Podzimní D2 HC Challenge: Čapni kopí a hrej!

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Kisuvka
Burning Soul
Příspěvky:644
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Re: Podzimní D2 HC Challenge: Čapni kopí a hrej!

Příspěvek od Kisuvka » 02.11.2018, 07:40 hod.

No tim právě bezpečně nezneškodnim bossy. A často ani championy.
Lvl 99 challenge No vitality melee challenge
Diablo II od 30.11.2003 8:55, 7500+ h
Unikáty: 100% 8-)
Setovky: 100% 8-)
Runy: 100% 8-)
Slova: 95,2% (-4) 1x Sur, 6x Jah
Celkem: 99,4% (-4)

Uživatelský avatar
Kisuvka
Burning Soul
Příspěvky:644
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Podzimní D2 HC Challenge: Čapni kopí a hrej!

Příspěvek od Kisuvka » 06.11.2018, 13:08 hod.

Zdá se mi to, nebo hraju už jenom já a ZOMB?

2. akt dokončen, P5, SP, FC. Lvl 85, dmg 2k4, life 3k3, def 1k8, rezy 75/26/75/26, mf 127(23).

Zbytek aktu celkem ušel, nebezpečná monstra a ani nebezpeční bossové nebyli FI. Jen je nehorázně zdlouhavé sejmout Sarkofagus, když okolo stojí tatínkové. Po tom, co merc dostal Forti se hra významně zlepšila. Už tolik nechcípá a zabíjí rychleji, je to fakt něco :) Taky jsem konečně našel 5 dírový píchátko, ale pořád je to jen blbej Brandistock :OXO takže se sání prakticky nekoná. Rychlost je ale ultimátní, najednou je o dost snazší něco zabít, i když každá třetí rána jde vedle. Nejlepší by byl Jeweller's Mancatcher of Quickness, ten by byl ještě o frame rychlejší, což by zvedlo ještě o cca 16% DPS. V Maggotech padl akorát IK pásek, jinak jsem tam nenašel nic použitelného. Těšil jsem se do třetího patra, ale v životě jsem ho snad neměl menší. Jestli sem dobře počítal, měl sem tam jen čtyři bosspacky. Tomby daly zase asi 2 levely, mazec :D Duriel docela nakládal, takže jsem si nasadil Forti, nechal vyčarovat armor a zas to vrazil mercovi, když sem viděl, jak rychle ubíhá durability. Docela to pomohlo. Hodil Goblin Toe, takže konečně první CB na akt šéfy.

Držim palce, jde se do pralesa :)
Lvl 99 challenge No vitality melee challenge
Diablo II od 30.11.2003 8:55, 7500+ h
Unikáty: 100% 8-)
Setovky: 100% 8-)
Runy: 100% 8-)
Slova: 95,2% (-4) 1x Sur, 6x Jah
Celkem: 99,4% (-4)

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Podzimní D2 HC Challenge: Čapni kopí a hrej!

Příspěvek od ZOMB » 06.11.2018, 13:45 hod.

Gratuluju :)

Goblin Toe se budou hodit ;)

Jinak já hniju pořád na začátku druhého aktu. Zabil jsem sice Radamenta, ale pak jsem hru minimalizoval a když jsem vypínal počítač, tak jsem na to zapomněl, takže Radamenta musím zabít ještě jednou :roll:
Co vám budu... vůbec se mi do toho nechce, ty kostry trvá tak hrozně dlouho sundat :OXO
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Podzimní D2 HC Challenge: Čapni kopí a hrej!

Příspěvek od ZOMB » 08.11.2018, 14:17 hod.

Ačkoliv nerad, byl jsem dnes donucen v turnaji skončit - ne, žádná smrt postavy, ale smrt disku. Včera večer ještě OK a dnes už jsem nenabootoval.

Ostatním přeju hodně štěstí a žádné ripy, jsem zvědavej, jestli tu bude guardian :)

A děkuju BliiNky za uspořádání, rád jsem se účastnil :)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Podzimní D2 HC Challenge: Čapni kopí a hrej!

Příspěvek od Fraxinus » 08.11.2018, 14:18 hod.

Ty bláho. :shock: :shock:
Tak to je smůla, kámo.
Nechtěl bys zkusit disk připojit na jiný komp a pokusit se zachránit data?
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Podzimní D2 HC Challenge: Čapni kopí a hrej!

Příspěvek od ZOMB » 08.11.2018, 14:24 hod.

Smůla to je, ale svým způsobem i úleva, protože na ten A2 jsem se fakt netěšil :D
Bohužel je to SSD a jeho stav je takový, že ani OS, ani BIOS ho nedetekuje. Prostě úplně kaput...
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Kisuvka
Burning Soul
Příspěvky:644
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Podzimní D2 HC Challenge: Čapni kopí a hrej!

Příspěvek od Kisuvka » 08.11.2018, 16:49 hod.

Jéééžiš, no to je pech. :OXO Jak to sakra všici děláte? :shock: Já sedim u kompu průměrně víc než osm hodin denně už patnáct let a ještě mi žádnej disk nechcíp :D a to mam ještě každou chvíli dvojitý zálohy.
Lvl 99 challenge No vitality melee challenge
Diablo II od 30.11.2003 8:55, 7500+ h
Unikáty: 100% 8-)
Setovky: 100% 8-)
Runy: 100% 8-)
Slova: 95,2% (-4) 1x Sur, 6x Jah
Celkem: 99,4% (-4)

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Podzimní D2 HC Challenge: Čapni kopí a hrej!

Příspěvek od ZOMB » 08.11.2018, 21:01 hod.

Jo, a to jsem ten disk kupoval speciálně tenhle model kvůli vysoké spolehlivosti :roll:
Vydržel přes rok, záruka pět let. Tak aspoň dostanu prachy zpátky...
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Podzimní D2 HC Challenge: Čapni kopí a hrej!

Příspěvek od RIP » 10.11.2018, 10:19 hod.

R.I.P padlym, CG k dropum, smula ZOMBOVa prevelika, to zamrzi...

Jinak velice zabavne cteni, procital jsem co mi chybelo, tzn, cca poslednich 10 stranek...

Skoro by me lakalo dat toho necra, pac na inc mi pocipalo co mohlo a tak jedu zase chvili Plugy

Ale necham si zajit chut, i tak je moznosti az zbytecne moc

@Kisuvka: GL, zda se, ze ses tu posledni mohykan

Uživatelský avatar
Kisuvka
Burning Soul
Příspěvky:644
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Podzimní D2 HC Challenge: Čapni kopí a hrej!

Příspěvek od Kisuvka » 10.11.2018, 10:30 hod.

No zatim to tak vypadá. :D jedu krutě pomalu, ale jistě. Superunique Slaughter byla tatáž situace.

I když, stejně si řikám, že mě brzo potkaj velký trable. Mam takovej pocit, že stejně skončim někde v Outer Steppes.
Lvl 99 challenge No vitality melee challenge
Diablo II od 30.11.2003 8:55, 7500+ h
Unikáty: 100% 8-)
Setovky: 100% 8-)
Runy: 100% 8-)
Slova: 95,2% (-4) 1x Sur, 6x Jah
Celkem: 99,4% (-4)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Podzimní D2 HC Challenge: Čapni kopí a hrej!

Příspěvek od Fraxinus » 11.11.2018, 03:27 hod.

Tak já konečně odstartoval tu svou deklarovanou amazonklu. Nikoliv tedy jawazonku, ale spearzonku. Zatím to jde dobře, snad se s ní dostanu co nejdřív na hell.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Rattus
Wraith
Příspěvky:138
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Podzimní D2 HC Challenge: Čapni kopí a hrej!

Příspěvek od Rattus » 12.11.2018, 13:34 hod.

Gratulace všem co jsou naživu k postupu a dropům, RIP všem co už nejsou, včetně ZOMBova disku.

Z důvodu pracovního vytížení je můj postup pomalejší, ale zatím jsem stále ve hře. Momentálně jsem dokončil 3. akt NM, P8, SP,FC na levelu 64. Průchod 2. aktem byl ještě celkem bez větších problémů. V Arcane Sanctuary padlo bílý Lance, tak jsem zkusil zajít za kovářkou, která mě příjemně překvapila. Konečně jsem měl pořádnou zbraň a můj postup se znatelně zrychlil. Duriel hodil (překvapivě) kulový.

Ve 3. aktu začal mít merc trochu problémy a občas chcípal víc než je zdrávo, což mně způsobilo pár nepříjemných situací. Párkrát jsem se taky málem odpálil dollskama. V Travincalu spadl Lycander's Flank :shock: Sice má jen 164%ED, ale i tak udělal radost. Chvílu na to padl v Durance of Hate docela solidní charm. Mephisto nedropl nic užitečnýho.

Hra se po solidních dropech zrychlila, takže se zkusím do konce týdne nějak prokousat na Hell.

Uživatelský avatar
Kisuvka
Burning Soul
Příspěvky:644
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Podzimní D2 HC Challenge: Čapni kopí a hrej!

Příspěvek od Kisuvka » 18.11.2018, 10:57 hod.

Rattus: Pěkný postup a hustej luck na dropy ;)

3. akt dokončen, P8, FC, SP. Lvl 87, jinak beze změny.

Konečně rychlejší postup hrou díky tomu, že tu prakticky nejsou FI i navzdory P8. Bez potíží jsem prošel lesem a našel skiller a o kus dál skvělej SC. Zajímavé bylo zabíjení těch Lochnesek. Některé byly tak daleko ve vodě, že sem musel použít píku, abych na ně dosáhl.
V Kurastu jsem malinko zpomalil díky FI Zakarumite, zato jsem tu našel 4s Monarch a konečně vyrobil Spirit. Temply si nechávám na později.
První obtížnější bitva byla proti Radě. Celá trojka FI, ostatní LI. Naštěstí se mi je podařilo pěkně roztahat, takže merc zařval jen několikrát.
DoH průměrný, ale narazil jsem na zajímavou situaci. Vygenerovalo se mi místo, kam se nešlo dostat a byly tam monstra.
Obrázek
S touhle situací jsem nepočítal, ale očekával jsem, že budu mít problém s těma Lochneskama, tak jsem si schoval Kuko a po dokončení aktu jsem si musel najmout štětku, aby je sejmula, což teda bylo na věky.
Největší maso ale byl Bremm.
Obrázek
SoE jsem vyměnil za IK belt, inv narval charmama, takže jsem skočil s fire a light rezama asi na 60. Ještě, že nebyl FI, to bych ho prostě asi nesundal.
Mef docela nandaval, merc neměl šanci vydržet ani minutu, a já jsem to taky neustál dlouho, takže sem si pučil Forti a bylo to o poznání zvládnutelnější. Dropnul druhý Gobliny :OXO a Heavenly Garb. Dropy jsou teda pěkně napikaču.

Tak držim palce, neripněte!
Lvl 99 challenge No vitality melee challenge
Diablo II od 30.11.2003 8:55, 7500+ h
Unikáty: 100% 8-)
Setovky: 100% 8-)
Runy: 100% 8-)
Slova: 95,2% (-4) 1x Sur, 6x Jah
Celkem: 99,4% (-4)

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Podzimní D2 HC Challenge: Čapni kopí a hrej!

Příspěvek od ZOMB » 19.11.2018, 19:38 hod.

Rattus: Moc pěkné dropy :)

Kisuvka: Gratuluju k dalšímu dokončenému aktu :)
btw já bych se na toho Cadavera být tebou vys... :D
Ale FC je FC, hodně štěstí ve 4. a 5. aktu ;)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Kisuvka
Burning Soul
Příspěvky:644
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Podzimní D2 HC Challenge: Čapni kopí a hrej!

Příspěvek od Kisuvka » 20.11.2018, 08:06 hod.

ZOMB: Díky :) jo, nechtěl jsem přijít o body :D
už jsem sundal Izzyho, Outer Steppes byl ale děsnej, měl jsem tam Knighty, musel jsem snížit na P5. Ale v Plains of Despair jsem zase nahodil P8, tu mám místo nich jen Souly :D
Lvl 99 challenge No vitality melee challenge
Diablo II od 30.11.2003 8:55, 7500+ h
Unikáty: 100% 8-)
Setovky: 100% 8-)
Runy: 100% 8-)
Slova: 95,2% (-4) 1x Sur, 6x Jah
Celkem: 99,4% (-4)

Rattus
Wraith
Příspěvky:138
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Podzimní D2 HC Challenge: Čapni kopí a hrej!

Příspěvek od Rattus » 24.11.2018, 12:14 hod.

Kisuvka: Gratuluju k postupu a hlavně neripni, ať je tu alespoň jeden guardian :)

Já jsem dokončil NM včetně krav, lvl 74, P8, SP, FC. Ve 4. aktu pokračoval slušný drop, tentokrát ve formě Lem a já konečně mohl poskládat Treachery. Hra se opět urychlila, i když za cenu ztráty MF. Diablo byl upíchán naprosto bez problémů, takže ani nemrzelo, že jeho drop stál za pikaču.

5. akt probíhal opět bez větších problémů. Párkrát jsem skoro zařval kvůli zmijím v Halls of Vaught, ale to byl jediný zásek až po Baala. Zde mě trochu potrápil Lister, ale nakonec jsem se zdárně dostal až k Baalovi, jehož drop opět nestál za nic.

U krav měl ze začátku Merc problémy a já trochu obavy jestli to na P8 zvládnu. Jakmile jsem si vytvořil větší manévrovací prostor tak obavy pominuly a kraví farma se proměnila v jatka. Bohužel nejvyšší runa padla pouze Shael, Cow King se sice zazelenal, ale nic horšího to snad nemohlo být.

Teď mě čeká 1. Akt Hell, rozjedu to na P8 a uvidím kam se dostanu (nejspíš rychle pod kytky :D)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Podzimní D2 HC Challenge: Čapni kopí a hrej!

Příspěvek od Fraxinus » 27.11.2018, 21:18 hod.

Po delší době se vracím.
S amazonkou jsem právě dokončil normal. Rychleji to nešlo, protože viz vysvětlení výše, navíc jsem měl spoustu real-life věcí.
Do konce ještě zbývá pár dní, tak bych rád zkusil zvládnout ještě ten nightmare.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Kisuvka
Burning Soul
Příspěvky:644
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Podzimní D2 HC Challenge: Čapni kopí a hrej!

Příspěvek od Kisuvka » 28.11.2018, 12:45 hod.

Rattus: Díky, díky, mám to v plánu ;) Taky držim palce, snad mě doženeš :)

Frax: Držim palce, rychle val, ať nás doženeš ;)

4. akt dokončen, FC, SP, P5. Lvl 87 a 3/5, jinak beze změny.

CoD šlo celkem dobře, žádní Knighti, místo nich Lordi, ale ti nevydrží tolik a líp se stunují. RoF byl ale na věčnost. Knighti, Lordi, Maggotky a Červi. Rychlost, s jakou umí Maggotky udělat mláďata, je fakt děsná. Tady jsem teda zalitoval, že nemám plošnej skill. Takže když jsem se konečně prokousal stovkama mláďat, tak na mě vykoukl tenhle vocas.
Obrázek
Když jsem viděl, jak pomalu mu ubíhaj životy, tak jsem skočil do města pro párátko s Ortkama, aby se to trochu zrychlilo. Bitka trvala 2h 24min :shock: :OXO. Myslim, že sem ráno v zrcadle zahlíd šediny...
Kovárna se moc nepředala:
Obrázek
Pak už jen CS. Stále pomalý postup. Když jsem viděl, že se mi vygenerovala mapa, která je u Infectora do šneka, takže prakticky nemůžete jen tak zdrhnout, tak jsem se začal bát a seriózně jsem zvažoval snížení players. Merc i já jsme sice byli na 75, ale žádnej absorb nebo max resist. Nakonec jsem nechal P5. Takže jsem se zkoušel pomalu přibližovat a nalákat jich co nejmíň. Nejdřív přiběhli dva, ale postupně se to přidávalo. Naštěstí jsem si dobře stoupnul za zatáčku a merc přímo do ní, takže jsme oba byli částečně krytí za sloupem a ještě jsem stunoval ostosedm :D Infector byl MSLE, takže dvakrát mi sundal merce. Pak naštěstí se merc zaměřil na něj, celkem rychle ho sundal a už to bylo v pohodě. Seis i Vezír bez problému. Na Big D jsem opět nasadil IK Detail a Goblin Toe, takže padl pěkně rychle. Hodil jenom Butcher's Pupil :OXO To je teda...

Hodně štěstí na dropy a jdeme dále!
Lvl 99 challenge No vitality melee challenge
Diablo II od 30.11.2003 8:55, 7500+ h
Unikáty: 100% 8-)
Setovky: 100% 8-)
Runy: 100% 8-)
Slova: 95,2% (-4) 1x Sur, 6x Jah
Celkem: 99,4% (-4)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Podzimní D2 HC Challenge: Čapni kopí a hrej!

Příspěvek od Dark_Deamon » 28.11.2018, 15:16 hod.

Kisuvka píše:
28.11.2018, 12:45 hod.
Když jsem viděl, že se mi vygenerovala mapa, která je u Infectora do šneka, takže prakticky nemůžete jen tak zdrhnout...
Pohoda...udělá se portál a doběhne se k němu z WP River of Flame 8-) ;)

Uživatelský avatar
Kisuvka
Burning Soul
Příspěvky:644
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Podzimní D2 HC Challenge: Čapni kopí a hrej!

Příspěvek od Kisuvka » 28.11.2018, 17:52 hod.

DD: Občas mi ten mozek nějak selhává :D
Lvl 99 challenge No vitality melee challenge
Diablo II od 30.11.2003 8:55, 7500+ h
Unikáty: 100% 8-)
Setovky: 100% 8-)
Runy: 100% 8-)
Slova: 95,2% (-4) 1x Sur, 6x Jah
Celkem: 99,4% (-4)

Odpovědět

Zpět na „Turnaje“