PS4 vs. PC

Vše o hraní Diabla na konzolích.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Cartman
Burning Soul
Příspěvky:738
BattleTag:Cartman#2474
Bydliště:Plzeň - můj byt, Karlovy Vary - rodiče
PS4 vs. PC

Příspěvek od Cartman » 08.04.2016, 09:30 hod.

Sevas ; )-

Měl bych dotaz na někoho, kdo se v konzolové verzi vyzná.

Jaké jsou hlavní rozdíly v PS4 a PC verzi?

Sezóny, patche, rifty, online hraní, žebříčky, clany... takové ty důležité věci. Proč se přihlašuje k battle net? A asi nemůžu hrát za stávající účet z PC. To by ovšem bylo fajne.

Vim že šlo na PS3 hrát off a proto tam byl samej cheater a nebylo to vůbec zábavný a konzolová verze se prodávala je z povinnosti a nestarali se o ní, tady to asi bude podobné. Ikdyž pc a boti... no děs, ale boti sou lepší než vlastní sety atp :D

Předpokládám, že to bude dost oklešténý, pokud ne, kupuju ; )-

Děkan za info

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: PS4 vs. PC

Příspěvek od witekcz » 08.04.2016, 10:47 hod.

Co vím, tak na PS4 nejsou sezóny (a vše s tím spojené). Stávající účet z PC verze ti fungovat asi?! bude, ale postavičky tam mít nebudeš. Zkusím se večer poptat kámoše, co má PS4.
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Uživatelský avatar
Cartman
Burning Soul
Příspěvky:738
BattleTag:Cartman#2474
Bydliště:Plzeň - můj byt, Karlovy Vary - rodiče

Re: PS4 vs. PC

Příspěvek od Cartman » 08.04.2016, 10:54 hod.

Myslel sem nějaký synchro no.

Tak to by byla asi docela nuda bez kamarádů a motivace jít dál. Škoda, že to není stejné jako na PC. Na PS3. Se mi to hrálo nádherně! A tam to mělo ještě vylepšený loot oproti PC vanille.

Ovládání super, nemá chybu, na konzoli jak dělané, ale sám bych se tam a si zbláznil, leda že bych se nějak sám motivoval a nebo alespoň přidávali výzvy.

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: PS4 vs. PC

Příspěvek od skyrim1988 » 08.04.2016, 14:17 hod.

Z PC si nepretahnes nic ;) Sezony tam nejsou,ale kazdy novy patch doda stejne veci ;) a cheatovat se tam da ;) Takze klidne muzes narazit na podvodnicky s PL 10 000 apod. ;) Ja to hral celkem dlouho na PS4.Vyhody idealni.Pohodli z gauce.Pekna grafika.Zadne lagy atd. Proste to musis zkusit.Hral jsem jen solo.Nechtelo se mi platit PSN ;) Po case nuda,prechod na PC a papa PS4ko.Vsak uvidis sam.

Uživatelský avatar
Cartman
Burning Soul
Příspěvky:738
BattleTag:Cartman#2474
Bydliště:Plzeň - můj byt, Karlovy Vary - rodiče

Re: PS4 vs. PC

Příspěvek od Cartman » 08.04.2016, 14:35 hod.

Se mi jen potvrzuje co sem myslel. To cheatovani mi je jasny, když to není podmíněný online režimem.

Sólo mě moc netrápí, to sem nahrál na PC pořád, cca 1k hodin.

Sou tam alespoň nějak aktualizované achievy? Jaký je tam aktuální patch? Asi není vždy stejný jako na PC

Děkuju za reakce ; )-

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: PS4 vs. PC

Příspěvek od skyrim1988 » 08.04.2016, 16:50 hod.

Achievy nevim jestli jsou aktualni.To ja neresil ;) Patch je vzdy ten,ktery je na PC.Ted 2.4.0. a brzy 2.4.1.Vydava se soucasne a myslim,ze na konzolich je i o neco drive ;)

Uživatelský avatar
Cartman
Burning Soul
Příspěvky:738
BattleTag:Cartman#2474
Bydliště:Plzeň - můj byt, Karlovy Vary - rodiče

Re: PS4 vs. PC

Příspěvek od Cartman » 09.04.2016, 18:54 hod.

Tak kam se hrabe PC verze, tu hravě strčí do kapsy PS4 verze! Sem nadšený! Pro sólistu jako jsem já je to přímo úžas. Jsem strašně rád za absenci žebříčků , clanu a sezón!

Nemusim konečně řešit, jestli hraju výkonostně/efektivně, ale prostě hraju a bavim se ; )- Nemám tudíž pocit, že mi něco utíká. Bavim se královsky, zajímám se o výzvy a vše dělám na max a neřešim efektivitu expů a žebříčky!

A to ovládání... neskutečně pohodlný doma na gauči u parádní tv ve full hd v 60 fps a žádné dropy a hra vypadá famózně.

PSN: Psychopatcz , kdybych se někdy odhodlal k online hraní a někdo to myslel vážně a nehackoval ; )-

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: PS4 vs. PC

Příspěvek od Glimmer Man » 11.04.2016, 09:38 hod.

Cartman:

Hele, ale on tě v PC verzi nikdo nenutí řešit žebříčky, klany a sezóny. Můžeš si hrát, jak je libo, úplně stejně jak popisuješ.
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
Cartman
Burning Soul
Příspěvky:738
BattleTag:Cartman#2474
Bydliště:Plzeň - můj byt, Karlovy Vary - rodiče

Re: PS4 vs. PC

Příspěvek od Cartman » 11.04.2016, 10:43 hod.

Hrál sem a nebavilo a nebylo to tak pohodlný. Jde o to, že proste vim, že to tam je, psychika no ; )-

Srovnat to můžu a můžu s klidem na srdci říct, že mě to baví daleko víc.

A pokud si chce nějaký nováček, nebo clověk, co začíná classu kterou ještě nehrál užít hru, tak je dobrý nestudovat nejefektivnější buildy atp, ale prostě hrát a zkoušet. Je to hra, né práce, to pak omrzí a každý se diví, že tam není co dělat. Bodejď by né, když mrknout na net, zkopčí build, počkaj na itemy a konec. Už se jen zkoušet pokořit lepší GR nebo roll itemu.

Takhle sem si zkazil hru několikrát bohužel, jelikož sem byl hlupák a chtěl sem držet krok.
Takhle otevřu pivo, vyvalim se u TV a experimentuju, podstata diabla a nekopiruju.

A dostávám se k jádru pudla, že když tam nejsou clany, sezóny a žebříčky a sem sólista, tak mě" nenutí "se na to mrknout ; )-(nemám jak a neláká to)

Navíc ti boteři, jasný, na konzoli jsou cheateři, ale tam nejsou sezóny a žebříčky..

Prostě " frustrace". Jasný, je to hra, ale kazí mi jí to.

Odpovědět

Zpět na „Diablo 3 - Konzole“