No vitality melee GC turnaj

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:
Re: No vitality melee GC turnaj

Příspěvek od BliiNky » 08.03.2020, 19:29 hod.

Všeci parádní progress :wave:

@Frax: Momentálně 263 HP.

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: No vitality melee GC turnaj

Příspěvek od Fraxinus » 08.03.2020, 23:24 hod.

dík.

Dneska se mi moc hrát nechtělo, ale rozbalil jsem A5. Zbraň (rare spetum, 72% enh. dmg, něco málo k att. rating, life steal, mana steal, -20% req - vygamblováno na konci A2), o který jsem dříve psal, že mě děsně štvala, jak často se rozbíjí, tak v 5. aktu mě štvala ještě víc. K Šenkovi čištění trvalo 42 minut, a tak jsem se rozhodl scubit runy, co jsem našel, abych dostal Amn, a upgradnul ji. Výsledek stojí za to. Má dmg 49-101 a Impale s ní zabíjí skoro za 1k. Když se poštěstí na roll hodnoty blížící se max dmg, můžu moby poprvé od 1. aktu zase 1hitovat. Užívat si s ní budu až zítra.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Sajs
Wraith
Příspěvky:164

Re: No vitality melee GC turnaj

Příspěvek od Sajs » 09.03.2020, 20:29 hod.

hlásím postup, teď jsem to docela chladil takže lvl 22 exp 981 231, došel jsem do Far oasis, zatím pl8, full clear, 111 HP


oprava: spletl jsem si Dry hills a Far oasis, takže jsem o lokaci pozpátku než jsem nahlásil
Naposledy upravil(a) Sajs dne 10.03.2020, 17:23 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Roxar
Quill Rat
Příspěvky:26
BattleTag:DirrefulRoxar
Bydliště:Praha 10

Re: No vitality melee GC turnaj

Příspěvek od Roxar » 10.03.2020, 10:22 hod.

Paladin Lvl 22 - R.I.P. P1

Skoro Instatnt kill při otevření dveří v I. patře doupěti zmijí. Ani sem nestihnu full heal zmáčknout.
Zatím nic začínat nebudu něž to rozdejchám, byl sem fakt opatrnej a tohle mě dost naštvalo. >:'(

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: No vitality melee GC turnaj

Příspěvek od Fraxinus » 11.03.2020, 00:10 hod.

Roxar: škoda. Tak znovu a lépe. A víc dávej pozor. Než otevřeš dveře, prosvítá z druhé strany dveří v černé, ještě neprozkoumané lokaci, takové jakoby světlo. Tak poznáš, zda je někdo přímo za dveřmi. A u hadů uslyšíš i syčení.

Co se mě týče, já zatím dolezl k Anyi. V životě bych neřekl, že nejvíc naloženo dostanu od těch flusačů ohně, co nasedají na ty obrovské dusající potvory. Anča dala docela obstojné kopí, ale prozatím je v truhle. Mé aktuální je lepší.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Sajs
Wraith
Příspěvky:164

Re: No vitality melee GC turnaj

Příspěvek od Sajs » 11.03.2020, 06:46 hod.

RIP, soso nedala championy Hollowed one cestou pro kostku :(, takže lvl 23 konec, další postavu už hrát nebudu, postup je na mě moc pomalý.


Díky za uspořádání, bylo zajímavé si vyzkoušet upně jiný styl hry :)

Uživatelský avatar
Roxar
Quill Rat
Příspěvky:26
BattleTag:DirrefulRoxar
Bydliště:Praha 10

Re: No vitality melee GC turnaj

Příspěvek od Roxar » 12.03.2020, 09:09 hod.

Moc díky za podporu ;) . Za pár dní se ozvu a s novou postavou :wave: . Teď nemám moc času.

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: No vitality melee GC turnaj

Příspěvek od BliiNky » 12.03.2020, 15:19 hod.

Dokončen A3, FC, 301 life, čas cca 7 h. Mepho hodil Umbral Disc :love:

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: No vitality melee GC turnaj

Příspěvek od Fraxinus » 14.03.2020, 10:52 hod.

Sajs: rip a škoda, že tak brzy končíš. Děkuji za účast, ať se daří.

BliiNky: Dobrý. Ten čas je od levlu 1 nebo jen za 3. akt?

Co se týče mě, dohrál jsem normal, konečně. 5. akt se ukázal být poněkud náročnější a pomalejší, než jsem si původně myslel. Nezměnily na tom nic ani nalezené boty Sandersky. O otravných impech jsem už mluvil, ještě větší otrava byli lordi, zvláště nebezpeční nebyli bossové, ale šampioni. Situace se změnila nálezem Venom Gripu, s nímž jsem měl větší life steal a CB už i jinde než na Crushflangu. Hezký byl i nález Goldwrap pásku, jenže byl ethereální, a tak +10% IAS nebude. Překvapilo mě, že docela nároční byli Ancienti. To bylo snad poprvé, kdy jsem je musel roztahávat na normalu. Pak ve WK byli zas otravní ti lordi a 3. a 4. vlna u Baala, Lister kupodivu na rozdíl od koncilů a lordů nezlobil moc. Baal mi asi 3x vyslal bratříčka. Šel dolů sice pomalu, ale musel jsem si dávat pozor na jeho rychlé údery zblízka. Za 15 minut byl hotov. U krav se nic výjimečného nestalo.

Level 48, pl8, fc, life 368. Čas cca 26 hodin za všechny akty, holt to píchání bylo vždy na dlouho a krom toho ether Goldwrapu jsem za celou dobu nezavadil o IAS.

Výbava:
Dread Wrack Yari - DMG 51-136, normal att. speed, 77% enh.dmg, 13 max dmg, 6 pdmg, 106 ldmg, 7% mana steal, fire resist +13%
Doom Horn Circlet - DEF 29, 3% mana steal, cold resist 13%, lightning resist 25%, poison resist 38%
Superior Breast Plate - DEF 72, socketed 3x (Ruby : 72 life)
Amulet of the Tiger - 30 life
Sanders Riprap - DEF 6, 40% FRW, 100 ar, 5 dex, 10 str
Havoc Whorl Ring - +3 Min dmg, cold resist 9%, lightning resist 30%, fire resist 9%
Plated Belt of the Collossus - DEF 11, 58 life
Grim Loop Ring - +3 Min dmg, 41 ar, poison resist +27%, DR 2, +1 Mana after kill
Venom Grip Demonhide Gloves - DEF 109, 60 pdmg, 5% life steal, 5% CB, 157% enh.def, +17 def, +5% max poison resist, poison resist 30%.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
TeS
Wraith
Příspěvky:151
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: No vitality melee GC turnaj

Příspěvek od TeS » 14.03.2020, 16:40 hod.

Tak act 3 dokončen, FC PL5 level 63. Celkově mě bavil víc než act2, většinou to právě bývá třetí act co nemusím, tedy aspoň první polovinu :) Asi to bude tím, že jsem našel Lem runu a složil si rw Lawbringer a začalo to lítat. Sice jsem si snižil životy na 479, ale nejlepší obrana je útok)) Možná zase zvýšim na pl8 ve čtrvtým actu abych měl větší šanci na nalezení pár hezkých věcí. Pořebuju změnit pásek a rukavice ty jsou skoro na nic, zbytek je fajn - uplý goblin's toe, rhyme shield, čelenka s rezistama a asi 14 bodů do energy. Jak jsem nikdy nehrál kicku tak musím říct je to velmi zabávná a silná postava. Skill cloak of shadow je prostě bomba, bez něho bych vůbec nebyl tam kde jsem. Z hellforge budu doufat v um runu pokud neripnu) Hodně zábavy a štěstí Všem

Rattus
Wraith
Příspěvky:138
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: No vitality melee GC turnaj

Příspěvek od Rattus » 15.03.2020, 10:54 hod.

Tak já už taky konečně dokončil normal: level 48, pl8, fc, life 345.

Zatím je to pro mě spíš vytrvalostní turnaj než dovednostní. Naprosto mně chybí poškození a všechno trvá šíleně dlouho, takže na NM se opravdu moc netěším :)

Jinak RIP všem padlím a všem ostatním cg k postupu.

Uživatelský avatar
TeS
Wraith
Příspěvky:151
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: No vitality melee GC turnaj

Příspěvek od TeS » 16.03.2020, 14:57 hod.

Act4 na P8 FC hotov. Level 66 485hp. Docela zklamání, nepadlo vůbec nic užitečnýho..ani z Diabla. Z hellforge jsem získal Io runu. Celkově nuda. Uvídíme co přinese 5 act

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: No vitality melee GC turnaj

Příspěvek od Fraxinus » 16.03.2020, 15:29 hod.

Pěkně jedeš, TeS, gj. ;) A z dropů si nic nedělej, ve 4. aktu to je slabota vždycky.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: No vitality melee GC turnaj

Příspěvek od BliiNky » 17.03.2020, 14:39 hod.

Dokončen A4, 304 life, P8, FC, čas lehce přes 6 hodin. Diablo byl na dlouhý lokte a pěkně o držku, nicméně jeho nejvíc nebezpečnou podobu mám tímto za sebou. Dropla Sanders hůlka :-|

Uživatelský avatar
Kisuvka
Burning Soul
Příspěvky:644
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: No vitality melee GC turnaj

Příspěvek od Kisuvka » 20.03.2020, 10:32 hod.

Tak jsem konečně dojel normal. Lvl 49, life 236, P8, FC, bez mercový.

Celej pátej akt už byl značně roztahávací a bez štítu to prakticky nešlo. Rezisty nebyly zlý, takže tam jsem většinou ohrožen nebyl, ale ama má fakt problém s block lockem. Na velkejch prostranstvích šly monstra dobře roztahávat, takže to nebylo tak zlý, ale ti frenzy vocasové v ledovejch jeskyních už byli totál smrtící komando. První dva packy obyč mě málem sundaly - nebylo moc místa, takže to bylo s hnědejma trenkama a pak jsem musel celou jeskyni důsledně roztahávat po jednom. Stačil fana boss a ama měla problém zasáhnout. Od tý doby už na sebe nenechávám naběhávat víc monster. Je to brutál pomalý gamení, žádnej skill na dmg... :OXO Ancové kupodivu takovej problém nebyli, stačilo roztahat a bylo to víc v klidu než ty frenzy tentononcové.

Trůn už bylo taky jiný kafe. Pečlivě vyčištěné patro. Naštěstí žádní nemrtví před trůnem. Pěkně pomalu co nejvíc roztahat, snažit se nedostat decre... čtvrtá a pátá vlna byla rozesetá po celém patře. Dělal jsem to asi půl odpoledne :shock:
Baal byl celkem v klidu, Strenght to jistilo. Drop standardně nestojí za zmínku.
Kravín byl taky na věčnost, roztahávání fakt bylo nezbytné.

Teď kempím ve Stony fieldu a každej střední a větší pack musím důsledně roztahávat. Bacátko a štít. Myslím, že jdu cubit superdýku, abych neměl takovej block recovery. Rozdíl mezi 10 a 3 framama je docela hodně a to mám teď zrovna velmi rychlej štít. Bez FBR je to 17 a 5 :shock: Konečně dělá nightmare čest svýmu jménu :D

EDIT: Aha, tak dýky craftit nejdou... :( no teda, ta ama bez oštěpů je fakt retard :D takže gamble

GL, no RIPs!
Lvl 99 challenge No vitality melee challenge
Diablo II od 30.11.2003 8:55, 7500+ h
Unikáty: 100% 8-)
Setovky: 100% 8-)
Runy: 100% 8-)
Slova: 95,2% (-4) 1x Sur, 6x Jah
Celkem: 99,4% (-4)

Uživatelský avatar
TeS
Wraith
Příspěvky:151
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: No vitality melee GC turnaj

Příspěvek od TeS » 20.03.2020, 11:39 hod.

Tak jsem uspešně zabil Nihlathaka P8 FC. Nejtežší bylo se k němu dostat, musel jsem hodně opatrně, protože ty nemrtvý co mají charge mě skoro vždycky sundaly. Cloak of shadow a chvilku počkat až je aura z Lawbringeru trochu roztahá, pak to šlo. Říkal jsem si že když mám Lawbringer kde je slain monsters rest in peace tak Nihlatkak nemůže castit corpse of explosion. Mno zmýlil jsem se nebo dělám něco špatně. Naštěstí mě ani jedna nezasáhla tak pokračuju dál. V Crystalline Passage jsem našel Mal runu, škoda že to nebyla Um, tu chci :)

Edit: Tak jsem na to asi přišel. Nihlatkak může castit CE na ty frenzied iced spawn co samy vybuchnou i když mám RIP na sobě. Docela podvod)) Ale naštěstí to už mám zasebou.

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: No vitality melee GC turnaj

Příspěvek od Fraxinus » 20.03.2020, 14:46 hod.

Kisuvka: gj s dokončením normalu. Já měl úplně tytéž problémy co ty, hlavně teda s těmi nafrenzovanými hovady, přesně jak píšeš. Docela se ale divím, že ti i se strength trval boj s Baalovými miniony celou věčnost. Řekl bych, že potřebuješ stejně jako já nějaký zdroj Amplify Damage. Gl dál na nightmare, i já jsem zjistil, že v tomhle formátu dělá čest svému jménu.

TeS: Naštěstí kolega TeS nám všem ukázal, že to na nightmare hrát jde. U Nihlathaka to nepřekvapivě bylo peklo, avšak na hellu to bude teprv pořádnej tanec. Taky dobrá práce. :)

edit: Provedl jsem menší update dosažených skóre. Konečně je pět lidí bodovaných. Netrpělivě očekávám, že již brzy sečtu výsledky za první nightmare. :)
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Kisuvka
Burning Soul
Příspěvky:644
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: No vitality melee GC turnaj

Příspěvek od Kisuvka » 20.03.2020, 20:38 hod.

Tak problém byl v block a hit recovery. Mám malou obranu a málo life, takže když neblokoval štít, tak jsem dostal hit recovery a moc jsem nehitoval i přesto, že to mám v dýce. Navíc má malej dmg, takže to stejně trvá... Ale nejdýl trvalo roztahávání. Jako amplifa by se taky hodila, ale ještě jsem nenašel dobrej equip. Ale mám vážné obavy, že nedohraju ani nm, je to fakt těžký a je to spíš sled NDE, takže mi to přijde jako otázka času.
Naposledy upravil(a) Kisuvka dne 20.03.2020, 21:52 hod., celkem upraveno 1 x.
Lvl 99 challenge No vitality melee challenge
Diablo II od 30.11.2003 8:55, 7500+ h
Unikáty: 100% 8-)
Setovky: 100% 8-)
Runy: 100% 8-)
Slova: 95,2% (-4) 1x Sur, 6x Jah
Celkem: 99,4% (-4)

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: No vitality melee GC turnaj

Příspěvek od BliiNky » 20.03.2020, 20:48 hod.

Možná bys to mohl nějak uhrát, ale bez FC. Např. Nihlataka bez poresenyho CE není šance sundat.

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: No vitality melee GC turnaj

Příspěvek od Fraxinus » 20.03.2020, 23:05 hod.

Kisuvka: Spíš bych viděl největší problém v tvém přílišném zaměření na dýku. Zkus jiný typ zbraně, třeba meč. A nemusí nutně vadit, že nebude very fast attack speed. Důležitý bude base dmg. Poohlédni se po runových slovech, jestli bys nějaké už nemohl dát dohromady, pro začátek třeba King's Grace nebo Holy Thunder.

Já sám jsem ve Stony Field a dostat se tam přes vyčištění všech předešlých lokací mi trvalo dvě a čtvrt hodiny. Taky nejsem žádný rychlík. Kdybych ale snížil na pl1, dám si to nejspíš s prstem v nose. >:D

BliiNky: Od Nihlathaka je potřeba všechnu havěť odlákat. A pokud bude mít v truhle cokoliv s atributem Freezes Target nebo Slain monsters rest in peace, mít to nasazené. Takhle eliminuje jeho CE.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Odpovědět

Zpět na „Turnaje“