Cesta ke slávě - ultimátní untwincked lvl 99 challenge

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
RIP
Warlord
Příspěvky:2860
Re: Cesta ke slávě - ultimátní untwincked lvl 99 challenge

Příspěvek od RIP » 11.07.2020, 19:21 hod.

Je na case udelat update, ostatni se doufam pridaji...

Pokracoval jsem s turnajovym Necromancerem Cyanidem, dohral ho na lvl 94 a 1/2, bohuzel se mu stal osudnym vylet do Nihlathakovi svatyne, neviditelny oblak po smrti packu Viperu ho sejmul, kdyz do nej vkrocil...

Nalezy najdete zde, mozna jsem i neco uploadnul 2x, bylo toho tolik, ze uz si to nepamatuju

V kratkosti - Astreon, Darkforce 2x, perfect ED Stormlash, Shaeffers, CoA, Giant skull, 2x Griffon, Wisp projector, Metalgrid, Windforce, proste halda veci, na ty mel kliku...s runami to bylo horsi, pouze jedna BER a jedna LO a par nizsich

Pote jsem 2.5. rozjel novy char - dalsi lightning sorceressku a ta dnes po dvou mesicich a 9ti dnech dosahla na prozatimni maximum - lvl 95

Jeji cesta byla primocara - nejdrive NM Meph pro zakladni vybavu, pote Hell LK pro potrebne runy, pote chvilku Eldritch a od lvl 91 beha jen a pouze Pity...

Musim priznat, ze LK je pro Lightning sosny zaslibene misto - predchozi pred smrti nasla 4x SUR za 800 runu, tato si vedla jeste vyrazne lepe

BER, BER, BER, SUR, SUR, LO, OHM a halda GUL, nejake MAL, UM, PUL atd

Cilem bylo sehnat runy na Infinity, CoH, Fortitude, CtA a take HoTO

Vse se povedlo za mene jak 1500 runu...Neuveritelne, o to vic, ze rolly RWs byly vetsinou take luxus + 6 CtA a Infi se take velmi povedlo

Na runy je Sparky doslova kadet, dalsi v rade byla OHM z Eldritche, mezitim tam byla i GUL primo z Mephista...mimochodem, GUL run uz nasla urcite 6, mozna 8, uz si to ani nepamatuju...Hell Meph byl take stedry, dal Arachnid, 30 Maras :D , SoJ, a Metalgrid...Wisp projector z Eldritche je take dobre zminit

Inu, a to nejlepsi si zatim nechala na Pit - nasla ne jednu, ale uz dokonce dve JAH, druha zde, proste lahoda...k tomu jeste GUL a myslim ze 3x IST...

Co se tyce itemu - tak nejlepsi byl Fathom, dale pak Earth shifter, dale bych zminil 2x Shadowdancers, 2x Executioners justice (1x eth), mno a i tu proklatou War pike...pak klasicky nejake set TC 87, nejlepsi byl Vortex stit z Griswolda, mno, a jeden zeleny Sacred armor, ten uz potesi mene...49% War travs naopak potesily hodne...

Bylo toho kvanta, pripadne projdete cele album, ale to top jsem snad vypichl...

Dalsi cesta bude pokracovat v Pitu, kde bych rad, mozna silene poseckal az do lvl 98, mno uvidime...kazdopadne Ancienty bych rad nechal na tento level pro XP boost na zacatek posledniho lvl

GL, hodne zdaru a prosim sepiste stavajici stav, at muzu udelat plnou aktualizaci turnaje

Diky
Naposledy upravil(a) RIP dne 12.07.2020, 08:36 hod., celkem upraveno 1 x.

Rattus
Wraith
Příspěvky:138
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Cesta ke slávě - ultimátní untwincked lvl 99 challenge

Příspěvek od Rattus » 12.07.2020, 06:45 hod.

RIP: To jsou naprosto luxusní dropy. Takovejch run z LK a ty dvě JAH :shock: ...to se to pak hraje, když to tak padá :D. Cg a jen tak dál.

Jinak já se teď taky pomalu snažím o Infi z LK, ale dosavadní nejvyšší runu raději nebudu zmiňovat.

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Cesta ke slávě - ultimátní untwincked lvl 99 challenge

Příspěvek od dawemorraless » 12.07.2020, 13:01 hod.

Jo ten mod bych taky bral :green: :green: já se updatnu časem az nějak popojedu s těma 4 holkama aspon na 90. Nicméně ty sorcky sou děsně unlucky. Java je zatim v A2 hell. Assa uz nasla sur mal a litá Lk.
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
chvoji
Quill Rat
Příspěvky:9
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Cesta ke slávě - ultimátní untwincked lvl 99 challenge

Příspěvek od chvoji » 02.08.2020, 19:21 hod.

lvl 92, 1 924 314 095 exp, dále hlásím že jsem porazil diablo clona :)
Obrázek

Obrázek

Jimmi
Wraith
Příspěvky:185
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:JimmiSVK#2473

Re: Cesta ke slávě - ultimátní untwincked lvl 99 challenge

Příspěvek od Jimmi » 13.10.2020, 14:46 hod.

Tak ja by som sa tiez pridal
Asi mi to bude trvat 10 rokov ale vyskusam:).
Dostal som chut na diablo 2 a nasiel som Mojho summon necra z nejakeho davneho Magic find turnaja na leveli 74.(Myslim ze tie pravidla z turnaju su rovnake ako tu).
Momentalne act 1 hell idem na p3 lebo mam hrozne items:) a level 76

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Cesta ke slávě - ultimátní untwincked lvl 99 challenge

Příspěvek od RIP » 13.10.2020, 18:05 hod.

Pokud se jednalo o MF turnaj tady na foru, pak ano, nekrous splnuje podminky...a vitej ;)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Cesta ke slávě - ultimátní untwincked lvl 99 challenge

Příspěvek od RIP » 13.10.2020, 18:09 hod.

Kua double post...tak jako tak si vyhrazuji pro dnesni update :lol:

Cas na update - takze, tentokrat mi lvl up trval vyrazne dele nez jsem cekal, nebyl moc cas, a misty ani chut...presto je Sparky konecne na lvl 96

Behal jsem povetsinou Pit, s malou, asi 2k runu dlouhou odbockou k Pindlovi, ktery neprinesl pro sosnicku nic prevratneho....

Nejdrive zacnu vybavou - hned na zacatku lvlu padl druhy light skiller a pote i treti, dale se zadarilo v podobe Tals amuletu a po dlouhe dobe se mi podarilo i zkompletovat cely Tals set, poslednim kouskem bylo samozrejme brnco...na ctvrty pokus se mi podarilo najit jiny nez +1 Eschutas, a to konecne +3, exkluzivnim dodavatelem byl tentokrat Pindle


Co se tyce vybavy, Tals kombo pouzivam na Pindla, v Pitu jedu vyrazne opatrnejsi variantu s CoH a Eschutou

Vybava uz je temer finalni, nejdulezitejsi chybejici kousek je samozrejme Griphons, ktery odmita dropnout, v tomto lvlu padla pouze dvakrat setova verze...co by pak potesilo je druhy skill ring (jeden SoJ ma od Mepha) a dalsi skillery rozhodne taky neublizi

Co se tyce dropu, u itemu zadna slava, projedu to postupne, takze

Druhy Wisp - ten urcite potesil
Druhy Metalgrid
Grandfather
Nightwings , zde po identifikaci
Seraph
Druhy Griss stit
Dalsi Griss Corona
Druha Executioners - prvni byla eth
Treti Executioners
Natalka drapky - ktere dokoncily set
Treti Griss stit
Death cleaver
Druhy IK armor - ten vzdy nastve nejvic

a to je co se tyce itemu asi vse...2x Fleshripper, mozna nejaka TC84, vybavuju si jeste oba Mighty sceptery, a hlavne fakt, ze po cca 8k area runu mi tam konecne padlo i Shako...samozrejme hned vzapeti padlo druhe

Co se tyce run, distribuce je silne nerovnomerna, ale na runy je Sparky fakt kadet

Treti JAH v Pitce :love:
OHM - celkove treti
VEX - ta padla poprve
GUL
dalsi GUL
IST
MAL
a jeste jedna MAL


pak samozrejme nejake UM + PUL...

do Gralu chybi Sparky 68 itemu

Nejvice potesila JAH a veci primo pro Sparky, zbytek byl vetsinou zablesk v nekonecne dlouhem tmavem tunelu...

Dalsi lvl pojedu opet prevazne Pit, s malymi odbockami k Pindlovi, ale nejspis zmenim mapu, ta soucasna neni optimalni, ikdyz uz dala tri JAH coz optimalni je :D ...ale Sacred armory tam proste nepadaji, nepadaji, nepadaji

GL vsem a pripadne sepiste update-y ;)

Uživatelský avatar
Kisuvka
Burning Soul
Příspěvky:644
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Cesta ke slávě - ultimátní untwincked lvl 99 challenge

Příspěvek od Kisuvka » 13.10.2020, 19:41 hod.

Runově mooc pěkné, ale ty uniq teda nějak nejdou... CG a GL
Lvl 99 challenge No vitality melee challenge
Diablo II od 30.11.2003 8:55, 7500+ h
Unikáty: 100% 8-)
Setovky: 100% 8-)
Runy: 100% 8-)
Slova: 95,2% (-4) 1x Sur, 6x Jah
Celkem: 99,4% (-4)

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Cesta ke slávě - ultimátní untwincked lvl 99 challenge

Příspěvek od dawemorraless » 14.10.2020, 13:29 hod.

Dropy luxusní ;) ja mel 87vich unikatu vic mezi 95-6 ale jen jednu HR :OXO
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Jimmi
Wraith
Příspěvky:185
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:JimmiSVK#2473

Re: Cesta ke slávě - ultimátní untwincked lvl 99 challenge

Příspěvek od Jimmi » 16.10.2020, 09:58 hod.

@Rip Ano je to necro z turnaja tu na fore.

Update. Dal som 79 level a padla mi Nightwing's Veil(nieje to presne pre mojho necra ale potesila)
Tiez mi padol charm s +1 summoning skills
CO mi vsak nevie padnut je Cryptic Axe so 4mi socketmi na insight pre merca....Padlo Colossus Voulge 4 socket ale to ma hnusne poziadavky na strenght:(

GL

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Cesta ke slávě - ultimátní untwincked lvl 99 challenge

Příspěvek od dawemorraless » 16.10.2020, 20:21 hod.

Divej se i po tresherech a giant thresherech sou to nejrychlejší polearmy.
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Cesta ke slávě - ultimátní untwincked lvl 99 challenge

Příspěvek od RIP » 19.12.2020, 15:44 hod.

Cas na predturnajovy update :D

Pro letosek jsem si dal cil dosahnout se svou untwinck soso lvl 97, a ten cil jsem dnes splnil

Jak jsem psal minule, zmenil jsem mapu v Pitu, dropy Sacred armoru se o neco zlepsily, ale bylo to spis k vzteku...k tomu ale pozdeji...tento level jsem behal jen a pouze Pit na p3, bylo to neco pres 3000 runu, a rychly test ukazal, ze bude potreba dalsich 8000 na lvl 98, a s touto myslenkou si stale ponekud nerozumne pohravam :lol:

Nova mapa je celkem stabilni, Bosspacky se objevuji pravidelne kde maji a nastesti tu hegomonii nenarusuje ani prilis casta ucast Championu, coz by bylo na skodu jak co se tyce dropu, tak hlavne i expu, pac z nich neni prakticky nic

Ted k tem dropum

Budu to pridavat postupne, jak to padalo, a zacnu sety/unikaty - mimochodem, takova mala odbocka - na zacatku lvlu jsem se parkrat probehl na Normal Cow kinga abych ziskal nejake low tier sety unikaty, u setu se zadarilo vyrazne, dohromady ted chybi Sparky jen dva, a to prave brnco a cepica z Cow kings...Dale - zbyvajici runy jsou stale CHAM a ZOD, to muzu napsat hned, co se tyce unikatu, tak tech chybi celkem 36, Sparky ted snizila chybejici itemy v Gralu z -68 na -40 coz je slusny posun

A ted ty itemy

Mavs diadem - Griffouna se asi nedockam :cry:
BK Colossus
Shadowdancers - myslim ze uz treti pro Sparky
BK Colossus zase
Natalka drapy
Unique Thunder maul, zde ID - Basher
BK Colossus zase :roll:
Death cleaver, byl eth
Griss cepica
Steelrends
Executiones - ctvrta pro Sparky
BK Colossus - nekdo prekvapen? :lol:
Dedecek - konecne
BK Tribal - pro zmenu
Dalsi Natalka drapky
IK armor - prvni na nove mape, a prvni rozladeni
Giant skull
Dalsi Natalka drapky
Griss kadak - posledni poradna chybejici setovka
Dalsi unique Thunder maul, a opet Basher - shifter padl Sparky uz driv, takze to nevadilo
Dragonscale
Znova IK armor :cry:
Dalsi Griss cepica
Dalsi Griss kadak :D
Dalsi BK Tribal
Griss kadak do tretice
A zase BK Tribal
Ghostflame - pro me osobne velmi vzacna
A znovu IK armor - unikatni zatim nic :-x
A zase IK armor - poctvrty za level, ta hra si ze me delala normalne pr*el :-x :-x
Dalsi Death cleaver
A jak jinak, dalsi Death cleaver
a nakonec dalsi Executioners

4x IK armor me zaroven potesil - znamka, ze jsem udelal se zmenou mapy dobre, ale zaroven nastval, pac aspon jeden Unique SA tam snad byt mohl...jinymi slovy, tohle je hlavni duvod, pro zvazuju dalsi anabazi v Pitu

Co se tyce run

MAL
IST
GUL - jo, pekne pomalu nahoru :lol:
Opet GUL
Do tretice GUL
Mno a hadejte - 4ta GUL
OHM - hura, prvni lepsi :love:
MAL
Dalsi MAL
LO :love: :love:
JAH - uz ctvrta celkove pro Sparky :love: :love: :love: :love:
MAL
a zase jedna MAL
a zase MAL
Dalsi OHM :love: :love:
IST - pro zmenu

a to je co se tyce run vse...JAH samozrejme super

Nez to uplne zakoncim, tak bych rad vypichnul jeste par dalsich itemu

Treri Wisp pro Sparky
Perf ED Titany
Perf ED eth Warshrike
Poison and bone skiller s + 36 life

a na samotny zaver jsem si nechal podle me uplne nejlepsi item

Ruby jewel of fervor - 36/15 :love: :love: :love: :love: :love:

To je snad vse - priste uz udelam jen par screenu se sety/unique-y a runami dohromady, uz je to celkm drina :lol:

GL, HF, uzijte si Vanoce, Stastne a Vesele a brzy nashle v MF turnaji ;)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Cesta ke slávě - ultimátní untwincked lvl 99 challenge

Příspěvek od Dark_Deamon » 19.12.2020, 17:08 hod.

Pěkná porce dropů :) CG k levelu. Teď už to půjde s expama hůře.

Odpovědět

Zpět na „Turnaje“