Merc is the True Hero

Moderátor:Dark_Deamon

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:
Re: Merc is the True Hero

Příspěvek od Dark_Deamon » 22.12.2020, 18:50 hod.

Tak šup zítra A4 a 24. + 25. A5 a 25. v 8 večer na značkách v MF turnaji ;) :green:

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Merc is the True Hero

Příspěvek od BliiNky » 27.12.2020, 10:59 hod.

A4 hotov, P8, FC, naked, bez charmů atd.

Z Hellforge mám IST, z Plains of Despair další LEM, takže čekám na base pro Delirium. Tu ale bude merc nosit jen u velkých crowd fightů ať to není kontraproduktivní.

Z City of Damned mám zase eth Cryptic Axe, počkám na odměnu od Larzuka, udělám pět děr a bude luxus Obedience.

V A4 jinak byli nejhorší Soulové, Urdaři celkem ušli, to samý Venom Lordi.

Diablo mě stál asi 1,5 milionu goldu na oživování, ale dali jsme to.

Level 88.

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Merc is the True Hero

Příspěvek od BliiNky » 30.12.2020, 16:35 hod.

NAKED P8 FC GUARDIAN!

A5 šel celkem po másle - eth Cryptic Axe, nalezenou v City of Damned, jsem hned po prvním questu použil pro Obedience a toto začlo lítat... i na P8 (merckovi se vyšplhala max DMG ke 4K).

Problémy ale přicházely pochopitelně dál.... protože jsem se rozhodnul hrát od začátku od konce nejen P8, ale i Full Clears, bylo potřeba se chtě nechtě prokousat všema obrovskýma mapama v Nihla Templu, podzemních jeskyních, atd. Měl jsem celkem štěstí na roll monster, úplně proti mě se to ale obrátilo v:

1) Crystalline Passage (5× bosspack PI Frenzy Taurů)
2) Frozen River (Cold Mágové a Succuby, co při low HP zdrhají, takže jsem je naháněl po celé mapě)
3) WSK lvl 2 (2 bosspacky soulů s Convou)
4) WSK lvl 3 (PI Ghosti a Sukuby)
5) Throne (PI LISTER :OXO :OXO :OXO )

Soulové se dali přežít, na konci A5 jsem měl všechny rezisty bez jakékoliv výbavy a charmů -6, což je podstatně lepší, než mít všechno -80, co si budem.... každopádně mít přes 4 000 HP díky BO a nabušený vitalitě taky v pár situacích zacrhánilo řiť, nebudem si lhát. Jiný postavy by měly podstatně větší trable.

V Thronu jsem si vzpomněl, že mám z Hellforge v bedně IST a kraftnul jsem mercíkovi Delirium. Confuse je fakt při tomhle stylu hry sada. Až na to, že když jsem dneska ráno zapnul hru, abych dodělal Cow level, cvaklo mi v hlavě, že Confuse je zakázej. Už jsem psal Fraxovi o diskvalifikaci, ale ten mě naštěstí uklidnil, že pravidlo, zakazující Confuse, Mind Blast a další se týká jen postav, nikoliv merců.

Lister šel dolů po 37 minutách, Baal asi po 20 a Cow level jsem dneska čistil na tři fáze, vždycky cca po půl hodině. Při P8 / FC jsem skončil na levelu 89 těsně před levelem 90. Nejvzácnější runu jsem našel VEX a nejvzácnější item jednoznačně Tomb Reaver (ten jsem na začátku A5 prodal).

Nezmínil jsem ani Ancienty, kteří šli dolů úplně napohodu. Talic se zasekl o sloup a ty dva vocase si merc povodil, i když mu nad hlavou blikala Amplufa.

Finální gear:

Můj:
-žádný

Merc:
Delirium @Crown
Obedience @ eth Cryptic Axe
Treachery @eth Wire Fleece

GUL z Underground Passage jsem ani nepoužil, to samé dvě zbývající LEM a VEX.

Obrázek

The END, nashle někdy příště, díky za turnaj :wave:
Naposledy upravil(a) BliiNky dne 30.12.2020, 16:47 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Merc is the True Hero

Příspěvek od Dark_Deamon » 30.12.2020, 16:43 hod.

Big CG !! Z toho by mi rupl ocas ve švu :D

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Merc is the True Hero

Příspěvek od dawemorraless » 30.12.2020, 16:56 hod.

Borec klobouček :!:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Merc is the True Hero

Příspěvek od RIP » 30.12.2020, 18:04 hod.

Gratulace obrovska, super prace ;)

Uživatelský avatar
Kisuvka
Burning Soul
Příspěvky:644
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Merc is the True Hero

Příspěvek od Kisuvka » 30.12.2020, 18:45 hod.

Mega gratulace! Sám jsem byl zvědav, jestli se to dá dohrát, tak jsem rád, že ano :) a to ještě za přísnějších podmínek. Tak jsem zvvědav, jestli to bez těchle RW dohraju já :D
Lvl 99 challenge No vitality melee challenge
Diablo II od 30.11.2003 8:55, 7500+ h
Unikáty: 100% 8-)
Setovky: 100% 8-)
Runy: 100% 8-)
Slova: 95,2% (-4) 1x Sur, 6x Jah
Celkem: 99,4% (-4)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Merc is the True Hero

Příspěvek od Fraxinus » 31.12.2020, 02:41 hod.

BliiNky: Ještě jednou, obrovská gratulace k dokončení druhé nejtěžší varianty této challenge. :twisted: Ohromný úspěch. :) Díky tomu máš největší bodový příděl a předjel jsi Daweho.

Za mě:
3. akt byl ve většině případů v pohodě. Nemusel jsem přes Great March a nevygenerovaly se mi téměř dollsky. Jediné problematické lokace byly alej vedoucí ke Spider Cavern, kde se mi vygenerovaly čtyři bosspacky, a pak přímo v té jeskyni, kde jsem se musel k Sszarkovi prosekat přes další čtyři bosspacky pavouků stylem natáhnout si je ke vchodu, oddělit od minionů a modli se, aby to merc vydržel. Staty mělo všech osm pěkně hnusných. Byly tam cursed, konva, dual i tripple enchanted, might. Další místo, kde bylo horko, bylo první patro podzemí lidojedů, kde se mi kousek od vchodu vygeneroval bosspack extra fast, cursed a ještě něco duchů immune to physical. Jen se na merce podívali, byl tuhý a setřást to ani roztahat to nešlo. Nakonec jsem tu lokaci prostě jen proběhl a modlil se. U koncilů stačilo jen roztahat a dávat pozor, aby hydry nestřílely do merce. V Durance mě trochu potrápili Mauleři a jedovaté mumie. Mephisto šel celkem snadno dolů, třebaže se mi do boje připletl jeden vampýr, co meteory jen doplnil světelnou šou.

Potěšily mě dropy: Kdesi v džungli mi padl éterický Mancatcher a kostka mi do toho udělala pět děr, a tak má merc nový Honor, s lepší útočnou sílou i s vyšší rychlostí a bylo to hned znát. V Kurastu Causeway mi z bosse padlo Griswold’s Heart. Kdyby merc měl něco jiného na CBF než brnění, jak rád bych mu ho nasadil. :( Co mě dále potěšilo, byly dropy z koncilů. Dva sety a jeden unikát. Sice k prdu, ale tři úlovky jsou tři úlovky. A pak v prvním patře Durance, kde mě bosspack naspeedovaných mumií s amplifou, doplněný o pár rozzuřených maulerů, zahnal přes půl mapy až ke vchodu. Tuhá bitva mi nakonec přinesla novou helmu pro merce Giant Skull. :) Konečně má merc Crushing Blow a užitečný je i knockback, díky kterému se snadno vymaní z obklíčení. Meph dal jen Skystrike.

Level 78, pl1.

BODOVÁNÍ

1. BliiNky - 578 bodů - lvl 89, pl8, naked, bez charmů, full clear, bez teleportu, dokončen n (3.) nm (2.), h (2.)
2. dawemorraless - 186 bodů - lvl 79, pl1, full clear (nm), teleport, dokončen n (2.), nm (1.), h (1.)
3. Fraxinus - 57 bodů - lvl 77, pl1, full clear (n), dokončen n (5.), nm (3.), A2h
4. Kisuvka - 33 bodů - lvl 48, pl8, full clear, dokončen n (6.)
5. RIP - 16 bodů - lvl 34, pl1, dokončen n (1.), A1nm
6. Rattus - 13 bodů - lvl 36, pl5, naked, dokončen n (7.)
7. Sajs - 11 bodů - lvl 58, dokončen n (4.), A5nm
8. Dark_Deamon - 0 bodů - lvl 34, pl8, čas 8h 54m, dokončen A4n
9. Roxar - 0 bodů - lvl 9, pl1, čas 2h
10. TeS - 0 bodů - lvl ??, pl3, dokončen A1n
11. ZOMB - 0 bodů - lvl ??, pl8, full clear
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Merc is the True Hero

Příspěvek od Fraxinus » 31.12.2020, 22:25 hod.

4. akt byl horor, doslova a do písmene. Stačí, když povím, že se mi úplně všude kromě Chaos Sanctuary (a to jen zásluhou, že tam se vygenerovat nemohou) se mi vygenerovaly rodičky mláďat. Merc furt píchal do mláďat a ne do rodičky, co furt vyvolávala další a další. A když se setkal s bossy nebo šampiony, to mi merc chcípal ostošest. Když se k boji s nimi někdo jiný přifařil, byl to kolikrát skoro konec, musel jsem roztahávat každé jednotlivé monstrum. Ještě že mi ze třetího aktu zbylo milion zlaťáků, jinak by to byla konečná. Hellforge dala Gul. Jinak to také byla jediná runa, co mi zde padla (což se mi stalo vůbec poprvé, aby žádná ve 4. aktu nepadla). Na Diabla mi zbylo pouze asi 150 tisíc zlata, takže jsem musel prodat tři perfekt lebky, abych finančně vyšel. Každopádně jsem se konečně protrápil k 5. aktu.

Level 79, pl1.

5. akt byl v jistých ohledech pokračování hororu. Monster (a střelců obzvlášť) se vygenerovalo příliš mnoho a bylo neskutečně těžké to utankovat pro merce. Ten sám nebyl schopen příliš mnoho vydržet. Nejvíce znát to bylo v Crystalline passage, kde se mi v blízkém vchodu vygenerovalo hned 6 bosspacků. Přes tuto nepřízeň se mi povedlo nastřádat přes 400 tisíc zlata. Jenže to vzalo velmi rychle za své, jakmile jsem vlezl do Frozen River. Ano, tušíte správě: gloamové. Dropy nebyly skoro žádné, ale zlato bylo furt potřeba. Prodal jsem skoro všechny perfect gemy, abych měl na oživování merce. Těm potvorám kolikrát stačilo se jen zle na něj podívat, aby byl tuhej. Musel jsem ty svině oddělovat po jednom, což se ne vždy dařilo. Merc mě ale neskutečně vytáčel tím, že když jsem už jednoho zabral, merc se locknul na jiného, co zrovna ustupoval za neprobádaný roh, kde byl insta killnutý. A dělal to furt, k**** :OXO Potom Frozenstein, třebaže byl dual enchanted, už byl procházkou růžovou zahradou. Myslel jsem, že to dám dneska celé, ale nedám. Mám toho dost.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Sajs
Wraith
Příspěvky:164

Re: Merc is the True Hero

Příspěvek od Sajs » 04.01.2021, 09:07 hod.

Gratuluji ke guardianovi!

Bohužel v této výzvě končím, povedlo se mi sundat ancienty NM, ale vlny u Baala byly moc silné a merc umíral tak často, že jsem přišel o všechny zlaťáky a prodat už není co.

Děkuju za uspořádání, rád jsem zkusil jiný styl hry.

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Merc is the True Hero

Příspěvek od Fraxinus » 19.01.2021, 23:20 hod.

Hlásím dokončení!

Zde screenshoty.

Po nějaká době jsem se dokopal k tomu vrátit a prosvištěl jsem přímou cestou až do Ancient’s Way, vzhledem k tomu, že mi Pinďour rozsekal merce na kusy, jen se na něj podíval. U Ancientů jsem to napoprvé zazdil. Porazil jsem Madawca a pak i Korlica, ale jakmile přišla řada na Talica, tak merc kolem něj prolítl a nechal se whirlwindem sundat na jeden svist. Tak znovu, a znovu…a znovu, protože to byly samé cursed, fana, dual enchanted a jiné chuťovky v kombinaci se silnými útoky, které jsem rozpoznal, že merc zemřel dříve, než se na něj jen stačili podívat. A tak jsem musel rozprodat zbytek zásob perfect gemů. Naštěstí to na asi 25. pokus klaplo a vygenerovala se mi sorta, která už byla hratelná. Pak ve WK jsem musel postupovat zvlášť opatrně. Naštěstí se mi vyhnuli soulové, ale to neznamená, že by ostatní nebyli nebezpeční. U Baala nejvíc zlobil Achmel, jelikož oživil oblivion knighty, co tam merc předtím povraždil. Ostatní, a to včetně cursed Listera, byli pak už víc na pohodu. Baal zemřel pomalu, zpomalen Woestaví a příležitostně amplifnut z třetího kopí, která jsem střídal. Výborně. :) Tímto je turnaj z mé strany ukončen úspěšně. A je to též 15. platná postava do grálu.

Lvl 81.

BODOVÁNÍ

1. BliiNky - 578 bodů - lvl 89, pl8, naked, bez charmů, full clear, bez teleportu, dokončen n (3.) nm (2.), h (2.)
2. dawemorraless - 186 bodů - lvl 79, pl1, full clear (nm), teleport, dokončen n (2.), nm (1.), h (1.)
3. Fraxinus - 137 bodů - lvl 81, pl1, full clear (n), bez teleportu, dokončen n (5.), nm (3.), h (3.)
4. Kisuvka - 33 bodů - lvl 48, pl8, full clear, dokončen n (6.)
5. RIP - 16 bodů - lvl 34, pl1, dokončen n (1.), A1nm
6. Rattus - 13 bodů - lvl 36, pl5, naked, dokončen n (7.)
7. Sajs - 11 bodů - lvl 58, dokončen n (4.), A5nm
8. Dark_Deamon - 0 bodů - lvl 34, pl8, čas 8h 54m, dokončen A4n
9. Roxar - 0 bodů - lvl 9, pl1, čas 2h
10. TeS - 0 bodů - lvl ??, pl3, dokončen A1n
11. ZOMB - 0 bodů - lvl ??, pl8, full clear
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Merc is the True Hero

Příspěvek od BliiNky » 20.01.2021, 08:31 hod.

Blahopřeju, na to, že je to Amazonka, tak parádní výkon :wave:

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Merc is the True Hero

Příspěvek od Fraxinus » 02.02.2021, 21:08 hod.

Tímto formálně ukončuji tento turnaj.

Děkuji všem za účast a gratuluji BliiNkymui ještě jednou k heroickému výkonu a prvnímu místu.
Gratuluji též Dawemorrallesovi za druhé místo a za "speedrun".
A ostatním za jejich postup. Výsledková listina viz výše nebo pod úvodním příspěvkem.

Mějte se a hodně štěstí v dalším hraní. :wave:
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Odpovědět

Zpět na „Turnaje“