Diablo 3 (Ultimate Evil Edition) PS3/PS4

Vše o hraní Diabla na konzolích.
Odpovědět
ORION
Quill Rat
Příspěvky:31
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ORION#2204
Diablo 3 (Ultimate Evil Edition) PS3/PS4

Příspěvek od ORION » 08.06.2014, 10:47 hod.

Zdravím všechny závisláky :-),

měl bych k Vám jeden dotaz ohledně nového RoS a celkově D3. Jak D3 vyšlo, hned jsem si ho koupil na PC, ale pak jsem jej prodal, moc mě to nebavilo, ale dnes jsem si na svém PS3 stáhl demo D3 a velmi příjemně mě překvapila hratelnost. Tak zvažuji, že bych si znovu D3 pořídil (Blizzard mě bude mít rád 2x platit za tu samou hru :-D ). A chci se zeptat, všiml jsem si, že výjde ultimate evil edition (D3+RoS) v jednom, což je super a počkám si do srpna a koupím si ho, ale na co? PS3 nebo PS4? Předpokládám, že na PS4 bude lepší grafika, ale nevykašle se Blizzard na PS3 později? A případné další DLC nevýjdou jen na PS4? Určitě PS4 je lepší volba, ale kupovat novou konzoli se mi moc nechce. A poslední dotaz. Jak je to s komunitou na PS? Hraje hodně lidí? Mohu hrát i s lidmi na PC, nebo je to rozděleno? Aukce je pro PSkaře zvlášť? Nebo je to PS vs. Xbox? Děkuji za odpovědi.

Kokky
Fallen Shaman
Příspěvky:54

Re: Diablo 3 (Ultimate Evil Edition) PS3/PS4

Příspěvek od Kokky » 08.06.2014, 11:37 hod.

Mám Diablo 3 + RoS na pc. Mám Diablo 3 i na xboxu 360 a jako majitel PS4 si pořídím Diablo 3 + RoS na PS4, takže za hru zaplatím dokonce 3x..:)
Dle mého názoru se bude Blizz starat o všechny verze, jak PS3 a xbox 360, tak PS4 a Xbox One. Ne každý si bude pořizovat novou konzoli a spousta hráčů hraje Diablo na staré konzoli. Aukci nemusíš řešit, ta je již dávno zrušena a na konzolích vůbec nebyla. No a co se komunity týče, zahraješ si jen s lidmi co hrají na PS. Ale teď nevím jestli i PS4 s PS3, nebo jen PS4 s PS4 a PS3 s PS3. Určitě ne PS s xboxem nebo PS s Pc. Ty sítě jsou oddělené a nejde hrát spolu...

Jinak pokud budeš hrát na PS4, tak si klidně můžeme spolu zahrát...PS4 mám doma týden, kupoval jsem ji jako bundle s Watch Dogs a od 19. srpna mám volno do konce srpna a budu smažit diablo..:)

ORION
Quill Rat
Příspěvky:31
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ORION#2204

Re: Diablo 3 (Ultimate Evil Edition) PS3/PS4

Příspěvek od ORION » 08.06.2014, 12:06 hod.

Ahoj, takže když není aukce, tzn., že co si nenafarmím sám to nemám? Nebo je nějaká možnost obchodování. Budu si někde muset přečíst všechny novinky co se změnilo :-). A PvP běží normálně?

PS4 mě hodně láká ne jen kvůli diablu :-), asi se pokusím prodat trojku a pak si spolu zahrajem. :-)

Odpovědět

Zpět na „Diablo 3 - Konzole“