Turnaj rychlého průchodu

Moderátor:Dark_Deamon

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:
Re: Turnaj rychlého průchodu

Příspěvek od BliiNky » 06.07.2018, 19:23 hod.

Tak dohráno: celkový čas 11:30:29. Několik poznatků:

1) Začínat se speedruningem na Hardcore dost pravděpodobně znamená taky rychle skončit. I během Normalu čeká spoustu míst, kde se zařve jedna dvě, o NM ani Hellu nemluvě.

2) Byl jsem u porodu, uběhl 7 km, přestože nesnáším běhání a přežil koncert Katy Perry. Ale zabít na Hell De Seise s necelými 20 body ve FO a 11 body ve FW? Nejšílenější věc, jakou jsem v životě zkusil :roll:

3) Bez opakovaných nájezdů / přípravy to nejde. Alespoň za sorcku určitě ne. Ancient Pledge & helma s dvěma Ral nebo Lore je absolutní nutnost, totéž minimálně Stealth a nějaký ten ring na prolomení důležitých FCR breakpointů. FRW pomůže, mnohem důležitější je ale FHR no a samozřejmě správný načasování, kdy vypít během teleportování lahev, aby nedošla mana uprostřed Cursed / Fana / Extra Fast bosspacku :D

Jinak to byla zábava neuvěřitelná - nová challenge, vymýšlení, zapojování mozku, hledání zkratek, glitchů.... můžu říct, že jsem se o Diable opět něco naučil. Teď si dám chviličku voraz a kdoví, možna se zkusím zapojit ještě jednou a svůj čas aspoň o vteřinku zlepšit :wave:

Jméno: Matriarch Vitr_vevlasech
Class: Sorceress
Level: 63
Build: FO / FW
Stats: 48 / 53 / 266 / 55
FCR: 105 %
FRW: 48 %
FHR: 30 %
Resisty: 50 / -37 / 32 / -2
Gear: Gemmed Skull Cap (2× RAL), Spectral Shard, Stealth, Tal Rasha Belt, Ancient Pledge, Gorefoot, rukavice na rezy, prstýnky + amulet s FCR

Časy jednotlivých obtížností:
Normal: 3:42:08
Nightmare: 2:34:55
Hell: 5:13:26

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Turnaj rychlého průchodu

Příspěvek od Fraxinus » 07.07.2018, 07:41 hod.

BliiNky: Gratulace. :wave:
Škoda že není videjko. A škoda, že se krom tebe zatím nikdo nezapojil, až teď teda já.

Takže s druhou assassinkou jsem to pojal poněkud jinačím způsobem než kolega, hraju ji hardcore, k tomu je to meele char, a hraji to na players 8. Níže je video s mým průběhem normalu.

Jméno: Speederka
Class: Assassinka
Styl: Hardcore
Build: Fist of Fire + Phoenix Strike, podpora Cold Iron Wolf + zatím lvl1 Shadow Warrior
Level: 37
Čas potřebný k dohrání: něco málo kolem 5h 15 min (N)


1. akt: Jen dávat pozor na životy, jinak to šlo jako na drátkách. Vynechal jsem Blood Raven a Komtesu, vše ostatní splněno. Andariel se celkem rychle smažila v předpeklí,

2. akt: Nechutný jed, občas nechutné blesky a nechutní hadi. Navštíveny celkem 3 Tals hrobky, k Durielovi se pod levl 25 bojím, bojím. Až na konci picám Radamenta, je rychlejší si ho nechat na konec.

3. akt: Musel jsem zde odčinit předešlý nezdar a tedy neblbnout. Spider Forest i Great March v pohodě, ale proběhnout Flayer Jungle už jsem musel opatrně, abych zase nezařval. Vymaxovány Fist of Fire, čekám na levl 30. U koncilů jsem to čekal daleko horší, nejsou rezisty skoro.

4. akt: Zde jsem si musel dát majzla kvůli vysokým Fire odolnostem a vyhnout se zbytečným šarvátkám s nemrtvými rytíři. Izuala se mi povedlo pěkně izolovat od zbytku havětě (naštěstí), jinak bych u něj byl v koncích, nejen s rozumem jak Bridget Johnsonová. Hra byla svižná až do Chaos Sanctuary, kterou jsem vzhledem k players 8 a meelečnosti mého charu musel vybít celou. Diablo byl pěkně otravný, ale šlo to, velmi pomohla nová akvizice: Shadow Warrior, skvěle odlákala pozornost, abych se aspoň nabil. Ale víc než jednu ránu nevydrží. Merc tradičně k ničemu.

5. akt: Snažil jsem se být co nejrychlejší, což mě kdesi v ledových jeskyních málem stálo život. Ancienti na pohodu, problémy nastaly až v nejspodnějším patře WK, konkrétně 4. a 5. vlna. V zájmu rychlosti průběhu jsem se na Listera asi měl vyprdnout, ale pak s Baalem to nebylo o nic lepší, pižlačka to byla a boj byl celkově dost nebezpečnej. Stejně jsem ale nakonec ten normal dokončil.

Nálezy: Crushflange (A2 Dry Hills); Deathspade (A2 Claw Viper Temple lvl2); Angelic Sickle (A2 falešná Tal Rasha's Tomb); Cleglaw's Claw (A2 - Radament); Isenhart's Lightbrand (A4 - Diablo)

...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Turnaj rychlého průchodu

Příspěvek od BliiNky » 07.07.2018, 08:04 hod.

Já gratuluju k postupu s Assasinkou, na HC a P8 je 5h super čas - čekám už jen na video, až se zpracuje.

Jinak při druhém runu video asi natočím - nebude to záznam celého runu (na to mi momentálně chybí dostatečně velký disk), ale nějaký sestřih zřejmě zvládnu 8-)

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Turnaj rychlého průchodu

Příspěvek od ZOMB » 07.07.2018, 10:06 hod.

Moc pěkně jedete chlapci :)

Gratulace tobě BliiNky za pokoření celé hry v tak slušném čase, klobouk dolů :wave:

Fraxi: Jako obvykle sis nevybral žádný lehký a přímočarý build, hodně štěstí s assassinkou. Já mám mimochodem aktuálně ve svém rozpracovaném modu Skiller rozjetý podobný build (Fists of Fire + Blades of Ice + Phoenix Strike, dual claw) - samozřejmě s pozměněnými skilly - nabíjecí skilly mají vyšší bonus AR% za hard pointy a FoF a BoI roste radius účinku s hard pointy.
Jinak koukám, že jsi vlastenec, já bych s tím českým dabingem asi hrát nemohl :D
Hodně štěstí na NM i hellu ;)

Já pojedu taktéž HC assassinku, nejsem ale takový drsňák jako Fraxinus a pojedu osvědčenou trapku (nejprve fire, pak respecnu na light). Pojedu svým oblíbeným iterativním způsobem a uvidím, jak je to u toho stylu hry efektivní. Tedy pojedu všechno /p1 co nejrychleji, kromě zastávek na několika místech, kde zvýším na /p a naberu potřebné expy a výbavu. Plánované zastávky:
Rakanishu
Countess (první 4 patra /p8, poslední patro /p1 kvůli runám)
Fire Eye (pokud bude mít dost minionů a budu mít dostatečně nízký lvl)
Sarina
Pindleskin (N)
Pindleskin (NM)

Začnu snad v pondělí, to už budu na svém PC. Možná to budu i nahrávat, uvidím.

Hodně štěstí a žádné ripy ;)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Rattus
Wraith
Příspěvky:138
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Turnaj rychlého průchodu

Příspěvek od Rattus » 07.07.2018, 14:50 hod.

BliiNky: Pěkný čas, gratuluju.

Fraxinus: Ty taky pěkně jedeš HC a P8 speedrun :shock: fakt respekt.

Já jsem už taky dopižlal normal a čas na javu nic moc teda, jsem hold moc opatrnej, budu muset přitvrdit. :D

Jméno: Linda
Class: Amazon
Styl: Hardcore
Build: Javazon
Level: 27
Čas potřebný k dohrání: 4:37:03 (N)

1. akt: Začátek nebyl zrovna nejrychlejší, měl jsem trochu strach z Andariel, ale nakonec jsem prošel bez výraznějších problémů.

2. akt: Konečně jsem doexpil na 18lvl = Charged strike a už to šlo jak po másle, trochu jsem se zdržel u Fire Eye kvůli výbavě. Duriel na konci moc nezlobil takže pohoda.

3. akt: Tento akt nemám rád, po troše toho bloudění jsem ale dospěl až k Mephovi, který chcíp naprosto bez problémů.

4. akt: Celý akt to šlo hladce, až u Diabla přišly první problémy. Trochu jsem zaspal a zůstal stát moc dlouho na jednom místě a nebýt několika fullek tak bych byl pod drnem. Diablo zlobil nejvíc z akt bossů :twisted:.

5. akt: Tady jsem se trochu zdržel u Pindla kvůli výbavě. S ancientama nebyl problém, trochu víc času mě zabral Lister. Baal byl v pohodě a hodil úplně stejný prd jako všichni předchozí akt bossové.

Nálezy: Cleglaw's Claw (2x), Berserker's Hauberk, Ichorsting, Maelstorm

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Turnaj rychlého průchodu

Příspěvek od Fraxinus » 07.07.2018, 19:31 hod.

Díky za gratulace. Normal bylo jen zahřívací kolo, na nightmaru půjde do tuhého. A pokud přežiju nightmare, tak nechci ani pomyslet, co mě čeká na hellu, i když s fénix strajkem bych tam neměl mít problémy s rezisty, uvidíme, jak budu schopnej přežívat nepřátelské útoky, to bude podle mě daleko důležitější.

Dále, co pak dál, až budu mít maxlý fénix strajk? Jsou dvě varianty: buď si vypěstovat shadow masterku, nebo (pokud mi padne nějaká supr zbraň), maxnout tiger strike. Co myslíte?

Rattus: Ajaj, konkurence narostla. :lol: Ale těší mě, že nejsem jedinej, co to jede hardcore. Také hodně štěstí. Pojedeš Lightning Fury nebo zůstaneš věrný charged strikům? A krásné nálezy máš, 2x Cleglaw. Já měl také jednoho. BliiNky, nepadl ti také jeden? Pokud jo, tak ZOMBe, až začneš, taky jeden dropni, ať to máme komplet. :green:

ZOMB: Je pravda, že bych někdy ocenil, kdyby FoF měly větší poloměr účinku. Ale nyní jim dmg díky synergii z fénixe roste tak prudce, že mi to během 5. aktu už ani nevadilo. Hodně štěstí s tvou trap-asskou.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Turnaj rychlého průchodu

Příspěvek od ZOMB » 08.07.2018, 11:08 hod.

Fraxi: Těch možností, kam investovat dál, vidím mnohem víc.
1) Death Sentry
2) Claws of Thunder (masivní dmg)
3) Blades of Ice (crowd control, skvělá kombinace s fire - freeze + škvaření)
4) Tiger Strike
5) Shadow Master

Shadow Mastera bych rovnou vyloučil - nenadělá rychle žádné velké dmg, jde ti hlavně o rychlost. Tiger Strike je fajn, ale pak musíš u gearu hledat kompromisy. Síla CoT + BoI vychází z toho, že 20 bodů ve fénixovi už máš. Death Sentry je dobrou volbou pro jakoukoliv assassinku.
Já bych tedy volil něco z prvních tří možností - na gearu ti stačí hledat +all skilly. S Tiger Strikem už to pak tak přímočaré není. Navíc, ona nějaká super zbraň ani dropnout vůbec nemusí. Toť můj názor :)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Sajs
Wraith
Příspěvky:164

Re: Turnaj rychlého průchodu

Příspěvek od Sajs » 09.07.2018, 09:09 hod.

Blinky, gratulace k 1. místu, uvídíme jak dlouho tam vydržíš :)

Frax a Rattus, skvělé, že do toho taky bušíte :),já se budu se snažit zapojit co nejdříve

narazil jsem na web zabývající se speed runama, rady tam jsou docela dobré
http://nightfallx2.wixsite.com/d2speedruns

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Turnaj rychlého průchodu

Příspěvek od BliiNky » 09.07.2018, 10:29 hod.

Pěkný web, až bude chvilka, prolezu. Jinak super popisek u Barba: Pretty f*ck useless :D

Uživatelský avatar
Sajs
Wraith
Příspěvky:164

Re: Turnaj rychlého průchodu

Příspěvek od Sajs » 09.07.2018, 10:54 hod.

tenhle typek běhá speed runy s barbarem docela obstojně https://www.twitch.tv/arcticwolfhowls/videos/all
Naposledy upravil(a) Sajs dne 03.09.2018, 11:43 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Turnaj rychlého průchodu

Příspěvek od ZOMB » 09.07.2018, 14:27 hod.

Tak už i já mám normal za sebou :)

Jméno: QuickTrap
Class: Assassin
Styl: HC :twisted:
Build: Trapka (nejdřív fire, pak light)
Level: 50
Čas potřebný k dohrání: 3:56 (N)

1. akt (0:59): První akt šel pomalu. S Blood Raven jsem ani neoběžoval, to samé s Cainem, nechal jsem ho tam hnít v kleci. Rakanishu ale dal pěkné expy (nalevelil jsem u něj na level 15), to samé Countess a patra k ní (naexpeno na lvl 18, složeno Stealth a Leaf). Zbytek aktu bez problémů.

2. akt (0:29): Tohle jsem víceméně proběhl. Za celý akt jsem postoupil o 2 lvly, Duriela jsem tedy zabil na lvlu 20 (bez potíží).

3. akt (0:40): V džungli jsem si musel dávat bacha na šamany, pak jsem na chvíli zakempil u Sariny a vyexpil se na lvl 26. Zbytek bez problémů.

4. akt (0:13): Proběhnuto, sejmut Izual, Hellforge jsem ani nehledal. Diablo bez problémů.

5. akt (1:35): Do toho aktu jsem vstoupil na lvlu 26. U Eldritche jsem doexpil na lvl 30 a pak hurá za Anyou a Pindlem, u kterého jsem se zdržel něco přes hodinu, nasbíral hromadu expů a spoustu vybavení. Obvykle se u něj dá expit klidně až do levelu 55, ale po levelu 50 efektivita expení rychle klesá, takže lvl 50 mi stačil. Zbytek aktu jsem nabušenej proběhl naprosto bez problémů.

Nálezy:
Unikáty: Bone Helm, Long Sword, Flail, Great Helm, Falchion, Mace
Sety: Cap, Light Belt, Belt, War Scepter, Double Axe, Chain Mail, Light Gauntlets, Grim Wand, Breast Plate


Dost mě překvapilo, s jakým časem se mi podařilo dokončit normal vzhledem k faktu, že hraju HC a zároveň jsem ho dokončil s levelem 50 :D
Popravdě jsem čekal něco mnohem horšího, ale jak jde vidět, moje iterativní metoda docela funguje, což jsem rád. S levelem 50 mám skvělou výchozí pozici pro NM, které se docela bojím, protože tahle obtížnost je dost zrádná.

Mějte se zatím pěkně, přeju vám příjemné hraní a hlavně žádné RIPy ;)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Turnaj rychlého průchodu

Příspěvek od Fraxinus » 10.07.2018, 08:39 hod.

To gratuluji, Zombe. I ten čas je fantastický.

Já se na nějakou dobu musím odmlčet - dovolená.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Turnaj rychlého průchodu

Příspěvek od ZOMB » 10.07.2018, 15:54 hod.

Dokonáno jest :dead:
Byl jsem tak blízko... ale champion pack naspeedovaných lancerek mi dal konečnou.

Během NM i Hellu mi droplo pár pěkných věciček (viz album).

Shrnutí:
Jméno: QuickTrap
Class: Assassin
Styl: HC :twisted: :dead:
Build: Trapka (nejdřív fire, pak light)
Level: 76
Čas potřebný k dohrání: 10:31
Vybavení v době smrti: Lore, Spirit, Rhyme, Smoak, rare ringy, amulet, opasek, rukavice i boty

Normal (3:56)
1. akt (0:59)
2. akt (0:29)
3. akt (0:40)
4. akt (0:13)
5. akt (1:35)

Nightmare (3:24)
1. akt (0:20)
2. akt (0:27)
3. akt (0:34)
4. akt (0:24)
5. akt (1:49)

Hell (3:11)
1. akt (1:18)
2. akt (0:45)
3. akt (0:43)
4. akt (0:25)
5. akt :dead:

Měl jsem pěkně našlápnuto. Kdybych neripnul, věřím, že bych měl dokonce lepší čas než BliiNky (o pár minut).

Zatím se nic dalšího rozjíždět nechce, ale třeba se to ještě změní :)
Vám ostatním hodně štěstí a žádné ripy ;)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Turnaj rychlého průchodu

Příspěvek od BliiNky » 10.07.2018, 15:59 hod.

No sakrá :( RIP v pátem aktu zamrzí, velká škoda.

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Turnaj rychlého průchodu

Příspěvek od ZOMB » 10.07.2018, 16:55 hod.

Nojo, ale byla to alespoň dobrá smrt, nic vyloženě hloupého. Prostě na mě vlítly, bodly, vypil jsem fullku, snažil se jim utéct, ale ony mě doběhly a píchly znovu, všechny (4) najednou a byl z toho IK.
S assassinkou se mi ale hrálo dobře (ostatně, jak vždy :) ), kombinace pastí, Mind Blast, Cloak of Shadow a Burst of Speed z ní dělají výborný charakter na speedrunning. Obzvlášť ten Mind Blast byl k nezaplacení :love:
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Turnaj rychlého průchodu

Příspěvek od BliiNky » 10.07.2018, 17:09 hod.

Jo, asska je podle mnoha speedrunnerů hned pod sorckou co se oblíbenosti týče :)

Jinak já právě dokončil export & uploadování videa z dalšího pokusu o vylepšení času. Normal jsem prolétl v čase 3:00:42, což je o 42 minut méně než posledně. Stáhnul bych to i na míň, nebýt toho, že jsem hrál docela pozdě večer a zbytečně kvůli svojí nemotornosti několikrát zařval.



Audio v prvním aktu mi trochu hapruje (záběry jsem musel vycropovat kvůli přebytečnému černému rámečku a při exportu se to zřejmě rozhodilo - zbytek záběrů je ale v pohodě). Rozlišení je mizerných 360p, což nechápu, jelikož jsem natáčel a exportoval v HD. Doufám, že je to jen nějaký krátkodobý glitch YouTubu, který postihuje pouze nově uploadnutá videa.

P. S. Pauzy na čúrání a jídlo jsem samozřejmě vystříhal :wave: Tu a tam navíc můžete slyšet krátké výpadky zvuku - natáčím v okně, takže kdykoliv kliknu mimo něj, hra se ztiší :roll:

Uživatelský avatar
Sajs
Wraith
Příspěvky:164

Re: Turnaj rychlého průchodu

Příspěvek od Sajs » 11.07.2018, 08:14 hod.

Zomb RIP, pěkné časy, škoda, že chybělo tak málo.

Já už taky začal, ale opravdu jen lehce, takže mám první akt za sebou


postavička Sorceress, lvl 13, čas 0:57:12

Ze začátku byl main skill charged bolt na lvl 12 respec a rubu je přes fire ball. Na startu jsem nastavil players 5 a myslím, že to byla brzda, asi je lepší bežet na pl1 a nastavit vyšší playery v dobře expícím místě, sice jsem z Den of evil odcházel s lvl 5, ale trvalo 10 min vše pobít, poté jsem se vybodnul na Blood Raven i na dědka, dokonce i na hraběnku, takže proto tak nízký lvl, v kasárnách mě párkrát zabili extra fast kozlové posílení chamionama kostlivců, což byla taky menší brzda cca 5-7 min. Teď váhám co dál, jestli zkusit 2. akt nebo se vrátit do věže a vyběhat tam lvl 18 a nějaké runy, jen co se zase najde chvilka, budu pokračovat, musím říct, že mi tento styl vyhovuje a je to i dost zábavné, pokud se povede, zkusím za prázdniny otočit všechny charaktery.

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Turnaj rychlého průchodu

Příspěvek od BliiNky » 13.07.2018, 08:02 hod.

Pěkný čas v prvním aktu :) Pokud chceš jet se všemi postavami, těším se na report s Barbarem :P

Za mě: NM na druhý pokus v čase 2:27:53 (zlepšení o 7 minut) - trochu mě zdržely zbytečné chcípačky ve 4. aktu, ale jinak spokojenost. Dropy ovšem pěkná mizérie - Baal dal rare Long Sword a tuším nějakou sekerku či co :ble:

Mimochodem - zajimavý glitch v čase 1:30:24.


Uživatelský avatar
Sajs
Wraith
Příspěvky:164

Re: Turnaj rychlého průchodu

Příspěvek od Sajs » 13.07.2018, 10:56 hod.

Barbara asi pojedu přes war cry, jen se bojím, že bude malá dmg a průchod opravdu pomalý. Není jisté, že všechy charaktery stihnu a že za všechny dojdu nakonec, třeba za některé nedám např. ancienty. No uvidím, o vídkendu snad postoupím dál

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Turnaj rychlého průchodu

Příspěvek od Fraxinus » 14.07.2018, 07:37 hod.

Barbara bys mohl dát přes berserk, pokud si seženeš pořádnou mlátičku.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Odpovědět

Zpět na „Turnaje“