Keywardens

Vše o hraní Diabla na konzolích.
Odpovědět
Little_Red
Quill Rat
Příspěvky:29
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Bydliště:Praha
Keywardens

Příspěvek od Little_Red » 02.01.2014, 11:23 hod.

Nevim co delam spatne,15x jsem zabil odega (act1,inferno,masterII) a ne a ne mi padnout klic,uz mi z toho hrabe. Nevim jestli vymlatit celou mapu na to ma vliv,nebo staci jit jen po nem,nebo to prochazet uplne od zacatku. V act II a IV mi to padlo hned napoprve,ve III druhy pokus a taky nic. Diky za radu;-)
Naposledy upravil(a) Little_Red dne 02.01.2014, 11:47 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: Keywardens

Příspěvek od Lemurman » 02.01.2014, 11:34 hod.

nevim jak je to na konzolích, ale v PC verzi padaj klíče jen na Infernu
Obrázek

Little_Red
Quill Rat
Příspěvky:29
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Bydliště:Praha

Re: Keywardens

Příspěvek od Little_Red » 02.01.2014, 11:48 hod.

moje chyba,samozr jedu na inferno:-) uz jsem to prepsal. jinak bych nemel ani ty dva.

Sacraficer
Quill Rat
Příspěvky:7
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Keywardens

Příspěvek od Sacraficer » 02.01.2014, 12:44 hod.

chodím na ně často a klíče padají většinou na první pokus. Jakou máš obtížnost? Čím vyšší, tím větší pravděpodobnost. NA normal je dost malá šance, že padne. Taky musíš mít 3x Nephaleny, jinak klíč nedá. Často ho najdu dřív a pak mu musím utéct, než seženu 3 NV.

Horší to je s Uber bosama. Zabil jsem jich už opravdu hodně a nic mi nepadlo, jen části prstenu. Mám dva a oba oničem.

Little_Red
Quill Rat
Příspěvky:29
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Bydliště:Praha

Re: Keywardens

Příspěvek od Little_Red » 02.01.2014, 13:40 hod.

na masterII,pisu to nahore,dal jsem par pokusu i na masterV a stejne nic,ale jeste na to nemam,tak casto chcipam. nevim co je ''nephalen',na pul hodiny se mi vzdycky rozsviti,ale nevim proc a na co;-)

Nalar
Quill Rat
Příspěvky:5
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Keywardens

Příspěvek od Nalar » 02.01.2014, 15:29 hod.

Nephalem valor je nieco ako odmena za zabitie elit (pack priser s modrym menom, alebo jedna so zlatym s minionmi). Prida ti to bonus do XP, Magic Find a Gold Find.
Na konzoliach je pocet stackov max 3.
Odporucam wardena zabijat na maximalnom pocte NV.

Little_Red
Quill Rat
Příspěvky:29
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Bydliště:Praha

Re: Keywardens

Příspěvek od Little_Red » 02.01.2014, 16:39 hod.

tak jsem to ted 3x zkusil s 3nephalem valor, 428magic find ani prd,ta hra me nema rada,asi to vzdam

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: Keywardens

Příspěvek od Lemurman » 02.01.2014, 17:13 hod.

MF nemá na drop klíčů vliv (nebo aspoň nemá v PC verzi)
Obrázek

fuxicek
Burning Soul
Příspěvky:716
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepa#4687

Re: Keywardens

Příspěvek od fuxicek » 02.01.2014, 18:46 hod.

chodim master V 3*neph a spadl snad uplne vzdy, stejne tak legendarka z diabla mi spadla uplne po kazde.....

Little_Red
Quill Rat
Příspěvky:29
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Bydliště:Praha

Re: Keywardens

Příspěvek od Little_Red » 02.01.2014, 20:22 hod.

to ti verim,bohuzel na V. nemam,respektive se strasne nadru a chcipam kazdou minutu. jezdim II. Nicmene na you tube jsem videl ze jim to pada na I,tak hledam jiny cesty nez masterV,nevim co mas za paragon ale s mym 10 se na V nechytam :(

Sacraficer
Quill Rat
Příspěvky:7
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Keywardens

Příspěvek od Sacraficer » 03.01.2014, 10:06 hod.

Na začátku jsem to chodil jen na Hard a klíč padl z 70%-80%. Jediné, co musíš mít vždy, jsou ty tři stacky Nephalen. Postup následující: zajdi do lokace kde je keywarden, zabij tři elitpack (modré nebo žlutou elitu) a až bude svítit trojka u Nephalenu, pak teprve můžeš zabít Keywardena. Pokud nemáš 3 NV, nikdy klíč nepadne.

Jaké máte zkušenosti s Uber bossama? Padá vám něco zajímavého? Vždy nasbírám klíče na tři portály, abych měl jistotu, že budu mít všechny bossy, pak je zabiju a nepadne mi jediná legendárka, jen většinou část toho prstenu. Za tu děsnou námahu, než posbírám 9klíčů bych čekal aspoň něco fakt užitečného jako padá třeba z Diabla.

Bit
Doom Knight
Příspěvky:564
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ficek-2914
Bydliště:Turnov

Re: Keywardens

Příspěvek od Bit » 03.01.2014, 16:49 hod.

na ubery se chodí pokud vím jen na části HF ringu... Šanci na legendárku zvýšenou nemají pokud se nepletu (alespoň pc verze)
Hardcore paragon 705 Softcore paragon 662
Hardcore paragon S1 442 S2 531 S3 564 S4 65
Softcore paragon S3 588 S2 449

Little_Red
Quill Rat
Příspěvky:29
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Bydliště:Praha

Re: Keywardens

Příspěvek od Little_Red » 07.01.2014, 15:54 hod.

Diky za rady,uz mam konecne HF ring,neni to zase takova slava,jakou by clovek po te namaze ocekaval:-( akorat +35% bonus exp je good,dokonce mi po ceste padnul Leoric's Signet ring,kde mam +29%bonus exp,tak to se povedlo:-) pri 3x neph na master III mam celkovej bonus 829%,to se to jinak expi.

Uživatelský avatar
Ghoust
Quill Rat
Příspěvky:8
BattleTag:Ghoust#2446

Re: Keywardens

Příspěvek od Ghoust » 14.01.2014, 17:03 hod.

U hf ringu jde hlavně o to procnutí fireballu a že jde nasadit od začátku (pokud se to nezměnilo), takže můžeš expit nový char na mastra a dáš s tím vše.
Legendary Ghoust

Odpovědět

Zpět na „Diablo 3 - Konzole“