Turnaj rychlého průchodu

Moderátor:Dark_Deamon

Uživatelský avatar
Sajs
Wraith
Příspěvky:164
Re: Turnaj rychlého průchodu

Příspěvek od Sajs » 15.06.2018, 08:29 hod.

chtěl jsem dát přednost ostatním a sebe napsat nakonec, ať je startovní pole plnější, napíšu se tam už teď

Uživatelský avatar
Obter!vr
Doom Knight
Příspěvky:470
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Turnaj rychlého průchodu

Příspěvek od Obter!vr » 15.06.2018, 08:37 hod.

Tento styl hraní není nic pro mě, prostě z toho nemám takový zážitek. Ale rád budu sledovat jak se s tím vypořádá zdejší komunita :) hodně štěstí všem
HC grál
Normal uniques: (113/116)
Exceptional uniques: (114/119)
Elite uniques: (64/83)
Others uniques: (20/34)
Class-specific uniques: (16/27)
Normal sets: (62/62) :love:
Exceptional sets: (57/65)
Runy: (29/33)

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Turnaj rychlého průchodu

Příspěvek od Abuzus » 21.06.2018, 03:02 hod.

Zdar, když na to koukám, tak tam mají takové hezké POCITADLO

Znate to někdo? Je to slučitelné s Plugy?

Btw, opravdu by to chtělo offiko rozdělit SC/HC

Edit: haha, tak to bude ten LiveSplit, ještě se to naučit spustit, stejně k tomu mají ještě nějaké dalši pluginy

Jen pro představu - tabulka HC WR

Sosso - 4:54:39 RyuQuezacoti
Assas - 5:55:43 Teo
Palad - 6:09:35 Teo
Amaz - 6:29:58 Teo
Druid - 7:27:34 flufflo
Necro - 8:04:07 blackdeathdoom
Barba - 9:54:03 Teo

Podle pravidel je to snad celé na pl1

Koukal jsem na Barbara (Ball (N)).
Lvl 21, 396 hp, 2:18min, prostě magoři, celou dobu jednou nohou v hrobě :dead:
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
Sajs
Wraith
Příspěvky:164

Re: Turnaj rychlého průchodu

Příspěvek od Sajs » 21.06.2018, 08:37 hod.

Rozdělit HC a SC je možné, ale zatím je nás 5 :), můžu tě taky zapsat?

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Turnaj rychlého průchodu

Příspěvek od dawemorraless » 21.06.2018, 12:01 hod.

Je to celé na p1 a bez použití realm runewords tzn zadnej spirit :green: :green: ale sou to macky už párkrát sem viděl že používají esc. :OXO jelikož Ryu a Fluflo mám ve Follow na twichi
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Turnaj rychlého průchodu

Příspěvek od Abuzus » 21.06.2018, 12:21 hod.

Mně se líbil Teo. Zapsat mně můžeš, alespoň jednou to zkusím :-)

- umíte někdo nastavit ten Split ?

Moc se omlouvám Sajsovi za pozdní připomínku, ale nedá mi to:

Protože v tomto oboru moc profík nejsem (nevím, jak ostatní), tak Nechcete jet jen Normal?
1) je to hratelné pro každého (jedna noční)
2) vyzkoušíme více charů (můžeme to dát jako Golden Tour of 3 Chars a počítat součet 3 nejlepších, čímž se lehce eliminuje výhoda některých "speedbuildů")
3) častěji se budou měnit časy
4) protože pojedu HC, tak Hell Baal je fakt krutopřísnej nervák

Ještě k pravidlům - pro Baal (N) nemá cenu nic nastavovat kromě untw.
Abu
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Turnaj rychlého průchodu

Příspěvek od Fraxinus » 22.06.2018, 01:46 hod.

Abu: V principu proti zmodování tohoto turnaje jako normal only nic nemám, avšak já bych to bral jedině pod podmínkou, že bude bodován zvlášť normal only i celý výkon až do hellu do dvou tabulek.

1) Až do hellu by to byly holt 4 noční, no.
2) Charů můžeš vyzkoušet víc i tak. Stejně se bude ripat. :D
3) To nepochybně, bude záležet na pojetí stylu hry a na štěstí na dobré předměty.
4) Pokud si na něj seženeš něco paralyzujícího (aspoň o polovinu mu snížíš rychlost pohybu), tak je naprosto neškodnej.

Jaký Baal na N?
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Turnaj rychlého průchodu

Příspěvek od Abuzus » 22.06.2018, 21:53 hod.

Fraxi: jako Baal na Normal

bez problémů tedy až do Hell, spíše mi šlo o to, že Normal "asi" dám v poho a můžeme se tam prohánět v časech, ale sprint na Hell po několika ripech bude lehce demotivující :-)) a budu rád, když to dokončím jednou. Toť vše, takovej odvárek, no..
Greenhorn s duší Throwera

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Turnaj rychlého průchodu

Příspěvek od RIP » 23.06.2018, 20:17 hod.

Pokud pouzivaji ESC na zachranu pred smrti, tak to proste neni HC...pak si muzou psat casy jaky chtej

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Turnaj rychlého průchodu

Příspěvek od Abuzus » 24.06.2018, 06:25 hod.

Bych se divil, kdyby sis do nich ne rípnul :-)
Nechceš přeci jenom položit základní Czech HC Record Assa Baal (N) ?
Greenhorn s duší Throwera

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Turnaj rychlého průchodu

Příspěvek od RIP » 24.06.2018, 08:31 hod.

Ne, nechci Abu...Speedrunning neni nic pro me, to je spis DDho parketa...Moc se s tim patlam...Nehlede na to, ze jsem pro tento rok vsechny sve projekty tady na foru uzavrel :D A kdo vi, jestli se k nim vubec vratim...dyt me znas, haldu toho rozdelam, nikdy nic poradne nedokoncim :lol:

Uživatelský avatar
Sajs
Wraith
Příspěvky:164

Re: Turnaj rychlého průchodu

Příspěvek od Sajs » 25.06.2018, 06:58 hod.

Můžeme se domluvit, že budeme měřit každého bosse a porovnávat si více časů taková tabulka nebude problém, každopádně bych rád zachoval, že BH je cíl.

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Turnaj rychlého průchodu

Příspěvek od Fraxinus » 25.06.2018, 20:01 hod.

Sajs: S tím nemám problém a když by se zapojilo víc lidí než teď, určitě by to bylo skvělé srovnání napříč buildy i dovednostmi hráčů.

RIP: dvě hodinky na ten normal, víc kolega po tobě nechce. :green:
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Turnaj rychlého průchodu

Příspěvek od BliiNky » 01.07.2018, 11:50 hod.

3,2,1 start? Nebo už hrajeme? 😉

Uživatelský avatar
Sajs
Wraith
Příspěvky:164

Re: Turnaj rychlého průchodu

Příspěvek od Sajs » 02.07.2018, 08:44 hod.

ahoj,

omlouvám se, ale o víkendu se mi nepovedlo dostat se na pc. Ano, Turnaj 1.7. začal.

Pro ty, kdo váhají, je možné připojit se kdykoliv v průběhu.


pro všechny zůčastněné GL HF

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Turnaj rychlého průchodu

Příspěvek od BliiNky » 03.07.2018, 18:15 hod.

Tak zřejmě budu první, kdo zahlásí progress (i když progress - je to spíš trapnovýkon :D ) Průchod normalem byl dost náročný, obzvlášt v pozdějších aktech, kdy nakupujete větší lahvičky a prostě nejsou goldy (tzn. že opakované nájezdy jsou tak trochu nutnost). Tady je krátké představení postavy, se kterou hraju, plus stručný report.

Jméno: Vítr_vevlasech
Class: Sorceress
Styl: Softcore
Level: 21
Čas, potřebný k dohrání: 3:42:08 (N)


1. akt
Stafku jsem rychle vystřídal za hůlku, co dává bod do Frozen Armoru a 10 % FCR. Krátce nato padá i ring s FCR, tzn. že kadence charged boltů je vcelku slušná. Na chvíli jsem zaparkoval u hraběnky a vydoloval z ní několik run (Tal + Eth na Stealth & 2× Ral na trochu FR do 4. aktu). Static Field pochopitelně dost ulehčuje práci. Andy dala Gorefooty, 20 % FRW - hurá.

2. akt
S 12. levelem přišel respec z charged boltů na novu - snad největšího žrouta many, na jakýho jsem kdy narazil. V pásku nosím konstantě tři řady mana lahviček, což je stejně k prdu, jelikož se beztak nestíhám doplňovat. Arcane Sanctuary jsem absolvoval bez teleportu a měl kliku - Summonerův koutek jsem trefil na poprvé. Duriel byl v pohodě - 1 bod ve frost nově mi ho krásně udržel od těla.

3. akt
Před džunglí jsem byl několikrát na Beetlewursta a několikrát se stavil čeknout Black Marsch kvůli exp. shrině (našel jsem pouze jednou). S teleportem se průchody jednotlivými lokalitami dost zrychlují, ale taky dost rychle docházejí prachy na lahvičky. U Mepha jsem zařval asi dvakrát, nedal nic, zmetek.

4. akt
Tohle byl největší trapas. Se štěstím jsem trefil Izuala a vydoloval z něj dva skillpointy, proportil jsem River of Flame a začala veselá chcípačka před Diablem. Všechny prachy a lahvičky šly do pjerdele a já si říkal, zda to nepověsit na hřebík. Následující den jsem si řekl, že ne, vrátil se k Sarině, naexpil u ní level a nalovil asi 60 000 goldů. Taky jsem si najmul pracho-merce a dal mu do pazoury nějaký provizorní klacek, který hodně pomohl s likvidací De Saise a toho lítajícího ducha. Ventar by mě zfoukl jak svíčku, ovšem právě tady se osvědčily ty dvě Ral runy, co jsem huntil v prvním aktu. Diablo šel dolů jak nic - tučná kořist, zejména na goldy.

5. akt
Můj nejrychlejší akt. Z ancíků mě trošku jebal Madawc, vyžral všechny mana lahvičky. Dole u Baala jsem vydržel do druhý vlny, pak mi došly lahve i prachy, tak jsem se narychlovku vrátil do Travincalu, za Beetlewurstem a přes Arcane Sanctuary za Fire Eyem. Jejich kořist hodila cca 30K, nakoupily se nějaký lahvičky a šlo se na věc. Bosse třetí vlny jsem musel vylákat ven, protože LE. Čtvrtou vlnu jsem jakž takž upižlal, pátou vlnu taky vylákal a hurá na Baala - s posledníma 5 mana lahvičkama. Nevim jak, ale povedlo se mi ho zarazit celkem šikovně za jedním sloupem, takže ta jeho knockback vlna mi nic neudělal a já měl dost času mu static fieldem sundat HP na minimum a pak ho dolechat novou. Když konečně lehnul, zbyla mi poslední lahvička.

P. S. Vím, že jsem na začátku říkal, že pojedu Necra, ale nějak se mi v průběhu rozhodování změnily chuťe ;)

Jinak hraju sice s Plugy, ale výhod rozšířené truhly nevyužívám (beztak není co ukládat) a respec využívám pouze ten, který je dostupný po splnění Den of Evil. Tak a teď se doufám pochlubí někdo další :wave:

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Turnaj rychlého průchodu

Příspěvek od BliiNky » 03.07.2018, 22:00 hod.

Jo jinak takový fun fact - pokud vlezete na NM pod levelem 26, Akara vám neprodá nic jinýho než Minor Healing / Mana Potion :D :D :D

Uživatelský avatar
Sajs
Wraith
Příspěvky:164

Re: Turnaj rychlého průchodu

Příspěvek od Sajs » 04.07.2018, 07:18 hod.

moc pěkné, ty lahvičky u Akary - docela sranda. Plugy je povoleno, takže no problem. Ja to možná zkusím teď o prodlouženém víkendu, pokud se najde chvíle

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Turnaj rychlého průchodu

Příspěvek od Fraxinus » 04.07.2018, 08:07 hod.

Hezký průchod.
Já předevčírem taky zkusil něco odehrát, ale byl to jen takový "průzkum trhu". :D Nakonec jsem tu assassinku zrakvil ve 3. aktu v džungli, když mě obklíčili minioni s cold enchanted spolu s asi 50 dalších fetišů. Takže znovu a líp.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Turnaj rychlého průchodu

Příspěvek od BliiNky » 05.07.2018, 18:06 hod.

@Fraxinus: Jojo, průzkum trhu na HC umí bolet :D

Anyway já právě dokončil NM a na 50. levlu vstupuju na Hell.

Celkový čas, potřebný k dokončení NM: 2:34:55

Průchod NM byl překvapivě jednoduchý, respecnul jsem na SF/FO a slušně to lítá. Teď před Hellem začínám dávat nějaké body do Firewallu, abych si později měl jak poradit s Korlicem, který zaručeně bude Cold Immune. Jinak vcelku luck na drop, dalo by se říct: ve Spider Cavern Tal Rasha pásek, u Diabla Thundergod Vigor, z Baala String of Ears a (!!!) Bonehew.

Štěstí a zábavu všem :wave:

Odpovědět

Zpět na „Turnaje“