Poradna

Herní Mod Diabla 3 po vzoru Diabla 2.
Zamčeno
Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261
Poradna

Příspěvek od DrSma » 29.03.2013, 17:00 hod.


IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIPRAVIDLA HRY


THE RULES OF BROTHERHOOD ULTIMATE SELFFOUND MOD
pravidla hry




01. Je nutné založit "D2 BROTHERHOOD" postavu na jiném globálním serveru, než na kterém hrajete D3 doposud.
(Cíl: zajistit kompletní oddělení mezi "D2 BROTHERHOOD" hrou a standardní hrou. Takto také nedojde k žádnému omezení Vašich dosavadních aktivit ve standardním D3. Současně dosáhneme nového počátku hry bez výhod v craftu či goldech)

02. Založit "D2 BROTHERHOOD" postavu lze i na stejném serveru, kde hrajete standardní D3. To ale jednině v případě, že SC hráč si založí poprvé HC postavu a naopak.
(Cíl: je stejný jako v bodě 1., nový počátek hry bez výhod v craftu či goldech)

03. Úplný zákaz AH i RMAH.

04. Úplný zákaz předávání JAKÝCHKOLIV předmětů mezi postavami, a to i mezi postavmi "D2 BROTHERHOOD".

05. Zákaz Elective mod. Zapnout povoleno VÝHRADNĚ jen na dobu přerovnání skillů na tlačítkách myši a klávesnice.
(Cíl: zajistit srozumitelná pravidla a proveditelnost pevného skilltree systémem zleva doprava, současně zajistí vždy jen jeden aktivní skill v dané skupině, například Secondary, skillů)

06. Pevný Skilltree. S rostoucím LvL lze nižší skill nahradit vyšším z dosažené nabídky. Takto zvolený vyšší skill se po prvním odkliknutí již NIKDY nesmí změnit za skill zpět.
(Příklad: pokud u "D2 BROTHERHOOD" Barbara dojdete postupně až ke skillu Frenzy, znamená to, že tento barbar již NIKDY nebude moci použít skill Cleave a Bash)

07. Pevné runy. Runy ve skillech je možné měnit s rostoucím LvL, ale pouze směrem zleva doprava, NIKDY se nelze vrátit k runě nazpět.
(Příklad: pokud u "D2 BROTHERHOOD" Barbara dojdete postupně až ke skillu Frnzy a runě Maniac, znamená to, že tento barbar již NIKDY nebude moci mít jiný Primary skill a runu, než tyto)

08. Volné používání Passive skills.

09. Craft a obchodníci jsou povoleni.

10. Coop je povolen, ale pouze mezi postavami "D2 BROTHERHOOD". Tedy těmi, kteří budou na seznamu členů.

11. Povolena hra SC, HC a volba MP. Followers bez omezení.

12. Za každý RIP rozbít nejdražší předmět neseného gearu u kováře, s výjimkou smrti Disconnectem. Za Disconnect se považuje stav, kdy dojde ke spadnutí hry vlivem ztráty nutného, trvalého připojení na Internet. V případě, že dva nejdražší předměty mají shodnou cenu, je volba mezi těmito předměty na Vás.
(Cíl: vnést do D3 prvek vzrušení a pocitu, že při RIPu půjde někdy OPRAVDU O HODNĚ)







"Čest a sláva, heroes!..Tyrael s námi,.."
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIPRAVIDLA HRY








-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nebudete-li si někdy zcela jistí o legalitě zamýšleneho kroku, můžete se obrátit přímo na mě. Nikdo z nás, se jistě nechce v budoucnu dozvědět, že postava, kterou piplá stovky hodin vznikla, byť neúmyslně, NELEGÁLNĚ. To, pochopitelně, znamená její konec!
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

>> Letmý a bagatelizovaný výklad MYŠLENKY pravidel pro hrubou orientaci, o co vlastě jde (zejména pro nezasvěcené):
>> Hrát D3 po vzoru D1, D2. Bez AH, dodržovat pevný skill/rune tree, hrát itemově i celkově oddělené postavy a mít snahu nezemřít. (trest za RIP) <<
Naposledy upravil(a) DrSma dne 09.04.2013, 12:07 hod., celkem upraveno 32 x.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Poradna

Příspěvek od DrSma » 29.03.2013, 17:02 hod.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ZÁPIS NOVÝCH ČLENŮ "D2 BROTHERHOOD"

- seznámit se DOKONALE s pravidly a PEČLIVĚ zvážit, zda jste schopni pravidla BEZVÝHRADNĚ a TRVALE plnit
- v Tématu "Poradna" volně požádat o členství. To lze provést pouze krví,.(tedy text zbarvit rudou barvou cti). To značí, že pravidla jsou Vám svatá a budete je VŽDY a v plném znění dodržovat
- současně mi o zápisu můžete poslat osobní zprávu, abych to nepřehlédnul, potom Vás zapíšu do seznamu členů v Tématu "Postavy"
- tento zápis provedl každý člen "D2 BROTHERHOOD", včetně zakládajících
- až se v seznamu najdete, smíte si založit vlastní příspěvek v Tématu "Postavy"
- tím se stáváte členy "D2 BROTHERHOOD" se všemi radostmi i povinnostmi
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------




"D2 BROTHERHOOD" JE DOBROVOLNÝ PROJEKT. KAŽDÝ, KDO SE HO ZÚČASTNÍ, MUSÍ BÝT PŘEDEM PŘIPRAVEN OBĚTOVAT TŘEBA I TEN NEJCENNĚJŠÍ PŘEDMĚT PO SPRAVEDLIVÉM RIPU! A BÝT PŘIPRAVEN, ŽE JEDINÁ CESTA, JAK ZMĚNIT SKILL FRENZY/MANIAC U SVÉ POSTAVY JE ZALOŽENÍ POSTAVY NOVÉ, A ZAČÍT ZNOVA A OD ZAČÁTKU.

Žádné postihy za porušení pravidel stanovit nehodlám. Protože pravidla nikdo neporuší. Protože každý hraje s námi, protože sám takto hrát chce. Kdyby přece jen ano, budiž mu trestem posměch a opovržení všech členů "D2 BROTHERHOOD" a následné vyloučení. Kdo by měl pocit, že nad námi zvítězí lží a udělá podvodný krok nepozorovaně, prohraje jenom sám se sebou a se svým svědomím!





Přeji všem příjemný zážitek ze zhry, z dropu a z dosažených pokroků. Děkuji všem prvozúčastněným za zájem a podporu, díky které mohl vzniknout tento celý nový systém hraní hry Diablo 3. Také doufám, že zjistíme, jestli Diablo 3 opravdu stojí na tak prohnilých základech, nebo hratelnost ničí AH, RMAH nebo další aspekty. DrSma.
Naposledy upravil(a) DrSma dne 04.04.2013, 16:57 hod., celkem upraveno 39 x.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

FILOSOFIE HRY "D2 BROTHERHOOD"

Příspěvek od DrSma » 29.03.2013, 17:03 hod.

-
-
-
-
-
-
-
-
PŮVODNÍ ZÁZNAM VZNIKU D2 BROTHERHOOD

Slíbil jsem, že se pokusím sestavit pravidla pro komunitu hráčů D3, kteří vzpomínají s láskou na předchozí díly a nejsou spokojeni s mnoha aspekty hry. V první řadě nastíním, jaký je můj pohled na Déčka abych někoho později nezklamal. Pokud si dočtete tento úvodní článek a zjistíte, že víc jak 30% věcí vás neoslovilo nebo s nimi nesouhlasíte, nemá pro vás smysl se tohoto projektu vůbec účastnit, bude to ztráta vašeho času. Nemohu měnit hru, ale můžeme si v ní vytvořit vlastí svět,..podle nás.

Déčka jsem vždy hrál, a asi i vždy budu, výhradně sólo. Pokud principy, které budu navrhovat, nebudou odporovat coopu, budu rád. V opačném případě bychom řešili detaily průběžně. Půjde o SC, ale pokud budou tak velký drsňáci, že jim to bude málo, nebráním nikomu se připojit jako HC. Protože jsem dlouho pozorovatelem tohoto fóra, mám v podvědomí několik věcí, které vadí původním hráčům, od kterých se odrazím.

A. AH huntuje hru (dělá megarozdíly v gearech a snižuje obtížnost)
B. Kritika dropů (jsou dropy opravdu tak zlé, nebo je to tím, že AH lacině nabídne vždy víc?)
C. Mnoha hráčům chybí pevný skilltree po vzoru D 1,2
D. Minimální tresty za RIP (dříve exp lost)
Na tomto základě předkládám návrh pravidel, který bude základem prvotní diskuse. Potom, co společně odsouhlasí přihlášení hráči konečnou formu pravidel, zůstane tu vysvícená konečná verze. Pravidel nechci mít moc (max. desatero, to se uvidí) a musí být jednoduchá a jasná.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
EDIT: toto je prvotní záznam pravidel. Nechám to tu jako dokument historie vzniku D2 BROTHRHOOD. Platná pravidla jsou v čl. 1.
1. Bude nutné založit novou postavu (SC,HC). Bude mít v truhle vyhrazenou jednu záložku, ostatní prostor pro tuto postavu neexistuje. Vyhrazená záložka bude sloužit jako malá D2 truhla výhradně pro tento projekt.
2. Předávání jakýchkoliv předmětů mezi postavami neexistuje. Které figuře co padne, ta to má. (nebude povoleno ani přesouvání kamenů, Tome of seecrets, esence a pod,. mezi figurami)
3. AH pro nás neexistuje.
4. Hrát se bude pevný skilltree jako v D1,2. Vyberu skill, až se mi odemkne, když na něj kliknu, nelze už NIKDY vzít volbu zpět. (zejména tento bod bude vyžadovat od hráčů čestný a 100% disciplinovaný přístup)
5. Goldy jsou také společné, proto u obchodníků bude povoleno nakupovat pouze lahve a plánky, které nemohou padnout. (tady by chtělo asi udělat seznam plánků, ať nevznikají spory)
6. Craft bude povolen. Limity pro craft zajistí (až do paragonů) potřeba dosáhnout příslušný LvL.
7. Nechci hru znechutit, takže tresty za RIP by měly být tvrdé, ale přiměřené. Navrhuji že za RIP by se musel u kováře rozbít jeden předmět z aktuálně obléknutého gearu při RIPu. (shodnout se na vyváženém trestu bude určitě obtížné)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Toto považuji za herní základ, který by měl vytvarovat D3 přibližně do podoby D2. Možná jsem na něco zapomněl a proto dělám nejdříve tento krok, abychom se na pravidlech dohodli. D2 jsem naposled hrál jen přece před pár rokama. Každý, kdo bude mít zájem se k nám připojit, si bude muset na začátku v hlavě porovnat, jestli je schopen čestně a bez podvodu dodržet kompletní podmínky hry. Neexistuje žádná kontrola, pouze vaše osobní čest a hrdost, heroes!

Očekávám, že nastane smysluplná diskuse, kterou budu s Vámi řešit. Výsledkem by měla být naše pravidla. Ten, kdo se bude chtít do projektu zapojit mi to sdělí v diskusi a „přihlášku“ označí krví,..teda červeným písmem. Z přihlášených budu dělat veřejný seznam hráčů, kteří mají zájem se zapojit. Pokud nás bude alespoň deset statečných, mám zájem v tom pokračovat. Cílem zveřejnění této komunity je, aby hráči dostali smysl, proč to vlastně dělají. Chceme se porovnat mezi rovnými, ne s cheetery a RMAH nákupčíky,..Navíc je to motivace hrát to jinak, než všichni, když mám někoho, kdo má „stejná prvidla, stejné problémy“. Sám jsem si taky nikdy jen tak neřekl, že pojedu jen modrý předměty,..kdyby nás ale bylo 20, možná bych to zkusil,..Možná by tento projekt mohl být pro některé i výplň mezery mezi SC a HC.

Až se to rozjede, budu s přijatými návrhy aktualizovat hned druhý článek v pořadí a názvem „PRAVIDLA“ Počítám, že nebude čas odpovídat úplně každému, proto pravidelně kontrolujte článek "PRVIDLA", jestli to, co navrhujete, už není do pravidel zaneseno. Třetí článek bude seznam přihlášených. Pod tím vypukne diskuse.



Na závěr bych jako nostalgické doporučení volil darkD3 filtr. Pokud možno s nastavením Harcore :P. Je to šedý, ponurý a hnusný, krev je černá, jak to má bejt. A fonty z tohoto filtru, který dají na drop look D1 písma. (to chci mít jednou na náhrobku :P) Ale to je pochopitelně čistě na Vás. (tento filtr je legální)

Za poslední bych do vzniklých jmen postav vložil poznávací značku, abychom si postavy snadno poznali od standardních. Třeba „Jméno_D2“. Nebo „Jméno_Lovers“. To zní láskyplně :P..To je jedno, však mi rozumíte.



Všechny možné i nemožné otázky pravidel a vzniku D2 BROTHERHOOD jsou k nalezení v následujícím dlouhém vláknu. Kdo, krom pravidel, chce pochopit i fylosofii celého projektu by si měl přečíst vlákno až po finální vznik pravidel, protože jinak asi nikdy nebude pořádně vědět, co vlastně a proč hraje.

S případnými nejasnostmi, NAPŘÍKLAD O LEGALITĚ CHYSTANÉHO KROKU, POKUD SI NEJSTE JISTÍ, je možné se obrátit přímo na mě. (DrSma)
Naposledy upravil(a) DrSma dne 09.04.2013, 12:10 hod., celkem upraveno 31 x.

Uživatelský avatar
kolij
Burning Soul
Příspěvky:604
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Kolij#2462

Re: Pojeďme D3 po kolejích D2!

Příspěvek od kolij » 29.03.2013, 17:12 hod.

Já bych se taky přihlásil :) a u pravidla č.7 si sami vybereme jakej item z gearu nebo jak?
Naposledy upravil(a) kolij dne 29.03.2013, 17:33 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Pojeďme D3 po kolejích D2!

Příspěvek od DrSma » 29.03.2013, 17:19 hod.

Vážně jsi rozhodut Koliji? Krev máš?..Kdo jednou vstoupí nesmí zhřešit,..jinak propadne Diáblovi!..

bod 7. je opravdu návrh, ale ano, myslel jsem dle výběru hráče. Pochopitelně by volil nejslabší. Dá se taktizovat a může to vést k tomu, že jeden předmět bude pro jistotu nosit šmejd. Tím se ale oslabíme. Legální by to bylo.

Druhá varianta je, že by to musel bejt, řekněme,...ANO!..nejdražší předmět z gearu, podle ceny, co je vlevo dele,..to by mohlo být přiměřeně kruté a nevyhnutelné!..

Uživatelský avatar
kolij
Burning Soul
Příspěvky:604
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Kolij#2462

Re: Pojeďme D3 po kolejích D2!

Příspěvek od kolij » 29.03.2013, 17:25 hod.

Ta druhá varianta se mi líbí víc a předpokládám, že MP bude dle libosti ne? :D

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Pojeďme D3 po kolejích D2!

Příspěvek od DrSma » 29.03.2013, 17:30 hod.

Koliji, zapíšu tě, ale obarvi "Já bych se taky přihlásil" do ruda. (je to jako přiklad pro ostatní, ať nikoho nepřehlídnu, dík) Ano, MP dle libosti, v podstatě nejde o nějaké omezení volnosti. Tu hru si pak kažej může hrát za standard chary a tenhle třeba jen podle chuti,..ale vždy podle našich pravidel!

edit: Má to háčky, třeba s truhlou. Náš char zabere 1/3 truhly. Technicky by tedy nešlo hrát víc, jak se třema charama podle našich pravidel,..Já ovšem neočekávám, že by se tu někdo zapálil tak, že by jel tímto stylem tři chary. Řešitelný to je, můžeš záložku v truhle uvolnit tím, že si vše narveš do inventáře, uvolní se ruhla a klidně stejnou záložku půjde použít pro druhej "náš" char, chápeš, ne?..Cílem je, aby se za žádnou cenu, ani omylem nesmíchaly itemy mezi postavama,..
Naposledy upravil(a) DrSma dne 29.03.2013, 17:53 hod., celkem upraveno 1 x.

attivo
Fallen Shaman
Příspěvky:63
BattleTag:attivo#1923

Re: Pojeďme D3 po kolejích D2!

Příspěvek od attivo » 29.03.2013, 17:51 hod.

Bohužel z časových důvodů se k vám zatím nepřipojím, ale napadlo mě: co tu postavu(y) rozehrát na jiném, třeba US serveru? Vyřešíte tím naučené plánky, oddělené goldy, odemčené místo v truhle, atd.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Pojeďme D3 po kolejích D2!

Příspěvek od DrSma » 29.03.2013, 18:01 hod.

attivo: To je dobrý nápad,..kdyby byla vůle a ostatní přihlášení to tak chtěli, můžeme to udělat i tak. To by ale obnášelo nový účet, ne? Já právě nehraju po síti a skoro byl pro mě problém vytvořit si účet po zakoupení hry :P...bohužel. Časové náročnosti bych se nebál, nejde o nějakou hurá akci! Je to dlouhodobý systém hry, na ktere když přistoupí několik lidí, může trvat třeba navěky, to bude záležet jen na nás. Já taky chodím do práce a opravuju barák a nepočítám, že budu tahoun v progressu,..Ale hraju rád,..Ale nutit nikoho nechci. Tohle je právě pro hráče, co D3 CHTĚJÍ HRÁT jen se jim nelíbí, jakej je současnej stav (hlavě skrz AH apod,..) Snažím se nám všem dát chuť si to mezi sebou znova rozdat od začátku,..ale fér,..

attivo
Fallen Shaman
Příspěvky:63
BattleTag:attivo#1923

Re: Pojeďme D3 po kolejích D2!

Příspěvek od attivo » 29.03.2013, 18:12 hod.

Stačí přehodit v Options - Account - Server region, pokud jsi tam nehrál, tak máš hru jako by sis ji zrovna koupil, žádné splněné achievementy atd. Zkus a uvidíš.

Možná se přidám časem, jen mě napadlo že takhle se dá hra v podstatě restartovat, za předpokladu, že jste na US serveru ještě nehráli. Na EU server se můžete vždycky přeponout zpátky, budete to mít oddělené.

Uživatelský avatar
kolij
Burning Soul
Příspěvky:604
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Kolij#2462

Re: Pojeďme D3 po kolejích D2!

Příspěvek od kolij » 29.03.2013, 18:25 hod.

super nápad 8-) dal bych to do pravidel rovnou :)

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Pojeďme D3 po kolejích D2!

Příspěvek od DrSma » 29.03.2013, 18:26 hod.

attivo: V options hry, že? Mám tam roll Europe/The Americas, je to ono? Háže mi to warning, že nebude možno se vrátit či co,...neměl jsem odvahu to kliknout, přijít o všechno do teď nahraný opravdu nechci,..Je to ono a je to fakt bezpečný?..

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Pojeďme D3 po kolejích D2!

Příspěvek od DrSma » 29.03.2013, 18:27 hod.

koliji, dobrej nápad, já mám strach to přehodit, ty to máš odzkoušený? Klidně se pro komunitu tří zapsaných můžeš obětovat :P :P Než to dám do pravidel, musím to pochopit, ověřit a pak pochopitelně zapsat,..
Naposledy upravil(a) DrSma dne 29.03.2013, 18:30 hod., celkem upraveno 2 x.

attivo
Fallen Shaman
Příspěvky:63
BattleTag:attivo#1923

Re: Pojeďme D3 po kolejích D2!

Příspěvek od attivo » 29.03.2013, 18:29 hod.

Jo, Europe/America. Bude to chtít ať se odhlásíš a znova přihlásíš. Při změně zpátky totéž znova. O nic nepřijdeš.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Pojeďme D3 po kolejích D2!

Příspěvek od DrSma » 29.03.2013, 18:30 hod.

attivo: přihlašovací údaje zůstávají stejné?..

attivo
Fallen Shaman
Příspěvky:63
BattleTag:attivo#1923

Re: Pojeďme D3 po kolejích D2!

Příspěvek od attivo » 29.03.2013, 18:32 hod.

Ano, stejné, jenom se přihlašuješ na jiný server.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Pojeďme D3 po kolejích D2!

Příspěvek od DrSma » 29.03.2013, 18:33 hod.

OK, jdu do toho,...za chvíli jsem zpět,..

edit: PARÁDA! Funguje to a je to úplně snadný. Skvělej nápad, to nám to opravdu pravidla hooodně zjednoduší! Díky
Naposledy upravil(a) DrSma dne 29.03.2013, 18:36 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Pojeďme D3 po kolejích D2!

Příspěvek od ZOMB » 29.03.2013, 18:34 hod.

Zatím jsem hrál bez toho filtru, takže se těším na novou grafiku :)

Sice to je dobrý nápad hrát na US serverech, ale tam bych měl příliš vysokou odezvu... takže zůstanu u EU ;)

Se všemi pravidly souhlasím, ale chtěl bych doplnit k bodu 7) ohledně umírání, že takto by se trestalo v případě, když zemřeme rukou monstra vlastní chybou, ne kvůli lagu...

Taky dávám přednost solo hře (už z D2), ale nebudu se zlobit, pokud si občas zahrajeme :D

Ještě navrhuju, aby se založilo speciální vlákno, kde by hráči hlásili svůj postup hrou, navrhnou si svůj build a budou tam mít odkaz na postavu (každý hráč by měl jeden příspěvek, který by postupem času aktualizovali - podobně jako v turnaji RHCH v oblasti D2)

Jo a ještě něco... k bodu číslo 4)
Až by hráč dosáhl levelu 60 (kdy budou všechny skilly odemčené), nechal by se mu otevřený prostor pro zkoušení různých skillů... ale jen do té doby, než poprvé vstoupí na inferno... pak by skilly měnit nemohl, leda kdyby si za to zaplatil (např. 1M za jeden změněný skill)
Jde mi o to, že pojedu neozkoušený build a ještě přesně nevím, jak bude vypadat v reálném prostředí...


Doufám, že se ještě někdo přidá ;)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Pojeďme D3 po kolejích D2!

Příspěvek od ZOMB » 29.03.2013, 18:58 hod.

Nebo ještě jinak ohledně skillů...

Každý by si před založením postavy nastavil build ve skill calculatoru, a tento by měl po dosažení lvlu 60 používat... pokud by chtěl změnit jeden skill, musí obětovat jednu infernal machine (podobně jako ve verzi 1.13 u D2 - musíte zabít bosse, ze kterých je šance na drop částí - když části spojíte, máte k dispozici přehodit body ve skillech)

A co takhle dát ještě do pravidel to, že se nesmějí používat nejpoužívanější buildy?
Aby lidi experimentovali a byli tvůrčí :)
Já má ohledně tohoto jasno - DH granátníka (grenades + cluster arrow)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Pojeďme D3 po kolejích D2!

Příspěvek od DrSma » 29.03.2013, 18:59 hod.

ZOMB: Odezvu beru na vědomí. US servry nechám otevřené a podle odezvy ostatních to formuluju později. Rád bych, aby byla shoda na jednom pravidle, né hrát dvě varianty. Navrhovanou a přes US servr. US servr se mi moc líbí jako čisté řešení, co nikoho nebude omezovat v současné standard hře. Ale nevím, jak je ta odezva vážnej problém. Budu to tu sledovat.

Co je lag? Neopravil jsem to v pravidlech dvojnásobně? :P

ANO, jednoznačně, s kontrolou stavu komunity a jejích pokroků počítám, to je to hlavní. Jen se to netýká pravidel, tak jsem nás nechtěl zahltit příliš velkým množstvím témat najednou. Možná Tě jako prvního člena po vytvoření pravidel jmenuji do přiměřené funkce ředitele pro styk s omunitou! :P

Poslední bod u mě nemá šanci na projití. Hodně lidí totiž volá po D2 a toto byl mimo jiné pevný strom. To je podle mě jeden ze stavebních kamenů návratu k D2. Jako kdysi, nasmařil sis body do blbýho skillu a na LvL 30 jsi zjistil, že je to na prd :P Bohužel,...takže znova :P Vím, je to krutý,..výhoda je v tom, že D3 už máme relativně osahaný a za druhé po inferno se to dá dojet, ať nežeru za tejden úplně v klíííídečku a už tam zjistíš, že to je na prd a že to nemaká, takže můžeš rozjet znova,...jako D2. Za poslední (není to teda asi úplně košér, ale považuju to za legální) můžeš skilltree testovat, třeba i průběžně před rozhodnutím přidělit si bod na STANDARD game na nějaké podobné figuře a pak to teprv zvolit u našich Renegades,...myslím, že to není až tak tvrdý pravidlo,...D2 tak valilo a pohoda,..

Zamčeno

Zpět na „D3-D2 BrotherhooD“