Random Hero Challenge - progres a výsledky

Moderátor:Dark_Deamon

RIP
Warlord
Příspěvky:2860
Re: Random Hero Challenge - progres a výsledky

Příspěvek od RIP » 01.11.2012, 21:29 hod.

Tak na me zbylo toto misto...

Jméno: Fay
Skilly:
Merc:
Verze hry:

Level:
Aktuální pozice:
Aktuální rozložení skillů:
Body:

Nalezené unikáty:








Jméno: Destroyer Synthol (Druid) - RIP
Skilly: Rabies (20), Armageddon (20), Arctic Blast (10), Carrion Vine (10)
Merc: A1 Fire
Verze hry: 1.11

Level: 54
Aktuální pozice: Akt 2 Nightmare - Hallls of the dead - dead :lol:
Aktuální rozložení skillů: Elemental, Summoning, Shape shifting (po A4 Normal)
Body: 1677 (po odecteni bodu za Tristram, Canyon of the magi a Arreat summit (nebyly screeny)

Nalezené unikáty: Hotspur, Bloodfist, Blood Crescent, Nagelring, The Dragon chang, Swordback hold (Eth), Deathspade, Bloodrise, Razortine, The Chieftain, Soul Harvest, Soulflay, Hellplague, Lance of Yaggai, Culvents point

Screeny: : Normal tady, Nightmare tady


Aktualni screeny vybava:

Zbran
Rukavice
Prsten 1
Helma
Brnco
Boty
Switch zbran Stit je Eth Swordback hold (Sorry, zapomnel jsem udelat screen :oops:


Merc

U tohoto druida uz nebudu upravovat screeny ani konecne score, doufam, ze ten nasledujici ho prekona
Naposledy upravil(a) RIP dne 25.11.2012, 20:27 hod., celkem upraveno 27 x.

agmar
Quill Rat
Příspěvky:13
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Random Hero Challenge - progres a výsledky

Příspěvek od agmar » 01.11.2012, 22:57 hod.

Meno: Erinelle (Amazon)
Skilly: Guided arrow(20), Fend(20), Pierce(10), Poison javelin(10)
Merc: A3 Lightning
Verzia hry: 1.12

Level: 34
Aktuálna pozícia: Akt1 normal - Harogath
Body: 1012
Nájdené unikáty: Pelta Lunata,Gorefoot,The Diggler,The Jade tan do,Shadowfang(http://agmar.rajce.idnes.cz/Diablo_2-Ra ... esword.jpg)
Screenshoty: http://agmar.rajce.idnes.cz/Diablo_2-Ra ... _challenge
Bow and Crossbow skills : http://agmar.rajce.idnes.cz/Diablo_2-Ra ... /#Bow4.jpg
Javelin and Spear skills : http://agmar.rajce.idnes.cz/Diablo_2-Ra ... velin4.jpg
Passive and magic skills : http://agmar.rajce.idnes.cz/Diablo_2-Ra ... ssive4.jpg
Stats: http://agmar.rajce.idnes.cz/Diablo_2-Ra ... Stats4.jpg
Merc: http://agmar.rajce.idnes.cz/Diablo_2-Ra ... #Merc4.jpg
Naposledy upravil(a) agmar dne 31.12.2012, 12:32 hod., celkem upraveno 6 x.

quaterx
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Scout97CZ#2186

Re: Random Hero Challenge - progres a výsledky

Příspěvek od quaterx » 02.11.2012, 15:26 hod.

Jméno: Manasek (Sorceress)
Lvl: 21
Verze: 1.13

Poslušné hlásím, že jsem opět zde!

Skilly: Charged Bolt (20), Ice Blast (20), Shiver Armor (10), Fire Mastery (10)
Nyní: Charged Bolt (7), Ice Blast (7), Shiver Armor (2), Fire Mastery (0)

Merc: Act 1 Cold
Pozice: A2 Normal-Dry Hills

Fotky-Lokace: http://quaterx.rajce.idnes.cz/Random_Hero_Challenge
Fotky-Unikáty: http://quaterx.rajce.idnes.cz/Random_He ... ge_Unikaty

Body: 338

Unikáty:Stoutnail


Z důvodu přeinstalování systému, což se rovná ztrátě postavy musím skončit.
Naposledy upravil(a) quaterx dne 30.12.2012, 13:14 hod., celkem upraveno 17 x.

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Random Hero Challenge - progres a výsledky

Příspěvek od Javurek » 02.11.2012, 17:38 hod.

Jméno: Zod(Barbarian)
Skilly: Battle Orders (20), Leap Attack (20) - Natural Resistance (10), Throwing Mastery (10)
Mercenary: A2 merc Holy Freeze (aktuálně act 2 combat)
Level: 21
Rozdělení skillů:
Oblast: Luth Golein

BODY: 310

Unikáty: Pluckeye

Dokončený Act 1 na players 8

Screeny lokací: http://javurek.rajce.idnes.cz/Tournament

Robko1369
Quill Rat
Příspěvky:2
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Conan_XRx

Re: Random Hero Challenge - progres a výsledky

Příspěvek od Robko1369 » 02.11.2012, 20:29 hod.

Meno: RedSonja (Amazon)
Skilly: Charged Strike (20), Power Strike (20) - Exploding Arrow (10), Inner Sight (10)
Merc: A3 merc Lightning
Verzia hry: 1.13
Level: 35 Mrtvy :( mám fotečku http://robko1369.rajce.net/Kill :dead:
Aktuálna pozícia: Akt 4 Normal - Chaos Sanctuary

Lokality foto: http://robko1369.rajce.net/Diablo_II_Lokace

Body: 1022

Skilly: http://robko1369.rajce.net/Diablo_II_skill

Veci: http://robko1369.rajce.net/Diablo_II_veci

Najdené unikáty: http://robko1369.rajce.net/Diablo_II_zlate

Postup: Act 4 : Ani som neokúsil diabla (Škoda)

Záver: Dobrá súťaž som rád, že som sa zúčastnil, bola to dobrá skúsenosť...doakujem usporiadatelom :) lúčim sa veľa šťasti ostatným!
Naposledy upravil(a) Robko1369 dne 06.11.2012, 23:29 hod., celkem upraveno 20 x.

redw
Quill Rat
Příspěvky:10
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Random Hero Challenge - progres a výsledky

Příspěvek od redw » 04.11.2012, 00:00 hod.

Meno: AlmostDead (Necromancer)
Skilly: Lower Resist(20), Teeth(20), Bone Armor(10), Summon Resist(10)
Merc: A3 Cold
Verzia hry: 1.13

Level: 10
Aktuálna pozícia: Akt1 normal - Cold Plains
Aktuálne rozloženie skillov: Teeth 6, Bone Armor 2
Body: 43
Nájdené unikáty: -

Moj AlmostDead je uz FullDead, osudnou sa mu stala jaskyna Cave level 1. Bodovy zisk 43
Kedze je tento turnaj spartansky tazky, vzdavam sa moznosti hrat s dalsou postavou (hlavne z casoveho hladiska)
Screeny sem updatnem co najskor (ak ich vobec este treba :) )

Prajem vsetkym zucastnenim prijemnu zabavu :wave:
Naposledy upravil(a) redw dne 05.11.2012, 01:02 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: Random Hero Challenge - progres a výsledky

Příspěvek od Marast » 04.11.2012, 23:03 hod.

Jméno Hrdiny: Shierl Ravenlov (Amazonka)
Zaměření: Critical Strike (20), Strafe (20), Slow Missiles (10), Lightning Bolt (10)
Žoldák: A3 Lightning Iron Wolf
Verze hry: 1.11

Současná Úroveň: 34
Aktuální pozice: City of the Damned
Aktuální rozložení dovedností: Cold Arrow (1), Magic Arrow (1), Multiple Shot (1), Guided Arrow (1), Strafe(2), Inner Sight (1), Slow Missiles (3), Dodge (1), Avoid (1), Evade (1), Decoy(1), Valkyrie (1), Critical Strike (14), Penetrate (1), Poison Javelin (1), Lightning Bolt (6)
Body: 966

Nalezené unikáty: ethereal Felloak; Crushflange; Razortine; Serpent Lord
Screenshots: Dokončené lokace

Popravdě. Zatím mne to moc nebaví a musím se do hraní tohoto turnaje vyloženě nutit. A to navzdory faktu, že je zatím postup celkem svižný díky častým kritickým zásahům. Jen doufám, že s dosažením třetího aktu nezmizí chuť hrát...

Dne 11. listopadu
Dnes bych mohl dokončit první akt. Už zbývá jenom Katedrála a Katakomby. Uvidíme...

Dne 14. listopadu
Andariel, the Maiden of Lust s přehledem pokořena. Pouštní písky Lut Gholeinu mne však moc nelákají a proto pobývám již pěkných pár dní v Atmině putyce, poslouchající její neustálý vzlykot. :)

Během pár prosincových dní jsem pokořil pouštní akt, který mne bavil čím dál více. Zlom nastal v momentě, kdy jsem se přesunul ke střílení z luku zatímco dopředu se vysunul Greizův žoldák. Toho jsem najal po nálezu unikátu Razortine a postup se zrychlil o několik stupňů. Škoda, že je teď budu muset vyměnit za Železného Vlka...

Turnaj mne baví čím dál více, leč mi na něj zbývá čím dál méně času a energie. :{

6. leden
Během vánočních svátků jsem rozehrál 3. akt. Obával jsem se nejhoršího, neboť jsem musel najmout žoldáka z řad Železných vlků. Ale :?: :!: Kupodivu mi to zatím nevadí byť se mi snížila rychlost zabíjení. Většinu času útočím pomocí nalosované dovednosti Strafe, přičemž jeho používání končí v momentě, kdy jsem bez many. Ale i to tolik nevadí, protože manu lze zatím nalézt v hojném počtu na každém rohu. Jakmile se mi podaří dosáhnout na Valkýru, přejdu k domaxování kritického úderu. Právě jsem vstoupil do Kurastského Bazaru, které bych spolu se stokami ještě dnes rád prolezl. V dalších dnech už bude progres značně pomalý vzhledem k odpoledním a nočním směnám. Snad se mi podaří aspoň v práci posunout o kus blíže Mephistovi. Jinak co se artefaktů týče, tak nějaký vhodný se mi stále nedaří najít. Trpělivost však růže přináší. :-|
Takže Bazar a Stoky zejí prázdnotou. >:D

14. leden
Již asi minulou středu jsem ukončil své prozatímní putování v Durance of Hate level 2. Holt šnůra nočních směn mne téměř vždy úplně odřízne od hraní Diabla. V lokacích, kde se dalo volněji pohybovat nebyl žádný problém vše ustřílet. Problém nastal v jednom z chrámů, kde se na mne hned u vchodu sesypaly dva bosspacky (hadi a lučišnice) a já se pěkně zapotil. Rada neznamenala žádnou vážnější hrozbu a teď už mne čeká samotný pán nenávisti.

23. leden
S několikadenním zpožděním provádím další aktualizaci. Totiž už před pár dny jsem dokončil City of the Damned a teď už mne čeká jen to nejhorší z pekla. Situace je neměnná. Pokračuje se v trénování Critical Strike a jen díky talismanům zaručující elementární poškození jsem schopný postupovat relativně svižně vpřed. Je mi však jasné, že pokud mi nepadne do konce obtížnosti aspoň trochu solidní luk, tak přijde brzy konečná. Oštěpy jsem úplně zavrhl, protože běhat každou chvíli jako hlupák do první aktu a zpět mne vážně nebaví...
Naposledy upravil(a) Marast dne 23.01.2013, 01:30 hod., celkem upraveno 8 x.
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: Random Hero Challenge - progres a výsledky

Příspěvek od Dragonius » 06.11.2012, 09:01 hod.

Jméno - Smraďoch
Postava - Necro
Hlavní skills - Fire Golem a Poison Explosion
Vedlejší - Dim Vision a Bone Wall
Level - 18.
Nalezené unikáty - 0
Konec - 6.11.


Jméno - SmraďochII
Postava - Necro
Hlavní skills - Fire Golem a Poison Explosion
Vedlejší - Dim Vision a Bone Wall
Level - 0
Nalezené unikáty - 0
Začátek 6.11. a hned 7.11. smrt

Jméno - Smraďoška
Postava - Assasin
Hlavní skills - Tiger Strike a Claws of Thunder
Vedlejší - Dragon Flight a Mind Blast
Level - 25
Body - 458
Nalezené unikáty - 2
Pelta Lunata, Nagelring
Začátek 8.11.

Dokumentace - zde

Smraďoška
Výbava - zde
Staty a Skills -

Merc 1. Akt Fire
Výbava -zde
Staty -
Naposledy upravil(a) Dragonius dne 28.11.2012, 21:19 hod., celkem upraveno 3 x.
Štěstí přeje připraveným...

LordKiller
Adviser
Příspěvky:81
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Random Hero Challenge - progres a výsledky

Příspěvek od LordKiller » 15.11.2012, 17:03 hod.

Jméno: Lordik (Druid)
Skilly: Hurricane (20), Oak Sage (20), Carrion Wine(10), Spirit Of Barbs (10)
Itemy a Skilly ZDE
Merc: A1 Fire

Aktuální pozice: Lut Gholein (Nightmare)
Aktuální level: 53

Body: 2127
Nalezené unikáty: Pluckeye, Gorefoot (2), The Dragon Chang, Shadowfang, Skewer of Krintiz, Duskdeep, The Iron Jang Bong, Boneflesh, Frostburn,Venom Ward, Goldwrap (2), Hellplague, Bonesnap. Venom Grip

ACT 1
ACT 2
ACT 3
ACT 4
ACT 5
ACT 1

ACT I
Zde moc problémů nebylo, krom champion packu chlupáčů hned u wp na cold plains mě zde víceméně nic na životě neohrozilo.Výpravou plnou nezměrného nebezpečenství mi v black marsh dropla summon necrova poluce :D. V prvním patře Jail se na mě poprvé usmálo štěstí a nějaká obludná obluda upustila toto a hned v dalším patře sem vyzul další přišernou příšeru .V průběhu aktu sem poctivě sbíral throw elexíry, abych na konci nemusel k andariel moc blízko... po vyházení jednoho stacku sem je všecky prodal a šel na to růčo strůčo a za 2 minuty bylo hotovo. Samozřejmě jsem očekával štědrost této pekelné krásky, ale nezapřela svou náturu a nedala mi absolutně nic. Dalo by se snad jen říct, že mi pěkně otravovala život ... ach ty ženy... :D
E: to mi připomělo, že začínám z duše nenávidět svou tulačku. Její schopnost najít si zbaběle místo za zdí nebo střílet vesele do překážek je neskonale vysoká a velmi otravná, ač nemá žádný poison atack...

ACT II
Začínalo přituhovat, nicméně jen době trvání souboujů, díky bodíku v dire wolf, sem měl poměrně schopného "tanka" a sám kolem potvor pobíhal a snažil se udělat jakési takési vtipné poškození. Předměty nepadaly, monstra sílila až Lordik došel do Claw viper temple, kde z hada vypadlo kopí . Odmítám polemizovat o tom kde to měl ten schované :D.
V Arcane Sanctuary mi podruhé padli Gorefoot a pak parádní Charm. Summoner byl pokořen po x vyvoláních vlka jako cvičného terče a hurá do kobek. Chesty dávali pěkně, což o to, ale tady jde o to co... tady a tady. U duriela sem pro jistotu přepl na players 3 (mohl sem nechat víc, ale velmi svému druidovi věřím :D) a po jeho zabití jsem přeplul móře a hurá do vlhkých tůní kurastských bažin.

ACT III
Připraven na nové strasti plné cesty jsem se vydal do zatuchlé džungle vyzbrojen jen a pouze naivním nadšením.SSzark se ukázal jako dost nepříjemný protivník a nejednou mi uštědřil těžké zasahy solidně redukujíc můj health globe. Velmi brzy jsem přišel na to, že resistů se začíná tuze nedostávat, nicméně tento problém brzy vyřešil mééééďa :D a pochopitelně hurricane, který nadobro odstranil otravnost malých ošklivých fetišů. Džungle již nadále nebyla nijak obzvlášť nebezpečná až na konci všemi oblíbený stromtree zapříčinil dvojité odběhnutí do bezpečí. Vzhůru do kurastu, kde nějaký natvrdlý barbar nechal v truhle Shadowfang. Chrámy byly tuhé, jako obvykle sotva sem vlezl, hned sem pochytal bosspacky a to skoro ve všech, ale perličky jen dvě. Moderní adaptace Kajetána Tyla aneb Bleskobroučci, kdy sem jen doslova spammoval cyclone armor a ještě lepší bosspack gloul lordů - Mňam! Po skoro smrti sem si v Travincalu potahal councils, kteří po jednom nebezpeční jako jarní vlahý vánek :) 3. patro durance of hate bylo jednodušší než sem čekal a po "zdařilém dropu jsem do pekla vletěl jako hurikán!

ACT IV
Peklo mě bavilo. Vážně! hurricane to všecko zpomaloval, sání many z shadowfangu fungovalo bezvadně, víno doplňovalo životy a kupodivu neumíralo a problémy za celej akt sem měl akorat s Ventarem a Diablem.Za celý čtvrtý akt sem nevypil ani jeden potion! krom finalní bitvy samozřejmě, ale o té až za moment.Za zmínku snad stojí ještě izual, ale jen díky tomu, že si vybral medvěda, já se mu do zad snažil obouručákem udělat díru :D, ale zjevně na plocho, jináč bych u fightu asi nestihl vypít čaj a vykouřit cigaretku :D V river of flame mi z červíka vypadla Duskdeep a já se rychle přesunul do Chaos Sanctuary. Ventar a jeho Extra fast bylo doslova vražedné díky fire resistům, ale nakonec se mi je povedle roztahat po svatyni. Zbýval tedy jen pán terroru. Už před vstupem sem promýšlel jestli radši nesnížím players, ale pak sem si vzpomenul na necra od raisen a pl8 byla jasná volba! OMG jak já litoval :lol: skončilo to tak, že sem měl plnej opasek many, summoval medvěda, kterej sotva vydržel jeden red light, já musel stát opodál, tak jen občas nahodil hurricane nechal jsem diabla ustřílet mercyní :lol: Zasloužený drop :ble: :ble: :ble: co by za to asi dala kdejaká sorcka v turnaji :)

ACT V
Objevuji se v Harrogathu a většina zdejších barbarů se na mne kouká skrz své dozajista svalnaté prsty. Na nic nečekám a jdu jim dokázat, že přírodní síly jsou mocnější než bezmozci s obouručáky. Bez větších potíží dělam ze shenka tekutý rosol a larzuk je štěstím bez sebe. Vyrážím do frigid osvobodit pár steroid zavislých chlápků, čekajíc marně na další anabolika od příchodu Baala a Qual-Kehk je štěstím bez sebe. Pokračuji přes arreat platau ( který jsem zapoměl vyfotit - Hell Yeah!) do jeskyních komplexů plné zakomplexovaných kreatur - následně jsem z frostíků zakomplexovaný já. Stále nepadlo nic kloudného a já se marně utěšuji, že na minions of destruction bude ten ring mail stačit. Zachraňuji děvče v nesnázích a Malah s Anyou jsou štěstím bez sebe, zatímco mračící se Nithlatak spěšně opouští město. Cesty mé mne přivází do pitu, kde nacházím nejvíc nejlepší truhlu, do které se okamžitě zamilovavám, MUCK. Stařešinové padají rychle, mají vesměs málo motivace zastavit mého druida a já se probíjim do throne of destruction. Baal snažíc se zachránit si svůj zlotřilý krk na mě posílá své nohsledy se kterými nemam nejmenší problémy .. do čtvrté vlny ... balrogy eště jakž takž zabíjím a pak příchazí kouzelník ... kéž by ... snažím se je rozdělit, marně, snažím se je oddělit, marně ... snažím se cokoliv, marně :D dávám pryč ošklivé chlupaté lákadlo alias medvěda a konečně trhám skupinku a s vypětím všech sil zabíjím. Baal byl zdlouhavý,nudný a velmi zdlouhavý a za všechnu snahu sem byl odměněn.Jdu si to vyřídít s nihlou, kosím vše, zabíjím ho, dočišťuji a nacházím.
Zabíjím cow level a v podstatě od půlky 5. aktu prosebně vyhlížím shael runu abych si mohl personifikovat Rhyme. Smolík. Nakonec sem tedy udělal Ancient Pledge aby mě netrápily resisty a spokojeně odcházím s Titulem Destroyer.

Act I
Vzhůru za dalším dobrodružstvím aneb ze třetího bosspacku toto.Víceméně bez problémů zabíjím vše co vidím do doby kdy v cave lvl2 potkávám dva bosspacky lučištnic ... conva spectral hit extra strong ...mňam. U Rakanishu přicházím na to, že light resist 51 je sice lepší než 0, ale ke spokojenosti mám setsakra daleko. V dark woodu se opět usměje štěstí, koukám na cosi zlatého na zemi, identifikuji, nyní se směji už i já. 40% CB. Caina zase chytili, stává se z toho větší evergreen jak smrt Kennyho z south parku. Cestou k čachtické paní mi nějaká příšerka daruje hellplague(+2fire skills) ... bezva a zvhrlá děva mi dává mou druhou hel runu. Cestou ke klášteru eště dostávám rukavičky.Pokračuji v genocidě posluhovačů všelijakých obludů a démonů až k Andariel. Doufal jsem v nějakou uniq bižuterii nicméně sem dostal jen toto.
(+3fire skills) ... bezva.
Naposledy upravil(a) LordKiller dne 18.12.2012, 21:27 hod., celkem upraveno 9 x.

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Random Hero Challenge - progres a výsledky

Příspěvek od Welwet » 15.11.2012, 17:46 hod.

Vivian

My hero: Assassin - Shock Web (20), Lightning Sentry (20) - Claw Mastery (10), Cloak of Shadows (10) - A2 merc Thorns

Moje aktual. skilly: Shock Web 0 ,Lichintg sentry 0 ,Claw mastery 0 , Clooak of Shadows 0

Level :

Lokace :

Merc :

Vybava:

Unykaty:

Body:


Casem doplnim... :wave:

Uživatelský avatar
Ordkomber
Quill Rat
Příspěvky:34

Re: Random Hero Challenge - progres a výsledky

Příspěvek od Ordkomber » 22.11.2012, 17:57 hod.

Jméno:: Tymora (Sorceress)
Skilly: Chain Lightning (20), Blaze (20) - Teleport (10), Cold Mastery (10) -
Merc: A5 merc barbar

Aktuální pozice: - začátek 2. aktu - normál
Aktuální level: - 20
Aktuální rozložení skillů: - Blaze(7), Lighting (1 +2), Chain Lighting (3), pár dalších po jednom bodu
Body: - 310
Nalezené unikáty: - 2x Biggin's Bonnet

Odehráno: - 8h
Verze hry: - 1.11

ACT 1
No přiznám se že mi hodně zatrnulo, už jsem si mylel, že jsem v turnaji skončil. Odehrál jsem to až k Coutness a pak si potřeboval něco udělat, tak jsem zmáčknul ESC, hru si minimalizoval a zapoměl na ni. Až po zmáčknutí tlačítka pro vypnutí počítače jsem si na ni vzpoměl :) Bál jsem se, že přijdu o veškerý progress postavy, ale nakonec tam byl prakticky aktuální save. Jediné o co jsem "přišel" byla jedna návštěva města. Po opětovném zapnutí jsem měl v inventáři věci od Coutness, které jsem původne prodal těsně před pauznutím hry.

No ale vezmemem to od začátku:
Začal jsem hru jako asi skoro každý, na Players 8. Začátek byl poklidný, pomocí charged striku na levelu 2 jsem splnil první dva úkoly. Po setech ani unikátech ani památky, takže mi největší radost udělala odměna za druhý quest, kterým byla cold rogue. Setkání s první tužší protivnicí sice zaplatila životem, ale důležité je, že já jsem vyvázl.(skoro) celý. Po východu z jeskyně jsem si u Akary vyhlídl bílou hůlku s +2 k lighting, ale co problém byla cena. Na hůlce byla cenovka 24k, zatímco já z truhly nevzdoloval víc, než 19k. Některé zbytečnosti tedy museli putovat k Akaře. Od té chvíli byl mým hlavním útokem právě lighting, ke kterému se časem přidal i blaze. Za první polovinu prvního aktu (od začátku ke Coutness) mi nevypadl žádný unikát a jeden setový předmět..

Štěstí se na mě usmálo teprve v Pitu. Zde se mi poprvé zazlatilo. V Pitu a vysočině nad ním mi také padli dva setové předměty. Hned jsem dostal lepší náladu a vydal se do katedrály. Zde jsem se naučil Chain Lighting a nepřátelé pak padali jak mouchy. Jen mi za celou katedrálu nevypadl žádný obouručák pro budoucího merce, takže jsem si musel jeden koupit u Charsi. Celkem bez problémů jsem se probojoval ke královně démonů. S ní jsem si zahrál na honěnou kolem bazénku. Moc jí ten pohyb nesvědčil, tak jsem ji nechal na pospas svojí Roque, aby zasadila poslední ránu. V první chvíli jsem se zaradoval že se to tam zlatí, ale pak jsem se zarazil, protože tohle jsem již někde viděl. Druhá Bigginsova čapka mě nepotěšila, neboť mercka musela odložit helmu s topazy a pokračovali jsme bez MF. Jen její brnění má ještě tři sockety, kam se nějaké budoucí kamínky vejdou.

_Loppko
Quill Rat
Příspěvky:10
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Random Hero Challenge - progres a výsledky

Příspěvek od _Loppko » 28.11.2012, 20:44 hod.

Jméno: Dark_Raven (Sorceress)
Skilly: Static Field (20), Hydra (20) - Teleport (10), Shiver Armor (10)
Merc: A5 merc barbar

Aktuální pozice: - Lut Gholein - nightmare
Aktuální level: - 53
Aktuální rozložení skillů: - Static Field (19), Hydra (20), Shiver Armor (10), Teleport (1), zbytek po prerekvizitách
Body: - 2117
Nalezené unikáty:

Kód: Vybrat vše

http://loppko.rajce.idnes.cz/RHC-Uniq_Items/
Biggin´s Bonnet, The Diggler, Bloodthief, Goreshovel, Stormguild, Pelta Lunata, Duskdeep, Bonesnap, The General´s Tan Do Li, Raven Claw, Wall of the Eyeless

Screeny (při kontrole seřadit podle názvu souboru):

Kód: Vybrat vše

http://loppko.rajce.idnes.cz/RHC-Normal/

Kód: Vybrat vše

http://loppko.rajce.idnes.cz/RHC-Nightmare/
Statistiky:

Kód: Vybrat vše

http://loppko.rajce.idnes.cz/RHC-Statistics/
Naposledy upravil(a) _Loppko dne 28.12.2012, 12:22 hod., celkem upraveno 13 x.

Uživatelský avatar
dejavu
Gorebelly
Příspěvky:200
Bydliště:Morava

Re: Random Hero Challenge - progres a výsledky

Příspěvek od dejavu » 05.12.2012, 15:42 hod.

Character: Barbarian
Skills: Frenzy (20)(0) Iron Skin (20)(1) Increased Speed (10)(0) Find Potion (10)(5) Unspend skill points (8)
Mercenary: A5 merc barbar (A1 merc - Cold)

Level: 18
Current location: Barracks
Screenshots: http://davigaly.rajce.idnes.cz/Random_H ... 3_Progress
Unique items: ---

Points: 215
Naposledy upravil(a) dejavu dne 05.12.2012, 21:27 hod., celkem upraveno 5 x.

Fizz
Fallen Shaman
Příspěvky:64
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Fizz#2173

Re: Random Hero Challenge - progres a výsledky

Příspěvek od Fizz » 07.12.2012, 18:09 hod.

Moje postava:

Jméno: Eliona (Amazon)
Skilly: Immolation Arrow (20), Guided Arrow (20) - Inner Sight (10), Ice Arrow (10)
Merc: A5 Barbar

Aktuální pozice: 2. act NM
Aktuální level: 52
http://fizzik.rajce.idnes.cz/D2-Titles#Destroyer.jpg
Unique věci:
http://fizzik.rajce.idnes.cz/Unique_stuff/
Lance of Yaggai, BoneSnap, The Dragon chang, nagelring, BloodFist, Crushflange, RakeScar, Gull
Aktuáln ístav truhly
http://fizzik.rajce.idnes.cz/Truhla
Aktuální rozložení skillů:
Hlavní: Immolation Arrow (20), Guided Arrow (5) - Inner Sight (10), Ice Arrow (10)
Podpůrné: Critical strike (1), Penetrate (1), Pierce (1), Slow missile (1), Decoy (1), Dodge (1)
prerequied: Magic arrow (1), Fire arrow (1), Multipleshot (1), Cold arrow (1), Explosive arrow (1)
Body: 2024

1. act Normal:
Mapy: http://fizzik.rajce.idnes.cz/Act1-Normal
Skilly a výbava na konci: http://fizzik.rajce.idnes.cz/Skilly_a_vybav
Vše šlo docela dobře. Nejdříve fire/cold arrow a obrovská spotřeba mp potionku. Kolem jedenáctého lvl jsem dostal kamarádku do boje a trošku se to zrychlilo. Na 12 jsem dostal první aoe skill Explosive arrow, ale zase taková sláva to nebyla (Pouze jeden bod). Nějak jsem se prokousal vším. Dropy za celý act snad ani nebyly, jediné co jsem dostal tak byla Ral runa z countesy (docela jsem koukal). S příchodem 18 lvl jsem se naučil Ice arrow, další super mana žrout, ale s tím, že už z nich dělá krásné ledové sochy. Super věc na falleny kde z nich zbyde jen louže vody. Tento skill bude super na druhý act na ressovače. Jail dlouha nuda, žádný problém. Catacomby taky nic, Andariel padla po třech návštěvách města na oživení kamarádky a nakoupení pár protijedů. Jediný drop z ní putoval dál se mnou byl Safir a El runa.
Za celou dobu se mi povedlo nasbírat spousta charmu a už jsem skoro dostal na 1-20 ele dmg (light,cold,fire). Problémy s AR nebudu mít hodně dlouho díky Inner sight.

2. act Normal
Mapy: http://fizzik.rajce.idnes.cz/Akt2-Normal
Skilly a výbava na konci: http://fizzik.rajce.idnes.cz/SkillVybava-2act
Za celý akt jsem vypil snad kvadrilion mana potionku. Ale díky Ice arrow to vše umíralo dobře. Hlavní bylo, že jsem nikde nenechával mrtvolky takže ressovači byli relativně v pohodě. Později jsem se konečně dostal na Immolation arrow a peklo začalo. Eliona chrlila ohňové šípy na všechny strany, mezitím získávala závislost na mana flaškách. V tomto aktu se 3x zazlatilo. Jeden low roll nagelring, pak krásne rukavice BloodFist a nakonec mace s CD. Pár run, pár gemu, pár věcí na prodej. Velkou pomoc dělal kámoš, který byl schopný skoro cokoliv na sobě udržet. Eliona to v tu dobu mohla v klid zahrnout ohněm. Hrobky na konci asi zabrali nejvíce času. Jedna trvala od 10 minut po 15 minut. Duriel byl jednoduchý, stačilo kámoše nadopovad thawning flaškama a během dvou minut byl dole, schořel na popel. Byl to lakomec jako vždy, pouze rare.
Eliona osvobodila anděla a nasedla na loď a vydala se směrem do džungle.

3. act Normal
Mapy: http://fizzik.rajce.idnes.cz/Act3-normal
Skilly a výbava na konci: http://fizzik.rajce.idnes.cz/Skilly_a_vybava_3_act
Spotřeba many klesala s tím jak Immolation arrow nabíral na síle. Většinu potvor dokázal úpect na dvě rány. Všechno se procházelo snadno až na jeden moment kdy jsem se nevšiml dvou šamanů a málem jsem umřel. Pomsta byla sladká, pomalu jsem sbíral všechny části pro Khalim will. Great marsh byla neskutečně veliká a super otravná. Později přišli Flayerové, první kontakt s vybuchujícími flayeri, šlo to, ale chtělo to trošku opatrnosti. Následující postup se zrychloval s každým lvl. Během chvíle jsem čelil Radě, usmažil jsem je skrz okno a pouze čekali na smrt v plamenech. Přesnost už začala klesat pod 95%, čekám to stále horší postupem času. Budu asi muset najít nějaké charmy s AR. Před mefistem jsem udělal zásadní chybu, nevšiml jsem se svatyně a odklikl jsem jí. Blood lord se stal paladinem s might aurou a do toho dva členové rady. Kámoš se nestihl ani napít lahvičky a začal jsem je kittovat. Po pár kolech byly dole a cesta k Lord of Hatred byla volná. Naběhl na kámoše a Eliona ho smažila do zad ohňem. Nakonec oheň byl jeho zkázou a bohužel nic nepadlo co bych mohl použít. 5x rare a mephisto soulstone. No cesta do pekla se otevřela a Eliona prošla portálem.
Za celou dobu byl pouze jeden uniq a to kopí: The Dragon chang

4. act Normal
Mapy: http://fizzik.rajce.idnes.cz/Act4-Normal
Skilly a výbava na konci: http://fizzik.rajce.idnes.cz/Skilly_a_vybava_4_act
Eliona vyběhla do pekla a všechno padalo pod náporem ohně. Těm co nevadil oheň tak se zmrazilo a kámoš to rozbil. Všechno probíhalo hladce a rychle. Jediný problém byl skoro před koncem (Balrogové z pečetě). Stále šli po mě a kámoš je nemohl natankovat. Takže jsem musel běžet zpět kde jsem hledal nějakou úzkou chodbu. abych je tam krásně zasekl a zabíjel zmrzlé po jednom. Nakonec jsem našel. Z diabla jsem měl docela strach, zapoměl jsem už jak vypada jeho prison. Tak jsem celou dobu tam běhal okolo něho a pálil šípy. 4x Eliona navštívila město na nové flašky a Diablo padnul. Nechal mi pouze zbraň
BoneSnap 40% CB. Já mám na toto asi štestí. Už dvě zbraně s CB :)
Předtím v rive of flame mi padlo Spetum Lance of Yaggai.
Eliona se přesunula na lov na Baala.

5. act Normal
Mapy: http://fizzik.rajce.idnes.cz/Act5-normal
Skilly a výbava na konci: http://fizzik.rajce.idnes.cz/Skilly_a_vybava_5_act

1. act Nightmare
Mapy: http://fizzik.rajce.idnes.cz/Act1-Nightmare
Skilly a výbava na konci: http://fizzik.rajce.idnes.cz/Skilly_a_Vybava_1_act_NM

Odpovědět

Zpět na „Turnaje“