Set turnaj zelenáčů

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
RIP
Warlord
Příspěvky:2860
Re: Set turnaj zelenáčů

Příspěvek od RIP » 08.03.2019, 21:39 hod.

Dnes jsem se dokodrcal do Canyon of the magi, tedy zbyvaji mi jeste dve vetve full clearu v AS a pak tedy hrobky...moc rychle to nejde, preci jen Vengeance je relativne horsi skill sam o sobe, natoz s krutymi pravidly, ale aspon je radost i z malyho progresu...ze setovek padl jen Deaths pasek, ikdyz ten je diky CBF pro me dost kritickej kousek

GL

HarrY PotTer
Quill Rat
Příspěvky:23
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Set turnaj zelenáčů

Příspěvek od HarrY PotTer » 09.03.2019, 07:34 hod.

Já zabil Andariel- nakonec s barbarem. Zatím 2 setovky Hsarus stit a Arctic brnění z gamblu:)

Uživatelský avatar
Sajs
Wraith
Příspěvky:164

Re: Set turnaj zelenáčů

Příspěvek od Sajs » 09.03.2019, 08:02 hod.

takže fire trap - jméno Pyrozka, zatím jsem zabil Radamenta, nepadlo nic zlaté ani zelené, vše pl8

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Set turnaj zelenáčů

Příspěvek od dawemorraless » 09.03.2019, 08:55 hod.

Já včil kuchnul Radamenta na NM zatím nic zelenýho na NM vše na p8. Z gamblu taky ho*no :OXO lvl 53 sem na pokraji se na to vykakat :roll:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Set turnaj zelenáčů

Příspěvek od Fraxinus » 09.03.2019, 14:35 hod.

dawe: Vydrž, komu se nelení, tomu se zelení..... i když v tvém případě to nějak trvá.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Set turnaj zelenáčů

Příspěvek od dawemorraless » 09.03.2019, 19:02 hod.

Na ten single pass je to osemetny no ..prostě se zadarit nemusí...jediný plus že se dají celkem snadno sehnat zlataky tak třeba se něco vygambli.
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Dubs
Quill Rat
Příspěvky:9
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Set turnaj zelenáčů

Příspěvek od Dubs » 09.03.2019, 21:27 hod.

Zdravím, hlásím se také ;) , rozjedu wind druida

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Set turnaj zelenáčů

Příspěvek od Fraxinus » 09.03.2019, 22:49 hod.

Pak tedy vítej, Dubsi, a hodně zdaru. :wave:
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Set turnaj zelenáčů

Příspěvek od dawemorraless » 09.03.2019, 23:40 hod.

gl s druidem :wave: ...umě furt bída vyčistil sem zmijozel a progamblil meloun a furt nic užitečnýho....padl mi jen Vidala luk :ble: :OXO snad se zadaří v tals kobkách...od té p8 sem čekal fakt víc co se týče objektů >:'(
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Set turnaj zelenáčů

Příspěvek od Fraxinus » 10.03.2019, 03:14 hod.

Konečně mám čas hrát a dojel jsem 2. akt normal. Ze všech her, co jsem snad kdy hrál, to tentokrát trvalo nejdéle, a to kvůli zaprvé full clear a za druhé ačkoliv odmítám tento turnaj označovat za fraxovinu, já si sám pro sebe jednu vymyslel: rozhodl jsem se nevyměňovat bílé předměty v dalších aktech, tedy frčím s tím, co jsem našel v 1. aktu a budu to mít, dokud nenajdu něco zeleného.

Zeleným věcem se padat vůbec nechtělo, ale zato padlo na mf=0 celkem dost unikátů: z šampusů ve Far Oasis Dimoak's Hew, ve falešné Tal Rashově hrobce The Diggler a v pravé éterický Deathspade. Být to turnaj na unikáty, to bych si mohl vybírat...

Nakonec mě potěšil pouze jediný drop: V kaňonu mágů mi z brouka vypadl Cathan's Seal prsten. Ani se mi nechtělo věřit, jak rád ho vidím. Spolu s tím Hsarusem už mám redukci dmg 4 a je to znát. Duriel zklamal a já ho udolával asi 8 minut s jednou návštěvou města. Na závěr aktu jsem si došel zagamblit a utratil skoro půl našetřenejch mega. Ty krásné rare mi trhaly srdce, že jsem to musel prodávat a nesměl jsem si to nechat. Když zbývalo posledních zhruba 15k zlata, vzal jsem leather armor, že poslední pokus. A bylo to tam!! Vidala's Ambush. :love: Takže už mám 3 zelené věci a mohu vyhodit bílý Studded Leather.

Zatím tedy A3 kurast, level 28
Str 50, Dex 66, Vit 100, En 25
Life 389, Mana 66
Rezisty 13/0/10/12
Tiger Strike 1, Cobra Strike 1, Fist od Fire 7, Claw of Thunder 10, Blades of Ice 1; Claw Mastery 1, Weapon Block 1, Burst of Speed 4, Psychic Hammer 1, Cloak of Shadows 1, Summon Shadow Warrior 1

Inventář:
Superior Katar (4-8 DMG; +1 Max DMG, 2x Sox)
Cap (Def 4)
Vidala's Ambush Leather Armor (Def 64; +50 Def, +11 Dex)
Hsarus' Iron Fist Buckler (Def 7; +10 Str, Damage Reduced by 2)
Superior Boots (Def 4)
Low Quality Sash (Def 1)
Leather Gloves (Def 2)
Cathan's Seal (6% Life Steal, Damage Reduced by 2)
switch: Javelin (DMG 1-5/6-14); Superior Small Shield (Def 10; 1x Sox)
charmy: +45 Life; +2-4 Fire DMG, +1-2 Cold DMG, +6 Poison DMG/3s, Fire Resist +13%, Lightning Resist 10%, Poison Resist +12%
-----
Merc (lvl 28):
Long Bow (3-10 DMG; 2x Sox); Skull Cap (Def 11; 2x Sox); Hard Leather Armor (Def 36; Ethereal)
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

HarrY PotTer
Quill Rat
Příspěvky:23
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Set turnaj zelenáčů

Příspěvek od HarrY PotTer » 10.03.2019, 07:40 hod.

Dnes musím taky dojet druhý act , můj cíl je gamblit deaths rukavice a serpu :)

Uživatelský avatar
Obter!vr
Doom Knight
Příspěvky:470
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Set turnaj zelenáčů

Příspěvek od Obter!vr » 10.03.2019, 10:20 hod.

Ahoj, původně jsem se účastnit nechtěl a jen sledovat váš progres z povzdálí, ale dnes ráno mě napadl build, který by stál za vyzkoušení i v tomto zeleném šílenství, takže se hlásím :) Necro - Greenhorn - 1b CE + golem + kletby. Mám jen jednu otázku, kterou jsem zde asi nenašel nebo přehlédl ... když najdu zelený luk tak budu automaticky hrát s lukem, to je jasný, ale když pak najdu štít, tak ho automaticky nemusím nasadit, že? Můžu si nechat luk? Popřípadě si vzít bílou zbraň a ten zelený štít ...:) Jen kdyby náhodou ... :)

PS: Jakého goleme doporučujete? ... vím jen, že toho železného nechci :)

E: Nakonec jsem si vybral klasicky hliněného, to zpomalování je prostě fajn a respec dělat nechci, když už jsem od začátku dával body do něj :)

Dojel jsem před kasárna a pokračování příště :) vše /pl8, skoro full clear, 17 lvl. Zelený Small shield v Hole lv 1.
HC grál
Normal uniques: (113/116)
Exceptional uniques: (114/119)
Elite uniques: (64/83)
Others uniques: (20/34)
Class-specific uniques: (16/27)
Normal sets: (62/62) :love:
Exceptional sets: (57/65)
Runy: (29/33)

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Set turnaj zelenáčů

Příspěvek od dawemorraless » 10.03.2019, 13:09 hod.

Tož GL HF :wave:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Set turnaj zelenáčů

Příspěvek od Fraxinus » 10.03.2019, 13:30 hod.

Obter!vr: Vítej v turnaji a hodně štěstí. :wave:

Když najdeš luk a potom štít, tak se rozhodni sám, zda budeš střílet, nebo zda se budeš bránit štítem. Obojí naráz mít nemůžeš.

Mám výborné zkušenosti s Fire Golemem, ale tam byla nezbytnost Edge, a proto asi nejlepší pro tento turnaj bude Clay Golem, kterého z dálky podpoř nejspíš bone spiritem+tím CE a těmi kletbami. Rozhodně může být sranda třeba confuse.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Set turnaj zelenáčů

Příspěvek od Fraxinus » 10.03.2019, 13:48 hod.

Jinak 3. akt hotov a tam mi napadalo celkem 5 setovek a 3 unikáty. Docela jsem zíral, ale jsem rád. Dostal jsem postupně Angelic Mantle a Vidalu jsem přenechal mercyni. A těch dophromady DMG reduced by 7 je luxus, jsem tam skoro nesmrtelný, až na elementy. Dále v téže lokaci Lower Kurast první amulet: Cathan's Sigil. Pod Kurastem Sander's Superstition hůlka.

Takže od teď už žádný katar....tedy nemohu vůbec používat Fist of Fire ani Claws of Thunder ani Blades of Ice. Od teď už jedu jenom Phoenix Strike, který je ale na levlech 1-3 poměrně dost slabý, avšak když ho používá se mnou i warriorka, dělá to dost slušnej bordel. Hůlka mi ale dala dost many, slušnej cold dmg a regen many, takže už skoro žádné chlastání many. Nevýhoda je, že je každou chvíli rozflákaná. Dále padl v sewers pro mercyni Vidala's Barb luk. V durance padl ještě Infernal Sign pásek.

U mepha jsem ale neměl daleko k ripu. Koncil měl konvu a rezisty šly prudce do mínusu. Jau, to to bolelo.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Set turnaj zelenáčů

Příspěvek od dawemorraless » 10.03.2019, 18:29 hod.

Duriel NM dead za celej A2 6 setu víceméně k prdu. Gamble stál 1,5M a nic screeny zde
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Set turnaj zelenáčů

Příspěvek od Fraxinus » 10.03.2019, 19:04 hod.

Diablo mrtev, level 35, za celý akt nepadlo nic užitečného, HF dala El, ale Diablo se pochlapil. Jak v boji, který byl obtížný, tak v dropech. Dal mi Sander'S Riprap boty. Takže zbývá volný ještě jeden slot pro prsten, dále rukavice, helma pro mě a helma pro rogunu. Ostatní je už obsazené.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

HarrY PotTer
Quill Rat
Příspěvky:23
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Set turnaj zelenáčů

Příspěvek od HarrY PotTer » 10.03.2019, 19:26 hod.

Tak to já teprve teď zabil Duriela. Napadlo nic , takže mám pořád jen Arctic brnění a Hsarus stit.

Uživatelský avatar
Obter!vr
Doom Knight
Příspěvky:470
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Set turnaj zelenáčů

Příspěvek od Obter!vr » 10.03.2019, 20:04 hod.

Dokončil jsem A1 + jsem prolezl Stoky pod městem a Andariel byla bez problémů, přece jenom, golem má cca 500 HP, takže to je držák :) Vygamblil jsem asi za 100k brnění a v A2 vyměnil merce za offensive kopitníka, protože chci svého nekromanta hrát spíše na blízko než čarovat z dálky, takže potřebuju AR, abych trefoval :) Pro dnešek končím, přece jenom na /pl8 ten první akt trval celkem dlouho, protože jsem fakt prolezl tak 90% mapy :) Hodně štěstí i vám :)
HC grál
Normal uniques: (113/116)
Exceptional uniques: (114/119)
Elite uniques: (64/83)
Others uniques: (20/34)
Class-specific uniques: (16/27)
Normal sets: (62/62) :love:
Exceptional sets: (57/65)
Runy: (29/33)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Set turnaj zelenáčů

Příspěvek od Fraxinus » 11.03.2019, 01:12 hod.

V úvodním příspěvku přidána aktuální tabulka.

Baal poražen, jsem destroyer.
Ve Frigid Highlands padl z mrtvoly Berserker's Hatchet sekera, v Crystalline Passage z mrazících netvorů Hwanin's Blessing pásek, který prozatím míří do truhly. Z Baala po lítém souboji, kdy nechyběl ani bratříček, padl Civerb's Icon amulet, který též míří do truhly, co kdyby náhodou. U krav nepadlo nic zajímavého. V 5. aktu se to ale pěkně rozsypalo s unikáty. Padlo jich hned 7, mezi nimiž byl i 28% Nagelring….jaká škoda, že to nemůžu nasadit.

Level 48
Str 75, Dex 95, Vit 165, En 25
Life 696, Mana 137
Resisty: -17% / -21% / -20% / -11%
Tiger Strike 1, Cobra Strike 1, Fist od Fire 7, Claw of Thunder 11, Blades of Ice 1, Phoenix Strike 19; Claw Mastery 1, Weapon Block 1, Burst of Speed 4, Psychic Hammer 1, Cloak of Shadows 1, Summon Shadow Warrior 3

Inventář:
Sander's Superstition (5-12 DMG; +20% FCR, +75% Enh. DMG, +25-75 Cold DMG, 8% Mana Steal, +25 Mana, +50% DMG to Undead, +50 Def)
Cap (Def 4)
Angelic Mantle (Def 68; +40% Enh. Def, Damage Reduced by 3)
Hsarus' Iron Fist Buckler (Def 5; +10 Str, Damage Reduced by 2)
Sander's Riprap (Def 5; +40% FRW, +10 AR, +5 Str, +10 Dex)
Infernal Sign (Def 31; +25 Def, +20 Life
Leather Gloves (Def 2)
Cathan's Sigil (+10% FHR. Attacker Takes Lightning DMG 5, +50 AR, +15-20 Fire DMG)
Cathan's Seal (6% Life Steal, Damage Reduced by 2, , +10 Str)
switch: Berserker's Hatchet (DMG 5-13, 30% Bonus AR, 5% Mana Steal); Superior Small Shield (Def 10; 1x Sox)
charmy: +77 Life; +17 Mana, +1-2 Fire DMG, +1-2 Cold DMG, +1-7 Lightning DMG, +6 Poison DMG/3s, Fire Resist +13%, Cold Resist +9% Lightning Resist +10%, Poison Resist +19%, +16% Extra Gold
-----
Merc (lvl 28):
Vidala's Barb (3-18 DMG; +1-20 Lightning DMG, +384 AR (BoChLvl), +75 AR)
Skull Cap (Def 11; 2x Sox)
Vidala's Ambush Leather Armor (Def 64; +50 Def, +11 Dex, Fire Resist +24%)
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Odpovědět

Zpět na „Turnaje“