MELEE only turnaj - vol. 1 - BŘEZEN 2021

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Kisuvka
Burning Soul
Příspěvky:644
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Re: MELEE only turnaj - vol. 1 - BŘEZEN 2021

Příspěvek od Kisuvka » 12.03.2021, 19:26 hod.

ZOMB: Takovou jsem v podstatě hrál a i s top vybavením mi to přišlo jako jeden z nejslabších melee buildů, takže ta mě taky neláká.

BliiNky: Na mefovi jsem běhal jeden celej den a nasbíral jsem velký kulový. Jako máš asi recht, že to je o trpělivosti -zjevně jsem jen měl smůlu; ale musim říct, že mě stejně nejvíc dráždí to čekání při působení jedu. Vadilo mi to i u javy a trochu i u necra, takže fakt už ne :D

Takže z toho co zbylo na výběr pojedu na pankáče Power Strike se slušnou gunou, aby tam byl i nějakej phys dmg. Asi tohle nikdo moc nehrál, tak bude oč se podělit :)

Jdu vyčistit tuto zemi od stínu... :wave:
Lvl 99 challenge No vitality melee challenge
Diablo II od 30.11.2003 8:55, 7500+ h
Unikáty: 100% 8-)
Setovky: 100% 8-)
Runy: 100% 8-)
Slova: 95,2% (-4) 1x Sur, 6x Jah
Celkem: 99,4% (-4)

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: MELEE only turnaj - vol. 1 - BŘEZEN 2021

Příspěvek od Abuzus » 14.03.2021, 06:50 hod.

Kisuvka: Wow, tomu říkám odhodlání. GL !!!!!!!!

Rattus: Goooood, základ Raven a Honem Sundám, CG!

Crec jede svou LuckyWay a Zombik se s tím taky moc nepáře. Držím palce pánové a občas se podělte. Partička na Skypu trošku lenoší s příspěvkama .-)

GL2@
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: MELEE only turnaj - vol. 1 - BŘEZEN 2021

Příspěvek od BliiNky » 14.03.2021, 20:01 hod.

Tak update u mě - mám za sebou 300 NM Mephu a zatim jen 51 bodu. CB mám 55 % což už je slušný ale 25 % je z Rattlecage co není úplně ideální. Takže stáním náhradu. Dobeham to do 500 pak trochu pokucham NM Baala a jde se na Hell.

Top drop jinak zatim Minotaur (Slow target, Blind, CB), většina Aldur setu, Fal a Ko. Run time se u Mepha postupně zlepšuje, jsem teď pod dvěma minutami.

Gl všem. Update ve druhem vlákne udělám zitra, nefachci mi net a dělat to z mobilu by bylo na dlouho.

Uživatelský avatar
Sajs
Wraith
Příspěvky:164

Re: MELEE only turnaj - vol. 1 - BŘEZEN 2021

Příspěvek od Sajs » 14.03.2021, 21:55 hod.

Hlásím postup: po dvou ripech, jeden na normal u mefa, druhý na NM v cold plains od packu devilkinu s might samanem, jsem rozehral 3.ho berserkera, už začínám chápat o čem tenhle build je, takže postupuju celkem bezpečně, akt II na NM dokončen, zatím 6 bodů. Upnul jsem Soufly, takže dmg jakš takš je, ostatní itemy nestojí za řeč. Výsledky jsem aktualizoval, takže skoro v půlce turnaje zapisuji první body :)

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: MELEE only turnaj - vol. 1 - BŘEZEN 2021

Příspěvek od ZOMB » 14.03.2021, 22:46 hod.

Postup za mě: celej level 86 jsem naexpil na Mephovi (cca 450 runů, 150% MF), včera jsem dodělal i level 87 a dneska půlku 88.
Včera to ale byla haluz - střídavě jsem běhal LK, Mepha, různé alvl85 lokace, Hephasta, Diabla, Baala. Z Mepha droplo Horazon's Tornado (jedna z mých ideálních zbraní), v LK dropla polovina Infinity (Ist a Ber). Taky jsem konečně sehnal Skuldera a IK helmu, dneska mi konečně dropl Gheed's charm a tím se mi MF vyšplhalo na hodnotu kolem 350%.
Zároveň jsem splnil další výzvy - Messy Challenge a Total Destruction – Baal.
Droplo toho celkem dost, zatím ale nic vzácnějšího (kromě Ber).
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: MELEE only turnaj - vol. 1 - BŘEZEN 2021

Příspěvek od Antabus » 14.03.2021, 23:49 hod.

Zdarec,

bohužel sám nemám prakticky žádný čas hrát, tedy mohu jenom nahlásit dojmy z posledního hraní, kdy jsem se snažil pokořit první výzvu u krav.

Kdo se o ni bude pokoušet, určitě si rolnite red portal do tristramu a ohradu s cow kingem hned vedle WP/portalu do kravína, na splnění výzvy bude třeba (odhaduji) něco mezi 100-500 runy, takže nejedná se o nic jednoduchého. Rozhodně ji nepodceňte, zařadil jsem ji záměrně jako rychle dostupnou (stačí jen dokončit NM), ale ty krávy jsou velice nebezpečné pro melee + cow king s LE.

zítra večer bych udělal průběžný update bodů, tak si prosím aktualizujte tabulky!

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: MELEE only turnaj - vol. 1 - BŘEZEN 2021

Příspěvek od ZOMB » 15.03.2021, 07:09 hod.

Už se mi nahrálo video, takže koho by zajímala Ber: https://www.youtube.com/watch?v=uafqdxJ7rDM&t=11155s
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: MELEE only turnaj - vol. 1 - BŘEZEN 2021

Příspěvek od Antabus » 15.03.2021, 19:24 hod.

BERka :shock: CG! >:D

dneska v noci updatuji body

Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: MELEE only turnaj - vol. 1 - BŘEZEN 2021

Příspěvek od Antabus » 15.03.2021, 22:34 hod.

Průběžné výsledky k 15.3.2021 22:00 hod:

Obrázek

ZOMB zatím ostatním ukazuje záda, hraje výborně a má splněny již některé výzvy na hell. Věřím, že Crec, Rattus a opět se rozjíždějící Sajs po RIPech mu to však ještě tak snadno nedarují. Turnaj zítřkem teprve vstupuje do druhé poloviny a tady se budou teprve sbírat rozhodující body pro konečné umístění.

GL všem a pevné nervy v lokdaunu :shock:

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: MELEE only turnaj - vol. 1 - BŘEZEN 2021

Příspěvek od ZOMB » 15.03.2021, 23:09 hod.

Tak Paličák to má za sebou. Ripnul během runu k Baalovi - cursed, might, blood lord a sukuba není dobrá kombinace. A k tomu WW, během kterého nejde pít fullky. Video vydám zítra.

Krátké ohlédnutí za postavou - měl jsem velké štěstí na dropy. Ribcracker byl velký game changer a ukázal, že i s pouhým 1 bodem ve WW byl lepší než sebelepší zbraně s maximálním Frenzy buildem. Investoval jsem tedy kolem 50 bodů úplně zbytečně - jsou to body, které jsem mohl radši investovat do Shoutu a BO, a možná mi mohly zachránit život.

K turnaji - díky za uspořádání a všem za zapojení, Antabus přišel se super myšlenkou. Runová slova ve hře - dle mého - nemají vůbec existovat, jsou neuvěřitelně přesílená, bylo super hrát bez nich.

Vzhledem k tomu, že jsme v půlce turnaje, tak novou postavu asi už začínat nebudu. Poslední dny jsem hrál dost a už mi to docela stačilo :D
Váš postup ale budu sledovat a snad Paličáka někdo překoná ;)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Kisuvka
Burning Soul
Příspěvky:644
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MELEE only turnaj - vol. 1 - BŘEZEN 2021

Příspěvek od Kisuvka » 16.03.2021, 08:14 hod.

ZOMB: ajajaj, to mě mrzí, RIP. Pojď do toho, nejde o body, ale o zábavu to hrát bez RW ;) taky jedu znova.. ;)
Lvl 99 challenge No vitality melee challenge
Diablo II od 30.11.2003 8:55, 7500+ h
Unikáty: 100% 8-)
Setovky: 100% 8-)
Runy: 100% 8-)
Slova: 95,2% (-4) 1x Sur, 6x Jah
Celkem: 99,4% (-4)

Rattus
Wraith
Příspěvky:138
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MELEE only turnaj - vol. 1 - BŘEZEN 2021

Příspěvek od Rattus » 16.03.2021, 09:34 hod.

ZOMB: RIP... škoda, měls to parádně rozjetý.

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: MELEE only turnaj - vol. 1 - BŘEZEN 2021

Příspěvek od ZOMB » 16.03.2021, 09:55 hod.

Tady je slibované video - čas nastaven na konec (rip) - https://youtu.be/W7-0NSR0eoQ?t=7742
Trochu analýzy k ripu: měl mě varovat projektil, který mě hitnul za 600 life.
Jednalo se o Bloodstar potvory Hell Witch, který má základní dmg 47-84. Jedná se o fyzické dmg, proto amplifa dmg násobí dvěma, a might aura taky funguje. Ta osudná sukuba ale byla schovaná u stěny tak, že jsem neviděl, že má might auru - jinak bych si počínal jinak. Jo a pokud se zaposloucháte, zjistíte, že poslední hit - který mě dorazil - je něco bleskového. Nevím, co to bylo, jako nejpravděpodobnější se mi jeví Holy Shock nějakého bosse, kterého jsem neviděl.
Co jsem si zjistil dodatečně je to, že Bloodstar vždy hitne (pokud není zablokován), tedy moje 12k defense (na kterou jsem dost spoléhal) byla úplně k ničemu. Bacha na to.

Včera mě to zamrzelo, ale už jsem se z toho oklepal. Jak píše Kisuvka - jde o zábavu, bodama už to asi nepřekonám, ale pojedu novou postavu - Paličáka druhého - tentokrát poctivého WW barba (20 Mace Mastery, 20 WW, 20 BO, 20 Shout, 5 Natural Resistance).

Hodně štěstí a už žádné ripy ;)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Jimmi
Wraith
Příspěvky:185
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:JimmiSVK#2473

Re: MELEE only turnaj - vol. 1 - BŘEZEN 2021

Příspěvek od Jimmi » 16.03.2021, 12:37 hod.

Cafte.
Ja som nakoniec mal tolko roboty v praci ze som nemal silu uz cumiet do kompu aj vecer.A ked som si ansiel trochu casu tak som RIpol. Sundal ma Diablo na normal. Asi uz viem preco nikto nehrava charge and kick assasinku:) Ale dnes to skusim rozohrat este raz s cielom dostat sa aspon na hell....

Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: MELEE only turnaj - vol. 1 - BŘEZEN 2021

Příspěvek od Antabus » 16.03.2021, 18:15 hod.

ZOMB:
supr! Mrtvého paličáka a jeho bodovací tabulku si každopadně ulož, ikdyž ho nyní nepřekonáš, můžeš ho použit do závěrečného zúčtování, tvůj dosavadní výsledek se založením nové postavy nemaže, viz pravidlo 13

Ostatní: jasné, nezvdávat to! času na hraní je ještě dost!

Uživatelský avatar
Kisuvka
Burning Soul
Příspěvky:644
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MELEE only turnaj - vol. 1 - BŘEZEN 2021

Příspěvek od Kisuvka » 16.03.2021, 19:43 hod.

ZOMB: aha, já bych už dávno použil tak dvě fullky :D s ampou a tak malým lifepoolem bych se tam takhle nemrcasil
Lvl 99 challenge No vitality melee challenge
Diablo II od 30.11.2003 8:55, 7500+ h
Unikáty: 100% 8-)
Setovky: 100% 8-)
Runy: 100% 8-)
Slova: 95,2% (-4) 1x Sur, 6x Jah
Celkem: 99,4% (-4)

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: MELEE only turnaj - vol. 1 - BŘEZEN 2021

Příspěvek od Abuzus » 17.03.2021, 03:43 hod.

ZOMB: r.i.p.
teda ten lifepool to byla slušná rozcvička celou dobu :-)

První, co jsem si pomyslel, že s tou Ampou tě sundá ten Lord. Já už bych zdrhal dávno, ale asi nejsem ten správný srdcař.

"... vy jste se zase kochal, pane doktore...." :D
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: MELEE only turnaj - vol. 1 - BŘEZEN 2021

Příspěvek od ZOMB » 17.03.2021, 14:56 hod.

Antabus: jasně ;)

Kisuvka, Abu: ještě jsem zjistil, že já blbec si zapomněl snížit /players ze 3 na 1 :D

Jinak jsem teda rozjel nového Paličáka, včera jsem tomu dal 5,5 hodiny, dostal se k Eldritchovi, kde naexpil na level 40.
Ta hra vážně chce být hraná, protože jinak si ty dropy nedovedu vysvětlit. Nejdřív pěkné rare botky (25% MF, 30% LR, 10% FRW), no a pak tohle.
Dnes navštívím Pindla a snad se dostanu k NM Mephovi.
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MELEE only turnaj - vol. 1 - BŘEZEN 2021

Příspěvek od Dark_Deamon » 17.03.2021, 18:51 hod.

ZOMB: Ono tě hlavně mělo varovat to, že máš Amplifu nad hlavou a míň jak 50% life v baňce + pouze jeden life potion v pásku. Tam měla dávno mlasknout fullka. Nebo spíš návštěva města, pro doplnění flašek.
Jasný, že po bitvě je každej generál, ale toto mi přišlo jako hodně zbytečnej rip. Takhle se hraje na SC :D

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: MELEE only turnaj - vol. 1 - BŘEZEN 2021

Příspěvek od ZOMB » 18.03.2021, 09:45 hod.

DD: Poslední vteřiny jsem mačkal fullky, ale WW je WW, nestihl jsem ho včas přerušit (ten poslední whirl byl nechtěný) a stálo mě to život.
Je ale fakt, že jsem hrál dost nebezpečně, člověk si tak nějak na tu amplifu nad hlavou zvykne a pak se mu to vymstí.
Alespoň jsem si z toho odnesl to, že vysoká defense mě neochrání před bloodstary.

Včera jsem tomu dal pět hodin - v první hodině a půl jsem expil na Pindlovi (40->51) a dodělal zbytek normalu, ve zbývajících 3,5 hodinách jsem pokořil NM a aktuálně je Paličák druhý na levelu 59.
Dneska to vidím na farmení NM Mepha.
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Turnaje“