diablo 3 datadisk ... skade ?

Vše o hraní Diabla na konzolích.
alak
Fallen Shaman
Příspěvky:88
Re: diablo 3 datadisk ... skade ?

Příspěvek od alak » 04.11.2015, 17:15 hod.

taze najlepsie je stihnut spravit vsetky akty za jedno hranie ?

alak
Fallen Shaman
Příspěvky:88

Re: diablo 3 datadisk ... skade ?

Příspěvek od alak » 04.11.2015, 17:15 hod.

a do tej lokacie kde ma bit ta kocka na robenie predmetov to musim najst tu lokaciu lebo ju nemam na mape

alak
Fallen Shaman
Příspěvky:88

Re: diablo 3 datadisk ... skade ?

Příspěvek od alak » 04.11.2015, 18:14 hod.

a este jedna otazocka pre skusenejsich dufam ze neotravujem tymi otazkami a ze sa najde niekto kto odpise
jak sa dostanem ku legendari setom ? som pozeral postavi a vsetci mali vimakane veci na sebe a mne zatial za tri dni hrania padli asi 4 legendari veci kopec crafting legendari materialu ale ziadne planiky a zatial ani ziadna cast z niejakeho legenderi setu uz som si dal obtiaznost na torment dva tak uvidim ... treba si nato vickat a hrat to abo je nato dajaka finta diky

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: diablo 3 datadisk ... skade ?

Příspěvek od witekcz » 04.11.2015, 20:45 hod.

Na to už jsme ti jednou asi odpovídali. Trpělivost, mladý padawane, s vyšší obtížností to začne padat.
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

alak
Fallen Shaman
Příspěvky:88

Re: diablo 3 datadisk ... skade ?

Příspěvek od alak » 05.11.2015, 08:18 hod.

aha no uz idem torment 2 rozmyslam ze prepnem na tri .. a akurat som to vcera zakrikol lebo mi padli chranice na ramena legenderi do setu a teraz ma zaujima jak najst dalsie casti musim chodit po vsetkych aktoch a hladat ... ? akt 4 ma moc nebavi tak chodim len 1 2 3 5

a este som sa chcel spitat jak caso padaju tie great rift key zatial som presiel asi 6 tych obycajnich riftov a z rift guarda mi zatial nevipadol ani kluc do great riftu mam skusat dalej malo bi to padnut ?

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: diablo 3 datadisk ... skade ?

Příspěvek od witekcz » 05.11.2015, 08:59 hod.

alak píše:aha no uz idem torment 2 rozmyslam ze prepnem na tri .. a akurat som to vcera zakrikol lebo mi padli chranice na ramena legenderi do setu a teraz ma zaujima jak najst dalsie casti musim chodit po vsetkych aktoch a hladat ... ? akt 4 ma moc nebavi tak chodim len 1 2 3 5
Akty, rifty, je to šumák, šance na drop je všude stejná.
alak píše:a este som sa chcel spitat jak caso padaju tie great rift key zatial som presiel asi 6 tych obycajnich riftov a z rift guarda mi zatial nevipadol ani kluc do great riftu mam skusat dalej malo bi to padnut ?
Klíče skutečně padají v obyč riftech, že ti nepadl ani jednou ze 6 riftů je neskutečná smůla :)
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: diablo 3 datadisk ... skade ?

Příspěvek od Stanley » 05.11.2015, 09:59 hod.

Ano, vsechno pada vsude (krome bounty specific lege). Ale pokud to nezmenili, tak v riftu je vetsi sance na lege, a to rovnou dvojnasobna.

alak
Fallen Shaman
Příspěvky:88

Re: diablo 3 datadisk ... skade ?

Příspěvek od alak » 05.11.2015, 10:02 hod.

teraz som to isiel siedmi krat a zas ziadny kluc ... :( taze je jedno jaky akct idem sanca na predmet je stale rovnaka ? tak to asi nebudem hrat 4 akct
nemozem to mat dajak pokazene stymi klucami ? alebo urcite by mali padat z rift guarda ?

alak
Fallen Shaman
Příspěvky:88

Re: diablo 3 datadisk ... skade ?

Příspěvek od alak » 05.11.2015, 11:18 hod.

ma to padat z rift guarda ten kluc _

alak
Fallen Shaman
Příspěvky:88

Re: diablo 3 datadisk ... skade ?

Příspěvek od alak » 05.11.2015, 15:59 hod.

ono je problem ze som presiel ten bonusovi act 1 aj dva a bonus sami nepreniesol na dalsie akty z 3 - 5 kvoli comu ? a vsade dostavam cache aj ked tam neni bonus a vetsinou mam bounties na tych istych lokaciach na mape len su insie ale niektore aj take iste ... musim prejst vsetky bounties vo vsetkch aktoch zeby sami ostvorili nove lokacie ? ak na dakto pochopil tak nech odpise

alak
Fallen Shaman
Příspěvky:88

Re: diablo 3 datadisk ... skade ?

Příspěvek od alak » 05.11.2015, 17:19 hod.

prepacte ze sa tolko pitam dufam ze sa najde niekto kto bude mat trpezlivost mi povisvetlovat veci na ktore sa pitam ale zaujala ma jedna vec tu o adventure mode

blood shards - krvavé krystalické úlomky, které mohou být vyměneny u obchodníka ve městě jménem Kadala za mocné horadrické poklady a jiné, mnohokrát i legendární, předměty.

mam ich dost ako sa daju vimenit za legendarne predmety alebo tie horadicke poklady mne stale robi bud modre ale zlate veci legendarnu vec sami unej este nepodarilo vimenit je nato dajaka finta ?

alak
Fallen Shaman
Příspěvky:88

Re: diablo 3 datadisk ... skade ?

Příspěvek od alak » 06.11.2015, 05:07 hod.

nevie mi niekto poradit co stym great riftom nepadaju mi kluce z nephelin guarda a chcel by som si skusit aj ten great nephelin rift

a este ktej kocke vtom tretom akte nemam tu lokaciu co by mala bit na mape jak je tu na webe ukazane nevie mi niekto poradit jak sa tam dostat dakujem

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: diablo 3 datadisk ... skade ?

Příspěvek od witekcz » 06.11.2015, 07:58 hod.

OK, tak jinak, jakou máš konzoli a patch Diabla?

A začni používát interpunkci. Nebo tě ju ve škole neučili? Otřesný zážitek po tobě cokoliv luštit.
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

alak
Fallen Shaman
Příspěvky:88

Re: diablo 3 datadisk ... skade ?

Příspěvek od alak » 06.11.2015, 08:06 hod.

witekcz prepac ze to tolko rozoberam ale dost ma bavi ten adventura mod a chcem to mam zo vsetkym co ktomu patri
no patch nemam ziadny .. a konzolu mam xbox360
moze to bit aj kvoli tomu ze nemam patch ?
a skade sa da stiahnut cez konzolu ho asi nestiahnem alebo sa to da ?
a este mi nikto neodpovedal na tu kocku ta lokacia bi tam mala bit na mape alebo sa kunej treba dostat ?

alak
Fallen Shaman
Příspěvky:88

Re: diablo 3 datadisk ... skade ?

Příspěvek od alak » 06.11.2015, 10:12 hod.

tak mi xbox stiahol dajaky patch najnovsi a uz to ide jak ma hadze mi to bountie po celej mape aj ten bonus sa meni za act este uvidim ci mi budu padat tie nephelim kluce .. ale inac dakujem za rady

alak
Fallen Shaman
Příspěvky:88

Re: diablo 3 datadisk ... skade ?

Příspěvek od alak » 06.11.2015, 11:43 hod.

ale kluc nepada ajtak .. je ten Greater Nephalem Rifts vobec na xboxe ? nieje tu niejaky hrac co hra diablo na xboxe a vedel bi poradit ?

MUF32
Quill Rat
Příspěvky:8
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: diablo 3 datadisk ... skade ?

Příspěvek od MUF32 » 19.11.2015, 19:26 hod.

Jestli hraješ na XBOXu 360, tak na Greater Nephalem Rifts a legendární drahokamy zapomeň, byly až v pozdějším patchy.

Odpovědět

Zpět na „Diablo 3 - Konzole“