Liga zbohatliku - 6.kolo - WSK + Baal

Moderátor:Dark_Deamon

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330
Re: Liga zbohatliku - 6.kolo - WSK + Baal

Příspěvek od raisen » 08.01.2014, 12:09 hod.

A co máš za postavy? Já bych asi udělala z těch tebou zmiňovaných toho barbara. Na amu bych Enigmu nedávala, ona na to portování moc není :)
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Liga zbohatliku - 6.kolo - WSK + Baal

Příspěvek od Dark_Deamon » 08.01.2014, 13:49 hod.

U Bersekr Barba to nemá cenu dávat do nějakýho heavy armoru, abych si nahonil pár bodíků do def. Stejně má člověk skoro furt defense nula.

Jinak gratuluju všem, kteří event buď dokončili nebo alespoň získali nějakej ten grailer. Na druhou stranu jsem se jen utvrdil v tom, co jsem už před eventem naznačoval. A sice, že Baal je hňup. To, co tady prezentujete jako to nejlepší, tak byl pro mě v Pitu šrot, kterej jsem ani nezvedal. Zas mě neberte doslova, jo :D Ale já za 20 hodin v Pitu získal průměrně 10x TC87, což tady nedáte dohromady, i kdyby se všechny vaše dropy sečetly. Asi i proto se už neženu ža žádným Guardianem. Zakotvím to u Anyi a šmitec. Vím, že mě už nic zajímavýho dál nečeká.

To mě vrací k myšlence....jak k sakru mohla v anketě vyhrát možnost, která se tu konala před pár měsíci, že Baal je nejlepší na runování itemů ?!?!

Každopádně... velká gratulace RIPovi, že se mu povedlo dovést do úspěšného konce další velký turnaj :)

Uživatelský avatar
Kisuvka
Burning Soul
Příspěvky:644
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Liga zbohatliku - 6.kolo - WSK + Baal

Příspěvek od Kisuvka » 08.01.2014, 14:55 hod.

Raisen: Děkuji :) mám ho už několikrát, takže není problém darovat ;)

Neposunuse: Mě se zase líbí tvůj set claw a Spirit Ward, to zase chybí mě :D
Lvl 99 challenge No vitality melee challenge
Diablo II od 30.11.2003 8:55, 7500+ h
Unikáty: 100% 8-)
Setovky: 100% 8-)
Runy: 100% 8-)
Slova: 95,2% (-4) 1x Sur, 6x Jah
Celkem: 99,4% (-4)

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Liga zbohatliku - 6.kolo - WSK + Baal

Příspěvek od Welwet » 08.01.2014, 15:13 hod.

Dark_Deamon: tak to prr, názor že Ball a wsk je naprostá blbost jsi mě ukradl.... :lol: :lol:

Uživatelský avatar
DeathHero
The Butcher
Příspěvky:1426
BattleTag:DeathHero#2204
Bydliště:Living in my own world

Re: Liga zbohatliku - 6.kolo - WSK + Baal

Příspěvek od DeathHero » 08.01.2014, 15:39 hod.

@Dark_Deamon tu anketu neberu vazne jak mohl Mephisto dopadnout tak spatne :shock:
Achievements: 7400 (92%)
PROFIL

Uživatelský avatar
Neposunuse
Gorebelly
Příspěvky:390
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Liga zbohatliku - 6.kolo - WSK + Baal

Příspěvek od Neposunuse » 08.01.2014, 20:37 hod.

Raisen: Co mám za postavy? Frenzy Barbara, Zealota, Smithera, Bowazon (Guided Arrow), Werewolfa, Summonera a bojovou Assku. Ale nemusí to být žádná z těchto postav, klidně si vypiplám novou. Asi nejlepší by byl nějaký build, se kterým by se daly hledat předměty (tedy aby měl i nějaké to MF). Takže asi ten berserker Barbar, což?

Dark_Deamon: Vidíš, na to jsem zapomněl, že při využívání Berserku dochází k redukci obrany... Jo, Baal je hňup, pod to bych se i podepsal. To, co mi dropoval, byly neskutečné šunky. Teda až na ten Spirit Ward. Ale máš pravdu, že jsem za celou dobu našel pouze jeden TC 87. :roll: a ještě ke všemu ani nebyl z Baala. Na druhou stranu je to zase o hře, Duriel vůbec nemohl dropovat TC 87 a runovali jsme ho :) A výsledek té ankety je mi také záhadou. Zřejmě to hlasující spojili i s tím, že tam získají nejvíce expů ve hře...

Kisuvka: No vidíš to, že bychom si navzájem záviděli? :D Ten set claw je teprve můj druhý (první mi hodil Pindl) a Spirit Ward první, takže jsem vlastně rád, že to spadlo. Věřím, že ti je dřív nebo později někdo dropne 8-)
SC (Blizzna)/HC (Zerk) Grál:
Unikátní předměty 99,21 % (-2) Tyrael's Might, The Cranium Basher
Setové předměty 100 %
Runy 96,97 % (-1) Zod

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Liga zbohatliku - 6.kolo - WSK + Baal

Příspěvek od RIP » 09.01.2014, 00:03 hod.

To, ze Baal a jeho vlny jsou naprd k hledani predmetu je dlouho znama vec, proto jsem Vam dal sanci behat i WSK, ktere by mohlo byt stejne dobre jako Pit ci Tunely, coz jsou NEJLEPSI mista na graileni...Baal a vlny jsou tu jen kvuli expum, nicemu jinymu...

Barbar byl vzdy teoreticky nejlepsi postava na MF, kvuli FI skillu, a navzdory tomu, co DD tvrdi ten skill JE NEDOCENITELNY a funguje...Drive byl problem pouze v tom, ze zdroj tele, jinymi slovy Enigma, byl nekrestansky drahy, ted od 1.13 to problem myslim neni, takze Barbar je ted opravdu ultimatni lovec itemu/run...Zerk barb konkretne je supr na behani lokaci jako je Pit, protoze vsechny dropy jsou pouze z Bossu/Championu a to on umi skvele - Tele/tele/Howl/bum/plesk/drop :lol:

Co se tyce turnaje: vyhodnoceni teto casti i celeho molochu udelam v sobotu ;)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Liga zbohatliku - 6.kolo - WSK + Baal

Příspěvek od Dark_Deamon » 09.01.2014, 03:16 hod.

Tak já netvrdím, že ten skill nefunguje, jen mě občas fakt přivádělo k šílenství, když jsem sejmul 6 bossů a FI nic...to bylo na zapálení 10 cigár naráz :D Hlavně že se pak povedl FI z nějakýho fallena, kterýho během bitky sejmul merc a vypadlo xxx gold :D Navíc jsem toho přes nej do grálu fakt moc nezískal, ale je možný, že jsem měl prostě jen pech. Co už...život ve světě Diabla je boj :)

Uživatelský avatar
DeathHero
The Butcher
Příspěvky:1426
BattleTag:DeathHero#2204
Bydliště:Living in my own world

Re: Liga zbohatliku - 6.kolo - WSK + Baal

Příspěvek od DeathHero » 09.01.2014, 10:21 hod.

@Dark_Deamon nemel jsi stesti jako Ja :D
Achievements: 7400 (92%)
PROFIL

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Liga zbohatliku - 6.kolo - WSK + Baal

Příspěvek od Dark_Deamon » 09.01.2014, 15:02 hod.

Co k tomu říct :) Gratuluju a ať slouží ;)

Uživatelský avatar
Neposunuse
Gorebelly
Příspěvky:390
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Liga zbohatliku - 6.kolo - WSK + Baal

Příspěvek od Neposunuse » 09.01.2014, 21:07 hod.

DeathHero: Krásná Lo :D Tu mám zatím jen jednu. Takže vypadla až po aplikaci Find Item?

RIP: A body do skillů u Zerk Barbara efektivně rozdělit jak? V návodu na https://www.diablofans.cz/diablo2lod/bar ... -barb.html není počítáno se skillem Find Item. A kolik vůbec do něj investovat bodů?
SC (Blizzna)/HC (Zerk) Grál:
Unikátní předměty 99,21 % (-2) Tyrael's Might, The Cranium Basher
Setové předměty 100 %
Runy 96,97 % (-1) Zod

Uživatelský avatar
DeathHero
The Butcher
Příspěvky:1426
BattleTag:DeathHero#2204
Bydliště:Living in my own world

Re: Liga zbohatliku - 6.kolo - WSK + Baal

Příspěvek od DeathHero » 09.01.2014, 21:28 hod.

@Neposunuse ano skutecne vyndana runa :D
Achievements: 7400 (92%)
PROFIL

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Liga zbohatliku - 6.kolo - WSK + Baal

Příspěvek od Dark_Deamon » 10.01.2014, 16:27 hod.

Neposunuse: V tom mém příspěvků v Hledačích jsem doplnil rozložení skillů, tak ti to třebas pomůže ;) Pokud by tě zajímalo jako to šlo přímo po sobě, tak mě někde najdi :D

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Liga zbohatliku - 6.kolo - WSK + Baal

Příspěvek od raisen » 10.01.2014, 18:07 hod.

Nebo máš tady návrh na rozložení skillů :D
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Liga zbohatliku - 6.kolo - WSK + Baal

Příspěvek od Dark_Deamon » 10.01.2014, 18:23 hod.

Jj, to je ten link, z kterýho jsem čerpal. Akorát jsem udělal změny v tom, že jsem dal do BO 20, do FI 10 bodů a jel jsem to na p3. Páč ten pán to jel na p1 a na Softcore. Má to ale pěkně rozepsaný. Jen podotknu, že bez Enigmy je to ztráta času...to se najdou lepší chary, co to i na fullclear vyčistěj rychlejc.

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Liga zbohatliku - 6.kolo - WSK + Baal

Příspěvek od raisen » 10.01.2014, 18:27 hod.

Vida, Kisuvka plánuje barbara bez Eni :D Mu to řekni, že je to ztráta času :green:
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Neposunuse
Gorebelly
Příspěvky:390
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Liga zbohatliku - 6.kolo - WSK + Baal

Příspěvek od Neposunuse » 10.01.2014, 19:43 hod.

Díky oběma!

Podle toho videa to vypadá na "bleskovou válku". Nevím, jestli takovou rychlost jsem schopný zvládnout... :-)
SC (Blizzna)/HC (Zerk) Grál:
Unikátní předměty 99,21 % (-2) Tyrael's Might, The Cranium Basher
Setové předměty 100 %
Runy 96,97 % (-1) Zod

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Liga zbohatliku - 6.kolo - WSK + Baal

Příspěvek od raisen » 10.01.2014, 19:46 hod.

Po tisíci a tisíci runech určitě ano :green:
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Liga zbohatliku - 6.kolo - WSK + Baal

Příspěvek od Dark_Deamon » 10.01.2014, 19:56 hod.

Tak prvních asi 50 runů jsem se fakt učil portování, pak rychle přepnout, provést vše potřebné a pak zase port. Ze začátku mě run trval kolem 2 minut, ale postupem času to člověk dostane do ruky...najde si svůj styl a stává se z toho rutina :) Pak už mě vycházel run na 75-90 sec.

Kisuvka: Bez Eni je to ztráta času :green:

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Liga zbohatliku - 6.kolo - WSK + Baal

Příspěvek od RIP » 11.01.2014, 07:13 hod.

Kisuvka: Bez Eni je to ztráta času :green:
Neni, pokud si spravne vyberes cil, na Pindlovi bude podle me barb vzdycky nejlepsi...Ale na area runy to tu Enigmu fakt chce, to je pravda


Konecne vysledky WSK:

Tady to bude asi jednoduche, protoze za me, Eli, Fraxiho a DD je to 0 bodu, takze:

1) Neposunuse - 5bodu
2) Kisuvka - 4body
3) Mia - 3body
4) Welwet - 2body
5) DeathHero - 1bod


a samozrejme take konecne vysledky Ligy:

1) raisen - 21bodu
2) Kisuvka - 16bodu
3) RIP - 10bodu
4) Mia - 8bodu
5/6) Dark_Deamon, Neposunuse - 7bodu
7/8) siky8, DeathHero - 4body
9/10/11) Ferek, Fraxinus, Cirdan - 3body
12/13) Secondface, Welwet - 2body


Jeste jednou obrovska gratulace nasi sampionce Eli SUPRraisen, ktera i si zajistila celkove vitezstvi uz kolo pred koncem, take Kisuvkovi k jeho druhemu mistu a pote i vsem ostatnim k nalezum ( a doufam, ze i velkemu mnozstvi graileru ;) )

Co se tyce me osoby, tak je prekvapujici, ze jsem se ucastnil pouze 3 eventu a presto skoncil treti, a to navic jeden z nich byl LK, kde jsem behal jeste v 1.11 a nemel tedy sanci...Zacit s Avengers driv, kdovi, jak by to dopadlo >:D


Z poradatelske funkce Vam vsem moc dekuju za ucast a trpelivost se mnou, neni to se mnou moc snadne, doufam, ze se Vam tento format souteze libil a pokud by nekdo chtel, muze v nem tento rok pokracovat - nebo si ho pozmenit k obrazu svemu....Ja osobne uz se timto vzdavam jakychkoliv ambic na poradani dalsiho turnaje, chci se soustredit na Avengers a pripadne untwinck projekty, turnajovou ucast bych zvazoval jedine u formatu podobneho RHCH turnaji, ktery poradal Fraxi

Jeste jednou dik a doufam, ze jste si to uzili ;)

Odpovědět

Zpět na „Turnaje“