diablo 3 ROS na xbox360 prolem s dropem

Vše o hraní Diabla na konzolích.
Odpovědět
nuhlajz
Quill Rat
Příspěvky:3
diablo 3 ROS na xbox360 prolem s dropem

Příspěvek od nuhlajz » 31.12.2014, 11:36 hod.

Zdarec...mam mensi problem hraju D3 ROS za bara na konzolce ale po dosazeni 70 levelu se mi dropujou vizualne furt ty same veci obcas neco jineho jinak ale porad....ale i vlastnost nepada nic lepsiho nez mam ted uz jsem na 45 paragonu a z 25 legendarek nepadla zadna ani o chlup lepsi nez mam v eqvipu prijde mi jako bych to dohral do maxima a proste uz nic noveho tam nebylo:-Dzni to jako kravina ale prijde mi to tak:-D jinak hraju na tormen 1....

Rawmen
Gorebelly
Příspěvky:250
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Rawmen#2174

Re: diablo 3 ROS na xbox360 prolem s dropem

Příspěvek od Rawmen » 31.12.2014, 11:59 hod.

Veř tomu, že si to rozhodně nedohrál do maxima. :D
"Už" jsem na paragonu 45, zní opravdu vtipně, se podívej na některé zdější PC hráče, ti jsou přes 500. Já osobně jsem na Xboxu 360 na paragonu cca 250. Jinak měl jsem taky takový pocit, že točím furt ty samé věci dokola, ale to se ti opravdu jde zdá. Já to měl hlavně u prstenů. Doporučuji nachodit hromady bounties (já rád chodím první akt, kvůli prstenu z krabičky), tím získáš hromadu klíčů, pak nachodíš hromadu riftů, tím získáš hromadu těch BS a to utratíš u Kadaly. Doporučuji se zaměřit vždycky na jednu věc. Investovat třeba 500 BS třeba jen do rukavic. Někdy vyhodíš 500 BS a nedostaneš ani jednu legendu jindy jich zase dostaneš třeba několik. Třeba se mi teď povedlo u DH vytočit z cca 500 BS 4 legendarní toulce na šípy. Za to takový TMF na WD mě stál možná okolo 10K BS, získal jsem ho tak "trochu podvodem", ale jelikož hraji sám single, tak mě to nevadí.

Přeci jen, kdyby si to dohrál do maxima, tak nehraješ T1, ale T6, na kterou jsem se dostal až dneska já s WD. Díky TMF. Dlouho jsem byl zaseknutý na T5, teď je tam šprajclá kouzelnice.
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Rawm ... o/57389964
Zase jsem ve hře. Prosím přidejte si mě, nemám s kým hrát. :)
PS: Skyrim1988 je bůh.

nuhlajz
Quill Rat
Příspěvky:3

Re: diablo 3 ROS na xbox360 prolem s dropem

Příspěvek od nuhlajz » 31.12.2014, 12:30 hod.

jj ted kdyz to ctu tak to zni vtipne ..samozrejme vim ze 45 paragon je ho*no na pc jsem taky o dost dal....:-Dnavic na konzolce hraju chvilku....ok zkusim hrat dal a uvidime co bude...kazdopadne 30 stejnych narameniku a prilbic me fakt depta tak snad uz to pofrci lepe...a s patchema na 360-ku je to jak?ty predpokladam nejsou a nebudou...:-D

Rawmen
Gorebelly
Příspěvky:250
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Rawmen#2174

Re: diablo 3 ROS na xbox360 prolem s dropem

Příspěvek od Rawmen » 31.12.2014, 13:43 hod.

Tuším, že poslední je 2.0.6.
2.1. je na Xbox one a PS4
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Rawm ... o/57389964
Zase jsem ve hře. Prosím přidejte si mě, nemám s kým hrát. :)
PS: Skyrim1988 je bůh.

nuhlajz
Quill Rat
Příspěvky:3

Re: diablo 3 ROS na xbox360 prolem s dropem

Příspěvek od nuhlajz » 03.01.2015, 15:55 hod.

a na xbox 360 nejsou naky patche?
>:roll:

Raptoros
Quill Rat
Příspěvky:2
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: diablo 3 ROS na xbox360 prolem s dropem

Příspěvek od Raptoros » 20.06.2016, 22:53 hod.

Zdravim ja mam síce paragon level len 85 lebo to hrajem sám offline kúpil som originalku ale odvtedy to nepreslo žiadnym patchom no a problem mam taký ze mi ani raz za ten cas nepadol legendárny orb pre maga ani raz to bud mam fakt smolu alebo si zacinam myslieť ze je to bug .. Je to jediná vec ktorú mam nelegendarnu ... Boli nejaký chyby ohľadom toho vtedy ci ako to je diky :)

Uživatelský avatar
Bambinot
Wraith
Příspěvky:191
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bambinot#2874

Re: diablo 3 ROS na xbox360 prolem s dropem

Příspěvek od Bambinot » 21.06.2016, 09:08 hod.

A zkousel si ji vyrobit pomoci canai cube?

Raptoros
Quill Rat
Příspěvky:2
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: diablo 3 ROS na xbox360 prolem s dropem

Příspěvek od Raptoros » 21.06.2016, 13:00 hod.

nenašiel som kanai cube ten prišiel až v patchi 2.3 skušal som ho už hladať aj som sa pozeral v challenge či tam nie je za splnenie ulohy "za odhalenie všetkých miest v akte III" a nič ...

Odpovědět

Zpět na „Diablo 3 - Konzole“