No vitality melee GC turnaj

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Kisuvka
Burning Soul
Příspěvky:644
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Re: No vitality melee GC turnaj

Příspěvek od Kisuvka » 21.03.2020, 00:16 hod.

Frax: no právě že jsem prostřídal všechny povolené typy a všechny jsou napikaču až na tu dýku. V Other weapons by měly být jen thrusting weapons.
Lvl 99 challenge No vitality melee challenge
Diablo II od 30.11.2003 8:55, 7500+ h
Unikáty: 100% 8-)
Setovky: 100% 8-)
Runy: 100% 8-)
Slova: 95,2% (-4) 1x Sur, 6x Jah
Celkem: 99,4% (-4)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: No vitality melee GC turnaj

Příspěvek od Fraxinus » 21.03.2020, 00:56 hod.

Možná je načase zkusit obouruč. Bude dmg a nebudou frame bloky. U té Amazonky jsou ty hodnoty teda fakt pěkný humáč. A mám to vyzkoušené, hned na začátku v 1. aktu normal, než jsem popadl první kopí, jsem jel s první zbraní, co jsem našel+štít, a ten blok mě tak děsně štval, protože nadělal víc chaosu než úhyby.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Kisuvka
Burning Soul
Příspěvky:644
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: No vitality melee GC turnaj

Příspěvek od Kisuvka » 21.03.2020, 06:50 hod.

No na začátku hlavně šlo použít obouruč, protože jsem nepotřeboval blok, aby mi zachránil zadek, ale teď mi to bez bloku nejde přežít. Prostě Retarda je příhodný název :D
Lvl 99 challenge No vitality melee challenge
Diablo II od 30.11.2003 8:55, 7500+ h
Unikáty: 100% 8-)
Setovky: 100% 8-)
Runy: 100% 8-)
Slova: 95,2% (-4) 1x Sur, 6x Jah
Celkem: 99,4% (-4)

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: No vitality melee GC turnaj

Příspěvek od BliiNky » 21.03.2020, 09:06 hod.

@Frax: Odlákat monstra od Nihla je blbost, jelikož si je pravidelně přivolává. Můžeš vymlátit celou místnost, ale během chvilky má u sebe další démony, takže musíš odlákávat znova, a znova, a znova... Pokud neregeneruje HP, jsi v pohodě, ale mám podezření, že regeneruje. Taková Blood Raven například regeneruje.

Jediná možnost je, jak píšeš, Freezes Target. Zdrojů ale není moc, takže pravděpodobnost něco takového dropnout je mizivá. Nejrealističtěhší je za mě vzdát se ambice FC a Nihlataka prostě vynechat.

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: No vitality melee GC turnaj

Příspěvek od Fraxinus » 21.03.2020, 09:13 hod.

Neregeneruje. Aspoň jsem si teda nikdy nevšiml. Nihlathaka je nutné prostě zabít, co nejrychleji to jde. Když se mu věnuješ, on posílá furt ten Arctic Blast a nová monstra moc nevyvolává.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
TeS
Wraith
Příspěvky:151
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: No vitality melee GC turnaj

Příspěvek od TeS » 22.03.2020, 18:06 hod.

Baal poražen :) FC P8. 534hp Level 74. Byl to hodně nevyrovnaný boj, neměl vůbec šanci)) Decripifa z něho udělala nehybnou loutku a stačilo jen chvíly počkat a ukopat ho. Dropl hwanin helmu jinak nic zajimavýho. Horší byli ancienti, hlavně ten s whirlwindem, nesměl jsem se pohnout abych blookoval zásahy. Nejhorší s čím jsem se v pátým aktu setkal byli skupinky hell lordů a u nich ty sireny co sesílají amplifu. Bez CoS by mě rozsekali asi tak za půl vteřiny. Jinak jsem si to užíval.

Obrázek

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: No vitality melee GC turnaj

Příspěvek od Fraxinus » 22.03.2020, 20:24 hod.

Teda, to se chlape musí oslavit. Mimořádně aktualizuji skorovník jen kvůli tobě. :)
Ti Ancienti budou peklo pro všechny, ale u tebe vidíme, že to jde, když se chce. Super výkon!
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: No vitality melee GC turnaj

Příspěvek od BliiNky » 24.03.2020, 13:47 hod.

Normal dokončen včetně Cow Levelu, FC, P8, 461 HP, lvl 48.

Čas k dohrání A5: 9:43:53

Celkový čas za Normal 40:41:03

Koho zajímá výbava může se prokliknout na tento GIF.

Na switchi nosím upnutý Rusthandle a Umbral Disk. Merc má Rhyme & brčno s helmou na MF. Zbraň zatím nemá, čeká na Spirit.

GL & HF všem přeživším a bezpečnou cestu skrze Nightmare, Tes ať nám pak nezařve na Hellu :wave:

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: No vitality melee GC turnaj

Příspěvek od Drakesis » 24.03.2020, 16:52 hod.

Super ekvip. Ty MF boty jsou obvzlášť sympatické. >:D

Uživatelský avatar
TeS
Wraith
Příspěvky:151
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: No vitality melee GC turnaj

Příspěvek od TeS » 25.03.2020, 19:42 hod.

Díky, na začátku hellu jsem snížil na P5 ale bylo to dost o hubu takže jsem snížil na P3. Došel jsem až ke Cainovi a zatím pauza. Rezy nejsou špatný, všechny jsou 60+ , fire dokonce furt 85. Jelikož to není mf turnaj tak v pitu očekávám, že padne Tyrael's ))) Pokud přežiju

Uživatelský avatar
TeS
Wraith
Příspěvky:151
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: No vitality melee GC turnaj

Příspěvek od TeS » 29.03.2020, 12:05 hod.

Obrázek

Andy dole, P3 FC level 79 524hp. Šlo to docela dobře, největší problem nebyl Pit nebo Andy ale v The Hole ve druhým patře kde mě obklíčila skupina extra fast Brutů a já začal zmatkovat a natáhl na sebe ještě další potvory, naštěstí díky CoS jsem je po jednom sundal. Z Countess padla thul a ith takže nic, ale v Pitu v druhým patře jsem našel Tal Rasha helmu což byl velký boost oproti helmě co jsem nosil od normálu z druhýho aktu. Objevil se i Diablo clone tak jsem ho šel zkusit, sundal jsem mu hpčka jen o 1/4, zatím je to bez šance, dostávál jsem pěknou čočku..4x jsem měl životy nekde pod 50hp a tak jsem to radši vzdal. V katakombách ve druhým patře jsem našel toothrow což je super, 40% na otevřený rány to je přesně to co jsem sháněl, ubylo sice 75 životů ale co :)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: No vitality melee GC turnaj

Příspěvek od Dark_Deamon » 29.03.2020, 15:51 hod.

TeS: Jestli hledáš zdroj Open Wounds, tak zkus craft opasku. Celkově Blood Crafty by se ti mohly hodit.

Uživatelský avatar
TeS
Wraith
Příspěvky:151
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: No vitality melee GC turnaj

Příspěvek od TeS » 30.03.2020, 15:47 hod.

Díky za tip, zkusil jsem a výsledek není špatný

Obrázek

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: No vitality melee GC turnaj

Příspěvek od ZOMB » 31.03.2020, 15:32 hod.

Tohle vypadá na dobrou výzvu, koukám že nikdo nejde necra.
Pojedu poisonmancera podpořeného confuse a bone wall + prison (na crowd control a nabušení bone armor).
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: No vitality melee GC turnaj

Příspěvek od Slw » 01.04.2020, 10:51 hod.

ano crowd control je základ. můj palach to začíná silně pociťovat. ranged potvory jsou čím dál větší problém.
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: No vitality melee GC turnaj

Příspěvek od Fraxinus » 01.04.2020, 11:05 hod.

Zomb: Pak tedy vítej. Připomínám, že ze všech poison skillů smíš používat jenom Poison Dagger. ;)
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Kisuvka
Burning Soul
Příspěvky:644
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: No vitality melee GC turnaj

Příspěvek od Kisuvka » 02.04.2020, 09:21 hod.

Obrázek

bosspack multishot cursed archerek to jistil no :D

no, myslim, že ama je v tomhle turnaji krajně nehratelná >:'(

Takže to vidim na curse/poison dagger/bone armor bez merce. Míň life jak ama, ale lepší block a kontrola davu.
Lvl 99 challenge No vitality melee challenge
Diablo II od 30.11.2003 8:55, 7500+ h
Unikáty: 100% 8-)
Setovky: 100% 8-)
Runy: 100% 8-)
Slova: 95,2% (-4) 1x Sur, 6x Jah
Celkem: 99,4% (-4)

Uživatelský avatar
TeS
Wraith
Příspěvky:151
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: No vitality melee GC turnaj

Příspěvek od TeS » 04.04.2020, 10:24 hod.

Rip škoda, bez cc a štítu to nejde.
Já jsem dokončil act2, FC P3 level 83 580hp. Bylo to dlouhý a dost nebezpečný, hlavně Ancient Kaa. Naštěstí nebyl cursed jenom multishot) Na jednu ránu mi sundal 3/4hp ale decripifa ho dost zpomalila tak jsem se stíhal léčit fullkama. Nepadlo nic zajimavýho ani runa. V jedný hrobce jsem našel Jade Talon a z Duriela Sazabi's Mental Sheath
Obrázek

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: No vitality melee GC turnaj

Příspěvek od Fraxinus » 04.04.2020, 22:06 hod.

Kisuvka: To je škoda. Já také odešel do věčných lovišť. :(

TeS: Chlape, ty máš velmi dobře našlápnuto. :wave: A také velké štěstí, že máš toho Lawbringera. Jak moc strašné to bylo u červíků ve Far Oasis? To muselo být peklo. A pradávné Kááčko s takovou konfigurací, to tedy chtělo ocelové nervy. Respekt. :twisted:
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Rattus
Wraith
Příspěvky:138
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: No vitality melee GC turnaj

Příspěvek od Rattus » 05.04.2020, 10:20 hod.

Kisuvka: RIP a hodně štěstí s necrem.

Fraxinus: RIP, amy v tomto turnaji nemají dlouhou životnost. :( Co rozjedeš, zase amu nebo končíš?

TeS: Ty teda jedeš, klobouk dolů :shock:

Já momentálně dokončil A1 NM, P5 FC, level 52, 393hp. Už to taková pohodička není, spotřeba fullek se docela dost zvedla, i když žádná vyloženě smrtící situace nenastala. Jinak většina bojů probíhá stylem: blok, blok, úhyb, blok, au, úhyb, konečně zásah :D

Odpovědět

Zpět na „Turnaje“