EU (HC) Koupím startinfernogear Barbar, zn. levně :D

Pouze Hardcore obchod!
Odpovědět
Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167
EU (HC) Koupím startinfernogear Barbar, zn. levně :D

Příspěvek od Fru-fru » 25.10.2013, 09:21 hod.

Hoj, všem. Dneska pokud něco nepodělám, tak dotáhnu lvl 60 (teď jsem na 58lvl). Rád bych sehnal základní gear, abych mohl zkoušet inferno MP0 a když se povede tak MP1.
V tuto chvíli mám 2,5M goldu (vím, slabota...) a rád bych je utratil za celý gear (nechci dát za jednu věc 2M a pak kupovat věci po 70k). Takže bych rád koupil od Vás věc v hodnotě cca 200k-400k goldů za kus. Takže v podstatě pouze srágory, které Vám zbyly v truhle a nechtěli jste je vyhodit, ale nemáte v AH volný slot na prodej crapu ;). Stydím se zde napsat preferované vlastnosti, páč je mi jasné, že si moc vybírat nemůžu. Samozřejmě se nebráním ani obdarování ;), ale nijak si ho nevynucuji >:D .
Nic berte mě s rezervou. Budu prostě rád za pomoc s itemizací a rád za ní v rámci svých možností zaplatím. Kuji za jakékoli odezvy ať už zde či do PM.
Link : http://eu.battle.net/d3/en/profile/Fruf ... o/31756111

PS: Snad to nepokazím a konečně udělám svoji první postavu na HC :D >:o
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Příspěvek od Kuki10 » 25.10.2013, 09:34 hod.

Kdyz neco najdu, nebo padne, tak te klidn obdaruju.:-D

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Maxim
Doom Knight
Příspěvky:402
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maxim#2668
Bydliště:Znám jedno místo tam tepláků ráj je to dost blízko Ústecký kraj- Lovosice
Kontaktovat uživatele:

Re: EU (HC) Koupím startinfernogear Barbar, zn. levně :D

Příspěvek od Maxim » 25.10.2013, 19:15 hod.

a co to má jako bejt za věc :)
Playmade HC selfound DH
Battletagy:
Maxim#2668-notebook
Maximus#21426-Počítač
Můj Zeal wizard
Obrázek
Finální Boss celýho diabla http://maximus26.rajce.idnes.cz/100_akt ... 03_IMG.jpg to křeslo neni moje

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: EU (HC) Koupím startinfernogear Barbar, zn. levně :D

Příspěvek od Fru-fru » 26.10.2013, 16:01 hod.

když jsem psal ten topic, tak to bylo opravdu cokoli. Dneska už se mi to lehce smrsklo...
Takže v podstatě v rámci těžko prodejného crapu s férovou cenou okolo stovek tisíců. Už potřebuji vyměnit hlavně helmu, chestku a bracery.... No na AH najdu malé upgrade nebo mnohdy horší, ale s Allres za 500k-1M a to se mi za to těm vydřiduchům dávat nechce. Obzvláště, když vidím, že do do konce AH zbývá třeba 5h, a poptávka po tom není. A většina lidí tam bohužel dáva bid stejně vysoko jakou out, takže pak to nemůžu ani dražit. A mega za chestku co mám na sobě s 40 AR fakt nedám... :D ...tu moji jsem pořídil za 40k :D

Takže pro přehled scháním:
Chestku
helmu
bracery

Nejlépe tak by mi +- zůstlala dmg a přibyl nějaký AR...Ale to už bych si dost vybíral :D. Díky za Váš čas a pomoc :wave:
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: EU (HC) Koupím startinfernogear Barbar, zn. levně :D

Příspěvek od hulkxxxl » 12.11.2013, 11:38 hod.

ahoj, kdyžtak si mě přidej ve hře kouknu do truhly/ případně něco přikoupíme, můžeme si i zahrát chodím expit s DH na mp1... padá to jak mouchy, rád chodím nízké mp protože mívám hodně DC a nechce se mi moc lezt na vysoké mp kam se všichni dneska ženou a pak zdechnou s gearem za bil.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Hulkxxxl-2541/

hrávám skoro každej den od cca 19:00 - 22:00 +- jak je čas
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: EU (HC) Koupím startinfernogear Barbar, zn. levně :D

Příspěvek od Fru-fru » 12.11.2013, 18:29 hod.

Super, rád si Tě přidám a někdy zapaříme. Nejsem moc častý player, ale přesto rád zahraji s někým...Můj herní čas je podobný, jen většinou od 20-22h :-) a jak je čas, chuť a únavu (smrt na HC z únavy už jsem jednou zažil a už nechci)...
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Hardcore obchod [HC]“