Podzimní D2 HC Challenge: Čapni kopí a hrej!

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:
Re: Podzimní D2 HC Challenge: Čapni kopí a hrej!

Příspěvek od Fraxinus » 27.10.2018, 09:44 hod.

Gratuluji k Lo. :shock: Asi nejlepší drop ze všech účastníků.
Na nabouchanou bludičku je už asi trochu pozdě, i když by mercovi i ten 1 bod v ní pomohl. Ale mít v ní teď 20 bodů už je nemyslitelné. I s respekem by to bylo děsně na úkor ohnivých škod.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Podzimní D2 HC Challenge: Čapni kopí a hrej!

Příspěvek od dawemorraless » 27.10.2018, 09:46 hod.

Osobně nedám na Forti na merckovi dopustit boostne mu defens i dmg. Zase na druhou stranu pokud nemáš nějaký pěkný brnčo sám tak bych ho nasadil sobě,ale budeš muset šetřit opravy forti jsou jak psal Demon šíleně drahý.
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Podzimní D2 HC Challenge: Čapni kopí a hrej!

Příspěvek od Fraxinus » 27.10.2018, 09:59 hod.

Nemusí být. Máš-li dostatečnou zásobu Ral run, tak místo k opravě strčíš poškozené Forti do Horadrické kostky, hodíš tam ještě tu ralku, k tomu jeden flawed gem (jedno jakej) a opraveno. :)
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Kisuvka
Burning Soul
Příspěvky:644
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Podzimní D2 HC Challenge: Čapni kopí a hrej!

Příspěvek od Kisuvka » 27.10.2018, 11:56 hod.

No, ještě mám jeden respec k dobru. Momentálně to mám takhle:

10 Lycan
20 FC
8 SW
45 synergie
2 bludička
1 přeměna
+ prereq

Asi by se dalo ušetřit něco v délce přeměny, ubrat i SW a nějakou tu synergii. Otázka, jestli to zato stojí.

Když přijde na řadu ampa, tak je to slušnej masakr a ještě když jsou proti mě imunní, tak je to o to horší. Takže si řikám, jestli Forti nedat do obyč zbroje a dát mercovi, když přijde ampa atp. tak si to oblíct sám, a když přijdou FI s ampu, tak to zase hodit jemu. Nebo jestli je slušná šance, že bych timhle stylem eth zbroj nerozflákal do konce hry...? Protože eth upg "bug" ;) V tuhle chvíli nosím upg Vipera(def 1k) a merc upg Goldskin(def k8).

BliiNky: Chápu správně, že když neprojdu Pit a půjdu do dalšího aktu a dodělám si ho někdy později, že po dodělání dostanu plné body za FC 1. aktu?
Lvl 99 challenge No vitality melee challenge
Diablo II od 30.11.2003 8:55, 7500+ h
Unikáty: 100% 8-)
Setovky: 100% 8-)
Runy: 100% 8-)
Slova: 95,2% (-4) 1x Sur, 6x Jah
Celkem: 99,4% (-4)

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Podzimní D2 HC Challenge: Čapni kopí a hrej!

Příspěvek od ZOMB » 27.10.2018, 13:55 hod.

Kisuvka: Velká gratulace k Lo ty luckere :D
Forti je jasná volba, obzvlášť s eth bugem. Určitě mercovi. Aby to pak ale nesklouzlo k tomu, že budeš stát jen stranou a všechno necháš na něm :D

Já jsem dokončil a5 NM a začal 1. akt na hellu, vyčistil jsem vše do Stony Field. Řekl jsem si, že to zkusím dál na FC & SP & P8. Aspoň bude sranda.

V pátém aktu mě Anya potěšila pěknou helmou (která se mi ale aktuálně nevyplatí). Dále jsem si do Lance složil Honor, protože žádnou lepší zbraň jsem nenašel. A pak jsem u Larzuka uviděl tohle :D Koupil jsem to, ale Honor vychází líp. Cestou k Nihlathakovi mi konečně dropl Legend Sword, dokonce v éterické verzi. Tak jsem ho u Larzuka nechal proděravět a vyrobil Lawbringer. Takže jsem i vyměnil merce, udělal jsem pápá Might & Meditation, a přivítal Sanctuary & Decrepify. No, ta mana mi chybí, a na hellu obzvlášť, ale celkově ta změna za to stojí. Dál mi dropl Goldskin, Fal a IK boty. U Nihlathaka samotného se mi samozřejmě vygenerovali hadi :ble: Díky vychlastaným antidotům, String of Ears s +15 magic damage reduction a opatrnému postupu jsem se do žádné života ohrožující situace nedostal, merce mi ale jednou zabili, když jsem otevřel evil urnu, a v ní byl bosspack hadů. Další postup až k Baalovi byl v pohodě, včetně acientů, ze kterých šlo sát. Baal samotný mi dal celkem prd, a to jsme ho zabili s MF 415%.
V cow levelu mi Cow King dal svoje boty a padla Ko. Jinak byl postup snadný a bezpečný. Jediná nebezpečná sitace nastala s Extra Strong a Cursed bosspackem krav, ale s Decrepify jsme to s mercem zvládli v pohodě.

Vyrazil jsem pak s nadšením na hell, kde jsem musel nejdřív trochu poladit gear. Nasadil jsem si Smoke a mercovi Goldskin a změnil jsem trochu bižuterii. Takže moje aktuální výbava - Smoke, Honor, Stirng of Ears, kombo Sigon rukavice + helma + boty, Manald Heal, kombo Angelic amulet + ring.
Resy nemám úplně maxlé, ale něco kolem 50, což jde. Merc je má maxlé. AR mám kolem 10K. DMG cca 400-1600 s 30% crit chance a 25% DS. Life leech 24% 8-)

Hra na hellu je pomalá, ale bezpečná. Časem bych si chtěl obstarat nějaké OW, protože občas s bossákama dost soupeříme v tom, jestli já s mercem zvládneme přebít jeho regeneraci :D Asi to vidím na tom, že občas přehodím na Malice. Jinak monstra na hellu zatím dělím na dvě skupiny - na ty, ze kterých jde sát, a na ty, ze kterých sát nejde. První mám samozřejmě mnohem radši, ale na druhé je dobré alespoň to, že to jsou většinou nemrtví, a tudíž nejsou díky Sanctuary tolik nebezpeční. Takže když jsme zabíjeli Blood Raven, všechny kostry a zombíci byli mimo hru a my si s mercem mohli užít pořádnou trojku. Díky Decrepify se Blood Raven ani moc nehýbala, takže pohoda.
A abych v tom Kisuvku nenechal samotného, taky jsem ji dropl 8-)
Coldcrow měla sice multishot a extra strong, ale nápor dvou barbarů byl silnější. Rakanishu skončil pod kytkama rychle jako blesk.

Zatím mi na hellu merce zabili jen jednou - a to byl bosspack mana burn + cursed + extra strong kozlů. To už jsem ho nestíhal léčivýma flaškama uzdravovat a fullky jsem na něj plýtvat nechtěl :D Takže jsem ho jednou oživil a pak už jsme to zvládli.

Těším se na další postup, ale zatím si dám zase na chvíli pauzu :)

Vám přeju příjemné hraní a žádné ripy ;)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Kisuvka
Burning Soul
Příspěvky:644
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Podzimní D2 HC Challenge: Čapni kopí a hrej!

Příspěvek od Kisuvka » 27.10.2018, 15:06 hod.

ZOMB: No teda, velmi pěkné :) Už jsem si chvíli myslel, že si taky našel runu :D Jinak, jak můžeš říct, že ti Baal dal na houby drop, když si dostal Lava Gouty? :shock: Já mam AR tak zatraceně malej, že maj občas monstra větší šanci zasáhnout mě než já je :D Angelic amu furt chybí, ale to bych asi zase umřel na rezy..
A co se týče toho, abych jen stál stranou a stunoval, tak čtvrtinu monster porazím jedině takhle...

Držim palce a doufam, že ti to vyjde s P8, byla by to bomba, kdybys to dohrál :) když si vezmu, že WW byl druhej build, co jsem kdy hrál, takže selffound, a měl jsem tenkrát problém to dojet i na P1... lol :D
Lvl 99 challenge No vitality melee challenge
Diablo II od 30.11.2003 8:55, 7500+ h
Unikáty: 100% 8-)
Setovky: 100% 8-)
Runy: 100% 8-)
Slova: 95,2% (-4) 1x Sur, 6x Jah
Celkem: 99,4% (-4)

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Podzimní D2 HC Challenge: Čapni kopí a hrej!

Příspěvek od ZOMB » 27.10.2018, 19:06 hod.

Kisuvka: Jo, tak Lo bych si taky přál... místo toho mám jen prachsprostou Berserker Axe :D
Lava Gouty jsou asi jinak fajn, ale pro WW barba nejsou tak dobré, protože WW neprocuje skilly on attack / striking :(
Jo, na P8 to bude asi dost záhul, obzvlášť ve druhém aktu, kde je plno nemrtvých ze kterých nejde sát... ale když už jsem jsem takhle dojel normal i NM, nějak se mi nechce v tom polevovat :D Tak uvidím, jestli to vůbec do konce listopadu stihnu :D
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Podzimní D2 HC Challenge: Čapni kopí a hrej!

Příspěvek od BliiNky » 27.10.2018, 19:27 hod.

Kisuvka píše:
27.10.2018, 11:56 hod.

BliiNky: Chápu správně, že když neprojdu Pit a půjdu do dalšího aktu a dodělám si ho někdy později, že po dodělání dostanu plné body za FC 1. aktu?
Full Clear se podle pravidel počítá za obtížnosti, nikoliv za akty, takže ano 8-)

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Podzimní D2 HC Challenge: Čapni kopí a hrej!

Příspěvek od ZOMB » 30.10.2018, 00:20 hod.

Hlásím mírný postup, aktuální pozice Outer Cloister, level 81.

V Dark Wood mi dropla Pul a v Tamoe Highland se mi vygeneroval pěkně hustej ježek. Jinak je postup bezpečný, ale dlouhý, Pity jsem plenil asi hodinu, protože byly plné koster... fakt se netěším na druhý akt :roll:
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Kisuvka
Burning Soul
Příspěvky:644
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Podzimní D2 HC Challenge: Čapni kopí a hrej!

Příspěvek od Kisuvka » 30.10.2018, 08:49 hod.

1. akt Hell dokončen, FC, SP, P5. Lvl 81, life 2k1, dmg 3k, MF 123(23), rezy cca 60, def 1k6.

Docela to šlo rychleji, než jsem čekal, měl jsem štěstí, že nebylo moc FI. Nic zajímavého až k Andy se nestalo. Před ní jsem si zvedl players na 8, abych co nejvíc naboostroval drop, takže byl docela hell jí sundat i s protijedama, protože by mě sejmula tak na 4-5 ran, takže jsem často zdrhal do města se doléčit. Odměnou byl takovej crap, že to svět neviděl. Ani jedna zlatá nebo zelená, a ještě to ani nebylo za moc peněz :OXO Suveréně nejotravnější monstra aktu byli šamanisti. Přimět merce kuchat šamana byl fakt porod, většinou nejlépe fungovalo stunovat celou mapu a počkat, až to merc nějak prokouše, uf..

Takže držim palce na dropy, neripněte, a jde se do pouště!
Lvl 99 challenge No vitality melee challenge
Diablo II od 30.11.2003 8:55, 7500+ h
Unikáty: 100% 8-)
Setovky: 100% 8-)
Runy: 100% 8-)
Slova: 95,2% (-4) 1x Sur, 6x Jah
Celkem: 99,4% (-4)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Podzimní D2 HC Challenge: Čapni kopí a hrej!

Příspěvek od Fraxinus » 30.10.2018, 15:39 hod.

Gratulace k postupu oběma.

U mě nastala změna. Nečekaně mě poslali na školení, kam jsem přihlášený už od loňska a už jsem to měl dávno za pasé, každopádně mě čeká měsíc a půl dlouhé studium a závěrečná kvalifikační zkouška, kterou nechci podělat....takže nekromancera dám k ledu a z časových důvodů pojedu dle původní ideje jawazonku. Nedá se nic dělat...
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Podzimní D2 HC Challenge: Čapni kopí a hrej!

Příspěvek od ZOMB » 30.10.2018, 22:35 hod.

A1 Hell dokončený. FC & SP & P8. Level 82, life (s BO) 2750, WW dmg 400-1600 (+30% crit a 25% DS), MF 61% (72%), def 3k, resy kolem 50, AR 10k.

V katakombách mi dropl (neéterický) Bonehew. Andy byla celkem v pohodě, akorát jsem společně s ní bojoval ještě s psím bosspackem, kterej se od ní nehnul. Tak co, aspoň bylo z čeho sát. Andy zasadil poslední úder merc s celkovým MF 422%. Na první pohled nic moc. Na druhý pohled super, 2x rare circlet. Jenže obě naprd. Do druhého aktu vyrážím snad dobře připraven. Čekám asi největší porod za celou svou historii D2 hraní. Tak snad u toho moc nezastárnu :D

Kisuvka: Druhej akt by měl být lepší. Sice ohnivé kostry budou otravné, ale třeba takový Maggot Lair je úplně bez FI monster. Hodně štěstí ;)

Fraxi: Chápu, taky toho teď mám celkem dost. Tak hodně štěstí s javazonkou ;)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Kisuvka
Burning Soul
Příspěvky:644
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Podzimní D2 HC Challenge: Čapni kopí a hrej!

Příspěvek od Kisuvka » 30.10.2018, 22:50 hod.

Frax: tak hodně štěstí s Javou :)

ZOMB: Zrovna když máš barbara, tak taková pěkná sekyrka, co? :-| btw: to máš na mercovi 350 MF? Nějak to nechápu...

Hrál jsi někdy Ironbarba? Já jo a moje nejsilnější zbraň byla Runemaster osocketovanej čim se dalo. Merc bez čehokoliv slušnýho. Tenkrát CB jen Gorefoot. Bitvy byly na věčnost, zatim jsem snad nehrál za někoho pomalejšího. Na druhou stranu, usekal jsem s ním poprvé Udura. Takže držim pěsti na pevné nervy, bez Griefu je to hell :D

Vřele doporučuju se vybavit liresama. Hned za branou jsem narazil na Scaraby a pozoruju divnej fenomén. Dam mu stun, dostane ode mě a od merce pár ran, my schytáme bolty, který nám něco ubíraj, ale nic strašnýho. Pak ale boucháme dál a najednou se ozve zvuk jako když má multishot, merc zdechne a já skoro taky. Co to sakra je? :evil: Když byli bez stunu, tak mi přišlo, že se to dalo obtížněji vyvolat znovu. Začínám mít problém s prachama na merce po tomhle. Merc má 75 a já 74 lires.
Lvl 99 challenge No vitality melee challenge
Diablo II od 30.11.2003 8:55, 7500+ h
Unikáty: 100% 8-)
Setovky: 100% 8-)
Runy: 100% 8-)
Slova: 95,2% (-4) 1x Sur, 6x Jah
Celkem: 99,4% (-4)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Podzimní D2 HC Challenge: Čapni kopí a hrej!

Příspěvek od Fraxinus » 30.10.2018, 23:04 hod.

Kisuvka: A jedná se o bossy? Tam hraje roli+3mlvl, dále vlastnosti typu LE, FE, CE, SH. Ty se přičtou k boltům a můžeš pak dostat takového koňara, a největšího když je dané monstrum právě ve stunu a v hit recovery, může se něco takového stát. Další strašák je, že když jdeš na takové monstrum z určitých stran, tak těch boltů schytáš ne 1, ale klidně 4 najednou.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Podzimní D2 HC Challenge: Čapni kopí a hrej!

Příspěvek od ZOMB » 30.10.2018, 23:07 hod.

Kisuvka: Tak pěkná sekyrka to je určitě, mě spíš štve ten skoro perfektní Bonesnap, kterej se mi od normalu válí v truhle :roll:
Při zabití Andy jsme nahodil na sebe i merce MF gear, jinak máme hodnoty zmíněné výš :)

Ironbarba jsem nikdy nehrál, ale je mi jasné, že kdybych ho hrál v tomhle turnaji, tak bych dohrál hell FC & SP & P8 tak za rok :D
Tak lepší gear by se hodil. Ale já jsem skromnej. Třeba mi v druhém aktu padne éterická 6x socket War Pike, pak ještě Vex a Zod, poskládám si perfektní Breath of the Dying a po zbytek hry budu vysmátej :green:

edit: Jo, na ty blesky bacha. Cokoliv s kombinací FE a CE je potenciální prasárna, jak píše Fraxinus. A bacha, když je to buglé a má to násobně větší dmg, ty blesky jsou pak neviditelné. Na tohle mi zařvala nejedna postava...
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Kisuvka
Burning Soul
Příspěvky:644
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Podzimní D2 HC Challenge: Čapni kopí a hrej!

Příspěvek od Kisuvka » 30.10.2018, 23:47 hod.

No právě že to nejsou bossové. Zatim se mi ani nepovedlo si stoupnout na správnou stranu k nepříteli, což normálně funguje. Nikdy jsem se s timhle nesetkal u normálního monstra. Zatim se to snažim řešit jejich roztaháním a nestunováním. Jak se tam do toho počítá ten hit recovery a stun? To moc nechápu..

ZOMB: Jo, cokoliv jinýho než píchátko by bylo lepší! :D
Aha, přehoz mě nenapadl :D
Skromnej? Fakt skromnej? :D :D Já osobně bych barbovi radši složil Eternity.. ;)
Lvl 99 challenge No vitality melee challenge
Diablo II od 30.11.2003 8:55, 7500+ h
Unikáty: 100% 8-)
Setovky: 100% 8-)
Runy: 100% 8-)
Slova: 95,2% (-4) 1x Sur, 6x Jah
Celkem: 99,4% (-4)

Uživatelský avatar
Kisuvka
Burning Soul
Příspěvky:644
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Podzimní D2 HC Challenge: Čapni kopí a hrej!

Příspěvek od Kisuvka » 01.11.2018, 20:06 hod.

Tak pro dnešek mám dost, kempím ve Svatyni.

Vzhledem ke scarabům jsem naposledy respecnul. Vypadá to následovně:
20 bludička (stejně furt chcípá, pže si stoupne do první řady :OXO )
20 FC
8 Lycan
7 SW
33 synergie
Takže mám teďka s bludičkou 3k2 life.
Celkem to šlo až ke zmijím. Tam se mi vygenerovali tatínkové a ti jsou MI a FI. Kostry jsem sice mohl sundat sám, ale vygenerovali se mi tři bosspacky v jedný místnosti. Takže jsem je odtahal a pak jsme se vrhli na ty vyvolávače a zmije. Ač jsem stunoval jak jsem chtěl, merc to prostě nedával. Sice bez ampy, ale fana a navíc ten dark holy bolt fakt bolí... Vyčerpal jsem skoro všechny goldy, takže jsem se definitivně rozhodl, že musí dostat pořádnou výbavu:
Obrázek
Rozhodně nadprůměrnej kousek :) Ještě jednou to nerozdejchal, ale nakonec jsme je udolali. O kousek dál mě potěšil pásek, byť roll teda nic moc (10) :)
Obrázek
Palác udělal merc z větší části sám, protože tam je nehorázný množství FI. Tohohle sundaval 20 minut.
Obrázek
Dost se zlepšila rychlost s jakou merc zabíjí, protože se mu prakticky zdvojnásobil dmg. Pořád ještě nosí Insi v eth Billovi. Colossus Voulgí mam asi pět včetně děrovanejch, ale je to úplně na houby s tou potřebnou silou.

Držim palce a hlavně nečichat ke kytkám zespodu :wave:
Lvl 99 challenge No vitality melee challenge
Diablo II od 30.11.2003 8:55, 7500+ h
Unikáty: 100% 8-)
Setovky: 100% 8-)
Runy: 100% 8-)
Slova: 95,2% (-4) 1x Sur, 6x Jah
Celkem: 99,4% (-4)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Podzimní D2 HC Challenge: Čapni kopí a hrej!

Příspěvek od Dark_Deamon » 01.11.2018, 21:12 hod.

Kisuvka píše:
01.11.2018, 20:06 hod.
Pořád ještě nosí Insi v eth Billovi. Colossus Voulgí mam asi pět včetně děrovanejch, ale je to úplně na houby s tou potřebnou silou.
Kup v kšeftu 3 socketed helmu a dej do ní 3 perfect Ametysty = +30 strength

Uživatelský avatar
Kisuvka
Burning Soul
Příspěvky:644
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Podzimní D2 HC Challenge: Čapni kopí a hrej!

Příspěvek od Kisuvka » 01.11.2018, 21:58 hod.

DD: Jo, to už jsem zvažoval, ale mam na helmě CBF, což mu zvyšuje šanci přežít...
Lvl 99 challenge No vitality melee challenge
Diablo II od 30.11.2003 8:55, 7500+ h
Unikáty: 100% 8-)
Setovky: 100% 8-)
Runy: 100% 8-)
Slova: 95,2% (-4) 1x Sur, 6x Jah
Celkem: 99,4% (-4)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Podzimní D2 HC Challenge: Čapni kopí a hrej!

Příspěvek od Dark_Deamon » 01.11.2018, 22:56 hod.

Na přežití máš Shock Wawe, ne? :idea:

Odpovědět

Zpět na „Turnaje“