MF turnaj vol. 9

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
RIP
Warlord
Příspěvky:2860
Re: MF turnaj vol. 9

Příspěvek od RIP » 27.02.2019, 17:43 hod.

https://www.diabloii.net/forums/threads ... ld.844094/

Me se vzdy libila tato myslenka, jen bych ji vratil k originalu a povolil pouze sety, a veci se zelenou grafikou - jinak receno zeleny jouly a emeraldy...

Edit: Palacha bez skillu jsem tu jel jako HC pribeh, dohrat se to samozrejme da do NM a dal, ale v podstate je to jen horsi support pro merce nez v Naked challenge, kterou hral IW/Superdawe a ted treba Bliinky, nerikam, ze to jde snadno, jen rikam, ze je to o mercovi a jeho zabijeni, coz nemusi kazdyho bavit

Uživatelský avatar
Obter!vr
Doom Knight
Příspěvky:470
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol. 9

Příspěvek od Obter!vr » 27.02.2019, 20:57 hod.

Ahoj všichni, chci se omluvit za nulovou aktivitu během turnaje, ale po tom co mi RIPnula javazonka (opět kuli nízkým rezistům a své síle ... FE + CE dohromady) jsem z osobních důvodů neměl moc náladu pokračovat. Omlouvám se kolegovy z týmu, ale letos to bohužel nevyšlo... pomalu se zase vracím ke svému hledání a rád bych něco rozjel, tak uvidím jak to pomalu půjde. Hodně štěstí při všech vašich projektech :)
HC grál
Normal uniques: (113/116)
Exceptional uniques: (114/119)
Elite uniques: (64/83)
Others uniques: (20/34)
Class-specific uniques: (16/27)
Normal sets: (62/62) :love:
Exceptional sets: (57/65)
Runy: (29/33)

Rattus
Wraith
Příspěvky:138
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol. 9

Příspěvek od Rattus » 28.02.2019, 09:54 hod.

Děkuji Dark_Deamonovi za pořádání tak skvělého turnaje. Gratuluji třem nejlepším a smekám před jejich výsledky, hlavně těch 2104 bodů na HC je opravdu neuvěřitelných. Navíc připojuji ještě jednu obrovskou gratulaci těm dvěma šťastlivcům co našli ten modrej nesmysl :)

Jinak co se týče mého působení v turnaji, tak mně toho sice zas tolik nepopadalo, ale rychle padlo to co bylo potřeba pro hladký průchod, navíc padla Cham a Ber, takže na to jak "málo času" jsem tomu dal jsem spokojen.

Odpovědět

Zpět na „Turnaje“