MF turnaj vol.8

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Crec
Gorebelly
Příspěvky:215
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Re: MF turnaj vol.8

Příspěvek od Crec » 10.02.2018, 23:28 hod.

Tak sem dávám poslední lepší drop z Pindla, už jsem to u něho zabalil, zitra už na to hážu bobek, takže tak no :) kdyby někoho zajímalo kolik že jsem tych runů na něho dal tak je to něco okolo 13K nájezdů, poslední dny mě už z toho začínalo jebat takže ještě že už je konec :D Díky DDmu za skvělou organizaci a za rok opět zde >:D

PS: Chystá se nějaký ten afterturnaj po tady tomto?

Obrázek
HC Grál od 18. 2. 2019

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: MF turnaj vol.8

Příspěvek od dawemorraless » 11.02.2018, 00:58 hod.

To je slušný číslo ty nájezdy :shock: turnaj by měl být melle podrobnosti by měl dát RIP a Demon. Za mě ok ale ideál max do konce března od .....
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol.8

Příspěvek od RIP » 11.02.2018, 08:19 hod.

Podrobnosti doda DD, ja se toho dalsiho turnaje nezucastnim...

Sice je to jeste predcasne, ale dovolim si zhodnotit stavajici turnaj za sebe, a pokusim se byt strucny

1) V prubehu turnaje nenalezen zadny grailer - Neuspech
2) V prubehu turnaje nalezena CHAM + BER - Uspech
3) Vypada to na celkove 2. misto, chtel jsem vyhrat - Neuspech

Minoritni uspechy - podarilo se mi zlepsit nejlepsi HC vykon do teto chvile a sve osobni maximum

Kdybych mel vypichnout jeden moment v turnaji, ci jednoho hrace, byl by to u me Rattus, protoze to co predvedl se svou Fendzonou je skvele - klobouk dolu ;)

Gratulace vitezi Crecovi, vsem ostatnim k ziskanym bodum/itemum/runam/grailerum, a at se Vam libi i nasledujici turnaje

Uživatelský avatar
Neposunuse
Gorebelly
Příspěvky:390
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.8

Příspěvek od Neposunuse » 11.02.2018, 10:06 hod.

Já chtěl se svým Hammerem pokořit alespoň hranici 700 bodů, ale nějak mi to nepadá a nepadá, takže to asi nedám. Žádný TC87, ani v CHS, ani v Pittu, ani ve WSK, tak nevím.

Zato padl druhý Ocullus, druhá Sur (z krabice u Mepha) a druhá Ist, což samozřejmě potěšilo, ale pro účely turnaje smůla.
SC (Blizzna)/HC (Zerk) Grál:
Unikátní předměty 99,21 % (-2) Tyrael's Might, The Cranium Basher
Setové předměty 100 %
Runy 96,97 % (-1) Zod

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.8

Příspěvek od BliiNky » 11.02.2018, 11:06 hod.

Za mě tedy upgrade taky hotový - celkem 438 bodů. Můj původní goal byl sice aspoň 500, ale vzhledem k tomu, jak divoký byl leden, jsem i tak spokojený :P Nejvíc samozřejmě překvapily nálezy Jah a Cham (vůbec poprvé), stejně tak se poprvé zadařilo najít SoJ, Ghostflame, posbírat runy na CtA, najít Chance Guards a War Travelerky s perfektním rollem atd. Jen to Shako ne a ne padnout :{ Ale co, euforie je i tak značná. O to víc, že jsem nikdy nepatřil k treasure hunterům. Velká gratulace vítězům, díky DD za organizaci a těším se na mellee turnaj :wave:

P. S. Respekt taky pro:
Rattus za parádní výkon s Fend amazonkou
Fraxinus za nejodvážnější build (v turnaji tohoto charakteru sice bez šance, ale i tak supr)
Dawemorraless za tisíc a jeden comeback plus nehoráznej luck na runy 8-)

Rattus
Wraith
Příspěvky:138
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.8

Příspěvek od Rattus » 11.02.2018, 12:13 hod.

Tak já taky provedl již poslední upgrade bodů (602) a dopadl jsem líp než jsem čekal. S průběhem turnaje jsem velmi spokojen, hlavně ta ZOD udělala obrovskou radost, taky jsem počítal s tím, že budu víc chcípat a nakonec byl jen jeden RIP takže paráda.

Taktéž gratuluji vítězi a všem kteří našli něco do grálu, a taky respekt před všemi kteří dali 1000+ bodů.

RIP, BliiNky: Moc děkuji, ale zase můj výkon příliš nepřeceňujte, nebo spíš nepodceňujte sílu Fend Amazonky :twisted: tak jako já před turnajem. Teď ke konci turnaje jsem byl schopný dat AT run na PL3 za cca 3 minuty s 290 mf což si myslím, že není zas tak špatný. Jen si člověk musí dávat trochu větší pozor.

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: MF turnaj vol.8

Příspěvek od Slw » 11.02.2018, 13:57 hod.

byla to zábava. padl mi aspoň templars a zahrál sem si socku po dlouhé době :green:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
Neposunuse
Gorebelly
Příspěvky:390
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.8

Příspěvek od Neposunuse » 11.02.2018, 18:50 hod.

Tak sedmistovka se nekonala. Když hodinu běháte, a padají vám jen krámy, co už máte, a ani bodík navíc (fakt ani bod), tak to prostě nejde. Nepadl mi ani žádný grailer (ale to se ani nedivím), na druhou stranu, jsem rád, že jsem si zkusil Hammera, a že mi padla 2x Ist, Lo a 2x Sur. A samozřejmě jsem se taky dobře bavil.

Takže děkuji Dark_Deamonovi za perfektní organizaci a vedení turnaje, blahopřeji vítězům a jsem rád, že se podařilo zase posunout výsledkové možnosti o kus dál.

Zdar a sílu a spoustu super předmětů a žádné ripy a třeba zase někdy v nějakém turnaji! :wave:
SC (Blizzna)/HC (Zerk) Grál:
Unikátní předměty 99,21 % (-2) Tyrael's Might, The Cranium Basher
Setové předměty 100 %
Runy 96,97 % (-1) Zod

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: MF turnaj vol.8

Příspěvek od ZOMB » 11.02.2018, 18:55 hod.

I já děkuji za uspořádání turnaje.
Byl jsem sice dlouho mimo svůj hrací PC a dostanu se k němu až zítra (proto nedoplněné expy), takže jsem se tomu nemohl věnovat jak bych chtěl, ale vcelku jsem spokojený.
Jen jeden rip, postava na levelu 89 (já tu 90 v turnaji jednou pokořím!), skoro 500 bodů a guardian k tomu. S buildem, se kterým guardiana ještě nemám - s kickerkou.

Děkuji DD za uspořádání turnaje i všem zúčastněným, gratuluji vítězům a všem kteří dropli krásné věci :)

Tak doufám, že melee turnaj na sebe nenechá dlouho čekat, chci už co nejdřív hrát ;)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.8

Příspěvek od Dark_Deamon » 11.02.2018, 19:19 hod.

Omlouvám za pozdní info, všem je to víceméně jasné, že s MF turnajem je konec. Měl jsem toho dneska nad hlavu. Vyhodnocení (i když každej ví jak to dopadlo :) ) udělám zítra.

Uživatelský avatar
Crec
Gorebelly
Příspěvky:215
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.8

Příspěvek od Crec » 11.02.2018, 21:19 hod.

Vím že už je po turnaji ale přesto to sem dám, tak navečer, když už turnaj skončil, že si veznu Light soso a zaběhnu pár alvl 85 lokací na dva poslední chybějící předměty do grálu - Zod a Tyraels, no a ejhle ho, asi 15. hra na pl7 přinesla bombu jak cyp :shock: :love: škoda že nepadla ještě v turnaji, ale zlobit se fakt nezlobím :D Tak teď už mi chybí jen ono legendární Tyraels...

Obrázek
HC Grál od 18. 2. 2019

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.8

Příspěvek od BliiNky » 11.02.2018, 21:28 hod.

Bomba, gratulace jak cyp :twisted: :wave:

Uživatelský avatar
Kisuvka
Burning Soul
Příspěvky:644
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.8

Příspěvek od Kisuvka » 11.02.2018, 22:53 hod.

Předně děkuji DD za organizaci a všem zúčastněným za příjemný průběh turnaje a motivaci huntit grál.

CG všem k nalezeným lahůdkám a pánům s tisícibodovým skóre klobouček, fakt tvrdá práce, hoši :)

Mým cílem bylo dropnutí tak dvou itemů do grálu, což se zdařilo částečně, přibyla akorát BER runa.

Dál se poštěstil jeden Facet, asi 15 věcí do eth grálu (který jedu jen tak pro zajímavost), druhý Mara's alumet, další Ormus', Arkaine's Valor a Steel Carapace (2x) s lepšími rolly. A ani takový Blood Raven's jsem nečekal že padne dvakrát :D. A samozřejmě, že Harlequin Crest padla až úplně na konci :D

5 nejhodnotnějších itemů tedy:

10b Ber
8b Steel Carapace (2x)
7b Bul-Kathos' Sacred Charge
7b M'avina's True Sight
6b Arkaine's Valor a Leviathan

Jinak mě poněkud překvapilo, jaká byla úmrtnost charů.

Za mě ještě čest Fraxovi, neboť selffound štítonoška je fakt peklo... 8-)

Ještě jednou děkuji a těším se na další turnaj!
Lvl 99 challenge No vitality melee challenge
Diablo II od 30.11.2003 8:55, 7500+ h
Unikáty: 100% 8-)
Setovky: 100% 8-)
Runy: 100% 8-)
Slova: 95,2% (-4) 1x Sur, 6x Jah
Celkem: 99,4% (-4)

Uživatelský avatar
Neposunuse
Gorebelly
Příspěvky:390
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.8

Příspěvek od Neposunuse » 12.02.2018, 13:10 hod.

Ještě jeden takový postřeh. Pokud jsem se díval správně, tak v tomto turnaji nikomu nepadl BKWB. Ten prstýnek se mi systematicky vyhýbá, ostatně teď v turnaji mi Hell Andy nedala nic lepšího než Raven Frost, i když jsem ji nemálo likvidoval právě kvůli bižuterii... Tak jsem zvědavý, jestli, kdy a z koho mi ten prsten padne :D

A co mě překvapilo, že z hlediska hledání grálu to vypadá, že při intenzivním hraní je možné najíc drtivou většinu itemů (když nepočítám runy a runová slova) včetně několika TC87 či jiných velmi vzácných itemů během měsíce a půl (jak nám dokazuje Crec).

Měl tady někdo někdy více bodů než teď Crec?

A ještě má myšlenka ohledně dalšího turnaje. Z hlediska časové náročnosti by mi nejvíce vyhovovalo, kdyby byl v případě hraní s již hotovou postavou určen striktní časový limit pro hraní (např. 20 hodin čistého času). Pak člověk nemusí být deprivovaný, že nestíhá hrát, že není čas a tím pádem, že nejsou ani body. Tj. něco ve stylu Liga zbohatlíků. To je můj názor, nechávám na zvážení.
SC (Blizzna)/HC (Zerk) Grál:
Unikátní předměty 99,21 % (-2) Tyrael's Might, The Cranium Basher
Setové předměty 100 %
Runy 96,97 % (-1) Zod

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: MF turnaj vol.8

Příspěvek od dawemorraless » 12.02.2018, 13:51 hod.

BKWB a SOJ jsou pěkný hajzlíci...na SC sem dlouho nemohl najít sojku a mám tam asi 6+ Bulek na HC to mám obráceně sojek dost bulka jeden jediný. Co mě překvapuje je ze mě furt nepadl grifon giant tresher war pike a ani jedno scourge. S azurewrathem je to taky děs v turnaji 8:0 pro light sabre.
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Kisuvka
Burning Soul
Příspěvky:644
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.8

Příspěvek od Kisuvka » 12.02.2018, 23:15 hod.

Neposunuse: No právě proto se nedivím DD, že sbírá grál už pokolikátý, je to celý hlavně o TM. Já neznám ani jednoho člověka, který ho má.
Lvl 99 challenge No vitality melee challenge
Diablo II od 30.11.2003 8:55, 7500+ h
Unikáty: 100% 8-)
Setovky: 100% 8-)
Runy: 100% 8-)
Slova: 95,2% (-4) 1x Sur, 6x Jah
Celkem: 99,4% (-4)

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: MF turnaj vol.8

Příspěvek od dawemorraless » 13.02.2018, 06:40 hod.

@kisuvka a že těch templářů už tady napadalo :{...je to jediný item který sem nedropl
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Kisuvka
Burning Soul
Příspěvky:644
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.8

Příspěvek od Kisuvka » 13.02.2018, 08:38 hod.

dawe: jako že jsi nikdy nedropl Templáře? :shock:
Lvl 99 challenge No vitality melee challenge
Diablo II od 30.11.2003 8:55, 7500+ h
Unikáty: 100% 8-)
Setovky: 100% 8-)
Runy: 100% 8-)
Slova: 95,2% (-4) 1x Sur, 6x Jah
Celkem: 99,4% (-4)

Uživatelský avatar
Neposunuse
Gorebelly
Příspěvky:390
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.8

Příspěvek od Neposunuse » 13.02.2018, 09:13 hod.

No mě je to jasné, že grál je hlavně/zejména/právě o nalezení Tyrael's, zbytek se s většími či menšími obtížemi poddá, resp. musí poddat... Ale i tak jsem byl překvapený, kolik toho lze získat za poměrně krátkou dobu. Možná to je taky tím, že ze začátku jsem vůbec neměl páru o tom, kde se některé věci dají nalézt a runoval jsem jen Mephista a divil se, že spoustu věcí pořád nemám, takže své hledání grálu mám zafixované jako někokaliletou záležitost (a to i když pominu Tyrael's). Ale je fakt, že kdybych teď rozjel nějakou Soso a intenzivně se tomu věnoval, tak většinu grálu bych mohl mít srovnatelně rychle. 8-)

A mám pocit, že si s Dawem ohledně TM a Templars nerozumíte ;)
SC (Blizzna)/HC (Zerk) Grál:
Unikátní předměty 99,21 % (-2) Tyrael's Might, The Cranium Basher
Setové předměty 100 %
Runy 96,97 % (-1) Zod

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.8

Příspěvek od Fraxinus » 13.02.2018, 09:20 hod.

Díky za turnaj. Bohužel, turnajové postavy jsou pro mě nadále zakleté. Příště holt budu muset místo čuňáren jet nějakého lamerdina nebo tak. :lol:

Ta zodka! :shock:
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Odpovědět

Zpět na „Turnaje“