No vitality melee GC turnaj

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Kisuvka
Burning Soul
Příspěvky:644
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Re: No vitality melee GC turnaj

Příspěvek od Kisuvka » 05.04.2020, 10:40 hod.

Mno, myslim, že amu v budoucnu ještě zkusim, připadá mi to jako fakt hustej challenge, ale jen se omezím o střelné zbraně. Takže s oštěpy by už nemusela bejt tak retardovaná. Možná i ten lightning útok dost pomůže.

Díky, myslim, že tenhle necro už má šanci to dohrát. Dýka má i AR boost, takže hit'n'run. 8-)
Lvl 99 challenge No vitality melee challenge
Diablo II od 30.11.2003 8:55, 7500+ h
Unikáty: 100% 8-)
Setovky: 100% 8-)
Runy: 100% 8-)
Slova: 95,2% (-4) 1x Sur, 6x Jah
Celkem: 99,4% (-4)

Uživatelský avatar
TeS
Wraith
Příspěvky:151
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: No vitality melee GC turnaj

Příspěvek od TeS » 06.04.2020, 08:47 hod.

Fraxinus: Tohle je sice u hlavního červa, ale jinak to takhle vypadalo po celou dobu. Furt se množili a se single target útokem to šlo hrozně pomalu. Navíc mě štvalo že z nich ani nejsou xp.
Obrázek

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: No vitality melee GC turnaj

Příspěvek od Fraxinus » 08.04.2020, 20:55 hod.

Zdar bando.

Když jsem turnaj zakládal, dal jsem prozatímní konec na 12. dubna 2020 ve 20:00, to je za 4 dny. Vzhledem k tomu, že TeS ještě hraje a blíží se mílovými kroky k zisku titulu Guardiana a další hráči také ještě hrají, rád bych všem poskytl ještě více času, mají-li zájem.

Kolik ještě potřebujete času, abyste zvládli docílit buď mety nejvyšší, nebo alespoň nějaké vaší dílčí mety? Napište, prodloužení zařídím.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: No vitality melee GC turnaj

Příspěvek od Dark_Deamon » 08.04.2020, 21:00 hod.

Já bych to prodloužil jak vláda karanténu :green:

Uživatelský avatar
Kisuvka
Burning Soul
Příspěvky:644
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: No vitality melee GC turnaj

Příspěvek od Kisuvka » 08.04.2020, 21:03 hod.

S rouškou pařit nebudu :D ale jsem pro prodloužení na neurčitou dobu, třeba podle zájmu komunity :)
Lvl 99 challenge No vitality melee challenge
Diablo II od 30.11.2003 8:55, 7500+ h
Unikáty: 100% 8-)
Setovky: 100% 8-)
Runy: 100% 8-)
Slova: 95,2% (-4) 1x Sur, 6x Jah
Celkem: 99,4% (-4)

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: No vitality melee GC turnaj

Příspěvek od BliiNky » 09.04.2020, 09:51 hod.

Prodloužení na dobu neurčitou, časové omezení u takhle těžké challenge postrádá smysl. Ultimátní vítěz je samozřejmě jen jeden, ale vyhrává každý, kdo se do toho pustí a dotáhne to dokonce. Klidně i za rok, za dva nebo za pět.

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: No vitality melee GC turnaj

Příspěvek od Slw » 09.04.2020, 10:47 hod.

no já právě dostal ten nej q +20 life bodů a3 najtméra :green: osobně mi to je jedno kdy má turnaj konec
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
TeS
Wraith
Příspěvky:151
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: No vitality melee GC turnaj

Příspěvek od TeS » 10.04.2020, 09:47 hod.

Act 3 hotov, P3 FC 641hp level 85.
Obrázek
3 act už byl lepší, hlavně co se týče dropů. Z těch lepších vyjmenuju 40l gc, Lightsabre, Laying of Hands, Natalya's Soul, Dangoon's Teaching a 2x goldwrap z toho jeden eth do grálu. Vycraftil jsem si i pěkný rukavice s +2 do martial arts ale bohužel potřebují level 94...
DC se zatím podruhý neobjevil ale jak se spawne jdu ho zkusit)) Největší obavu jsem měl z těch dollek ale dali se přežít. Ubírali tak 200-500hp takže po jedný to šlo. Snažil jsem se je zabíjet přes ow, jenom jsem si dával pozor, aby nebyli u mě dvě a víc. Councilové v Travincalu byli úplně v pohodě, ani jednou se do mě netrefily kromě hydry. Ty u Mephista byli o poznaní horší ale přežil jsem) Z Mephista jen Spire of Lazarus.

Co se týče turnaje, klidně bych ho prodloužil nebo to dal bez omezení, ať si to může každý zkusit ..třeba i za rok.

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: No vitality melee GC turnaj

Příspěvek od Slw » 10.04.2020, 10:19 hod.

já jsem u konce. swampy pampy pits :arrow: 2x boss pack. 1x cursed fast dolls a z poza rohu to jistili zombíci s fanou a netuším to druhé. okamžitě mě dolsíci obstoupili, amp a bylo to. lvl 61 nějakých necelých 600 hp (už sem měl i spritit v 20all akaran rondacháči). gl všem ;)
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Rattus
Wraith
Příspěvky:138
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: No vitality melee GC turnaj

Příspěvek od Rattus » 10.04.2020, 16:56 hod.

Slw: RIP :(

Fraxinus: Já bych to prodloužil minimálně do konce dubna, aby tady byl aspoň jeden guardian, nebo jak ostatní navrhují bez časového omezení.
A ještě bych na tebe měl dotaz ohledně RW Peace? Vím, že ta Valka z rw by stejně byla nejspíš k ničemu, ale i tak by mě zajímalo, jestli je povoleno nebo zakázáno? V pravidlech jsou sice skilly X % chance to cast povoleny, ale v popisu turnaje máš bez tanka v podobě summona, takže si nejsu úplně jistej.

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: No vitality melee GC turnaj

Příspěvek od Fraxinus » 11.04.2020, 11:29 hod.

Dobrá tedy. Na základě podnětů ostatních jsem se rozhodl prodloužit to o měsíc do 12. května. Challenge může klidně trvat i nadále potom, ale to se zeptám zas jindy.

Slw: Dodatečně posílám soustrast. :cry:

TeS: Opět super výkon. Si skoro říkám, že by to chtělo videjko. :wave:

Rattus: Na Peace se raději vykašli ve svém vlastním zájmu. Je to na hraně (spíše už za hranou) pravidel. A hlavně pokud mizí náhodným způsobem, je daleko nebezpečnější tu Valkyríju mít než nemít.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
TeS
Wraith
Příspěvky:151
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: No vitality melee GC turnaj

Příspěvek od TeS » 14.04.2020, 10:25 hod.

Act 4 dokončen, Level 85 641 hp P1. Musel jsem snížit na P1, protože v Plains of Despair Soulové byli moc nebezpečný a i v Outer Steppes byl postup moc pomalý.. i s resistama na blesky 72 to bylo těžký. V City of the Damned to bylo ještě horší. Ty Damned s bleskovým útokem mě nekolikrát obklíčili a museli být furt pod blindem z CoS. Z kovárny padla Mal. Hephasto byl asi ten nejtěžší soupeř. Útíkal jsem před ním skoro až na začátek mapy a jen díky procnutí Decripify jsem ho zpomalil natolik, že jsem se stíhal léčit fullkama. V Chaos Sanctuary to bylo už lepší. Žádná nebezpečná situace nenastala. Na Diabla jsem zvýšil na P3 a dropl Gheed 39mf))
Obrázek
Začal jsem i pátý akt a po dokončení prvního úkolu se objevil DC. Tentokrát jsem ho dal a získal svůj druhý annihilus na HC.
Obrázek
13 18 9 jsem spokojenej

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: No vitality melee GC turnaj

Příspěvek od Dark_Deamon » 14.04.2020, 15:17 hod.

Pěkná práce ;) Teď už "jen" ten poslední krok.

Uživatelský avatar
Kisuvka
Burning Soul
Příspěvky:644
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: No vitality melee GC turnaj

Příspěvek od Kisuvka » 14.04.2020, 21:46 hod.

TeS teda fakt borec, palec hore :)
Lvl 99 challenge No vitality melee challenge
Diablo II od 30.11.2003 8:55, 7500+ h
Unikáty: 100% 8-)
Setovky: 100% 8-)
Runy: 100% 8-)
Slova: 95,2% (-4) 1x Sur, 6x Jah
Celkem: 99,4% (-4)

Uživatelský avatar
TeS
Wraith
Příspěvky:151
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: No vitality melee GC turnaj

Příspěvek od TeS » 16.04.2020, 11:50 hod.

Tak hotovo! :D Dokončeno na levlu 86 670 hp. Full clear jsem nedal. Po vstupu do Frozen RIver kde se to hemžilo Viperama jsem zabíjel jen to, co se nedalo přeskočit. Celý 5 akt byl na P1. Přeskočil jsem i Nihlathaka a po úkolu s Anyou jsem zamířil rovnou k Baalovi. Z ancientů jde sát život tak to nebylo nic hroznýho a ten se sekarkama je furt házel do sloupu))) U trůnu bylo klasický složení z normálu + pár soulů takže dobrý. Dollky se nekonali. Poslední vlnu jsem taky přeskočil, protože Lister měl Convu. U Baala už jsem si byl jistej že to dám, kicka je velmi silná na 1vs1. Myslím, že jsem si pro tenhle turnaj nevědomky vybral postavu, která to může dát. CoS absolutně nejlepší skill a taky složení Lawbringeru vše dost usnadnilo. Hlavně proti nemrtvým a SMRIP.
Obrázek
Obrázek
Super turnaj Fraxi, bylo to příjemné zpetření hry

Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: No vitality melee GC turnaj

Příspěvek od Antabus » 16.04.2020, 12:22 hod.

TeS: dobrý zvíře!CG! kloubok dole. Když jsem sledoval tvůj progress, dost mě mrzelo, že jsem tak zbytečně a lehkovážně tu assku RIPl, potenciál měla obrovský a tys jej naplno vytěžil!

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: No vitality melee GC turnaj

Příspěvek od BliiNky » 16.04.2020, 12:58 hod.

Gratulace jak blázen, jsi borec :twisted: :wave: :wave:

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: No vitality melee GC turnaj

Příspěvek od Dark_Deamon » 16.04.2020, 20:36 hod.

TeS: Gratulace jak sviňa ;)

Uživatelský avatar
Sajs
Wraith
Příspěvky:164

Re: No vitality melee GC turnaj

Příspěvek od Sajs » 16.04.2020, 20:39 hod.

:shock: klobouček

Uživatelský avatar
Kisuvka
Burning Soul
Příspěvky:644
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: No vitality melee GC turnaj

Příspěvek od Kisuvka » 17.04.2020, 07:58 hod.

Mazec práce, krásná energie, gratuluju :)
Lvl 99 challenge No vitality melee challenge
Diablo II od 30.11.2003 8:55, 7500+ h
Unikáty: 100% 8-)
Setovky: 100% 8-)
Runy: 100% 8-)
Slova: 95,2% (-4) 1x Sur, 6x Jah
Celkem: 99,4% (-4)

Odpovědět

Zpět na „Turnaje“