Datadisk na Xbox

Vše o hraní Diabla na konzolích.
Odpovědět
krokodlak
Quill Rat
Příspěvky:1
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Datadisk na Xbox

Příspěvek od krokodlak » 04.05.2014, 18:46 hod.

Ahoj, ví se, kdy vyjde datadisc na Xbox? Když to je na konzoli, tak to rozšíření bude muset vyjít na jednom nosiči i se základní hrou, ne? Chci si konečně koupit na xbox D3, ale když jsem zjistil, že na PC je už datadisk tak trochu váham, aby za měsíc nevyšel nový D3 i s datadiskem 2v1.

Kokky
Fallen Shaman
Příspěvky:54

Re: Datadisk na Xbox

Příspěvek od Kokky » 12.05.2014, 17:52 hod.

Blizzard dnes odpoledne potvrdil, že Diablo III: Ultimate Evil Edition vyjde 19. srpna letošního roku ve verzích pro konzole PlayStation 4, Xbox One, PS3 a Xbox 360.
Ultimate Evil edice obsahuje původní akční RPG Diablo 3 společně s datadiskem Reaper of Souls. Cena edice byla pro nové konzole stanovena na 60 dolarů, zatímco u staré generace ušetříte, tu Blizzard nacenil na 40 dolarů. Zaujmout by vás mohla kooperace pro čtyři hráče, buď na jedné obrazovce nebo v online multiplayeru. Zajímavě nezní ani Apprentice mód umožňující hráči po určitou dobu využívat schopností z levelu jako má jeho kamarád na vyšší úrovni.
Blizzard navíc slibuje možnost přenést své uložené pozice napříč platformami - z PS3 na PS4 a z X360 na Xbox One.

Uživatelský avatar
Cartman
Burning Soul
Příspěvky:738
BattleTag:Cartman#2474
Bydliště:Plzeň - můj byt, Karlovy Vary - rodiče

Re: Datadisk na Xbox

Příspěvek od Cartman » 13.05.2014, 09:49 hod.

Pane bože, teď na to koukám, to snad nění možný, že si tak dlouho nechával pro sebe, že to výjde i na starý verze. Akorát nvm jak to chtějí udělat s plackama, když si bududu chtít koupit placku RoS a mám clasic, tak pochybuju, že to udělají tak že by to šlo hrát jen z RoS, bez toho, aniž by člověk musel vlastnit clasic, a pokud jo bude to drahý a bytečně by lidi měli classic = / Každopádně já to prodal, na PC bude lepší sranda teď bez aukce a s clanama.

fuxicek
Burning Soul
Příspěvky:716
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepa#4687

Re: Datadisk na Xbox

Příspěvek od fuxicek » 13.05.2014, 18:33 hod.

tak ja jednoznacne prejdu z pc na ps3, je to bomba novina....

Bit
Doom Knight
Příspěvky:564
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ficek-2914
Bydliště:Turnov

Re: Datadisk na Xbox

Příspěvek od Bit » 18.05.2014, 19:17 hod.

Mno já z PC přešel na PS3 a okamžitě z5 na PC... Tohle na konzole prostě nepatří
Hardcore paragon 705 Softcore paragon 662
Hardcore paragon S1 442 S2 531 S3 564 S4 65
Softcore paragon S3 588 S2 449

Odpovědět

Zpět na „Diablo 3 - Konzole“