X45 Challenge

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
alesh88
Quill Rat
Příspěvky:45
Re: X45 Challenge

Příspěvek od alesh88 » 09.08.2021, 07:36 hod.

já se od posledníhu RIPu amazonky (Ivisek2) dál nepohnul. nebyl čas.

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: X45 Challenge

Příspěvek od Fraxinus » 09.08.2021, 08:07 hod.

Kisuvka: Rip. Hodně štěstí s jawou. A do levlu 30 se orientuj plně na poison javeliny, nejprve ty první, pak od levlu 18 na ty druhý, který jsou mnohem lepší. Ale s respecem pak počkej tak na level až 35, aby bylo Fury už aspoň nějak efektivní.

Zatím jsem rozjel Nova Sorcku a stojím před branami kláštera. Jedu to pl8 full clear.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

mattaaa
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: X45 Challenge

Příspěvek od mattaaa » 09.08.2021, 13:38 hod.

Zdravim všechny,
oficiálně se turnaje neúčastním, ale chtěl jsem si vyzkoušet tuten mód se svým nejoblíbenějším charakterem. Jedu necrosummonera, kostrouni, pozděj i oživenci, se základním golemem a s podporou kleteb (přece se s tou tunou bastardů nebudu dřít sám 8-) ) . Vzhledem k povaze modu se jim snažím vypomoct přes Corpse explosion a Bone spear.

Jsem v A3 v Kurastu, a musim říct, že kostry si to dávají až nečekaně dobře - hodně vydrží. Navic CE a BS jsou pro tento mod jako dělané, nepřátele to nekompromosně drtí. Akorát se mi zoufale nedostává many, a lepší vybavení by se taky dost hodilo.

Mercku mám cold z prvního aktu - s rychlým lukem je to dobrá podpora a nechcípá.

Klasicky největší problémy mám v uzavřených lokacích, chodbách a ve dveřích, kde kostry nemůžou bojovat všechny dohromady. Oživovači mně taky pěkně pijou krev. Důležitý je pro mě block - abych dokázal přežít, než kostry kolem zmasakrují vše, co se odváží přiblížit.

Vysněné vybavení je co nejvíc předmětů +all skill, abych maximálně využil synergie skillů, něco na dostatek many a hlavně Enigma. S Teleportem a možností kdykoliv přemístit všechny slouhy na jedno místo už bych jim ukázal, zač je toho necromancer :-)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: X45 Challenge

Příspěvek od Fraxinus » 09.08.2021, 19:05 hod.

Na oficiální účast není nikdy pozdě, pokud hraješ hardcore, není problém dopsat si tě. ;)
Snad se ti Enigma povede. Dawemorraless už na ni má slušně našlápnuto, jak mi psal.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

mattaaa
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: X45 Challenge

Příspěvek od mattaaa » 09.08.2021, 20:21 hod.

Hardcore je na mě moc hardcore :-) Už sem pošel asi 3x, poprvé už v A1, když jsem vešel do prvního patra k Hraběnce. Okamžitě po vchodu se na mě vrhlo stádo kozlů :OXO
A začínat od začátku třeba kvůli takové sviňárně se mně fakt nechce :-)

Jinak run padá fakt hodně, hraju pl8, takže věřím, že to nějak nasbírám. Ale ten level potřebný na Enigmu je strašně strašně daleko :-P Teď ke konci A3 jsem na 38.

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: X45 Challenge

Příspěvek od dawemorraless » 09.08.2021, 21:11 hod.

Toz progress... Momentálně sem picnul mefa na Hell. Nejhorší lokace zatím durancka miliardy dolsek. Největší zakys ve far oasis. Mraky brouku vse LI nechtěl sem reroll monstraku. Ztvrdnul sem tam pres hodinu. Maggot kupodivu celkem easy. V jungli mi padla první HR a to rovno Ber. Monarch se zatim nedaří našel sem 3 ale 3x po jedné díře :OXO Rip všem padlým a GL HF :wave:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: X45 Challenge

Příspěvek od dawemorraless » 13.08.2021, 07:25 hod.

Tož mam guardianku of the galaxy :green: lvl 90. Bylo to celkem maso musím říct. Z dropu padla mal z Hellforge vex v Glacial trail (uvaril sem Hoto) a jah ve Frozen tundre. 87 už žádná a ani nějaký pěkný elite drop. Finální výbava hoto +spirit. Lore, war travelerky, chance guardy, goldwrap, res ringy, amy 1+assa skill, viper . Gc na manu life a resy. Na některý lokace sem se total vykaknul. Nebyl sem ani na Hell pro Anyu. Nejhorší byla frozen tundra tam sem málem zařval jelikož sukuby. Wsk 2 byla taky rychta soulove unraveleri a naštěstí sebe destruktivní boari. Tím pádem se to dalo jelikož byli free corpses. Nejvíc sem se bál trůnu kvůli stair trapu ale naštěstí tam byli bejci lordi z A4 a ghoulove.Fotky dodám asi v neděli založím album...z mobilu to nedám :green:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Kisuvka
Burning Soul
Příspěvky:644
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: X45 Challenge

Příspěvek od Kisuvka » 13.08.2021, 12:30 hod.

Merde, už jsem zase kaput... :dead:

Druhej akt je teda drsnej, těch ranged potvor je prostě moc a bez ranged útoku se to nedá :OXO Spoustu lokací jsem přeskočil nebo proběhl jak nejrychleji se dalo, ale místnosti a dveře jsou fakt děs. A když nemůžu použít felloak na rezy, tak mě pak sesmahnou vampýři.

Od začátku se snažim vyhnout trapce, protože mi přijde nejbezpečnější. Ale možná na ní stejně dojde. Ještě mám na seznamu summonera a bliznu. Barbar je prostě nehratelnej na P8 a druid myslím taky. Snižovat players nechci, pokud to nebude jediná možnost.

Suma sumárum je to teda první pořádnej challenge, kterej hraju. Některá místa se bez rizika defacto nedají projít.

Rozjíždím bliznu a doufám, že je to poslední char.

dawe: congratz! :)

Tak se držte, chalani!
Lvl 99 challenge No vitality melee challenge
Diablo II od 30.11.2003 8:55, 7500+ h
Unikáty: 100% 8-)
Setovky: 100% 8-)
Runy: 100% 8-)
Slova: 95,2% (-4) 1x Sur, 6x Jah
Celkem: 99,4% (-4)

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: X45 Challenge

Příspěvek od dawemorraless » 14.08.2021, 00:25 hod.

Trapa je na to prostě broken. Mind blast +death sentry je super combo. Me hodně pomohl Gold find nahrabal sem mraky prachu A5 na Hell me stal teda milion +... Bez merce se mi moc nechtělo přeci jen ten lawbringer dost pomohl. GL
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Kisuvka
Burning Soul
Příspěvky:644
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: X45 Challenge

Příspěvek od Kisuvka » 14.08.2021, 21:58 hod.

Tak zatim jedu Frost nova a nečekal jsem, že to bude takovej vykosťovák. Sice jsem jí v minulosti hrál, ale takhle si to nepamatuju :D než jsem dostal mana after kill to bylo o chlastání ostošest, místy ostosedm. Zatim to vypadá nadějně, nic moc mě neohrožuje - jsem zvědavý na druhý akt.

dawe: jo, připadá mi to tak :D navíc nemám rád assky :lol:

GL!
Lvl 99 challenge No vitality melee challenge
Diablo II od 30.11.2003 8:55, 7500+ h
Unikáty: 100% 8-)
Setovky: 100% 8-)
Runy: 100% 8-)
Slova: 95,2% (-4) 1x Sur, 6x Jah
Celkem: 99,4% (-4)

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: X45 Challenge

Příspěvek od ZOMB » 15.08.2021, 18:22 hod.

Progress za mě: ripnul jsem ve druhém aktu.
Nahrál jsem dvě videa, kdo se chcete podívat na smrt, můžete přeskočit na poslední minutu: https://www.youtube.com/watch?v=99loxIzKhm0
Byla to hrozná piplačka. Tolik vyvolávačů, hrozná mapa, musel jsem používat Ice Arrow na ničení mrtvol, ale stejně to šlo hrozně pomalu. Věřím, že od levelu 30 by to šlo mnohem lépe. Možná bych i rozjel další amazonku, kdybych nevěděl, že to chce 20+ hodin trpělivosti a obezřetnosti, aby to dotáhla na level 30.
Zoufale mi u amazonky chyběl nějaký únikový / crowd control skill - kdybych měl něco jako Leap, mohl bych se obklíčení a té smrti vyhnout.
Tak mě napadlo, že bych si mohl založit barbara a zkusit to s ním - se strategií, že proskáču co se mi nebude chtít zabíjet. Bohužel tahle taktika selhává na tom, že hra nestíhá takové množství monster a pak se hrozně seká a padá.
Nezávisle na vás jsem taky dospěl k tomu, že nejlepší char na tuhle výzku bude trapka. Ale tu už měl dawe, tak jsem nechtěl rozjíždět druhou. Mimochodem dawe, gratuluju ke guardianovi ;)
Takže v turnaji končím. Snažil jsem se ještě vymyslet něco zajímavého, co bych mohl hrát, ale na nic jsem nepřišel. Možná nějaký nekro, ale tam mě zase odrazuje to, jak dlouho trvá než člověk dosáhne nějakého slušného levelu.
Díky Fraxi za uspořádání a všem za účast :wave:
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: X45 Challenge

Příspěvek od Dark_Deamon » 15.08.2021, 20:07 hod.

ZOMB: Ošklivá smrt. RIP. Ale bojoval jsi do posledního výstřelu :)

Uživatelský avatar
Kisuvka
Burning Soul
Příspěvky:644
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: X45 Challenge

Příspěvek od Kisuvka » 16.08.2021, 05:47 hod.

ZOMB: Jojo, tátové kilometr daleko a lahve pak už nestíhaj. V tomhle je ten mod drsnej. RIP.
Lvl 99 challenge No vitality melee challenge
Diablo II od 30.11.2003 8:55, 7500+ h
Unikáty: 100% 8-)
Setovky: 100% 8-)
Runy: 100% 8-)
Slova: 95,2% (-4) 1x Sur, 6x Jah
Celkem: 99,4% (-4)

Uživatelský avatar
Sajs
Wraith
Příspěvky:164

Re: X45 Challenge

Příspěvek od Sajs » 17.08.2021, 06:30 hod.

RIP

taky hlasím smrt, kousek před durielem


Už rozjíždím trapu

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: X45 Challenge

Příspěvek od Fraxinus » 17.08.2021, 19:52 hod.

ZOMB: To je mi líto. :( Veliká škoda byla, že ti blokli cestu k té studni, jinak by býval tvůj merc přežil a pomohl by ti vysekat se z toho obklíčení. Zrovna nekra v tomhle modu nepodceňuj, zkoušel jsem jednou zubaře a ten prosvištěl prvním aktem jak nůž máslem. A pak přeorientován na poison novu musí být zabiják. Zkus mu dát šanci. :wave:
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: X45 Challenge

Příspěvek od Fraxinus » 19.08.2021, 18:02 hod.

S novou postavou konečně dohrán 1. akt.
Vybral jsem, jak už jsem dříve avizoval, Frost Nova sorcku. Na falleny byla perfektní, jenže pak od kláštera dál byla už méně a méně efektivní a bylo to tam spíš utrpení. A na vině nebyl ani tak ten skill, jako děsně pomalé doplňování many, neboť Frost Nova je děsně žravá. Vykoupení pak přišlo na levlu 24, kdy jsem získal Blizzard a ten je velmi efektivní. Hra s ním začala být bezpečná a trochu víc odsejpala.

Level 24, Players 8, Full Clear, čas 16h 37m.
Nálezy: 12 setů, 7 unikátů, 4 runy (Comtesa = Ith)
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: X45 Challenge

Příspěvek od ZOMB » 19.08.2021, 18:10 hod.

Fraxi: Tak mi tam už hlavně docházela trpělivost a víc jsem riskoval, což se mi stalo osudným. Ta studna by mě asi udržela naživu o trochu déle, ale neřekl bych, že o moc. Pro příště to chce třeba Nadir (CoS).
Zubař zní dobře, ale mi ta amazonka prostě nedá. Rozhodl jsem se tedy tomu dát další šanci, tentokrát pojedu od Cold Plains na /P1. Plánuju stejný build, ale než budu mít dostatečný level, pojedu Multishot bowazonku, pak respecnu.
Hodně štěstí s čarodějkou :)

Pro jistotu se zeptám, jestli je OK, když budu používat mod D2DX. Ovlivňuje to jen grafiku, nic jiného, já to používám hlavně kvůli vyššímu FPS (rozlišení nechávám původní). Taky se mi zdá, že se hra s tímhle modem míň seká, i když je v okolí hodně monster. Natočil jsem tohle demonstrační video.
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: X45 Challenge

Příspěvek od dawemorraless » 19.08.2021, 18:11 hod.

konečně on line s ntb tož tu album je tam pár screenu.
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: X45 Challenge

Příspěvek od Fraxinus » 19.08.2021, 18:14 hod.

ZOMB: Hodně štěstí s novou Amou a dík, že zůstáváš s námi. ;) D2DX může být cajk. Jestli ale umí i takové věci jako vyšší rozlišení a tím pádem roztažení obrazovky víc než na 800x600, tak tuhle funkci vynechej a zůstaň na těch 800x600.

Dawe: Paráda. :love:
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Kisuvka
Burning Soul
Příspěvky:644
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: X45 Challenge

Příspěvek od Kisuvka » 19.08.2021, 19:58 hod.

Zomb: ou, tak to jsem v pokušení D2DX taky zkusit :)

Dawe: fešácké, hlavně ta nálož run za jeden průchod hrou je fakt hustá :D gg
Lvl 99 challenge No vitality melee challenge
Diablo II od 30.11.2003 8:55, 7500+ h
Unikáty: 100% 8-)
Setovky: 100% 8-)
Runy: 100% 8-)
Slova: 95,2% (-4) 1x Sur, 6x Jah
Celkem: 99,4% (-4)

Odpovědět

Zpět na „Turnaje“