Sezóna 10 - problém v cooprežimu

Vše o hraní Diabla na konzolích.
Odpovědět
Loveman_aaa
Quill Rat
Příspěvky:2
Sezóna 10 - problém v cooprežimu

Příspěvek od Loveman_aaa » 03.04.2017, 07:42 hod.

Zdravím. Konečně jsem si zakoupil PS4 Pro a k tomu hru Diablo III. S manželkou jsme se těšili, že si zahrajeme společně i sezónu, ale ejhle. Nějaký problém. Moje postava nemá problém se do sezóny přihlásit. Manželka však problém má v podobě, že volbu sezóny u své postavy aktivovat nemůže. Nevíte v čem může být problém? Nevěřím, že by sezóna na jednom PS4 Pro nemohla být hrána v coop režimu tak jako kampaň, bounties či rifty. Protože, kdyby tomu tak bylo, tak mi to přijde nefér a nechápu, proč v režimu coop nemohou hrát sezónu dva lidé na jednom playstationu????

Snad jsem to vysvětlil srozumitelně. Jde mi o to, že playstation jsme si kupovali proto, abychom mohli hrát společně. Jak jsem uvedl výše, s kampaní není problém, v bounties a ani v riftech. Jenom je problém v sezóně. Normálně já se se svojí postavou do ni připojím a hraju, kdyžto manželku to vyhodí s hláškou, že to prostě nelze, snad to nebude kvůli tomu, že to skutečně může hrát na jednom účtu jen jeden hráč za jednu postavu???

Děkuji za odpovědi

Uživatelský avatar
Unbroken
Quill Rat
Příspěvky:38
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unbroken#2567

Re: Sezóna 10 - problém v cooprežimu

Příspěvek od Unbroken » 03.04.2017, 08:48 hod.

Možná je problém v nepochopení to co je sezona.
Sezóna je pro soupeření v rámci mezinárodním žebříčku. Význam "single\coop" sezóny zase nechápu já.

Detoxa
Wraith
Příspěvky:182
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Detoxa#2258

Re: Sezóna 10 - problém v cooprežimu

Příspěvek od Detoxa » 06.04.2017, 10:45 hod.

Myslím si, že to bude v přihlášení na PSN, musíš mít i ten druhy účet přihlášený do sítě PS network, ps plus placený být myslím nemusí, ale nejsem si jistý.
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Diablo 3 - Konzole“