MF turnaj vol. 9

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
alesh88
Quill Rat
Příspěvky:45
Re: MF turnaj vol. 9

Příspěvek od alesh88 » 03.01.2019, 10:12 hod.

tak tohle udělalo mému werebearovi radost

palice na řízky

pokud správně chápu filozofii buildu kardiak (z webu), tak bych tam měl udělat socket přes Lazurka a soupnout tam Shael (až dropne), ne?

Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol. 9

Příspěvek od Antabus » 03.01.2019, 11:54 hod.

Zdarec,

taky dám stručně vědět o svém postupu. Viperko padlo z nm Meepha po 130 runech, roll slabý, ale příliš jsem se tam dál nezdržoval, trochu pofarmil a razil dále. Dojel jsem hell po rozmražení Aničky, dál už mě to neláká a mám tímto splněno. Momentálně se věnuju hell Mephistovi, zatím 590 runů hotových. Shako, Aracha už dal, bodíky zatím relativně dobře přiskakují, ale bude to jen těžší a těžší. Hodil už 4 facety, což považuju osobně za velký úspěch, ač teda 2x stejný(venom). Sleduju hlavně droplé itemy, co pak nemůže hodit Treshsocket, (kam se pak přesunu), a několik těch dobře dostupných chybí, takže se tu jistě ještě pár dní zdržím.

Mám jeden předmět, co bych rád tento turnaj z něj získal..na který si myslím :) Čistě ze sběratelského hlediska. Legenárdní předmět v rámci Diablo série :) Za moji celou diablo kariéru mi ho nedal (což bude hodně tisíců hell mephů) a já věřím to teď příjde :D Tak držte pěsti :)

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol. 9

Příspěvek od Abuzus » 03.01.2019, 19:20 hod.

>>> alesh88:

FAKT BYCH TO NEDĚLAL - ztráta ďurky !!
Ten maul je hrozně pomalý, s těmi Sanderskami + Shael v maulu se dostaneš z 11 na 10, to ani nepoznáš...
Treachery udělá o trošku více muziky, pak ho dáš žoldákovi...

Hlavně si hlídej strenght / dexteritu, ať se do něčeho taky trefíš. DD tam uvádí myslím Defensive, ale je to o celé výbavě, jestli Might / Blessed aim (moje volba) nebo Defensive.

Kdybych to měl zkrátit - slož Grief = 4x VEX, a hledej resist pala Shield (Max je 45, kolem 40 už padá běžně v LK), kam pak narveš PTopazy, ať máš taky nějaké to MF.

Já bych HC MF s obouručkou (myslím finální výbavu) nešel. S oneH máš více možností (resisty, AR, MF) a nakonec ti zbydou i body do life, až budeš nahrazovat SC life charmy / SC MF charmy.

Těch 69str za Bones je v pohodě, ještě máš čas to pořádně naplánovat ;)
Fraxinus ti rád poradí, škoda že už DamageDeath nehraje....
GL
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol. 9

Příspěvek od Dark_Deamon » 04.01.2019, 12:14 hod.

Profíci dropujou TC87 u Mefa :D 8-)

Obrázek

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol. 9

Příspěvek od Dark_Deamon » 04.01.2019, 13:35 hod.

Profi lvl 2

Obrázek

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol. 9

Příspěvek od Fraxinus » 04.01.2019, 18:03 hod.

Konečně jsem měl prostor k tomu něco odehrát i já.

Začal jsem velmi pozdě a zatímco jiní už běhali pity, kurasty a tak dál, já teprve přemýšlel, jaké bude mít moje krunýřovka jméno. Před samotným hraním jsem ještě studoval svou minulou z MF turnaje tuším 2 nebo 3, kdy jsem ji zrakvil ve 3. aktu NM a trpěl jsem kvůli velkým nedostatkům ve výbavě, ale později mi došlo že i v konceptu, neboť jsem ji minule jel jako obouručačku.

Takže tentokrát ji jedu zbraň + štít. A začátky byly úplně stejně krušné jako minule, dlouho trvá, než člověk takovou sosu nalevluje tak, aby měla dost životů a Static Field+Shiver Armor taky něco zabil. Tentokrát bylo fajn, že mi padaly celkem dobré předměty a vše jsem to nakonec vydržel na players 8.

Co se týče dropů, v 1. aktu mě potěšila Inferna čapka, ty rezisty i vrácená mana v začátku hodně pomohly, a vzhledem k tomu, že jsem dostával pořádně naložíno vždy, než ti druzí dostali štítem ode mě, hodně pomáhala při static fieldování.

Ve 2. aktu už štít začal mít konečně účinnost, od 24. levlu se přidal i štít proti střelcům, který poskytl spíše symbolickou podporu. Rozhodl jsem se ponechal si Rogue, ta se mnohdy krásně postavil a ustaticovaná monstra dorážela jedním úderem, pokud to byly ranged potvory nebo těch nablízko bylo zkrátka moc. Z dropů mě nejvíce překvapil Sigon's štít. Netušil jsem, že může padnout už z Radamenta.

Ve 3. aktu přišlo řešení na neutěšený stav života, když jsem navlékl brnění Centurion, když v džungli byl jeden lidojed tak laskav a věnoval mi ho. Od 3. aktu jsem také začal hrát full clear, takže jsem se dosti zdržel, ale v Kurastu jsem už měl Cold Mastery a ten nárůst škod nepřátelům byl znát. Zároveň jsem pozvolna střádal věci na MF, tak 50 jsem touhle dobou měl.

4. akt nepřinesl skoro nic užitečného, Hellforge dala eth. A nějaký pošuk o kus dál Amn, to jsou mi paradoxy. Diablo ani moc nezlobil, ustatikováno a mercyní zastřeleno. Dal Tearhaunch boty, ale etereální! Tudíž k ničemu.

V 5. aktu jsem zesílil tak, že si stačilo hlídat, zda mi nad hlavou nesvítí amplifa, a obrnit se trpělivostí při boji s impy. Padly další dva sety ze Sigona, takže jsem nasadil ten štít od Radamenta + Sigon's ruce a boty. MF stouplo už na 120% a bylo to znát. Sehnal jsem pěknou čelenku s MF, rezisty a redukcí DMG. Takže jeden bod v Lightning Mastery udělal divy. Baal zklamal, dal jen Angelic meč, v pořadí třetí, co mi s touhle postavou vypadl.

Trochu bodů jsem dal i do Dexterity, neboť mi šance na blok klesla na 5 %, tak jsem to vytáhl aspoň na těch 16, jinak by to na NM bylo až moc ouvej. Obranu mám tak, že nepřátelé mají šanci +/- 30 %, že mě trefí, ale až se zbavím Centuriona, tak ještě víc vzroste a bude to o pořádný kus bezpečnější. Žel, nepadla ani jedna Sol, takže zatím nemohu udělat oSOLené brnění, aby mě to nebolelo vůbec.

No, suma sumárum, prvních 31 bodů.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol. 9

Příspěvek od RIP » 04.01.2019, 18:29 hod.

Pekne Fraxi ;)

Z me par dropu, neni moc co ukazovat

Album


GL ;)

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: MF turnaj vol. 9

Příspěvek od dawemorraless » 04.01.2019, 22:17 hod.

Tož já sem to na 92 lvlu zalomil ...tím asi končím chlapci už sou nechutně daleko. Ať se daří přátelé. :wave:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol. 9

Příspěvek od Dark_Deamon » 04.01.2019, 23:11 hod.

Chlapci byli nechutně daleko, i když jsi byl naživu :D Tak nekecej a založ novej char.

Uživatelský avatar
TeS
Wraith
Příspěvky:151
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol. 9

Příspěvek od TeS » 05.01.2019, 07:52 hod.

Tak me sundali nm ancienti takze ted zkusim fo carodejku. Kazdej turnaj stejny scenar :)

Uživatelský avatar
Obter!vr
Doom Knight
Příspěvky:470
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol. 9

Příspěvek od Obter!vr » 05.01.2019, 09:35 hod.

Vy teda jedete :) závisláci :) ....Já jsem ve třetím aktu NM, musim projít džunglí a pak budu trápit Mephista, tak uvidíme, jestli nepotrápí spíš on mě. Bodů pár je, ale žádné zázraky zatím. Žádné opakované nájezdy jsem zatím moc nedělal, ale to se změní :) času dost :) GL
HC grál
Normal uniques: (113/116)
Exceptional uniques: (114/119)
Elite uniques: (64/83)
Others uniques: (20/34)
Class-specific uniques: (16/27)
Normal sets: (62/62) :love:
Exceptional sets: (57/65)
Runy: (29/33)

Rattus
Wraith
Příspěvky:138
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol. 9

Příspěvek od Rattus » 05.01.2019, 10:19 hod.

dawemorraless: RIP kolego, celkem škoda, měls to taky pěkně rozjetý. Co tě sundalo?

Fraxinus: Paráda, jak sosny moc nemusím, tak ta tvoje krunýřovka mě zaujala a nejspíš si ji někdy po turnaji budu muset taky zkusit :D

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol. 9

Příspěvek od Fraxinus » 05.01.2019, 12:46 hod.

Obter!vr: To máš dobrý, já ještě ani nedojel 1. akt NM.

Rattus: Tvoje odvaha mi imponuje, avšak buď varován, hra za krunýřovku není nic snadného. Obrněna musí být nejen štítem, ale i trpělivostí a pozorností. Hit me sorcka není barbar s maxlým bo nebo druid s bludičkou. Se sosničkou to prostě bude vždy bolet víc než ostatní chary.

TeS: rip :(

RIP: Díky.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Rattus
Wraith
Příspěvky:138
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol. 9

Příspěvek od Rattus » 05.01.2019, 13:28 hod.

Fraxinus: Počítám s tím, že to nebude nic jednoduchýho, a že mě bude čekat spousta RIPů a proto budu rád za každý postřeh a radu co zde během turnaje napíšeš.

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: MF turnaj vol. 9

Příspěvek od Slw » 05.01.2019, 19:51 hod.

dawemorraless píše:
04.01.2019, 22:17 hod.
Tož já sem to na 92 lvlu zalomil ...tím asi končím chlapci už sou nechutně daleko. Ať se daří přátelé. :wave:
už si začal Davy? su na vás všechny pyšné závisláci :green: radost číst ten progres v turnaji :green:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol. 9

Příspěvek od RIP » 05.01.2019, 20:35 hod.

@Slw: Tak se taky koukej pridat, stara vojno, a ukaz nam, ja se sbiraj body ;)

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: MF turnaj vol. 9

Příspěvek od dawemorraless » 05.01.2019, 23:01 hod.

Slw píše:
05.01.2019, 19:51 hod.
dawemorraless píše:
04.01.2019, 22:17 hod.
Tož já sem to na 92 lvlu zalomil ...tím asi končím chlapci už sou nechutně daleko. Ať se daří přátelé. :wave:
už si začal Davy? su na vás všechny pyšné závisláci :green: radost číst ten progres v turnaji :green:
jo :green:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol. 9

Příspěvek od Abuzus » 07.01.2019, 05:57 hod.

>>> RIP:
..prej není co ukazovat, nazval bych to jako slušný progres...
- teda SoJ v Bloodu - to je hezká haluz, že se nestydíš !! Já bych ho asi vrátil :lol:
- ten anni ještě opravíme, no
- Ama rukavičky teda jedna báseň

Můžeš mi prosím prozradit, jak jsi nabral těch 76k AR??
Už jsi narval body do nějaké Mastery? Protože zbraně střídáš jak plínky.....
GL Abu
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
Neposunuse
Gorebelly
Příspěvky:390
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol. 9

Příspěvek od Neposunuse » 07.01.2019, 10:09 hod.

Konečně jsem to všechno dočetl až sem a musím vás pochválit, jak válíte. A ty runy co popadaly, to je luxus. Evidentně jste už všichni byli natěšení na turnaj tak, že víc už to nešlo :D Těm, kteří byli až příliš přemotivovaní r.i.p.

Já se svou Javou zatím postupuju, sice pomalu, ale jistě. Aktuálně level 81 a Frigid Highlands (H). MF při průběhu hrou skoro nula, MF equip nějakých 188 %, takže nic moc. Hell kovárna dala Gul, připojím pak obrázek.

První těžce vybojovaný Anihil podprůměrný, zato druhý byl nejlepší, jaký mi kdy padl, téměř dokonalý - považte 20/19/10! :love: Ještě sem později hodím nějaký obrázek. A protože nelze mít vše značka ideál, tak Gheed padl s MF 20 %... :roll:

Dark_Deamon: No hezky sbíráš TC87 u Mepha... Přemýšlím, jestli mi tam vůbec kdy něco takového padlo... Vím, že to může spadnout jen z bosspacků, ale i tak se mi to asi ještě nestalo.

A teď jedna otázka na závěr: Od kdy mohu při gamblingu získat čelenky a amulety s +2 ke všem skillům? Někde jsem to četl, ale nemohu to najít. Nebylo to nějak určeno levlem postavy?

Díky!
SC (Blizzna)/HC (Zerk) Grál:
Unikátní předměty 99,21 % (-2) Tyrael's Might, The Cranium Basher
Setové předměty 100 %
Runy 96,97 % (-1) Zod

Uživatelský avatar
Kisuvka
Burning Soul
Příspěvky:644
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol. 9

Příspěvek od Kisuvka » 07.01.2019, 11:31 hod.

Lvl 99 challenge No vitality melee challenge
Diablo II od 30.11.2003 8:55, 7500+ h
Unikáty: 100% 8-)
Setovky: 100% 8-)
Runy: 100% 8-)
Slova: 95,2% (-4) 1x Sur, 6x Jah
Celkem: 99,4% (-4)

Odpovědět

Zpět na „Turnaje“