Survival challenge

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno
Re: Survival challenge

Příspěvek od dawemorraless » 24.11.2017, 07:12 hod.

Rip...a GL s dalšíma postavama :wave:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Survival challenge

Příspěvek od Slw » 24.11.2017, 09:05 hod.

rip pane. po kovárně mě málem ripnul big D. ani nevím jak sem z tama vylítl do města. a5 cajk až na pit of cosi kde mě málem ujeli frenzy extra str lordi. od smrti mě dělil jen zásah hunger (troch life a hlavně mana na shock wave a šup město)baal už 5x padl. nic zajímavého mi nedal. ale listr pustil rukavky na blood craft a celkem good. trochu se potrápím u baala (cbf brnčo/ring by nebylo zlé) a mrknu se na night. medvěd už cosi ustojí a já mu zdatně sekunduju :green:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Survival challenge

Příspěvek od Fraxinus » 24.11.2017, 12:51 hod.

Tak se sosou jsem přešel přes 1. akt, nutno podotknout, že Andariel jsem dal se štěstím. Jak mně, tak mercyni zbylo méně než 10 života v momentě, kdy jsme od ní zdrhali town portálem...to bylo o fous. Jinak se mi povedlo sehnat skvělou hůl s +3 k Ice boltu a +3 k Warmth, díky čemuž spolu s 2 chipped lebkami skoro nemám problémy s manou, a když už, oštěpy mohu házet vždycky, přes 100% regen udělá pak své a ice bolt není na manu náročný.

Ve 2. aktu jsem zjistil, že jsou už oštěpy zbytečné, když skoro furt missují. Problémy byly s Radamentem, se skaraby a v Tals hrobkách, kde to bylo místy nebezpečné. Ač nemám žádné MF, překvapilo mě poměrně velké množství dropů: Cleglaw's Claw, Gorefoot, Berserker's Hatchet, Stormguild, Cathan's Mask. Jenom to poslední jsem využil. Od Duriela jsem 4x zdrhal pro manu i hápéčka, taktika teleport a pálit je tu ošemetná. A dal mi šrot + Eth runu, a tak jsem mohl postavit i díky Talce od komtesy na konci Stealth.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Survival challenge

Příspěvek od ZOMB » 26.11.2017, 12:30 hod.

Fraxi: Jsem zvědavej, jak daleko to bez minionů dotáhneš ;) Hodně štěstí :)

Jinak já si dal pár runů NM komtesy, droply mi dva 4-socketové crystal swordy, takže jsem si konečně vyrobil Spirita a snad během dneška dokončím akt 1 NM.

Btw dozvěděl jsem se, že co se týče NM a vlastnosti fire enchanted u bossů, je to bugnuté, takže jejich exploze udělují šílené dmg. Tak už konečně vím, proč jsem zrakvil tolik postav u NM councilů kvůli IK po jejich explozi. Takže bacha na to ;)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Survival challenge

Příspěvek od RIP » 26.11.2017, 12:44 hod.

Hral si nekdy 1.10?Tam to bylo bugnute total, i v Hell, takze FE Ancient na Arreatu a melee postava se rovnalo smrti...Ani Barb s 10k zivotu a full resama a dmg reduced a fire absorbem by to neprezil...Ted v 1.13 je to silne omezeny, takze je to proti tyhle verzi vlastne sranda

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Survival challenge

Příspěvek od Slw » 26.11.2017, 13:22 hod.

ano ano, to bylo svého času nm ripů fe/ce+le. až sem zamáčkl slzu hoši :green: já blbec sem si z práce v pátek neuploadl poslední progress (andy nm dowm-jak nůž máslem sem si doběhl pro a2 nm merce), takže week jen tak zevlím
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Survival challenge

Příspěvek od ZOMB » 26.11.2017, 13:26 hod.

Věděl jsem, že dřív to FE bylo ještě víc smrtící, ale nevěděl jsem, že to upravili jen u hellu a NM nechali jak to bylo, myslel jsem, že to upravili plošně...
A 1.10 je základ pro většinu modů, včetně mého Is Alive, takže vím jak moc smrtící to je tam :)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Survival challenge

Příspěvek od Fraxinus » 26.11.2017, 19:14 hod.

Nebylo to bugnuté, fungovalo to přesně tak, jak mělo, jen to bylo nevyvážené. Bugnuté to bylo v jediném případě, a to u ancientů, kdy FE rovnalo se instant rip, aniž by se tě dotkli, v 1.11 tuším, že to bylo už opraveno.

Problém je ten, že některá monstra mají příliš velký základ životů, takže to děsně nakládá bez ohledu na situaci. Pokud uvidíš FE tady u těch, vždycky zdrhej a nenech si to bouchnout do xichtu na jakýkoliv obtížnosti: Koncilové, Kovář, Hephasto, Ancienti, cokoliv s dual enchanted.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Survival challenge

Příspěvek od Abuzus » 01.12.2017, 11:15 hod.

Pravdu má předseda, 90% mých postav je melee a většinou jsou fire_over_res, a tak je pravda, že nezdrhám vždy.
Ovšem když chytím Amplify a vidím někoho z nich, včetně Griswolda, řadím druhý stupeň..

Btw, šel jsem jak ...(čti voják).., vběhnul do místnosti a začal se kamarádit s Fouldogem. Celkem sympaťák, ale jeho kámoši asi žárlili a ani Leapnout mně nenechali, jen poslali vzkaz:

" YOUR DEEDS OF VALOR WILL BE REMEMBERED"
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Survival challenge

Příspěvek od ZOMB » 02.12.2017, 11:00 hod.

Abu: RIP...

Jinak já před chvílí zabil Diabla na NM, a co je nejdůležitější - mercyně přežila! V LK mi padla Ko, takže mercyně za odměnu dostane do pracek Harmony. Jinak postup byl celkem v pohodě, až na dollky ve třetím aktu a souly ve čtvrtém, kde se to jimi jen hemžilo. Absolutně nevím, co bych dělal bez Cyclone Armor. To samé u Diabla. Hellforge dala Hel, ale udělal mi radost perfektním ametystem + 2 flawless ametysty, takže se může craftit :twisted:
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Survival challenge

Příspěvek od ZOMB » 03.12.2017, 19:09 hod.

Tak mám za sebou NM... chvilku jsem se stavil u Pindla, nalevelil jsem u něj na 71, pak dal ancienty (hned na první pokud dobré vlastnosti) a nakonec i Baala, který dropnul tyhle botky (jinak smetí).

Obrázek

Dal jsem ještě krávy, kde ale nic nedroplo, a hurá na hell :)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Survival challenge

Příspěvek od Dark_Deamon » 03.12.2017, 19:14 hod.

Slušný křusky :)

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Survival challenge

Příspěvek od Slw » 04.12.2017, 08:44 hod.

@Abu: Pispawn s packem je pěkně zákeřný. už mi taky kdysi cosi sundal.
@Zomb: slinty slint. škoda, že místo novy tam není fhr, ale člověk nemůže chtít vše :green:
dudu zevlí a3 nm. nějak se nemůžu časově vymotat z jungle.....
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Survival challenge

Příspěvek od dawemorraless » 04.12.2017, 09:03 hod.

@ Abu rip..
@Zomb cg gl na hellu a botky gut :wave:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Survival challenge

Příspěvek od ZOMB » 04.12.2017, 16:40 hod.

Díky :)

Slw: Jo, mohly by být lepší, ale jak píšeš, člověk nemůže chtít všechno :D
Nějak přežij jungli, dej bacha na souly a v LK padne třeba nějaká pěkná runa nebo charm ;)

Jinak já teď chodím Pity, pro větší bezpečnost neběhám, ale jen chodím (jak připo*ranej). Jen s MF 50% a na /players 1, aby to (v rámci možností) svištělo a bylo to bezpečné. Fullclear prvního i druhého patra mi trvá cca 10 minut, ale expy lezou zatím pěkně. Level 76.
Jo a mimochodem za těch pár runů padl Mythical Sword 8-)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Survival challenge

Příspěvek od ZOMB » 06.12.2017, 16:42 hod.

Ještě pořád žiju! :D

Nejdřív jsem zkusil ucraftit nějaký amulet, výsledek použitelný.
Jak jsem si posledně postěžoval na nízké MF, tak Pit na to hned zareagoval zde a následující den ještě jednou. První měl MF 26%, druhý 35% :)

Dneska jsem se rozhodl pro zabití Andariel a tak se i stalo. Akorát jsem vyměnil v ruce Spirita za Kris, s poison resisty 95% se to hned dalo lépe. Několikrát jsem ale z boje musel utéct, abych přežil jak já, tak hlavně mercyně, o kterou nechci přijít. Zatím se jí totiž daří přežívat, monstra jí víceméně ignorují a jdou po méďovi / vínu / oakovi.
Myslím že pro tenhle typ turnaje je Druid nejlepší - má summony, když není život, vyvolá se jedno víno, když naopak dochází mana, vyvolá se druhé víno. A v mém případě Cyclone armor velmi zjednodušuje postup hrou.

Jinak koho by zajímala výbava:
Druid: rare circlet (postoval jsem tu), craft amulet (postoval jsem v tomto postu), Spirit, Skin of the Vipermagi, Rhyme, craftěné rukavice (+mana, mana regen, mana / kill), rare pásek (+5 replenish life, cold resy, 24% FHR), rare botky (postoval jsem o pár postů výše), 2x all res ringy (jeden rare, jeden craftěný)
Mercyně: Harmony, Smoke (díky němu má všechny resy 75%) a jako helmu má skvělý Howltusk (knockback + causes monster to flee!)

Mercyně opravdu dost pomáhá, hlavně tam, kde narazím na někoho physical immune.

Vidím to ještě na pár runů Pitů, abych se pořádně nalevelil (mimo jiné i kvůli havranům, aby měli větší šanci oslepovat monstra) a až mě to tam přestane bavit, tak půjdu na act 2 :)

Všem co ještě hrají přeju příjemné hraní a žádné RIPy ;)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Survival challenge

Příspěvek od Dark_Deamon » 06.12.2017, 17:43 hod.

Hergot ty tu hru máš teda přesvícenou :shock: Když potkáš double pack Soulů, tak to musí být na epileptickej záchvat :green:

Jinak cg k progressu ;)

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Survival challenge

Příspěvek od ZOMB » 06.12.2017, 18:24 hod.

Jestli potkám double pack Soulů, tak to bude asi poslední diskotéka, jakou s touhle postavou zažiju :green:

Ne, ono jde o to, že hraju na linuxu a mám tady nějaké programy, které mi mění jas a teplotu barev na monitoru, takže ve výsledku když hraju to vypadá úplně jinak, ale screeny mi to hází v nějakém výchozím nastavení :)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Survival challenge

Příspěvek od ZOMB » 07.12.2017, 10:02 hod.

Tak už také patřím do klubu bezmercových :(
V Pitu pack šílených divoženek extra strong + extra fast + spectral hit naběhl na mercyni a během vteřiny ji rozmetal :evil:
Takže jestli to dohraju, budu muset bez mercyně. A to není vůbec hezká představa, na svých výpravách si teď užiju maximálně tak s medvědem :D
Ale má to i své výhody... pokud se dostanu do LK, budu tam moct běhat na /players 7 bez obavy, že mi ripne mercyně, kdyžtak ripnu jen já :D
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Survival challenge

Příspěvek od dawemorraless » 07.12.2017, 12:04 hod.

To už byla mercka z hellu? Jako docela se divím že jsi ten pit vůbec chodil,když archerky sou takový potvory. Dost často might extra strong. Osobně mi na farmu vychází lip proletět to do tunelů. Nicméně GL bratře Dudu :wave:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Odpovědět

Zpět na „Turnaje“