing
7) Welvet - čarodějka: Frozen Orb, Hydra, Energy Shield
8) RIP - nekromancer: Poison Dagger, Kletby
9) Slw - čarodějka: Blaze, Fire Wall :dead:
- - - - -- čarodějka: Charged bolt + Lightning + Enchant :arrow:
- - - - -- druid: Fire Claw medvěd, Shockwave, Grizzly
10) BliiNky - amazonka: Lightning jawazon :dead:
- - - - - - - -- amazonka: Lightning jawazon :dead:
- - - - - - - -- amazonka: Lightning jawazon :dead:
11) Sajs - druid: Summoner :dead:

VYHODNOCENÍ VIZ ZDE
Naposledy upravil(a) Fraxinus dne 17.12.2017, 19:54 hod., celkem upraveno 23 x.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Survival challenge

Příspěvek od dawemorraless » 03.11.2017, 13:00 hod.

Kua ani manu nepoužívat? :OXO
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Survival challenge

Příspěvek od Fraxinus » 03.11.2017, 13:08 hod.

A já se rozhodl: pojedu to s assassinkou, zaměřenou na Claws of Thunder + Dragon Tail.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Secondface
Gorebelly
Příspěvky:328
BattleTag:Malobrach#2322
Bydliště:Prostějov

Re: Survival challenge

Příspěvek od Secondface » 03.11.2017, 14:38 hod.

Jméno: Sven
Klasa: Druid
Lvl: 86
Lokace: Guardian
Build: Feral rage + Fury

Status: Guardian
Equip:
Zbraň: Ethereal Dred Crack - Martel De Fer upnuté na Thunder Maul 50% IAS (Shael)/ 176%ed (damage zbraně 135 - 759)/ 14 max dmg / 289 AR / 9% light rezz. / repairs dur. 50% ed to undead
Switch: !!!!!!!!!!!!!!!! Krystal Sword + CtA + Monarch - Spirit !!!!!!!!!!!!!
Helma: Alpha Helm - Doom Shell: +1 Dudu skills /+3 Fury / +3 Méďa /+1 Tornado / 68%ed / 10 energy / + 51 mana (base of char lvl) poison legth red. / repair dur.
Brnění: Supperior(11%) Balrog skin - Smoke
Ruce: Gryph Claw - Heavy Bracers: 3% Mana steal / 44% ed / cold rez. 25% / light rez. 26% / 24% MF
Boty: Mesh boots - Natalya´s Soul
Opasek: Immortal Kings Detail - War belt
CRAFT Rune master - Ring1: 8% chance to lighting / 2% life steal / 1 strenght / 11 life / 5 cold rez / 28 light rez. / 5 fire rez. / 27 poison rez.
CRAFT Havoc Gyre - Ring2: 9 max dmg 19 AR / 3% life / 1 strenght / 17 life / 8 all rez.
CRAFT Order Scarab - Amulet: 8% Faster run walk / 4% mana steal / 3% life steal / 8 strenght / 70 life


Charmy:
Grand charm of Vita +39 life
Grand charm of Vita +36 life
Grand charm of Vita +36 life
Azure Grand charm of Vita cold rez. 7% / +37 life
Grand charm of Vita +40 life

Pestilent Large charm of Burning 5-6 fire dmg / 175 poison dmg.
Large charm of Vita +29 life

Small charm of Vita +18 life
Small charm of Vita +16 life
Azure small charm of the Glacier 3-6 cold dmg / cold rez. 3%
Fine Small charm of Sustance 3 max dmg / 18 AR / 14 life
Stalwart Small charm of Vita 26 def / +16 life
Small charm of Good Luck %7 MF
Small charm of Good Luck %6 MF
Fine Small charm +3 dmg / 16 AR

Dohráno 20 listopadu asi dva dny po dawevovi




Merc: Roguna - Dead
Naposledy upravil(a) Secondface dne 17.12.2017, 19:22 hod., celkem upraveno 18 x.
>>>>>> --- MF turnaj vol. 10 --- <<<<<<
MF vol. 9 ---/--- MF vol. 8 ---/--- Survival Challenge ---/--- MF vol.5 ---/--- Ironman Challenge
Obrázek

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Survival challenge

Příspěvek od ZOMB » 03.11.2017, 15:40 hod.

A jak je to s nakupováním a opravou? Je to povolené? A co gamble?
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Survival challenge

Příspěvek od Fraxinus » 03.11.2017, 15:55 hod.

Ano, všechno to je povolené.

Jenom jsem zapomněl, předměty si musíš najít či koupit sám.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Survival challenge

Příspěvek od ZOMB » 03.11.2017, 16:13 hod.

Super, tak já se hlásím s druidem havraníkem :wave: (nebo alespoň něco na ten způsob :D)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Deathmerse
Wraith
Příspěvky:100
BattleTag:Vochmurka@1314

Re: Survival challenge

Příspěvek od Deathmerse » 03.11.2017, 17:11 hod.

Zdárec, taky se hlásím :)

Korekce:

Postava: Enikka - Bowazonka
Naposledy upravil(a) Deathmerse dne 03.11.2017, 18:46 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Survival challenge

Příspěvek od Fraxinus » 03.11.2017, 17:55 hod.

Vítejte oba v turnaji.
Deathmerse: Ještě prosím sděl, jakou postavu a build pojedeš.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Survival challenge

Příspěvek od dawemorraless » 03.11.2017, 18:05 hod.

Já to prubnu za dudu summoner :wave:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Survival challenge

Příspěvek od Fraxinus » 03.11.2017, 18:31 hod.

Palec hore. :wave:
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Deathmerse
Wraith
Příspěvky:100
BattleTag:Vochmurka@1314

Re: Survival challenge

Příspěvek od Deathmerse » 03.11.2017, 18:54 hod.

Jinak dobrej nápad na turnájek.... Alespoň odpadá otrava chodit doplňovat do města flašky :P....HEHE :green:

Uživatelský avatar
Deathmerse
Wraith
Příspěvky:100
BattleTag:Vochmurka@1314

Re: Survival challenge

Příspěvek od Deathmerse » 03.11.2017, 19:27 hod.

Ještě otázka...Plugy je povolen? :D

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Survival challenge

Příspěvek od Fraxinus » 03.11.2017, 19:53 hod.

Jasně.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Survival challenge

Příspěvek od Fraxinus » 04.11.2017, 08:00 hod.

Tak startujeme.

Kdo ještě chce, klidně se může ještě přihlásit dodatečně.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Survival challenge

Příspěvek od Abuzus » 04.11.2017, 09:12 hod.

Ahoj, já to nechápu, když se v 2 aktu jdu opravit, tak mně zároveň i vyléčí, stejně tak Akara, když si chci nakoupit nebo identifikovat. Kde je ta hranice, kdy tam můžu jít?? (myšleno k Akaře)
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Survival challenge

Příspěvek od Fraxinus » 04.11.2017, 09:21 hod.

K Akaře jdi jen po splnění Den of Evil a Caina. K Faře nikdy. K Ormusovi jen při návratu s Gidbinnem, k Jamelle nikdy, k Malah jen po záchraně Anči. Ve všech případech ti 20 svitků v knize identifikace nebo town portálů bude stačit do zbytku aktu.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Survival challenge

Příspěvek od Abuzus » 04.11.2017, 09:27 hod.

OK, a můžu si po DenOE koupit knihy? Nebo jak to je s identifikací do splnění Caina?
A co klíče a portály, jen sbíráme?

Asi jo, takže Abuzus/Barbar/Double Swing
Naposledy upravil(a) Abuzus dne 04.11.2017, 09:53 hod., celkem upraveno 1 x.
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Survival challenge

Příspěvek od Fraxinus » 04.11.2017, 09:53 hod.

Jj, a vítej v turnaji.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Survival challenge

Příspěvek od Fraxinus » 04.11.2017, 11:02 hod.

1. akt: Začal jsem vychlastáním všech 4 lahviček, nastavením na players 8, a šel na to. U zombíků jsem praktikoval udeř, popoběhni, majznout přes hlavu, popoběhnout a tak dál. Trefili mě v celým Blood Mooru jen asi 3x, falleni moc nebezpeční nebyli a krysáci taky ne. Pozvolna jsem se vybavil defenzivními věcmi, našel druhé katary, a investoval všude, kam budu potřebovat, jen po bodu, dával skoro vše do vitality, a do levlu 6 nabíjím Tiger Striky, mana vždy vydržela tak akorát do dalšího levlu. Pak v chatce a ještě někde z potvory mám dvě chipped lebky. :twisted: Ty jsem použil až později. V Den of Evil jsem si musel dát bacha, aby mě neobklíčili falleni a já se nemusel strachovat o život. Pak Corpsefire mě trefil asi 3x, a dost nakládal, pacholek, naštěstí jediný povolený léčení od Akary to potom zhasilo. U Charsi jsem koupil dvoudírné brnění, kam přišly obě chipped lebky, a sehnal si kapku lepší drápy.

Prosvištěl jsem Cold Plainem jak nůž máslem, Fist of Fire dost pomohly, a regenerace many i zdraví z lebek byla víc než dostačující, takže si mohu dovolit být i více odvážný. Na levlu 9 jsem si to rozdal s Blood Raven, kde jsem o zombíky dvakrát nabil oheň i tygra a pak to uvolnil o ní, ale pokaždý mě při tom trefila, takže jsem při zbylých cca 60 životech změnil taktiku a začal po ní házet lahvičky. Jenže ty byly tak pomalé, že víc jak půlka minula cíl, protože se sama furt přesouvala, a asi 2x mě zase trefila. Její šípy byly navíc jedovaté, a tak jsem nasadil vrhací nože, co jsem našel kdesi v Cold Plains už dřív. S trpělivostí, a hlavně s dobrým nočním viděním...v tý tmě nebylo skoro vidět na její šípy, když je sama nerozsvítila skillem, jsem ji nakonec udolal. Během té doby jsem dal až 5 bodů do Burst of Speed a pokračoval dál.

Obě hrobky na pohodičku, ale pak u Coldcrow málem problém, protože jsem sebe i mercyni nechal trefit její cold novou a jí zbylo jen asi 20 hápéček, mně asi 60. Rakanishu, kterého jsme se na našem skypovém miniforu tak báli, byl jen tajtrlík, co mi neudělal vůbec nic, uvolněný oheň ho zahubil, aniž by něco vypustil. Ve Stony Field také padl nádherný Short Bow s amplifou pro mercyni. :love: Pro sebe jsem zas sehnal dvojici dvojdírných katarů, kam jsem dal 2x chipped smaragd, topaz a safír, abych měl dmg pro případ, že dojde mana, což se začalo dít často, a nemusel jsem dřepět na místě a čučet, než se doplní sama. No, picnul jsem Treewooda, Griswolda, a nyní mířím za komtesou. Skillově se nyní připravuji na level 18, kdy budu mít oba hlavní skilly, a pořídím si i Shadow Warriorku. Dále bouchám do vitality a už mám na 15. levlu kolem 200 životů, díky předmětům (hlavně prsten+helma) skoro 70 many.

A o ty jsem zase za chvíli přišel, protože jsem našel pěknou rezistovou rare helmu, takže zpět na 53 cca. Komtesa v pohodě, dala Tal, pak jsem vyplenil i Cave, ale začalo to dost houstnout. V Tamoe jsem narazil na problémy, a to nedostatečná palebná síla. Fist of Fire už nebyl na zabíjení na levlu 1 dostatečný a 18. levl postavy v nedohlednu. Protrápil jsem se Pitem, a ve druhém patře jsem několikrát málem zdechnul, když jsem se tam pohyboval mezi divoženkami, devilkiny a kostráky, z toho jeden boss měl cursed a druhý might. A korunu tomu všemu nasadili šamani, kteří mi naprosto znemožnili je účinně likvidovat, ti bossové je fakt dobře bránili tak, že vletět za nimi jen s 60 životy by byla sebevražda. V jednu chvíli jsem se dokonce ocitl obklíčený i s mercyní, ale nějak jsem to přežil. S asi jen 40 životy. No, po jejich porážce jsem setřel pot z čela, ale nebylo vyhráno. V Tamoe jsem dále narazil na bosse ježur, s FE, a zregeneroval jsem se cestou jen o asi 30 hápéček, takže jsem to musel uházet noži, stejně jako toho omightovaného kostráka v pitu. Pak v kasárnách to konečně přišlo. Bum a 18. levl. Tak získávám hlavní skilly + shadow warriorku, která se ukázala být klíčovou, pokud šlo o porážku Kováře.

A warriorka pak až do konce odtáhla veškerou černou práci. Obávaný Pitspawn si ani neškrtl a cestou k němu padl Arctic Binding pásek. S ohledem na budoucnost nasazuji, protože dosavadní 3řadový pásek netřeba, když nemůžu mít flašky. Trochu mě zarazil jen boss šaman v katedrále, jinak to šlo rychle až k Andariel. A zde nastal problém, který zavinila warriorka, která se bez mého svolení vydala k tomu šamanovi vzadu, na kterýho vidí Andariel, a přivedla ji ke mně dřív, než jsem byl připraven. Stáhl jsem se ke vratům, ale mercyně dostala zásah jedem, nicméně, ještě nebyl životu nebezpečný. S warriorkou jsme se do Andariel pustili a jakmile jsme na tom byli s životy bídně, utekli jsme pryč, abychom se zregenerovali, jenže mercyně tam zůstala stát jak tvrdý Y a nechala se jednou ranou skoro zabít. Pak mě teda dohnala, ale stihla zemřít na otravu dřív než jsme se s warriorkou pustili znovu do akce. No, třikrát jsem šel do města se zregenerovat, pak jsme s warriorkou mezitím tak 4x až 5x udeřili, až padla.

Zde jsou screenshoty.
Naposledy upravil(a) Fraxinus dne 04.11.2017, 14:48 hod., celkem upraveno 3 x.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Odpovědět

Zpět na „Turnaje“