Superunique Slaughter

Moderátor:Dark_Deamon

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:
Re: Superunique Slaughter

Příspěvek od BliiNky » 16.02.2018, 20:33 hod.

Co takhle Merc? Smí se používat?

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Superunique Slaughter

Příspěvek od ZOMB » 16.02.2018, 21:43 hod.

Já si to vyložil tak, že merc ne, protože zabíjet se můžou jen superunikáti + minioni a merc by kosil vše bez výjimek
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Superunique Slaughter

Příspěvek od Fraxinus » 16.02.2018, 22:45 hod.

dawemorraless:
Odpověď je na barbary jednoduchá. Tam stačí sundat jen ty dvířka od plotu a barbíci jsou zachráněni. S runama se poté vypořádej dle sebe, neboť je to za quest. Štít ti musí dropnout někdo z minionů, což by se při troše štěstí mohlo povést, rozhodně ale nekupovat.

Ohledně toho bílého štítu, viz bod 8: Předměty proto logicky je možné získat jedině ze superunikátů a bossů, a jako odměnu i prsteny za Caina, jako Imbue za Malus u Charsi, a za Gidbin, případně kraftem z materiálů získaných těmito způsoby.

Je mi líto, ale z žádné truhly není štít možné získat, šlo by o porušení tohoto bodu. Z truhel sesbírej jenom zlato a lahvičky (bod 9), a z racků nic.
Nákupy jsem kategoricky zakázal, jediná výjimka je cokoliv s charges na teleport, což je de-facto povinná výbava po normalu. Tedy i na Charsi čekej, až něco dají minioni. Na players 8 je to otázka času.

Co se týče opakovaných nájezdů, tak připomínám bod 13: Celý normal se pojede bez opakování nájezdů, na nightmare je možné každého superunika a bosse picnout dvakrát, na hellu 3x.
Sice jsem to specifikoval jen superunikáty, ale pro truhly to bude platit taky.

RIP:
Sepsal jsem to během chvíle a dříve uznal dvě daweho námitky. Tyto další vyvracím výše. A přiznávám, moje organizační schopnosti nejsou na takové výši jako démonovy. :green: Přeci jen jsem sváteční pořadatel.

BliiNky a ZOMB:
Merc je povolen, ale je nutné ho hlídat, aby ti nevodil ostatní bosspacky i obyč monstra k superunikovi. Většinou se kolem superunika moc obyč potvor samo o sobě nepotuluje.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Superunique Slaughter

Příspěvek od Fraxinus » 16.02.2018, 22:48 hod.

TAK ZAČÍNÁME.
Kdo má zájem se zapojit, může do toho jít taky a zapíšu ho dodatečně.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Superunique Slaughter

Příspěvek od BliiNky » 16.02.2018, 22:56 hod.

Ještě co se nákupu týče, lahvičky se taky nesmějí kupovat? V pravidlech se píše jen o zbraních, ale radši se ptám.

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Superunique Slaughter

Příspěvek od Fraxinus » 16.02.2018, 23:17 hod.

Zakázal jsem jen zbraně a zbroj.
Lahvičky, svitky identifikace, TP, šípy, to zakázané není.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Superunique Slaughter

Příspěvek od dawemorraless » 16.02.2018, 23:23 hod.

Tož GL budu to s chutí sledovat halvně jak se Vám budou hejbat expy :D
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Superunique Slaughter

Příspěvek od BliiNky » 16.02.2018, 23:27 hod.

Já parkuju před Underground Passage, největší tanec byl u Bishiboshe a Rakanishua. Level 6, Static Field Up. Pokračování zítra.

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Superunique Slaughter

Příspěvek od Fraxinus » 17.02.2018, 01:08 hod.

Takže nekromancer to má za sebou, jeho start je opravdu těžký. Nejprve zvládl Bišiho, pak se vrátil ke Corpsefirovi, kterej na levlu 1 jen wandkou upižlat fakt nešel, a pak konečná byla Coldcrow kvůli její náročnosti, i kvůli tomu, že měla kolem sebe spoustu stráží... Byla to ale fakt škoda, protože Corpsefire dal Arctic brnění. :(

A proto zakládám Amazonku, co bude specializovaná na oštěpy, blesky+jed. Tak uvidíme.
Zatím to s ní jde o několik tříd lépe než s nekrem. Corpsefire s trochou trpělivosti (jeden minion a lvl-up = critical) šel k zemi, dále Bishibosh, od kterého jsem odtáhnul falleny i divoženky, a pak sólo s ním + 5 falleny, co s ním zůstali, kafíčko. Následovala pomsta Coldcrowě, která byla vážně sladká. Následoval Rakanishu, kde to byl mazec, nejprve oni vůči mě, ale měl jsem štěstí. Kousek od kamenů byla exp šrajna a letělo to nahoru tak rychle, že jsem měl level 6 a power strike. Pak už to byl mazec mě vůči nim. Následoval Bonebreaker, jenž dal levl 7, kdy jsem se rozhodl dát do jedového oštěpu, a pak užý zbytek jeho doprovodu šel snadno pod kytky. Jed byl velmi účinný i vůči Blood Raven, co skapala během chviličky.

Co se týče itemů, tak mám rare helmu na manu a něco rezistů, +1 max dmg prsten, magický pásek s +poison rezisty, dále modré oštěpy s attack ratingem.

edit: Pokračování dále. Treehead docela nakládal, ale padl, musel jsem prudce manévrovat a používat mercyni jako návnadu. Pak v Tristramu bylo docela těžké oddělit Griswolda od těch všech bossů a šampionů, ale i on padl. Komtesa, kde jsem si manévrováním mezi potvorami musel udělat prostor na vybití jejích minionek, dala Tal runu. Pak následoval Kovář, u něhož nastala komplikace, a to veliká. Vstup k němu hlídali dva drsní bossové klanů, z toho jeden měl Might. :shock: :shock: Ty jsem musel roztahat po celých kasárnách, abych si to mohl rozdat jen s kovářem, který, ač byl nebezpečný, dal velký, hnědý, hnusný.... Jedový oštěp začal nabírat na síle, a tak Fouldog nedělal až takové problémy, jak jsem čekal, jen mercyně to nerozdejchala. Pro sebe jsem získal rare brnění, pro mercyni slušný rare luk. Boneash dost zlobil, ale nejprve jsem se musel zbavit duchů-bosspacku, který jsem zaparkoval někde až u waypointu. Pak v kasárnách jsem málem zařval, když mě skřípli krysáci šampioni v rohu. Naštěstí se to oběšlo bez ripu i bez porušení pravidel. Proběhl jsem až dolů, kde na mě bafl u vchodu bosspack pejsků, ale já zamířil rovnou k Andariel, kde bylo černých fallenů a ghoulů jak nas.... Pak bitka se samotnou Andariel byla dost dlouhá, kdy jsem musel neustále pobíhat mezi všema těma potvorama, jejichž počty díky účinkům jedu prudce klesaly. Musel jsem ale 2x do města pro lahvičky a pro mercyni, která měla rekord jen asi 5 sekund, jak dlouho držela. Andy dala jen samé rare, ale pěkné a pěkně drahé. Na konci jsem se vydal ještě do Den of Evil.

Takže, první akt mám za sebou, celý na pl8, trvání 1:50. Levl 13. DMG oštěpu je už přes 300, ale dost mě štve těch 20 sekund účinku - už aby byla synergie. Z předmětů mi chybí jen boty. Chtělo by to ale kvalitnější oštěp nebo kopí.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Superunique Slaughter

Příspěvek od ZOMB » 17.02.2018, 19:18 hod.

Pěkně jedeš Fraxi :wave:

Já to rozjedu snad už v pondělí :)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Kisuvka
Burning Soul
Příspěvky:644
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Superunique Slaughter

Příspěvek od Kisuvka » 17.02.2018, 20:40 hod.

Tak jsem dojel do Kurastu. LVL 22. P8 celou hru.

Bishibosh byl děsná obíhačka, jinak v pohodě, Bonebreaker pohoda a navíc hodil Hsarus' Iron Fist, od Blood Raven stačilo ty šmejdy odtahat a když si nasummonovala nový, tak znova, vyčerpal jsem všechny goldy, ale vyplatilo se, hodila luk, tak to bylo snazší hned vzápětí, když jsem šel na Raka, ani mi neubral, sundal jsem ho z dálky, dropnul první pala štít. Pak jsem se vrátil k Coldcrow a kombinace luku, HF (sláva) a neustálého oživování buchty udělala své, minioni už pak šli šavlí. Pak přišel Treehead, pohodička s dropem botek, dále Griswold, který celkem nebyl problém, jen trvalo děsnou věčnost od něj odtahat ty okolo, ale tentokrát jsem byl přímo nadšen, protože Bloodfist :love: Nevzpomínám si, že by mi z něj někdy vypadlo něco víc než magic. U hraběnky pohoda, dala Tir a helmu, Kovář dal tak akorát ... a to jsem měl u něho celkem na mále, sundaval mě fakt rychle. Blbopes byl naštěstí zavřenej ve vězení, ale i tak mě při probíhání stačil trefit, amplifa, schytal jsem i nějakou kouli od minionů a už sem byl na půlce, tak jsem zakempil a sundali jsme je z dálky a pustil pěknej prsten s MF. Bone Ash byl asi nejsnazší, mercyně nalákala pejsky a my měli férovku, ale asi počítal s jinou strategií :D drop k ničemu. K Andy jsem se dostal s lvl 13, plnej inv light lahví a pár protijedů, d*vka mi chcípla hned a po třetím oživení jsem usoudil, že to nemá smysl, takže rubání mečem, když klesly životy tak taktika hit and run k doléčení a za minutku bylo hotovo. Čekal jsem, že to bude těžší, daleko víc mi zatopila Coldcrow. Drop jen rare, avšak silná kosa pro merce, nová zbroj a konečně první drahokamy. Když si vezmu, kolik jsem jich nechal za sebou.... :OXO

Druhej akt jsem začal ve stokách, ale Radamentova družina mě ukecala, že mám vypadnout, tak jsem zaběhnul do Tomby na Creepyho, což taky bylo trochu o hubu, má sílu, ale dal alumet. Dál sem šel pro kostku, což se neobešlo bez roztahání davů děsnýho množství monster a využití větší rychlosti Bloodwitche k jeho nalákání zpět k truhle a to všechno s amplifou, flašky jen lítaly. Zato pěkný drop luku s více ele dmg, paráda :) Pak jsem se vrátil k Radamentovi, už u něj nebyla taková párty, takže jsem odtáhl tu jednu grupu, minioni zůstali krásně u něj a pak už to šlo dobře, ale drop nuda. Beetleburstovy blesky teda pěknej humus, s lightning resama 14 dal pokouřit ale nic nepustil. Zato jsem byl zvědavý na Maggoty. Tady jsem měl velké štěstí na volbu směru a ve třetím patře i na mapu. První patro jsem prošel skoro celý a přitom jsem měl vchod hned vedle, kde bylo jen pár scarabů (ti mě odradili na začátku). Druhý patro jsem prošel víc než z půlky a třetí jsem defakto musel projít celý. Coldworm chcípnul na průstřel aorty, hodil konečně rychlejší botky a já přezbrojil na hůl. S tou jsem sundal Dark Eldera a tady se ukázala síla Tal Rashy, neb pustil Crushflange :love: Sice pomalejší kvér, ale to CB... >:D Fangskin kupodivu nebyl takovej problém, stačilo zalízt do rohu, přitáhnout si merce a už to jelo, pustil MF alumet. Fire Eye si ani neškrtl a taky za to byla prachbídná odměna. V Arkansasu jsem samozřejmě našel Horazona až napočtvrtý, ale pochlapil se a dal Balanced axe dokonce s knockbackem :love: takže jsem vyměnil hůl zpátky za štít a sekyry a vrátil luk. Sundat toho bezduchýho Kaa, bylo ale taky drsný. Asi napoosmý jsem odtahal ty hordy monster skrz ty úzký chodby, pak jsem po něm střílel, házel i ho mydlil z blízka, ale furt do mě šly ty blesky, vždycky se ten vocas pohnul a zhoršil mi pozici. Vypadl z něj Light Belt, takže jsem měl o řádek míň, ale hafo life a FHR. A jdeme na šéfa. Nasadil jsem palcát, po minutě mu srazil HP na třetinu, nasadil sekyrky, a bylo hotovo. Parádní drop. War Scepter, lepší Voulge pro merce, helma s poison rezem, zbroj s FHR a alumet s light rezem.

Takže zatim bych řekl, že celkem štěstí na drop a jsem zvědavej, kdy se to zvrtne.

Jinak, když potřebujete, tak zrovna tohle ne a ne narollovat :OXO
Lvl 99 challenge No vitality melee challenge
Diablo II od 30.11.2003 8:55, 7500+ h
Unikáty: 100% 8-)
Setovky: 100% 8-)
Runy: 100% 8-)
Slova: 95,2% (-4) 1x Sur, 6x Jah
Celkem: 99,4% (-4)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Superunique Slaughter

Příspěvek od Fraxinus » 18.02.2018, 19:20 hod.

Kisuvka: Pěkně jedeš. Snad se ti to nezvrtne tak jako mně u Creeping Featura, kde jsem čekal, až zaúčinkuje jed, ale útoky jeho minionů byly silnější než ten můj jed i než síla léčení mých lahviček.

Takže znova. Zase players 8 a Corpsefire dal Hsarus Iron Fist štít a spolu s miniony level 4 a k tomu obyč pásek a obyč brnění + sekyru na prodej. Dlouho trvalo, než jsem našel Bišiboše, ale aspoň jsem z kamenů a truhel získal solidní léčivý materiál, ten všivák však dal jenom 2x vrhací nože. Dále následoval Bonebreaker, jenž dal prsten na goldy a attack rating + boty. Oboje nasazuji, byť jindy bych ta jako maximální šit zahodil. Následovala honička s Blood Raven, tentokrát ještě bez jedu, a dala chipped skull a schipped ametyst. Následovala Coldcrow, která byla stejně divoká jak minule a dala level 6 a rukavice + další vrhací nože. Rakanišu dal celkem zabrat kvůli ostatním v okolí, a dal další chipped lebku a prsten. Mercová je furt bez výbavy... Stromovous mě pěkně prohnal, asi 3x zabil mercyni, a dal konečně nástroj pro ni: Hunter bow a Bardiche. U Griswolda to bylo pěkně ošklivé, měl okolo sebe 1 šampiony a dva bosspacky, odtahat je pryč od něj dalo záhul, k tomu carverů jak sr.... A pak dal zase za cenu tří úmrtí mercyně konečně brnění se dvěma dírami, takže jsem tam napral ty dva chipped skully. Plus ještě šrot na prodej. Mercyni jsem však poté již neoživoval a pojedu sám. U komtesy jsem narazil na ospectralovanou lučištnici, takže bojovat s ženštěnami pod ostrou palbou bylo o hubu, dala Tir + šrot. Kovář byl pořádnej opruz, se mi vygenerovala dost hrozná mapa, kde nebylo možné nikoho nikam uklidit. Až na třetí pokus po save and exitech se mi povedlo, že mě cestou k němu nepronbásledovaly naspeedované divoženky. Dal šrot. Prašivej pes zůstal zavřený v kleci, tak stačilo házet a čekat na dvě helmy, tu s fire rezisty nasazuji. Boneash dal chipped safér (další gem omg) a macátko na prodej. U Andariel se mi povedlo úspěšně odtahat dark ony pryč a tentokrát tam nebyl žádný boss. Přímo s ní byl souboj zase obtížný a po asi 5 návštěvách ve městě pro lahvičky dala samé rare věci, z toho brnění a rukavice nasazuji, zytek byly nepoužitelné druidí čapky či nekromantí hlavy.

1. akt dokončen na levlu 12, trvání 1 hodina 57.

Ve druhém aktu jsem šel nejprve na Radamenta, kde jsem si jeho miniony odtahal za dva rohy a jeden z nich dal pěknou helmu. Sám Radament dal jen macátko a zlato. STejně jako předtím, i tentokrát byl Creeping Feature velmi nebezpečný a málem to dopadlo stejně v momentě, kdy si do mě ve chvilce nepozornosti každý z jeho minionů plácnul. Dal luk a kopí, oboje na prodej. Ale potom jed začal prudce sílit. K horadrické kostce byla cesta zlá a trnitá. Byla tam kvanta nepřátel, kteří mi často blokovali cestu a já to musel několikrát řešit TP a návratem přes waypoint v Dry Hills. Kočička dole dala rukavice a macátko a její minionka konečně amulet, třebaže na pykaču (+8 stamina). Tímto mám už všechny díly soupravy. Beetlebrouka jsem nalezl ihned za vchodem do oázy a dal mi první runu: Eld. Dále pak ještě pásek. Dolů za brouky jsem naštěstí nemusel dlouho bloudit. Nepříjemné bylo spíš jen to čekání, až zaúčinkuje jed, a hlavně nebylo možné ještě použít ten druhý plošný úder. Každopádně Ledočerv dal kosu a meč, na prodej. Nalezení Stařešiny mi trvalo docela dlouho, a rozdal jsem si to s ním pod palbou asi 3 ohnivých věží, jinde jsem nemohl, protože toto bylo jediné místo, kde se mi do toho nikdo nepletl. A dal kopí a zase meč a jeden minion flawed ametyst. Ach jo, vůbec nic užitečného. :{ Cesta za Fangskinem byla velmi náročná. Asi 5x jsem musel dát save and exit, protože ve zmijozelu se mi furt stávalo, že jsem proběhnul kolem zmijí, ty mě chargnuly směrem k těm, před kterými jsem již zdrhal, nebo mě zablokovali v úzkých chodbách při návratu ze slepých uliček. Ve 2. poschodí se mi povedlo proklouznout k podstavci a odtud jsem rozprášil jed. Fangskin dal meč a hlavně krásné boty s trochou rezistů a s 24% MF. :love: Pak u Okohně, kterej dal další meč a také kroužkované brnění, se mi jeho minioni ztratili a vůbec nikde jsem je nemohl najít...asi někde zhebli z jedu. V Arcane Sanctuary jsem zkusil dvakrát proběhnout, ale dvakrát to dopadlo save and exitem, takže jsem to tady musel taky kosit. Celkem jsem se prodral přes 3 lajny, ta třetí pravá, však musela být zopakována, protože se na mě odněkud vrhl zezadu nějakej klan, a já mezitím pod palbou lordů, summonera a duchů na schodech u toho deníku málem umřel při čekání na účinek jedu. Napodruhé se povedlo a získal jsem 2 luky a další šrotoidní meč k tomu. Nalezení Kaačka trvalo jen dvě hrobky, a bitka nebyla nijak zvlášť komplikovaná, jen jsem musel dlouho čekat na jed. Dal jen další šroťácký meč a kuši. U Duriela to bylo podobné, tam jsem házel oštěpy, běhal kolem dokola a čekal na to, až zapůsobí. Mezitím jsem dvakrát šel do města pro lahvičky a pro nové oštěpy. Dal Berserker's Headgear helmu + 4 rare a 1 magic, které byly k ničemu.

2. akt dokončen na levlu 22, trvání 2 hodiny 41 minut, hlavně z důvodu, že jsem asi 20x musel dát save and exit, protože z obklíčení se jinak dostat nedá, a jed je zatím pořád šíleně pomalej, ale věřím, že se to časem zlepší.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Kisuvka
Burning Soul
Příspěvky:644
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Superunique Slaughter

Příspěvek od Kisuvka » 20.02.2018, 16:01 hod.

3. akt dokončen, opět P8, lvl 25.

SSzark se mi zasekl za sloupem, takže pohoda, drop na prodej. Fetish Doctor taky pohoda, ale mám nový štít s F a L rezama. Pak jsem usoudil, že je čas na respec a je ze mě Frozendin. Stormtree mě skoro sejmul, naštěstí sem ho nalákal na merce, tak jsem to ustál, dal lepší zbroj pro merce. Icehawk pohoda, rare drop, ale k ničemu. Sarina kupodivu okolo sebe neměla takovou hordu jako obvykle, takže to nebylo tak zdlouhavé, dala AR prsten. Z rady jsem měl obavy, nicméně to byla nejsnazší bitva :D jediný, co se dalo použít byla helma. Paradoxně nejlepší aurou na Bremovi byla Holy Freeze, takže jsem chvíli rolloval, rozdělil je od sebe a byla to lambáda. Dostalo se mi rychlejšího řemdihu. Maffer a Vyand pohoda, ale drop nanic. Pak už jen koncovka, zase sem nasadil Crushflange a když sem viděl, jak to jde pěkně rychle, i když už měl málo života, tak sem se ani nenamáhal přehodit zbraň. Drop jen rare, na prodej, až na píku s lifestealem.

Celkově dost snadné, spíš byl opruz to probíhání aktem a neustálý léčení se.
Lvl 99 challenge No vitality melee challenge
Diablo II od 30.11.2003 8:55, 7500+ h
Unikáty: 100% 8-)
Setovky: 100% 8-)
Runy: 100% 8-)
Slova: 95,2% (-4) 1x Sur, 6x Jah
Celkem: 99,4% (-4)

Uživatelský avatar
Kisuvka
Burning Soul
Příspěvky:644
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Superunique Slaughter

Příspěvek od Kisuvka » 20.02.2018, 22:59 hod.

4. akt dokončen, lvl 27.

P8. Izuala jsem rolloval snad desetkrát, dokud okolo nebyli opruzácký soulové, pak to bylo bezpečné a zdlouhavé i s Crushflangem. Dropnul celkem dobrý pala štít. Hefaista jsem rolloval taky několikrát, dokud tam nebylo málo nepřátel, měl použitelnou auru a dal se odlákat. Dával docela pecky, takže jsem využil i rejuvy, damn. Drop na prodej, HF dala Thul 8-) a perf Emerald :OXO .
No a pak hra začala bejt opravdu zajímavá. P1. Musel jsem nasadit palcát. Bez zabíjení proběhnout do svatyně je tak napodesátý, když je spousta ranged potvor po cestě, který se nehnou z místa. Navíc ti mágové ubíraj fakt hodně, jedinej slušnej resist mam fire. I na P1 to bylo samý léčení. Pak proběhnout chrámem, odlákat ty kupy potvor na jih, věčně se mezi nima vymotávat, asi 50 minut mi trvalo jen tohle všechno. Pak jsem zvažoval, kolik si chci vydělat expů a nezhebnout. Vzhledem k tomu, kolik mi ubírali Lordi i s fire rezem 75%, jsem se rozhodl ponechat P1 a jít na Infectora. A dobře jsem udělal. Nejdřív jsem je rozdělil, pak si oživil merce a i tak to bylo na rejuvy a zatim nejvíc održku bitva. Drop dle očekávání k prodeji + Tal. Pak jsem dlouho přemýšlel, jak moc si věřím u de Seise a jakou zvolím taktiku a nakonec jsem se vrátil k P8. Nalákal jsem si rytíře za roh mimo dosah fany a i když celkem ubírali, stačil jsem se léčit. Seis už celkem pohoda, rare drop, ale na prodej. Tak pak už jsem celkem bez obav zamířil k Vezírovi, lehnul bez problémů, drop na prodej. A znovu jsem zvažoval nastavení players. LI res na 32% s amuletem, takže MF 0%. Tak jsem nechal P8. Bitva dlouhá, několikeré vrácení na nákup lahví a bohužel i použití několika rejuvů, pže když na vás sešle ten bleskomet a zrovna jste zchlazeni začli bušit zealem, tak to docela trvá, než můžete utéct a to už jsou životy skoro na nule. Drop 2 magic, 4 rare, z čehož jsem si ponechal jen Serpentskin armor i za cenu ztráty 19% firezu.

Tak tady už to konečně začal bejt fakt mazec, takže jsem zvědav, jestli vůbec dojedu normal. Dál jsem poněkud zklamán dropy z act šéfů, zatím žádný zlato ani zeleň.
Lvl 99 challenge No vitality melee challenge
Diablo II od 30.11.2003 8:55, 7500+ h
Unikáty: 100% 8-)
Setovky: 100% 8-)
Runy: 100% 8-)
Slova: 95,2% (-4) 1x Sur, 6x Jah
Celkem: 99,4% (-4)

Uživatelský avatar
Secondface
Gorebelly
Příspěvky:328
BattleTag:Malobrach#2322
Bydliště:Prostějov

Re: Superunique Slaughter

Příspěvek od Secondface » 21.02.2018, 07:01 hod.

@Kisuvka
Dobrej progress,držím palce v A5!! :wave:

Jinak jsme právě v hokeji porazili Amíky a jsme v semifinále !!
Zase v nájezdech... z 2:2 na 3:2 :green:
>>>>>> --- MF turnaj vol. 10 --- <<<<<<
MF vol. 9 ---/--- MF vol. 8 ---/--- Survival Challenge ---/--- MF vol.5 ---/--- Ironman Challenge
Obrázek

Uživatelský avatar
Kisuvka
Burning Soul
Příspěvky:644
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Superunique Slaughter

Příspěvek od Kisuvka » 24.02.2018, 12:30 hod.

Frax & Secondface: Díky :)

5. akt dokončen, P8, lvl 37.

Dac Farren byl jen otravný s tím svým teleportem, dal sekyru a kuši, na prodej. Shenk taky pohoda, dal pala štít a Ort, na prodej. Eldritch zase bez problému, oštěpy a hůlka, na prodej. Sharptooth taky v klidu, dal kosu, kuši - na prodej, a minion dal skvělý poison res alumet. Eyeback lambáda, meč a štít, na prodej. Threshe jsem se trochu obával, pár lahví to ale pojistilo a dal nože a sekyru, zase na prodej. Frozenstein a minioni byli bitva věčnosti. Posledního miniona už jsem domlátil rukama, Crushflange už nevydržel :D Mana burn a velký cold rezist udělal své. Prsten na transmutaci, štít a kuše na prodej. Pindl bez starostí, dýka a štít - prodáno. Nihl byl taky na dlouho a parkrát mi těma explozema zatopil, ale dal pěkný cold res amu, drápy a poleaxe, na prodej. Zato minioni daly několik soc a eth věcí - na prodej, ale taky Large charm s 20 life. Bonesaw a minioni v klidu, dali drahej equip, meč, paroží, kyj - na prodej, a prsten na transmute. Snapchip a minioni byli taky na věky a to jsem nějdřív asi napodesátý musel odlákat bosspack sirén či co, abych měl volno. Zato drop ušel, Ith a Amn, li res klenot, rubín, rukavice a sekyra. Ancové celkem ušli, jen jsem si koupil málo lahví, tak to bylo na dlouho, než se mi doplnilo zdraví. A pak už jsem u trůnu. Colenzo pohoda, dal silnou píku pro merce a navíc s jedem, Ochmelka byl na dýl, ale dobrý, dal jen luk - prodáno, Bartuc a jeho banda mě těma svejma hydrama furt rušili útok, tak jsem je roztahal a dali akorát sekyru - taky prodáno, Ventara jsem si taky odtáhl od Baala, bez problémů, dali slabší li res a replenish amu a meč. Listerina jsem si taky odtáhl a rozdělil, zabíjel sem je snad nejdýl z celýho aktu. Hodil excep. berdychu, bohužel jen na prodej. Poslední bitva byla až na mana rift v pohodě, takže jsem byl akorát dokupovat manavodku. Dmg asi 350 ledem je fakt hodně málo, takže to taky trvalo dlouho. Konečně ale uniq drop, kupodivu. Suicide Branch jsem schoval, Gravenspine nasadil, rukavice s mana leech, spoustou rezů a MF taky nandal, helmu s rezama jsem taky vyměnil a prodal jen koule a nože. Pak už jen kravín, nejdřív jsem zkoušel ty krávy roztahat, ale to je prohraný boj, takže jsem jen bleskem naběhl do ohrady a umlátil Kingoše normálním útokem. Kromě mlíka dal jen štít a alumet - prodáno a transmutováno.

Závěrem musím říct, že jsem měl megaštěstí na drop toho palcátu, protože CB, fi res a slušná rychlost útoku navíc s bonusem do síly mi fakt hodně pomohly. Nejhorší by to bylo asi na radě, Infectorovi a Ventarovi a možná i na těch hi cold resistovejch šmejdech. Myslím, že jsem až doteď nedocenil sílu CB.
Lvl 99 challenge No vitality melee challenge
Diablo II od 30.11.2003 8:55, 7500+ h
Unikáty: 100% 8-)
Setovky: 100% 8-)
Runy: 100% 8-)
Slova: 95,2% (-4) 1x Sur, 6x Jah
Celkem: 99,4% (-4)

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Superunique Slaughter

Příspěvek od BliiNky » 26.02.2018, 12:38 hod.

Pardon za neaktivitu. Dostal jsem na konec února zakázku, kterou potřebuju ASAP dodělat. Stále zlehka hraju, ripnul jsem s čarodějkou u kováře a tak jsem rozjel barbara se specializací na skill Concentrate. Všem CG k postupu a hodně zábavy :wave:

Pietro
Wraith
Příspěvky:104
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:PietroCZE#2776
Bydliště:Sokoleč

Re: Superunique Slaughter

Příspěvek od Pietro » 09.03.2018, 10:53 hod.

Nějaké novinky v progresu? :)

Odpovědět

Zpět na „Turnaje“