HC:SC oboustranná výměna goldů 2,6,:2,3

Pouze Hardcore obchod!
Zamčeno
Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377
HC:SC oboustranná výměna goldů 2,6,:2,3

Příspěvek od KryOn » 08.12.2013, 18:22 hod.

Ahoj, sem tam mě na starší inzerát někdo napíše, že by měl zájem o výměnu HC->SC tak mě napadlo, že bych to mohl udělat jako výpomoc oboustranně, jelikož mam na obou hromadách stejně a nezbavil jsem se zatím ani jednoho. Nezakládám si na tom podnikání, od toho chodím do práce :o) - kdo se mnou hraje, tak ví, že teď už jedu NOAH (bez aukce). Takže pokud budete potřebovat, budu měnit menší částky do 50 mega na osobu, ať se dostane na všechny co budou chtít a neskoupí to jeden najednou. Kurzy ponížené z battlenetu jsou: HC prodej za 2,6 SC a HC výkup za 2,1 SC. Ve hře bývám často, tak napište nejlépe tam...

Zdar a sílu

P.S. ten kurz je o 0,2 sníženej z battle.net

P.P.S za real money neměním...

EDIT: pokud mě budete kontaktovat ve hře, tak nezapomeňte uvést, že jste z fora, chodí mi pořád spamy. Jo a scamerům neměnim, kontaktoval mi teď slovák jménem brissix alias patrick248: viz: https://www.diablofans.cz/forum/viewtopi ... ix#p223986 nebo https://www.diablofans.cz/forum/memberli ... le&u=16150, když jsem se ho zeptal, proč to dělá, tak napsal, že dá první goldy on, že není scamer. Když jsem se ho zeptal znovu, proč to dělá, tak si mě hned odebral, takže asi tak...
Naposledy upravil(a) KryOn dne 09.12.2013, 20:40 hod., celkem upraveno 1 x.
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: HC:SC oboustranná výměna goldů 2,6,:2,3

Příspěvek od KryOn » 09.12.2013, 20:40 hod.

Pro velký zájem, aby vyšlo na ostatní a taky proto, že se mi nějak kupí SC goldy, tak snižuju prozatím maximální možnou částku směny na 30 mega na osobu :o)... Jo a taky změním výkup HC goldů, já ho snížil místo, abych ho zvýšil, o to pak nikdo mít zájem samozřejmě nebude :o). Tak tedy vykupuju HC goldy za kurz 2,3...
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: HC:SC oboustranná výměna goldů 2,6,:2,3

Příspěvek od Alfajk » 07.01.2014, 16:15 hod.

stale aktualni? vzal bych si tak 15-20M HC goldu

Zamčeno

Zpět na „Hardcore obchod [HC]“