Cesta ke slávě - ultimátní untwincked lvl 99 challenge

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
RIP
Warlord
Příspěvky:2860
Re: Cesta ke slávě - ultimátní untwincked lvl 99 challenge

Příspěvek od RIP » 09.08.2019, 19:26 hod.

Ani nevim, pro ted me proste bavi za nej hrat :D

Edit: Rad bych udelal v nedeli update, tak pokud to bude jen trochu mozne, postnete prosim prozatimni progres - lvl, expy, pripadne odehrane hodiny atd...

Diky

Rattus
Wraith
Příspěvky:138
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Cesta ke slávě - ultimátní untwincked lvl 99 challenge

Příspěvek od Rattus » 10.08.2019, 21:40 hod.

Hlásím level 89, 1500M expů.

Chodím hlavně Pit a občas nakouknu k Pindlovi. Tady je pár lepších dropů: Glorious Axe, Colossus Blade, Cryptic Axe, runy moc nepadají, nejvyšší zatím Mal

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Cesta ke slávě - ultimátní untwincked lvl 99 challenge

Příspěvek od RIP » 11.08.2019, 08:51 hod.

Bohuzel musim hlasit dalsi smrtak, necro byl na lvl 82, behal Pity a obcas si odskocil ke Countess, coz se mu stalo i osudnym

Nastesti ale take muzu reportovat krasny nalez ze vcerejsiho rana, ktery sel do sdilene truhly a tudiz byl zachranen

Co dal?Mno, zkusim po nejake dobe zase trapku...preci jen s ni mam hafo zkusenosti, stejnym stylem jako v teto challenge jsem s ni dosel na inc na lvl 95, nez bohuzel zarvala v Pitu i s Eni a Infi, takze o neco podobneho, ale doufam s veselejsim koncem se pokusim ted...

Hola hej, do prace se dej :lol:

Uživatelský avatar
Kisuvka
Burning Soul
Příspěvky:644
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Cesta ke slávě - ultimátní untwincked lvl 99 challenge

Příspěvek od Kisuvka » 11.08.2019, 09:57 hod.

RIP: Teda, to je pešek, rip... na druhou stranu nahlas závidim ten drop!!! :OXO tak hodně štěstí s trapkou :)
Lvl 99 challenge No vitality melee challenge
Diablo II od 30.11.2003 8:55, 7500+ h
Unikáty: 100% 8-)
Setovky: 100% 8-)
Runy: 100% 8-)
Slova: 95,2% (-4) 1x Sur, 6x Jah
Celkem: 99,4% (-4)

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Cesta ke slávě - ultimátní untwincked lvl 99 challenge

Příspěvek od BliiNky » 11.08.2019, 12:51 hod.

Za mě lvl 49 a 44 M expů, pomaličku se šourám kupředu :D Jsem bez brnění bot, pásků a prstenů, zbytek slotů už je obsazených, i když nijak slavně, pochopitelně.

@RIP: RIP a hodně štěstí v dalším snažení :wave:

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Cesta ke slávě - ultimátní untwincked lvl 99 challenge

Příspěvek od Dark_Deamon » 11.08.2019, 15:38 hod.

Já dal Zeal Sorc nachvilu stranou (parkuje na začátku A3 NM) a rozjel v tomto obludárium Strafe Amu, což taky nebude kdoví jakej fičák. Momentálně jsem před NM Andariel.

Uživatelský avatar
Kisuvka
Burning Soul
Příspěvky:644
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Cesta ke slávě - ultimátní untwincked lvl 99 challenge

Příspěvek od Kisuvka » 11.08.2019, 21:48 hod.

Takže to máme lvl 88, 1457M exp. Hodiny jsem bohužel zapomněl měřit, takže je mi líto..

Už teda lítám jenom Bh a musim říct, že ačkoli mám prakticky finální vybavení, tj. Crescent moon, Duress, Rhyme, LoH, String of Ears, Gorerider, Guillaumeku a 2x Angelic kombo, tak i na P1 jsem dost zranitelný a merc mi při Extra strong, Cursed nebo Faně neustojí poslední vlnu a pak už je situace dost nebezpěčná, protože CoS se mi zdá, že je neoslepí. Takže s P3 to zatim nevidim moc slavně. Kolikrát je i dost náročné projít přes WSK a to mám po cestě 2 shriny a jednu studnu. Přemejšlim, jestli neobětovat BA za Defiance, ale snížil bych si šanci na zásah Bh asi o 12%, tak nevím...

Jinak občas z toho Bejla vypadne i něco použitelného a taky i první 87.

DD: Takže jedeš do turnaje dva chary?

RIP: Jo a do tabulky, prosím, poznač, že jedu bez Ani, Torche a Ondalky

GL2A, HF!
Lvl 99 challenge No vitality melee challenge
Diablo II od 30.11.2003 8:55, 7500+ h
Unikáty: 100% 8-)
Setovky: 100% 8-)
Runy: 100% 8-)
Slova: 95,2% (-4) 1x Sur, 6x Jah
Celkem: 99,4% (-4)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Cesta ke slávě - ultimátní untwincked lvl 99 challenge

Příspěvek od Dark_Deamon » 11.08.2019, 22:58 hod.

Kisuvka píše:Už teda lítám jenom Bh a musim říct, že ačkoli mám prakticky finální vybavení...
Já bych řekl, že ses k finální výbavě ani zdaleka nepřiblížil. Mrkni sem.
Kisuvka píše:DD: Takže jedeš do turnaje dva chary?
Jj. Podle nálady budu střídat.
Kisuvka píše:RIP: Jo a do tabulky, prosím, poznač, že jedu bez Ani, Torche a Ondalky
Poznačeno :)

Uživatelský avatar
Kisuvka
Burning Soul
Příspěvky:644
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Cesta ke slávě - ultimátní untwincked lvl 99 challenge

Příspěvek od Kisuvka » 12.08.2019, 00:31 hod.

DD: Díky za link :) je to o dost lepší vybavení, to jo, ale potrvá věčnost ho v našem turnaji získat a tak si myslím, že se mi to ani nevyplatí. Když mi nějaký runy popadaj, tak to vyměním, ale asi se mi nepoštěstí najít ani ten Stormlash, nebo Fleshripper, ED klenoty, natož dropnout Jah :D

Nebo za jak dlouho myslíš, že bych v LK nasbíral Vex, Gul a Lo?
Lvl 99 challenge No vitality melee challenge
Diablo II od 30.11.2003 8:55, 7500+ h
Unikáty: 100% 8-)
Setovky: 100% 8-)
Runy: 100% 8-)
Slova: 95,2% (-4) 1x Sur, 6x Jah
Celkem: 99,4% (-4)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Cesta ke slávě - ultimátní untwincked lvl 99 challenge

Příspěvek od Dark_Deamon » 12.08.2019, 00:45 hod.

Tak Vex a Gul nejsou až takovej problém. K Lo by se dalo doskládat přes Ohm, pokud by nechtěla padnout. Takovej hrubej odhad je 1000 runů, ale RNG může být zákeřný. Můžeš to najít za 200 runů nebo za víc jak těch 1000.

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Cesta ke slávě - ultimátní untwincked lvl 99 challenge

Příspěvek od Fraxinus » 12.08.2019, 01:54 hod.

Po delší době report:
Moje Opera Vectra
Level 79, Expy 633M, čas 38:10
Lokace 4. akt Hell.
Prozatím jedu pořád single-pass, na pl1. A pokud to jde (tedy žádní drsní immune to lightning potvory), jedu to výběrově full clear.

1. akt hell byla celkem procházka růžovou zahradou, překvapivě. Ani u komtesy nebylo moc nebezpečno. Stačilo se pouze vyvarovat blbostí. 2. akt byl ale hrůza, neboť čím drsnější monstrum, tím víc immune to lightning a merc to kolikrát nedával, hlavně v červí díře, co jsem likvidoval přes hodinu. Adrenalin mi stoupl u Fangskina, kde jsem sice zaujal pozici portem u oltáře a vše usmažil odtamtud, ale málem mě kuchnuly mumie, které prolezou po schodech nahoru a já se tak soustředil na Fangskina, až jsem si skoro nevšiml, že jsem celej zelenej a jen s asi 140 životy.

3. akt byl o poznání snazší než druhý, tam mi stoupl adrenalin jen jednou, když jsem se portnul k paoukovi v Arachnid Lair, od kterého jsem to okamžitě koupil za 900. :shock: Fullka, port a mazat pryč se zase zelenými životy. A to měl jen spectral hit+CE+Exxtra strong... pěkně mě kritnul. Jinak jsem tam prošel vše kromě Great Marche, Swampy Pit a 3 svatyní pod Kurastem, kde se vygenerovali skaraby a já si po 2. aktu říkal "už proboha ne." V Durance jsme musel být opatrný na dollsky, asi 2 mi bouchly před xichtem a nebylo to nic příjemného.

Z dropů: Nejvyšší runa stále Ko z Nightmare. Na hellu njvyšší dosud byla jen Lum. :ble: Za 1. a 2. akt jsem nebyl spokojený ani s dropy unikátů, setů či jiných věcí, ani crafty mě moc netěšily. Jediný předměty, co snesly přísné měřítko, byl amulet s +30 ke všem rezistům získaný v 1. aktu a z Duriela droplá elitka Nord's Tenderizer Truncheon. Až teprve ve třetím aktu padlo konečně něco pořádného, no sláva. Nejprve pro merce Blackhorn's Face Death Masku, díky níž přerušil kariéru chcípače obecného. Dále Moser's Blessed Circle, co mi dropl Wyand, a který ihned nasazuji a dávám 2 perfekt diamanty. Díky tomu mám konečně poprvé na hellu všechny rezisty kladné.... nejhůř na tom byl celou dobu cold. Další významný drop byla také zároveň první elitka za tuto postavu, co poskytl Mephisto: Arioc's Needle Hyperion Spear. Ještě dva levly a dám to mercovi, bude to rozhodně lepší a rychlejší než Honor v ethereální Lance.

Co se týče skillů, maxuji už synergie k Chain Lightningu. A stále trpím nedostatkem +skillerů, mám pořád jen +2.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Cesta ke slávě - ultimátní untwincked lvl 99 challenge

Příspěvek od dawemorraless » 12.08.2019, 10:07 hod.

já sem v LK totál marnej :OXO zkusím najít grifona a to infi zkusit v kravíně.Lítám LK mefa tunely pit Pindla a Threshe tak se snad zadaří. přemýšlím taky o 2 charu ale nejsem schopnej se rozmyslet. Chtěl bych zkusit Nihlataka :dead: :dead: :green: fire sorc nebo fissure druid ,problém je že sou dost drazí je oháknout Phoenix + infi+(CoH nebo Eni) :-x ve finále se pak nechat odpálit CE >:D >:D
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Cesta ke slávě - ultimátní untwincked lvl 99 challenge

Příspěvek od BliiNky » 12.08.2019, 11:40 hod.

Tož já ripnul, viz Skype, místo Bashe jsem rozjel WW barba, během týdne sem dám zase progress. Gl :wave:

Uživatelský avatar
chvoji
Quill Rat
Příspěvky:9
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Cesta ke slávě - ultimátní untwincked lvl 99 challenge

Příspěvek od chvoji » 12.08.2019, 21:15 hod.

2.akt NM hotovo, 64M exp...zatím vše pl3 :)
Obrázek

Uživatelský avatar
Sajs
Wraith
Příspěvky:164

Re: Cesta ke slávě - ultimátní untwincked lvl 99 challenge

Příspěvek od Sajs » 14.08.2019, 08:20 hod.

Lvl 99 HC - to bude zkouška pevné vůle, snad to někdo dokáže.

Taky se pokusím, jen ještě nevím jaky build. Nejvíce bezpečná mi příjde trap asska, ale ta je dohraná na lvl 98 a to je můj problém. Protože se ozývá skrytý autista ve mně, hledám char, který potřebuje přesně 110 skill pointů. Zatím mi tak vychází double swing barbar a FO FW soso, jenže u ní mi trošku hapruje jeden bodík, buď bude mít frozen armor nebo warmth :).

Napadá někoho ještě nějaký build, kde se využije přesně 110 bodů? Ale musím to být tak, že skilly jsou lvl 20 nebo jen 1 nic mezi :)


LOL tohle je můj 110. příspěvek zde na fóru :D

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Cesta ke slávě - ultimátní untwincked lvl 99 challenge

Příspěvek od Fraxinus » 14.08.2019, 08:42 hod.

Sajs: Co třeba arma-druid? (já to dohrál untwinked na players 8)

Elemental:
Armageddon 20
synergie: Firestorm 20, Molten Boulder 20, Fissure 20, Volcano 20
prereq: Arctic Blast 1, Cyclone Armor 1, Twister 1, Tornado 1, Hurricane 1
----
105

Summoning:
Oak Sage 1
----
106

Shapeshifting:
Werewolf 1, Lycantrophy 1, Werebear 1, Maul 1
----
110
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Slayer
Wraith
Příspěvky:183

Re: Cesta ke slávě - ultimátní untwincked lvl 99 challenge

Příspěvek od Slayer » 14.08.2019, 09:23 hod.

Sajs píše:
14.08.2019, 08:20 hod.
LOL tohle je můj 110. příspěvek zde na fóru :D
Haha, náhodou jsem zavítal na fórum a tohle mě fakt pobavilo. :D

Osobně nemám problém s tím když na poslední skill připadne nezaokrouhlené residuum, ale musím uznat že to má něco do sebe. :D

Můj návrh: Dual dream zeal paladin

Obrázek

Ze začátku to bude asi celkem fuška untwinked, ale na druhou stranu máš k dispozici convu, takže nemusíš řešit attack, k tomu might merce a když se podaří poskládat grief, což neni tak nereálné, tak s tím už by to celkem šlo.
Je to opravdu ultimátní challenge, krásný build, který je ve finále velmi silný a najít runy na konečnou výbavu nějaký čas zabere, takže zábava zajištěna. :D

Sám bych to hned rozjel, kdybych neměl dlouhodobý problém s rukou...

Uživatelský avatar
Sajs
Wraith
Příspěvky:164

Re: Cesta ke slávě - ultimátní untwincked lvl 99 challenge

Příspěvek od Sajs » 14.08.2019, 09:54 hod.

Díky za návrhy :)

Dudu se hraje jako caster a když potkám imune fire, tak se promění v medvěda a rubu maulem, je tak?


U paladina nechápu proč je na lvl 20 rezist lightning? To je kvůli soulíkům? Jinak se hraje tak, že seká zealem a přepíná konvu a salvation? Tady to vypadá na šanci dojít pro torch, což je lákavé.
EDIT: už mi to došlo je to synergie k holy shocku :)


vyběhat grief a forti je pohoda toho bych se nebál, ale 2x dream to bude na dýl :)

merce bych radši mrazícího, přece jen je to HC

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Cesta ke slávě - ultimátní untwincked lvl 99 challenge

Příspěvek od Fraxinus » 14.08.2019, 10:49 hod.

Sajs:
Je to překvapivě velice variabilní build. Můžeš stát vzadu a čarovat, ale i proměnit se v medvěda a kostit to rukama zblízka a zároveň tím zaplavit okolí ohněm z armageddonu. I bez redukce odolností byl velmi účinný, nechci vědět, co dovede, pokud bys měl ty nebo merc v pazourách infinity. Pro největší účinnost armageddonu je ale třeba být k hloučku monster co nejblíž.

Když potkáš imunní, tak s dobrou plácačkou ano, maulem. A když nebudeš mít, tak je vyřeší molten boulder nebo Volcano. Pokud se oboje naučíš správným způsobem používat, bude to zabiják, sice pomalý, ale i tak účinný i na pl8. A pokud bude imunní vůči obojemu, zdrhat. Takového ale potkáš jednou, maximálně dvakrát za akt.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Sajs
Wraith
Příspěvky:164

Re: Cesta ke slávě - ultimátní untwincked lvl 99 challenge

Příspěvek od Sajs » 14.08.2019, 11:36 hod.

K čemu tedy ten maul je?

Odpovědět

Zpět na „Turnaje“