problemi pri hrani datadisku

Vše o hraní Diabla na konzolích.
Zamčeno
alak
Fallen Shaman
Příspěvky:88
problemi pri hrani datadisku

Příspěvek od alak » 06.11.2015, 05:55 hod.

tak este raz to zhrniem v novej teme ake mam problemi bol by som velmi stastny keby sa dakto nasiel co by mi poradit

tak po prve co ma najviac stve je to ze hra mi dava stale dookola tie iste bounties dost ma to stve lebo je to nezazivne chodit stale dokola tie iste ulohy ked tam je plno inych lokaci napriklad v akte 1 ... co stym ?

tak po druhe mi nepada greater rift key z nephelin guarda a tak sa neviem dostat do greather nephelin riftu co ma tiez do stve lebo ma to ubera o jednu cast hry

po tretie nemam na mapke v tretom akte lokaciu kde sa vraj ma nachadzat kocka na robenie predmetov neviem ci tam sa treba dostat alebo by tam tam ta lokacia mala bit

a po stvrte na mapke mam stale bonus len na prvom a druhom akte aj ked ich spravim nic sa nezmeni neposuva sami ten bonus dalej na dalsie akty

a este jedna vec ale to je asi vec smoli vcera som hral diablo asi 13 hodin a padla mi dokopi jedna palica a dve prstene co sa mi zda malo ale to neni take dvolezite jak tie ostatne body


keby bol niekto taky dobri niejaky hrac co hra na xboxe diablo alebo ani nemusi a poradil mi co stym bol by som mu velmi vdacny lebo tak ma ochvilu hra prestane bavit ked budem chodit dookola tie iste bounties za radu vopred dakujem neviem ci treba stiahnut niejaky patch co to upravi alebo je to bugle abo co je stym :)

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: problemi pri hrani datadisku

Příspěvek od witekcz » 06.11.2015, 07:56 hod.

Zavírám, už to rozebíráš v jiných dvou vláknech.
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Zamčeno

Zpět na „Diablo 3 - Konzole“