Survival challenge

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334
Re: Survival challenge

Příspěvek od ZOMB » 07.12.2017, 14:33 hod.

No na hellu jsem mercku ještě neoživoval, ani nevím, zda je to povolené (to bych ji asi musel oživit hned po killnutí Blood Raven ne?)
Pit mi vychází líp, protože tam nenarazím na žádné physic immune :)
A archerky nevadí, i když občas zatopí - většinou se o ně postarají havrani, kteří je oslepí :)
Díky, ještě trochu nalevelím a vidím to na další zastávku v LK :)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Survival challenge

Příspěvek od dawemorraless » 07.12.2017, 14:39 hod.

Já to řešil tak že sem blood raven nepicnul kdyby mercka zařvala. Nakonec sem ten quest ani dělat nemusel ;)
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Survival challenge

Příspěvek od ZOMB » 07.12.2017, 15:22 hod.

Když já si furt pamatuju tenhle drop... :love:
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Survival challenge

Příspěvek od dawemorraless » 07.12.2017, 16:48 hod.

Shaka se mi vyhejbaj :-x Mám na HC zatím jen 2 kousky :{
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Survival challenge

Příspěvek od ZOMB » 09.12.2017, 11:49 hod.

Mně se zase vyhýbaj TM, každej něco má (resp. nemá) :D

Jinak já jsem aktuálně na konci aktu 2, po krátkém průzkumu Tal Rashovy hrobky jsem hru musel vypnout, protože mě už nebavilo to nekonečné portování do města, čekat až vyprchá jed a počkat než se dohealuju na přijatelnou hranici životů :roll: Chce to asi nějaký roll monster bez jakýchkoliv jedovatých zmetků...
Akt 2 byl ale místy teda dost o nervy. Jednak nepříjemný jed, jednak úzké prostory v Maggot Lair, zmije u kterých je naprd štít a jsou cold immune, Arcane Sanctuary kde jsou duchové PI a lordi CI... už se těším na act 3, kde snad na chvíli zakempím v LK (ale nejdřív budu muset zabít radu). No, pokud vše půjde dobře, doufám, že se do konce tohoto turnaje stihnu dostat do pátého aktu :D
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Survival challenge

Příspěvek od Slw » 09.12.2017, 12:36 hod.

z duše nenávidím a2 :green: pokud nemám dobrý roll na AT, tak moje jediná zastávka je fire eye a prýýýýýč >:D při mf huntu. challenge odkládám na neurčito -bo není čas...
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Survival challenge

Příspěvek od ZOMB » 09.12.2017, 13:14 hod.

Fire Eye se mi poslední dobou generuje pravidelně mimo místnost s portálem, takže já ho s radostí úplně ignoruju :D
Fakt se těším až budu pryč, ale při pomyšlení na jungli, souly a dollky... se mi ani tam zrovna dvakrát nechce :D
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Survival challenge

Příspěvek od ZOMB » 11.12.2017, 21:33 hod.

Konečně! Ta Tal Rashova hrobka byl teda porod... už jsem s tím chtěl každou chvíli seknout, si už ani nepamatuju, kdy naposledy jsem tam strávil celou hodinu >:roll:
Duriel sám byl v pohodě - stačilo vyvolávat oaka a medvěda a mít v ruce Edge, a on už se sám o méďu roztřískal :D
A amulet velice potěšil :love:
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Survival challenge

Příspěvek od dawemorraless » 12.12.2017, 07:23 hod.

CG! :wave:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Survival challenge

Příspěvek od ZOMB » 13.12.2017, 14:13 hod.

Tak už plením LK! :twisted:
Během hodiny jsem prosvištěl víceméně celým aktem 3, stavil jsem se pro oko, mozek i srdce, párkrát mi hrozila smrt (dollky, Szark...), ale nakonec se to dalo. Strach jsem měl obzvlášť ve Flayer Dungeonu, protože tamní duchové jsou PI a skoro i CI, asi každý co někdy hrál winda zná, co je ten dungeon za peklo, ale naštěstí jsem nenarazil na žádný bosspack duchů, takže pohoda. Councilové ani moc nezlobili, a tak už můžu relativně bezpečně plenit LK :twisted:
Zealoti zdrhají, leapeři se nedostanou přes můj hurikán, ptáci jsou pomalí, takže jediný, kdo mě tam ohrožuje, jsou tamější gorily, ale zatím mi o život šlo jen jednou, takže relativně pohoda.

Za sebou mám nějakých cca 250 runů, padla spousta charmů (z toho dva skillery - bow a combat pro barbara s +6 str) a run, nejvyšší zatím Pul, doufám ale v nějakou vyšší (alespoň Mal). Pro dnešek tam plánuju ještě nějakou dobu pobýt (minimálně dalších 100 runů), tak se třeba ještě poštěstí :)

Vám ostatním přeju příjemné hraní ;)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Survival challenge

Příspěvek od Dark_Deamon » 13.12.2017, 14:21 hod.

Mal může padnout v Hellforge ;)

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Survival challenge

Příspěvek od dawemorraless » 13.12.2017, 14:28 hod.

Upper kurast by měl být v klidu a super chest tam může být až 5...GL :wave:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Secondface
Gorebelly
Příspěvky:328
BattleTag:Malobrach#2322
Bydliště:Prostějov

Re: Survival challenge

Příspěvek od Secondface » 14.12.2017, 00:41 hod.

Jj hodně štěstí v LK..... já ho tam měl dost... :wave:
>>>>>> --- MF turnaj vol. 10 --- <<<<<<
MF vol. 9 ---/--- MF vol. 8 ---/--- Survival Challenge ---/--- MF vol.5 ---/--- Ironman Challenge
Obrázek

Uživatelský avatar
Secondface
Gorebelly
Příspěvky:328
BattleTag:Malobrach#2322
Bydliště:Prostějov

Re: Survival challenge

Příspěvek od Secondface » 14.12.2017, 01:09 hod.

jinak fraxi, na 1ní stránce mám aktualizovanou postavu....
příběh se mi moc rozepisovat nechce :green: respektive jsem neměl po dohrání čas.... a ted už by se mi to pletlo s jinýma postavama :D
nejvíc potěšila zbraň z Baala..... a pak to CtA.... LK >>>>> Mal + Mal + Mal + Ohm :D
a nejvíc nastvala Um.... takové gardy padaly ale na ten upgrade jsem se dost těžko dostával :D
>>>>>> --- MF turnaj vol. 10 --- <<<<<<
MF vol. 9 ---/--- MF vol. 8 ---/--- Survival Challenge ---/--- MF vol.5 ---/--- Ironman Challenge
Obrázek

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Survival challenge

Příspěvek od ZOMB » 14.12.2017, 10:33 hod.

No tak to se nedivím, že mi to tam nepadá, když to přede mnou někdo všechno vybral, co? :D
Kolik jsi dal nájezdů že ti toho padlo tolik? By se mi taky líbilo si jen tak mimochodem složit CtA :D

Jinak já dal dalších 100 runů, ale teda bída... žádný další skiller, z run jen Lem a Ko, takže pomalu půjdu na Mepha a dál, jestli přežiju dollky a všechny další hnusy na cestě k Mephovi :D

edit: Mephisto mrtev, nedropl nic, ve čtvrtém aktu jsem zabil Izuala, v jeho oblasti jsem si dal discoparty se soulama. Přede mnou River of Flame + Chaos Sanctuary a Diablo :twisted:
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Survival challenge

Příspěvek od Fraxinus » 14.12.2017, 13:23 hod.

Zdravíčko. Omlouvám se, že jsem poslední víc než týden neaktivní.

Vážení přátelé, blíží se ukončení turnaje, tak jen informuji, že vyhodnocení provedu k času, kdy se do něj pustím. Proto bych poprosil všechny účastníky, co ještě hrají, aby sepsali svůj postup pokud možno před nedělí 18:00, abychom se zde nehádali. Když budu provádět vyhodnocení a mezitím mi tu naskáčou další příspěvky o postupu, dodané z mého pohledu pozdě (tedy po momentu, kdy začnu vyhodnocovat, ale i třeba dodatečně poté, kdy vyhodnocení zveřejním), nebudu na ně brát zřetel a uznám pouze poslední příspěvek dotyčného, který jsem zde viděl.

Děkuji za pozornost.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Secondface
Gorebelly
Příspěvky:328
BattleTag:Malobrach#2322
Bydliště:Prostějov

Re: Survival challenge

Příspěvek od Secondface » 14.12.2017, 13:59 hod.

@ZOMB >> No z HRs nepadlo nic jinýho :D
Nwm asi 500+? i víc... Nwm nepočítám. Já tam původně hledal Um :D a nejvyssi runa k um padla jedna Fal :D a to jsem měl super Uber mapu otevíral jsem asi 25 chests co run.
Ke zbytku jsem se musel proskladat...
Jj to říkal Dawe taky... xD že jsem mu to tam vysbyral.
Ale už je to mesic, Tak by to mohli obnovit :D
Jinak koukni na první stránku kolik mám VITA charmu :D
Padly mi i 4skillery v tom LK
S tím BOčkem jsem měl 5k HP :D
A to chtel ten thunder maul Myslím 240 strenght :D
Kdyby mi padl v pulce Hellu.. tak ten strenght nenazenu

Já bych řekl že celá ta postava byla jeden velkej LUCK
Pač nebýt tě zbrane, tak se přes barbary nedostanu...

@Frax>> viz první stránka, potřebuješ odemne ještě něco k aktualizaci?
Naposledy upravil(a) Secondface dne 14.12.2017, 22:11 hod., celkem upraveno 1 x.
>>>>>> --- MF turnaj vol. 10 --- <<<<<<
MF vol. 9 ---/--- MF vol. 8 ---/--- Survival Challenge ---/--- MF vol.5 ---/--- Ironman Challenge
Obrázek

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Survival challenge

Příspěvek od ZOMB » 14.12.2017, 21:51 hod.

Tak já se prokousal River of Flame (po několika rerollech, nechtěl jsem rodičky), přes Hephasta (kterého jsem musel taky rerollnout, protože napoprvé byl CI i PI :roll: ) jsem se dostal až k Hellforge, která dala Um. CS se celkem dalo, žádné hnusy, akorát byla taková ta blbá mapa, kdy jsem otevřel slot a Infector mě obklíčil, naštěstí jsem s tím počítal, takže jsem se portnul do města a obešel jsem ho. Diablo lehnul během chvilky, stejně jako Duriel se o méďu díky Edgi rozsekal k smrti. Nic zajímavého nedal.

Akt 5 byl zezačátku v pohodě. Shenk lehnul během chvilky, akorát jsem si musel dávat bacha na oštěpařky, socketování jsem využil - upnul jsem si Skin of the Vipermagi, socketoval a vložil perfektní lebku. Dál to šlo, u Anyi žádné problémy, v Glacial Trail mě opět čekali soulové, ale celkem v pohodě. Frozen Tundra i jeskyně k anciantům v pohodě, akorát jsem se musel vyhýbat Lordům, protože byli extra odolní vůči tornádům (na jednoho jsem musel použít cca 25 tornád). A pak to přišlo - okamžik, kterého jsem se nejvíc bál - anciantové. Hned první roll v pohodě - žádná might ani fanaticism, žádný PI, jen cursed - to se dá. Navíc jsem se toho rozhodl využít ke svůj prospěch, takže jsem opět přepnul na switch a nechal Korlica a Talica, aby se o méďu rozflákali. Madawc pak už samotný nedělal problémy, toho méďa zahnal do rohu a já ho utornádoval. Nakonec byli ancienti fakt v klidu.
Opravdová sranda teprve začala...
V prvním patře byli upíří lordi, kteří byli téměř imunní vůči tornádům a úplně imunní vůči hurikánu, takže mezi nimi jsem kličkoval, ostatní z většiny zabíjel, celkově ten první level byl dost adrenalin, ale naštěstí jsem se do druhého patra dostal živý.
Ve druhém patře mě čekal kdo? Samozřejmě že moji oblíbení soulové :D Ale mimo ně nic hnusného, takže druhé patro se celkem dalo.
Třetí patro bylo ze všech nejlehčí, to jsem prosvištěl.
Ale ten Throne... Knighti, Horadrimové a kdo? No samozřejmě že soulové, bez nich by to nešlo :D Tohle bylo teda hustý... já o těch Horadrimech nejdřív nevěděl, takže jsem se divil, kde se ti soulové pořád množí, to byla teprv pravá discoparty :D Přemýšlel jsem, že rerollnu, ale nechtěl jsem riskovat, že narazím na ještě nějaký větší hnus. Takže jsem soula jednoho po druhém hezky vylákal do ústranní, kde jsem ho s méďou zabil a víno ho sežralo, takže ho žádný horadrim nemohl oživit. Ale byla to teda piplačka... za asi 20 minut jsem se prokousal až ke trůnu, všechny vlny pohoda, až na Listera a jeho bandu. Nejdřív jsem si myslel, že zvolím svou oblíbenou strategii přepnutí na Edge, ale oni mají HP jak kráva, takže jim to nic nedělalo. A tornáda je jen šimrala. Takže jsem je hezky vylákal až ke vchodu, obešel a vlezl k Baalovi do komory.
Boj s ním trval asi půl hodiny, jelikož jsem sáhl po své osvědčené strategii, takže za tu půl hodinu se Baal rozje*al k smrti o méďu. Samozřejmě že vyvolal několikrát dvojníka, párkrát jsem měl kvůli jeho chapadlům na vlásku, ale nakonec se zdařilo. Drop nula nic, chtěl jsem vyfotit alespoň obrazovku s guardianem, ale místo toho se mi uložila jen černá obrazovka :roll: takže sem dávám alespoň tenhle screen. btw je to můj celkově třetí guardian :twisted:

Závěrem bych chtěl poděkovat Fraxovi za uspořádání tohohle turnaje i všem, co se účastnili (kromě Secondface, kterej mi vybral celej LK :green: ). Už se těším, jak winda dloooooouho zase nepojedu, protože občas to byl fakt porod :D
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Secondface
Gorebelly
Příspěvky:328
BattleTag:Malobrach#2322
Bydliště:Prostějov

Re: Survival challenge

Příspěvek od Secondface » 14.12.2017, 22:10 hod.

Tak dík ZOMBe :D Že jsem něco říkal :D
Mě náhodou Fury+ Feral hodně bavil...
Sice to bylo o tom mít větší lifesteal než jejich konečný dmg do mě ale jinak to byla super výzva :)
>>>>>> --- MF turnaj vol. 10 --- <<<<<<
MF vol. 9 ---/--- MF vol. 8 ---/--- Survival Challenge ---/--- MF vol.5 ---/--- Ironman Challenge
Obrázek

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Survival challenge

Příspěvek od dawemorraless » 14.12.2017, 22:47 hod.

CG Zombe :wave: 3 Dudu dokončil a každej s jiným buildem masakr :!:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Odpovědět

Zpět na „Turnaje“