Turnaj rychlého průchodu

Moderátor:Dark_Deamon

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:
Re: Turnaj rychlého průchodu

Příspěvek od Fraxinus » 17.08.2018, 13:43 hod.

Vážně škoda. :( RIP.

Jinak, co se týče mě, tak Assassinku jsem zrakvil ve 2. aktu NM. Absolvoval jsem dva opravné pokusy, v obou jsem našel +/- tutéž výbavu a trvalo to +/- stejně dlouho, ale v tom 2. aktu NM jsem narazil na strop, kam až to lze s čistě meele charem na pl8 speedrunningem dotáhnout, protože příliš velká podlevlovanost.

Takže jsem rozjel amazonku jawu, se kterou mám odehraný normal na pl8. Nightmare odjezdím dneska.

edit: Nightmare hotov, level 71. Hráno celé na players 8.
časy:
Normal: 5:32 hodin
Nightmare: 5:17 hodin

Videa dodám, až budu mít komplet i hell.
Na normalu nejvíc zdržela asi nemožnost mít lightning fury dřív než v 5. aktu, a na nightmaru časté návštěvy města kvůli opravám oštěpů. Co se týče dropů, tak mě velice příjemně překvapily. Z Baala na NM padla ethereální Woestavka pro merce, pro mě zase Hawkmail z Diabla NM, takže mám CBF, dále pak maxlé všechny rezisty. A teď zbývá už jen najít nějaké lepší oštěpy, bez +skillů to půjde jinak obtížně.

Jo, a ještě budu muset vymyslet, jak naložím se dvěma Ko a jednou Fal.

edit2:
Co s Fal a dvěma Ko jsem dosud nevymyslel, každopádně jsem za 4:24 hodiny udělal první dva akty na hellu, na players 8. Čekal jsem, že to bude mnohem horší, ale immune to lightning se šlo v prvním aktu parádně vyhýbat. Ve druhém aktu mi situaci zkomplikoval diablo klon v maggot lair….kde je to samej immune to lightning. Poslal bone prison do tunýlku, kterej je na pl8 takřka nezničitelnej. Pak si k němu stoupl a z druhé strany mi vůbec nedovolil se k němu přiblížit, abych to zničil a klona vylákal z té díry ven, abych ho oběhl a došel si pro hůl, takže jsem to vzdal, následoval druhý pokus, kde se mi vygeneroval samej skarab v neprůchodném provedení, až třetí pokus vyšel. Ale zdržení to bylo tak dvojhodinové. Podobné zdržení přišlo v Claw Viper Temple v druhém patře, kde mě Fangskin málem zabil. Také tam jsem musel jít na druhý pokus. Duriel picnut na levlu 79.

edit3:
Pokusil jsem se posunout 3. aktem, ale v té džungli je to hrozný. Je to tam děsně úzký na to, abych tam mohl proběhnout bosspacky, tvořenými převážně immune to light rychlými potvorami. A ty neiumunní zas sežraly staminu a manu. Nefungovalo ani castění valkyríje za sebe či před sebe, protože ti létavci dělali takový chaos, že jsem se jednoho packu zbavil a další do mě nalítl a obklíčil mě. Asi 10x jsem to zkoušel proběhnout (sem tam něco zabil, takže soška splněna, oko od pavouků též získáno), pak už jsem toho měl dost a rozhodl jsem se, že tu džungli prostě budu muset vyčistit. :OXO Ale na tohle už dneska nervy nemám, pokračování příště. Čas 47 minut.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Sajs
Wraith
Příspěvky:164

Re: Turnaj rychlého průchodu

Příspěvek od Sajs » 20.08.2018, 07:16 hod.

Ty jo, zatím pěkné časy, sice pl8 je brzda, takže už teď jsi za Blinkim, ale zase ti zůstane, co se lvl týká, namakaná postava :). Je fajn, že jsi to rozjel na pl8, alespoň máme srovnání :)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Turnaj rychlého průchodu

Příspěvek od Fraxinus » 20.08.2018, 21:59 hod.

S tím jsem do toho šel, a jsem rozhodnutý neuhnout, a pokusit se to dotáhnout na pl8 (a bez teleportu!!) do konce. Ale 3. akt bude prostě porod. Dosud jsem se neodhodlal k druhému pokusu. Tam jde nejen o krk, ale i o to příšerné zdržení, protože přes ty naspeedovaný fetiše a další LI havěť prostě nejde proběhnout.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Sajs
Wraith
Příspěvky:164

Re: Turnaj rychlého průchodu

Příspěvek od Sajs » 24.08.2018, 09:11 hod.

Je povolený respect, což ty malé hajzlíky zabít přes poison. LI je i High council..... nebo pomocí luku přes cold, ale ve Flayers jungli jsou i cold imune, takže poison mi přijde jako top volba, případně kombinace


Do konce turnaje zbývá přesně týden!

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Turnaj rychlého průchodu

Příspěvek od Fraxinus » 30.08.2018, 21:26 hod.

Honím to sice na poslední chvíli, ale dohrán 4. akt hell.

S čistější hlavou jsem džungli prolezl nakonec v pořádku, ačkoliv jsem kvůli marnému bloudění v Great Marchi a naprosto nesmyslně zašantročenému podzemí lidojedů ve Frayer Jungle ztratil další skoro 2 hodiny. Pak v Kurastu to šlo celkem svižně, u Sariny to bylo peklo peklíčko, ale přežil jsem, i když těsně. :D Koncilové na pohodu, immune to lightning jsem ignoroval. A Mephisto docela potrápil, zvláště díky oběma immune to lightning koncilům, na které jsem se vykašlal, kteří se pak k boji přissali.

Pak 4. akt byl docela náročný, protože venom lordi mají na players 8 šílený hafo životů. S rodičkami nebylo radno si zahrávat, jednou jsem se nechal nerozvážně v řece k chaos sanctuary jimi skřípnout a málem jsem skapal. Izi šel snadno, Hephasto trochu zlobil, hellforge dala Um, a v chaosu jsem si užíval jak skoro nesmrtelných venom lordů, tak otravných oblivion knightů a immune to lightning duchů. Paradoxně nejlehčí byl tentokrát Infector. Lord de Seis docela potrápil...anebo jsem už těch oblivion knightů měl až po krk. A Diabla jsem skoro dal s minimem lahviček života amany, co zbyly po boji s velkovezírem. Když mu zbýval milimetr, tak mě ten hnusák kritnul a mě zbylo jen asi 200 hápéček. Pryč a bez lahviček jsem ho zkusil dát z dálky, jenže pak firestormem usmažil merce i valkyríju a pokusil se i mě, ale zdrhl jsem mu. Pak po návratu zdechl na asi 2-3 rány.... a dropy nic.

Suma sumárum, 5 hodin a 4 minuty za oba akty. Samozřejmě, na players 8.
A pro informaci, žádný respec jsem nedělal, pěkně si to odkroutím takhle, jak to mám, až do samého konce.
A měl jsem sakra štěstí na vygenerovaná monstra. Ani v Great March, ani u Izuala nebyli soulové.
Pokračování zítra.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Turnaj rychlého průchodu

Příspěvek od Fraxinus » 31.08.2018, 18:33 hod.

Hotovo!! Jsem Guardian!!

Jméno: Furie
Build: Jawazon
Level: 85
Hráno: Hardcore, /players 8
Odkaz na screenshoty, Nálezy, statistiky a finální výbava

Časy:
Normal: 5:32 hodin
Nightmare: 5:17 hodin
Hell: 13:01 hodin

Celkem: 23:50 hodin (včetně bloudění, nezdarů něco zvládnout napoprvé či zkoumání předmětů a přestávek)

https://www.youtube.com/watch?v=Gk_YX7KgwtQ

https://www.youtube.com/watch?v=1uZO9tjdq8o

https://www.youtube.com/watch?v=zV76Q1C8RQE

https://www.youtube.com/watch?v=p0KMmk-FcG0

https://www.youtube.com/watch?v=J09GUOHurT8

https://www.youtube.com/watch?v=S1iVi8KQ_ho

Edit by Witek: Upraveno tak, aby se zobrazovaly alespoň odkazy na videa.
Naposledy upravil(a) Fraxinus dne 01.09.2018, 20:20 hod., celkem upraveno 4 x.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Turnaj rychlého průchodu

Příspěvek od BliiNky » 31.08.2018, 20:10 hod.

Bravo, parádní výkon :wave:

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Turnaj rychlého průchodu

Příspěvek od Fraxinus » 01.09.2018, 04:24 hod.

Nahrávání videí dokončeno, tak si užijte sledování.
Určitě bych mnohé momenty mohl zvládnout lépe a rychleji, ale tohle byl můj první speedrun dotáhnutý do konce vůbec. Obvykle se s hraním dost loudám a navštěvuji (skoro) všechny lokace.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Rattus
Wraith
Příspěvky:138
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Turnaj rychlého průchodu

Příspěvek od Rattus » 01.09.2018, 08:47 hod.

Fraxinus: HC players 8 za 23:50 je parádní čas, jde vidět že to hraješ na trochu jiným levelu než já :) Takže klobouk dolů, máš můj respekt.

BliiNky, Sajs: Taktéž parádní časy, pro mě jako HC hráče nereálný.

Jinak nevím proč, ale nějak mi tady dneska nechcou zobrazit videa, máte někdo podobný problém?

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Turnaj rychlého průchodu

Příspěvek od BliiNky » 01.09.2018, 09:20 hod.

Taky videa nevidím, všiml jsem si toho už dříve. Asi jde o problém tady na fóru. Šoupnul bys sem Fraxi prosím normálně linky, ať se můžem mrknout? :)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Turnaj rychlého průchodu

Příspěvek od Fraxinus » 01.09.2018, 13:35 hod.

Problém zmizí, pokud si tohle forum otevřete v internet exploreru a klepnete na "Je zobrazen jen zabezpečený obsah. Odemknout?" Nebo tak nějak se to jmenuje.

Další možnost je klepnout na citování mého příspěvku a z editačního okna linky získáte. :wave:

Ale vyhovím vám i normálně:
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Turnaj rychlého průchodu

Příspěvek od Dark_Deamon » 02.09.2018, 13:09 hod.

Fraxinus píše:
01.09.2018, 13:35 hod.
Problém zmizí, pokud si tohle forum otevřete v internet exploreru a klepnete na "Je zobrazen jen zabezpečený obsah. Odemknout?" Nebo tak nějak se to jmenuje.
On ještě někdo používá IE :shock:

Uživatelský avatar
Sajs
Wraith
Příspěvky:164

Re: Turnaj rychlého průchodu

Příspěvek od Sajs » 03.09.2018, 11:58 hod.

Úvodem se všem omlouvám za pozdní reakci, nemám teď moc času. Turnaj 31.8. skončil a proto nezbývá než vyhlásit výsledky:


1. místo - BliiNky

2. místo - Sajs

3. místo - Fraxinus

dále jsou čestná umístění

4. místo - Zomb

5. Místo - Rattus


Veliká gratulace vítězi a díky všem za účast


Na příští rok přemýšlím o úpravě pravidel, napadlo mě, že by bylo povolené zvolit si set, se kterým postava začne, ovšem pouze jeden, takže někdo vsadí např. na Sigona a oblékne se už na normal, ale na hell bude slabý nebo naopak vsadí na Immortal kinga, ale zase si počká než ho využije.

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: Turnaj rychlého průchodu

Příspěvek od witekcz » 06.09.2018, 06:28 hod.

Fraxinus píše:
01.09.2018, 13:35 hod.
Problém zmizí, pokud si tohle forum otevřete v internet exploreru a klepnete na "Je zobrazen jen zabezpečený obsah. Odemknout?" Nebo tak nějak se to jmenuje.
Koukl jsem na odkazy. Používáš nezabezpečené staré HTTP. Kdybys ty linky z YT dával s HTTPS, tak by se to nestalo. Zjednodušeně: DF celé nyní běží na HTTPS, takže se mu samozřejmě odkazy s HTTP nelíbí a odmítá je zobrazit.

EDIT: Nějak nefunguje ten YOUTUBE buttonek v editaci příspěvků. Chyba není na tvé straně a omlouvám se. Resp. funguje, ale není aktuální, bo využívá nezabezpečené HTTP. Pošlu to Jamesovi.

EDIT: YT tlačítko odstraněno. Linky na YT vkládejte stejně jako ostatní, buď do CODE, nebo URL.
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Turnaj rychlého průchodu

Příspěvek od Dark_Deamon » 06.09.2018, 20:07 hod.

witekcz: Pěkně sis tady sám se sebou pokecal :green:

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: Turnaj rychlého průchodu

Příspěvek od witekcz » 07.09.2018, 11:52 hod.

Asi nejinteligentnější rozhovor za posledních pár dnů :)
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Turnaj rychlého průchodu

Příspěvek od Fraxinus » 07.09.2018, 14:50 hod.

Witekcz: Na problém s http a https jsem přišel metodou pokus omyl, ale doufal jsem, že to James nějak vyřeší sám, protože mi jednou o problémech s přechodem říkal. Každopádně dík.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: Turnaj rychlého průchodu

Příspěvek od witekcz » 10.09.2018, 22:03 hod.

Je to daň za HTTPS. James toho má hodně a asi při vší práci na vylepšení webu zapoměl na opravu. Ještě jednou díky za "nahlášení."
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Odpovědět

Zpět na „Turnaje“