Otázky a odpovědi - Konzole

Vše o hraní Diabla na konzolích.
Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261
Otázky a odpovědi - Konzole

Příspěvek od DrSma » 25.04.2015, 12:02 hod.

Oblíbené Téma na rychlé otázky a odpovědi souvisejícími s D3 na Konzolích, na které se nevyplatí zakládat samoatatný Topic.

Ayreas
Quill Rat
Příspěvky:22
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Otázky a odpovědi - Konzole

Příspěvek od Ayreas » 02.05.2015, 11:08 hod.

Tak já teda začnu :D

Jelikož mi to stále vrtá hlavou tak se ptám jak propojit PS4 účet s batlnetem aby mi zobrazilo profil postavy.
V nastavení to propojený mám, ale když chci zobrazit profil hodí to error hlášku :/

Předem dík za odpoveď ;)

Somos
Quill Rat
Příspěvky:24
Bydliště:Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Otázky a odpovědi - Konzole

Příspěvek od Somos » 21.05.2015, 18:58 hod.

Ahoj rad bych se zeptal jak je to s patchema a verzema s porovnaním s PC? jsou totožne? jedou se na konzolich a PC stejne budily atd? Stejne kombinace itemu ?

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: Otázky a odpovědi - Konzole

Příspěvek od witekcz » 22.05.2015, 07:37 hod.

Patche se můžou obsahově mírně lišit. Next-gen konzole by měly mít verzi patche 2.2.0 (s drobnýma odlišnostma). Pro starší konzole je poslední patch 2.0.6 s tím, že se do budoucna s dalšíma patchema nepočítá.

Čímž víceméně odpovídam i na druhou část otázky. Předměty, buildy atd. se vážou k poslední verzi patche.
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Somos
Quill Rat
Příspěvky:24
Bydliště:Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Otázky a odpovědi - Konzole

Příspěvek od Somos » 30.05.2015, 15:06 hod.

Díky moc za odpověď a ještě jedna otázka na PS4 jdou nějak tradovat postavy mezi uživateli (účty) Pska?

Promethes
Quill Rat
Příspěvky:1

Re: Otázky a odpovědi - Konzole

Příspěvek od Promethes » 16.07.2015, 19:10 hod.

Zdravím
Chcem sa spýtať Diablo RoS na xbox one je len datadisk a funguje to ako napríklad u WoW že musím mať základnú hru a k nej všetky datadisky alebo stačí ak si kúpim len Diablo RoS nic viac mi netreba.

Za odpoveď ďakujem

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: Otázky a odpovědi - Konzole

Příspěvek od skyrim1988 » 17.07.2015, 15:42 hod.

Zdar,

Na Xbox ONE je jen jedinna verze a to Diablo 3 : Ultimate Evil Edition.Ta obsahuje jak Diablo 3,tak i ROS.Samostatne to nekoupis...

Uživatelský avatar
valuueee
Quill Rat
Příspěvky:3
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:valuueee (PSN)

PS4 a Battlenet

Příspěvek od valuueee » 11.10.2015, 17:13 hod.

Ahoj,
snažím se propojit účet s Battlenet a nejde to. Respektivě nefunguje, PSN již propojený mám, Battletag taky jenže se nic neděje - nepřišel item a ani nevidím staty. Co sem pochopil musím zadat kód hry. Mám hru z bazaru, je třeba tedy koupit hru novou?
Jsem si víceméně jistý jen chci aby to někdo potvrdil:)

Díky

alak
Fallen Shaman
Příspěvky:88

Re: Otázky a odpovědi - Konzole

Příspěvek od alak » 06.11.2015, 05:00 hod.

nevie mi niekto poradit kto hra na xboxe diablo .. nepada mi greater rift key z nephelin rift guarda a neviem jak sa dostat do greater nephelin riftu ... rad by som si to skusil ale tie kluce mi nepadaju nemal niekto podobny problem ? a este tu som cital ze nepúhelin rift mozem otvorit kolko chcem ale mne treba v hre 5 klucov nato aby som ho otvoril

Diablo1911
Quill Rat
Příspěvky:2
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Žlutou

Re: Otázky a odpovědi - Konzole

Příspěvek od Diablo1911 » 22.11.2015, 21:34 hod.

Ahoj,

mám PS4 pár dní a kamarád kupuje také jedny. Chceme zavapomínat na Warcraft 3 před lety a tedy si dát CoOp Diablo 3.

Mohu prosím poprosit o pár rad?

A) Pokud budem hrát na jedné PS4 CoOp (budem hrát kampaň společně) tak stačí:

1 konzole PS4
1 hra Diablo 3
2 ovladače + 2 klasické účty na PS4


B) Pokud budem oba u sebe doma a budem hrát každý na své PS4 CoOp (budem hrát kampaň společně) tak potřebujem:

2 konzole PS4 (kazdy svou doma)
2 hry Diablo 3 (kazdy svou doma)
2 placené účty PS Plus (každý svůj)

Je to tak potřebujem i na CoOp klasické kampaně kterou chcem hrát spolu ve dvou oba PS Plus?

Jak se k sobe připojíme? Nějak si ho přidám na PS4 do přátel a pak co? Nějak ho pozvu?

Funguje to dobře? Může nás něco zaskočit? Jde hrát klasický příběh takhle ve 2 lidech v CoOp?

Díky, omlouvám se možná za marginálie ale jsem naprostý začátečník s PS a už mi také není 20 let:-)

Díky.

D.

msicko
Quill Rat
Příspěvky:15
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Otázky a odpovědi - Konzole

Příspěvek od msicko » 27.11.2015, 15:38 hod.

Hraju s zenskou normal na jednom ps presne jak to pises v bode A, takze ano ..
S B nemam zkusenosti ale myslim ze je to presne jak jsi napsal.

charon6
Quill Rat
Příspěvky:3
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:amugaba#2422
Bydliště:Havlíčkův Brod

Re: Otázky a odpovědi - Konzole

Příspěvek od charon6 » 31.01.2016, 23:13 hod.

ahoj mám problém a potreboval bych radu...hraju D3 na xboxu one a kdyz sem vypl xbox a druhy den zapl a chtel hrat tak sem mi objevila hlaska "your save data has been corrupted,witch may have resulted in the loss of stash,items,gold and heroes" a jeste neco o importu postav....amam cistej accont bez vseho...diky za odpoved charon

Hyperion
Quill Rat
Příspěvky:1
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Otázky a odpovědi - Konzole

Příspěvek od Hyperion » 07.03.2016, 00:19 hod.

Zdravím hraju D3 na xbox 360 mám jen základní hru +datadisk RoS musim to nejak updatnout abych se dostal do greater nephalym riftu ?Jestli ano tak jak to provedu mam xbox nove takze se v tom este moc nevyznam pred diky za odpoved

Uživatelský avatar
Cartman
Burning Soul
Příspěvky:738
BattleTag:Cartman#2474
Bydliště:Plzeň - můj byt, Karlovy Vary - rodiče

Re: Otázky a odpovědi - Konzole

Příspěvek od Cartman » 11.04.2016, 05:21 hod.

Sevas, dá se hrát z jedný placky na jedný ps4 a dvou dualshocku dvě postavy současně? ; )-

Myslim, že by to mělo jít, ale nejsem si jistý, abych nekupoval ovladač zbytečně.

Díky

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: Otázky a odpovědi - Konzole

Příspěvek od witekcz » 11.04.2016, 07:55 hod.

Cartman píše:Sevas, dá se hrát z jedný placky na jedný ps4 a dvou dualshocku dvě postavy současně? ; )-

Myslim, že by to mělo jít, ale nejsem si jistý, abych nekupoval ovladač zbytečně.

Díky
Pokud vím, tak PS4 podporuje multi-seat a split-screen.
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Uživatelský avatar
Dolfi77
Wraith
Příspěvky:176
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:dolfi77#2259
Bydliště:Beroun

Re: Otázky a odpovědi - Konzole

Příspěvek od Dolfi77 » 23.08.2016, 09:56 hod.

zdravim vsechny konzolare. konecne jsem se rozhoupal a koupil jsem si xbox one. mam malinkej dotaz,po nainstalovani mi to hodilo na prvnim screenu tabulku o pathi 2.4.0.,pohoda...dneska jsem prolizal BN forum a nasel jsem patch notes na 2.4.2...datum tam je z 3.8.2016..jak si to mam upgradovat na 2.4.2.??? diky za odpovedi :wave:
Nejnebezpečnější příšera ve hře je nováček, který jde vedle tebe
profil : https://eu.battle.net/d3/en/profile/dol ... o/72718723

Marino5692
Quill Rat
Příspěvky:1
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Rezzy5692

Re: Otázky a odpovědi - Konzole

Příspěvek od Marino5692 » 21.02.2017, 18:26 hod.

Zdravím všechny jsem v Diablu nováček a mam dotaz muzete mi nekdo poradit jak ziskam tu vlajku na zada? A druhy dotaz jestli nekdo nevite nejaky zpusob jak najit nejaky pekny wings chodim to furt ale nejak mi to proste nepada (zkousim ty Falcon zatim) děkuji.

Aquila
Quill Rat
Příspěvky:1
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:dailycarcass264

Re: Otázky a odpovědi - Konzole

Příspěvek od Aquila » 19.03.2017, 21:58 hod.

Ako nováčik mám jeden dotaz..tie zbrane, ktoré u pár jedincov na PS4 vidím, s troma socketmi a damage 300,000 a podobne, to su cheatery, ktorý si upravili save subory, alebo je mozne to nejako v hre dosiahnut?

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: Otázky a odpovědi - Konzole

Příspěvek od witekcz » 20.03.2017, 07:24 hod.

Ano, cheateři.
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

jardik
Quill Rat
Příspěvky:1

Re: Otázky a odpovědi - Konzole

Příspěvek od jardik » 17.04.2017, 12:00 hod.

zdravím prosím jde na konzoli ps4 nastavit ve hře polskéý text aby se dalo hrát v polštině.NA PC to jde....

Odpovědět

Zpět na „Diablo 3 - Konzole“