MF turnaj vol.8

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
RIP
Warlord
Příspěvky:2860
Re: MF turnaj vol.8

Příspěvek od RIP » 13.01.2018, 12:12 hod.

R.I.P vsem padlym hrdinum i hrdinkam...

CG k itemum...Basher uz mi padl nekolikrat, takze ho beru jako bezny item...ja NIKDY (tim myslim 1.11 + 1.13) nedropl pouze TM

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.8

Příspěvek od Dark_Deamon » 13.01.2018, 14:05 hod.

Crec: Gratulace ke graileru ;) Na TM to ale bude chtít změnit lokál.

Uživatelský avatar
Deathmerse
Wraith
Příspěvky:100
BattleTag:Vochmurka@1314

Re: MF turnaj vol.8

Příspěvek od Deathmerse » 13.01.2018, 16:59 hod.

Tak nějak mám smůlu, zase RIP...začátek Hellu.

Nevzdávám se :)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.8

Příspěvek od Dark_Deamon » 13.01.2018, 18:11 hod.

RIP a tentokrát už opatrně. Čím víc člověk spěchá, tím víc pak většinou tratí ;)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol.8

Příspěvek od RIP » 14.01.2018, 08:49 hod.

Nejlepsi nalezy od posledniho update-u:

Gripphons eye

Spirit keeper

Dragonscale

Halaberds reign

TO guise

IST

Jako nejvetsi problem co se tyce gearu (pokud pominu ten zatraceny Oculus, ktery stale nepadla a mozna ani nepadne) se ukazalo byt nalezeni 4 soc Monarchu jako base itemu na Spirit RW...ztravil jsem tim v podstate dva dny, zkousel racky v ruznych oblastech hry, az jsem to nakonec vzdal a na radu dawe-a sel do AT...a dobre jsem udelal...protoze konecne mel spravny pocet socketu a po 7 rollech jsem ziskal, co jsem potreboval


Padlo dost dalsich veci, jen je skoda, ze ta sosa neni vicehlava, protoze ma uz 3x Harley (Shako) - druhe a treti


Jeste jeden bonusovy obrazek - velka skoda, bohuzel opet Horizons

GL, HF

Rattus
Wraith
Příspěvky:138
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.8

Příspěvek od Rattus » 14.01.2018, 15:11 hod.

Dnešní drop z AT. Sice je to za nula bodů ale pokud padne vex a Larzuk dá 6 děr tak by to mohla být pro fend amu TOP zbraň :twisted:.

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol.8

Příspěvek od RIP » 14.01.2018, 15:13 hod.

Larzuk da do takoveho itemu vzdy max socketu co jde

Rattus
Wraith
Příspěvky:138
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.8

Příspěvek od Rattus » 14.01.2018, 15:25 hod.

RIP: A nevadí že je Superior? Já pokud si dobře pamatuju tak přes Horadric cube superior věcem nešli dát sockety a u Larzuka jsem si nebyl uplně jistej, ale pokud dá max tak by to mělo být OK.

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.8

Příspěvek od BliiNky » 14.01.2018, 15:37 hod.

@RIP: Opravdu vždy max. počet socketů? Pamatuju si, že jsem si kdysi na normal boostoval nějaké MF circlety a někdy jsem dostal 2 sockety, někdy jeden. Někde jsem taky myslím četl že u circletů byly šance 75 % na 2 socekty a 25 % 1 socket. Možná se ale pletu.

Rattus
Wraith
Příspěvky:138
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.8

Příspěvek od Rattus » 14.01.2018, 15:51 hod.

Hmmm....tak nakonec předčasná radost. Já jsem fakt strašnej vůl :cry: RIP. Ještě popřemýšlím jestli budu v turnaji pokračovat.

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.8

Příspěvek od BliiNky » 14.01.2018, 16:26 hod.

Velká škoda :( Vést si s Fend Amou mezi všema sorckama a javazonkama takhle dobře... fakt to na mě udělalo dojem. GJ a čest její památce :dead:

Uživatelský avatar
kolij
Burning Soul
Příspěvky:604
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Kolij#2462

Re: MF turnaj vol.8

Příspěvek od kolij » 14.01.2018, 16:32 hod.

Hrát meele build není žádná sranda, to už taky vím :D když už se začala tabulka trochu plnit, tak jsem se zasekl na NM Ancients a vůbec nevím jak ně :cry: merc hned umře a mých 500 dmg jim taky moc nedělá :D Nějaká rada?

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.8

Příspěvek od BliiNky » 14.01.2018, 16:50 hod.

Univerzálně pomáhá mít na switchi wandku s Life Tap charges - to aby ti neumíral merc. Koupíš ji de facto u kteréhokoliv vendora, který prodává tohle haraburdí.

Vyplatí se mít samozřejmě CB, ale úplně by mělo stačit OW. Takže poskládej Malice, druhou zbraň vyměň dočasně za štít a hurá na ně :)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.8

Příspěvek od Dark_Deamon » 14.01.2018, 16:54 hod.

Rattus: Velá škoda. Rip.

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol.8

Příspěvek od RIP » 14.01.2018, 17:08 hod.

Abych osvetlil situaci ohledne itemu: V kostce nejde socketovat superior item, pouze obyc bile...to jsou taky jedine (bile + sede (eth). ktere dostanou max socketu...Pro magic, rare, set a unique toto samozrejme neplati

@Rattus: R.I.P, velka skoda, presto respekt, vedl sis velmi dobre

Uživatelský avatar
kolij
Burning Soul
Příspěvky:604
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Kolij#2462

Re: MF turnaj vol.8

Příspěvek od kolij » 14.01.2018, 20:41 hod.

Díky za radu s life tap hůlkou :wave: šlo to jako po másle, jenom kdybych tu hůlku u vendora nemusel hledat půl hodiny :D

Uživatelský avatar
Obter!vr
Doom Knight
Příspěvky:470
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.8

Příspěvek od Obter!vr » 14.01.2018, 21:33 hod.

Prvně R.I.P. všem padlým hrdinům a CG k super dropům :)

Můj progress je dokonán. Můj 3. v pořadí, 2. v singlu.

Musim říct, že s hydrami to bylo naprosto bezpečné, účinné a zábavné. V podstatě jen jednou jsem měl namále a to vyřešila jedna fullka, takže celkem pohoda.

K dropu: jeden a druhý skiller, věřím že se časem budou hodit :)

Při občasné návštěvě AT: létací sekera, pika

Meph: rukacive, štít (myslím :D ty názvy moc v paměti ještě nemám a nedropl jsem ho dneska :) )

Ve 4. aktu padla staffka, kterou jsem si oblíbil a dohrál to s ní :) Kovárna myslím, že dobrý. Diablo nic moc....

5. akt probíhal celkem pomalu, nechtěl jsem riskovat a MF jsem měl možná tak 6%, takže cestou fakt nic nepadalo až na jednu pořádnou haluz. Jak říkám MF 6%, žádné opakované nájezdy, prostě první a zatím jediný pokus Pindla ...výsledek. O pár pater níž padl klíč a to bylo v podstatě všechno.
Na třetí pokus sem si vygeneroval stařešiny: Talic - IF, Korlic - IC & IL, Madawak - IL. Merc chcípnul do 10ti sekund a já si pak hrál na honěnou asi 5-8 minut. Když se Baal blížil ke své smrti, šel sem do města přehodit na 240% mf výbavu a dopadlo to, jak to dopadlo.

Dnes nebo zítra provedu aktializaci skore.
HC grál
Normal uniques: (113/116)
Exceptional uniques: (114/119)
Elite uniques: (64/83)
Others uniques: (20/34)
Class-specific uniques: (16/27)
Normal sets: (62/62) :love:
Exceptional sets: (57/65)
Runy: (29/33)

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.8

Příspěvek od BliiNky » 14.01.2018, 21:56 hod.

@RIP: Ahá, takhle to teda je. Budu si to pamatovat ;)

@kolij: Tak jsem rád, že wandka pomohla 8-)

@Obter!vr: Gratulace ke Guardianovi :wave:

Co se mě týče, mám dokončený 400. Mausoleum run a 90. level. Dropy lezly tenhle týden celkem pomalu, maličko se to zas rozjelo až dnes. Z těch zajímavějších stojí za zmínku Skullder, Arm of King Leoric, Demon's Limb nebo Lycander's Aim. Z run pak (jen během dneška) 2× Pul, 1× Ist a 1× Fal. Dodělám ještě stovku runů a pak se začnu opatrně přesouvat do CS. Mercík už má v bedně připravené Obedience, Duriel Shell a určitě se najde i něco na šišku.

Taky mi padl první unikát z bižutérie. A to žádný Nagelring nebo Manald, ale rovnou Nature's Peace :D Pobavilo...

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: MF turnaj vol.8

Příspěvek od Dragonius » 14.01.2018, 22:43 hod.

Tak mám zpět noťas a hned jsem si k tomu na dvě hoďky sedl, proběhl jsem to, někde doexpil a nyní běžím 5. aktem NM...

@Marast: Jak se Ti daří? Přidávám do společného bodového věna 52b :) a díky, že jsi bral moji neúčast sportovně.

A chci se zeptat, uplatním Inner Sight a jeho snížení deff i při používání cold větve?
Štěstí přeje připraveným...

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.8

Příspěvek od Dark_Deamon » 15.01.2018, 09:13 hod.

Obter!vr: Moc pěkné dropy. Hlavně ten first kill Pindla je záviděníhodný...hlavně pro místní Javazonky :)

Dragonius: Inner Sight můžeš v klidu ignorovat.

Já hlásím menší změnu ve svém personálu. S Trapou to šlo ve WSK+Baal na můj vkus šíleně pomalu. Jeden run mi v průměru vycházel na 9-11 minut, což je u mě věčnost. Takže s Trapou už nebudu v turnaji pokračovat. Promazal jsem score tabulku, vyčistil bednu a založil jsem pure fire Sosu (Fireball + Meteor). Cílová lokace je tudíž víc než jasná - Mausoleum. Aspoň když mi to nebude padat, tak to budu moct svést na kolegu BliiNkyho, že mi bere dropy :D

Odpovědět

Zpět na „Turnaje“