Diablo III na PS3

Vše o hraní Diabla na konzolích.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno
Re: Diablo III na PS3

Příspěvek od Kuki10 » 05.10.2013, 14:24 hod.

Je to, nějak jsem ho prehlidl.

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk 2

G843
Quill Rat
Příspěvky:33
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:xG843x#2239

Re: Diablo III na PS3

Příspěvek od G843 » 10.10.2013, 18:29 hod.

Tak nedalo mi to. Jelikoz diablo je moje srcovka uz od prvniho dilu, musel jsem si koupit trojku i na PS3, ikdyz mam PC verzi.
A moje dojmy?? No teda....WOW!!
Muj skepticky nazor na ovladani byl behem chvile zcela vymycen, ovlada se to proste skvele. Ikdyz chvili trva nez si clovek zvykne na praci v inventari apod. Ale prijde mi to takove lepsi a prehlednejsi. Obtiznost hry mi prijde celkove lepe postavena, precijen pustit si od pocatku hard je celkem vyzva.
Co se tyka lootu, tady je dalsi velike prekvapeni, kdy nepada jen hromada bordelu, ale veci ktere se opravdu hodi. Do levelu 32 mi padlo asi 10 legendarek, zbrane, brneni, prsteny, amulety,... od kazdeho neco. Dalsim milym prekvapenim jsou lahvicky, ktere se jedna sbiraji samy, a navic jiz nepli presne XXX HP, ale procentualni cast....

No proste je toho hodne, kazdopadne tato konzolova verze se libi mnohem vice nez verze na pc, a neni to jen tim ze ma jinak postaveny loot, ale uz to ovladani z toho dela jinou hru (uskoky miluju)... proste sem v soku!!
Obrázek

Psychotoxic
Wraith
Příspěvky:182
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Diablo III na PS3

Příspěvek od Psychotoxic » 11.10.2013, 08:35 hod.

Musím uznať zmodovaná hra na PS3 vyzerá mnoho krát lepšie ako (áno je mi to ľuto ale musím to povedať) ten nedorobený s*it na PC

G843
Quill Rat
Příspěvky:33
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:xG843x#2239

Re: Diablo III na PS3

Příspěvek od G843 » 12.10.2013, 19:25 hod.

Je nekde nejaky soupis ktere skilly a jak se zmenily??
Co jsem si treba vsiml u DH tak bola exploduje az po dvou sekundach anebo WD vyvolava jen dva psy.
Obrázek

Uživatelský avatar
Cartman
Burning Soul
Příspěvky:738
BattleTag:Cartman#2474
Bydliště:Plzeň - můj byt, Karlovy Vary - rodiče

Re: Diablo III na PS3

Příspěvek od Cartman » 17.10.2013, 10:33 hod.

Tak jsem dal konečně 60 lvl v Hell Act III těsně po začátku ; )- Hrál jsem na M1 asi od poloviny Normal

MeDa
Quill Rat
Příspěvky:40

Re: Diablo III na PS3

Příspěvek od MeDa » 17.10.2013, 11:41 hod.

slusny, to jde asi jen s barbarem nebo WD :)

Uživatelský avatar
Cartman
Burning Soul
Příspěvky:738
BattleTag:Cartman#2474
Bydliště:Plzeň - můj byt, Karlovy Vary - rodiče

Re: Diablo III na PS3

Příspěvek od Cartman » 19.10.2013, 12:21 hod.

Ach jo, už jsem z toho zmatenej,. Chi nosit 2x 1H a rozdíl v dps je mezi nima pod 100, přesto mám se štítem větší dps o 20K,. main hand ma 1125 a off 969, obě lege, dcl dobrý a přesto s obyčjnym štítem mi to dá 140K dps a s oběma 1h mi to dá 119K,. Je mi jasný že v tom hraje roli průměr a staty, ale jelikož štít nevytváří dps, tak mi to příjde jako hlavou proti zdi :D

Budu vděčný, když mi někdo vysvětlí, jak to blizz má vymyšlené. Celou dobu mi bylo jasný, že mám až moc rozdílné 2 zbraně( cca 1000 a 500 dps) v průměru dps, tak bylo výhodnější nosit štít a udělalo mi to vyššídps, ale teď není rozdíl markantní a přesto se mi vyplatí štít nosit..

A nebo sem ještě víc uplně mimo a nějakym způsobem mě to číslo na dps klame :D Každopádně bych poprosil o vysvětlení/radu, děkuji ; )-

Bit
Doom Knight
Příspěvky:564
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ficek-2914
Bydliště:Turnov

Re: Diablo III na PS3

Příspěvek od Bit » 19.10.2013, 22:45 hod.

Nevím jestli je rozdíl mezi PC a konzolí ale nemá ten štít CC CD speed atack či vyšší + (dle charu str dex int ) ?
Hardcore paragon 705 Softcore paragon 662
Hardcore paragon S1 442 S2 531 S3 564 S4 65
Softcore paragon S3 588 S2 449

G843
Quill Rat
Příspěvky:33
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:xG843x#2239

Re: Diablo III na PS3

Příspěvek od G843 » 20.10.2013, 00:45 hod.

No nevim, ale kdyz jedes jen jednou zbrani tak mas prumer zbrane 1125, ale kdyz jedes obema tak ti to spadne na prumer 1047 ((a+b)/2).
Samozrejme zalezi na tvych atributech, atributech veci v druhe ruce apod.
Ale pro priklad, kdyz si dam do ruky jen svou Calamity (bez toulce nebo neceho) (1680DPS, 1,78AS) tak mam DPS 323.934, ale kdyz dam do druhe ruky nejakou kusi (1114DPS, 1,76AS) tak mi spadne DPS na 299.641DPS, nehlede na fakt ze mi celkove vzroste rychlost utoku z 2,84 na 3,11.
Proste a jednoduse, kdyz mas v ruce druhou kusi, tak aby jsi neztratil DPS tak musi byt uplne stejna. Dvourucni pouzivani ti prida sice 10% rychlosti utoku, ale to nevyrovna rozdily na zbrani. A ten rozdil roste s tim cim vyssi mas dexteritu, CC,CD to vse se projevi na slabsi druhe zbrani.

Pro zmenu kdyz si dam do ruky kusi 129DPS, tak mam 41.061DPS, jakmile dam do druhe ruky tu uplne stejnou kusi tak mi to vzroste 44.911. A to proto, ze jednorucne mam AS 2,56 a dvourucne 2,80, proto narostl ten damage.

Cili jednoduse receno, hrani se dvema kusema se vyplati jen tehdy, pokud ta druha ma neco naprosto unikatniho, nejaky uplne specialni affix ktery je tak perfektni, ze ti nevadi obetovat Par desitek tisic DPS.

Navic to je jen prumerne cislo. protoze kdyz mam v ruce 1680 a ve druhe 1100 tak mam prumer ktery se mi zobrazi ve hre 1390, ale to je jen prumer. Ve zkutecnosti se mi strileni prehazuje, jednou hlavni zbran, podruhe druha zbran, takze kdyz dvakrat vystrelim tak prvni rana je z te silnejsi zbrane a druha rana z te slabsi. Snad jsem se v tom nezamotal a pochopil jsi to... :)
Obrázek

Uživatelský avatar
Cartman
Burning Soul
Příspěvky:738
BattleTag:Cartman#2474
Bydliště:Plzeň - můj byt, Karlovy Vary - rodiče

Re: Diablo III na PS3

Příspěvek od Cartman » 20.10.2013, 10:48 hod.

No, každopádně vám děkuju :D Ono to je prostě věda u diabla dcl = / Hold budu do nekonečna něco kombinovat a co výjde líp, to si nechám :D Obyčejný zdravý rozum tu asi nestačí, na to se musí s matikou :D

Na konzolovce mi ještě nepadla zbraň 2h aby mi dala víc dmg než 1h+ shiel.. :D Prostě je to pro mě matoucí :D Vyrůstal jsem na wowku a prostě 2h nebo 2x 1h je víc než cokoli se štítem ; D

A konkrétně u barbara, dmg se odvijí od DPS co je napsané v tabulce, nebo od weapky? Možná to taky bude jak která abilita.. Někdy tam je napsano weapon dmg,. ale tak nvm no. Jestli když mám 1h a shield, ukazuje víc celkové dps ale s 2h, ačkoli uukazuje celkově nižší dps, bych nedal větší dmg nějakou abilitou. Snad sem to nenapsal moc složitě :D

Jednoduše, zda záleží od zbraně, nebo od celkové dps co ukazuje v tabulce. Děkuji

PS: takový lege co padaj,. největší radost to hrát, i goldy tam mají hodnotu ; )-

MeDa
Quill Rat
Příspěvky:40

Re: Diablo III na PS3

Příspěvek od MeDa » 21.10.2013, 09:05 hod.

Jako tu logiku 1h+shield jsem taky nepobral. Uplne me sokovalo, že se mi proti 2x 1h brutalne zvedlo po nasazeni stitu DPS. Hlavne treba u monka jsem z toho byl uplne zmatenej.

psycho: k cemu ti jsou goldy? ja mam asi 40.000.000 a nevim, co s tim :D

Uživatelský avatar
Cartman
Burning Soul
Příspěvky:738
BattleTag:Cartman#2474
Bydliště:Plzeň - můj byt, Karlovy Vary - rodiče

Re: Diablo III na PS3

Příspěvek od Cartman » 21.10.2013, 19:31 hod.

Alespoň nejsem sám, no já se k takové hodnotě na konzoli zdaleka ještě nedostal :D A co jsem koukal, ty to nějak boostis dokola nejaky postavy :D ja hraju jen za jednu a pořádně si uživám každej krok, ikdyž pomalu a o tom tj : p

MeDa
Quill Rat
Příspěvky:40

Re: Diablo III na PS3

Příspěvek od MeDa » 22.10.2013, 08:27 hod.

No jelikož jsem to nehrál na PC, tak si prostě zkouším všechny postavy :) Teď dodělávám poslední šedesátku a pak se uvidí. Asi zkusím ještě HC :D

Uživatelský avatar
Cartman
Burning Soul
Příspěvky:738
BattleTag:Cartman#2474
Bydliště:Plzeň - můj byt, Karlovy Vary - rodiče

Re: Diablo III na PS3

Příspěvek od Cartman » 22.10.2013, 11:56 hod.

nabyl jsem dojmu, že nezáleží tak na MF ale na tom, jak moc a jak rychleji, efektivněji, nejlíp na ránu :D zabiju mobky. Pak mi padaj legendárky jak na běžícim páse, než když mám master 5, sice je ubiju, ale za celý act nepadne zhola nic, dám medium, projdu to znova a padne třeba 8 lege.

Cítí to taky tak někdo? :D

Nalar
Quill Rat
Příspěvky:5
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Diablo III na PS3

Příspěvek od Nalar » 24.10.2013, 09:27 hod.

Na offic forach som o tom drope viac krat cital, ze cim vyssia obtiaznost, tym horsi az skoro ziaden drop. Horsi v zmysle menej.

Vraj je aj niekde bluepost, ze k ziadnej uprave dropu nedoslo, ale dovolim si tvrdit, ze Blizz ma asi trocha rozhaseny RNG.

jeden priklad za vsetky na tuto temu:
http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/10310891417

Sacraficer
Quill Rat
Příspěvky:7
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Diablo III na PS3

Příspěvek od Sacraficer » 24.10.2013, 13:37 hod.

Mám podobný poznatek. Od začátku jsem rozehrál do 20lvl 4 postavy na hard a teď do levlu 35 jsem hrál na Master1 a padá mi toho míň.
Měl to být +60% MF, ale spíš je to naopak

Uživatelský avatar
ViolatorCZ
Gorebelly
Příspěvky:250
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ViolatorCZ#2356

Re: Diablo III na PS3

Příspěvek od ViolatorCZ » 07.11.2013, 08:36 hod.

Jeden dotaz: má D3 na PS3 podporu českých titulek
Obrázek

MeDa
Quill Rat
Příspěvky:40

Re: Diablo III na PS3

Příspěvek od MeDa » 07.11.2013, 09:38 hod.

Nemá.
Originální verze je anglicky a jelikož na PS3 nelze nic nahrát nebo zmodifikovat, tak je tam ani nejde dodat.

Sacraficer
Quill Rat
Příspěvky:7
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Diablo III na PS3

Příspěvek od Sacraficer » 08.11.2013, 14:27 hod.

S tím bych s tebou nesouhlasil. Na PS3 jde modifikovat a dohrávat plno věcí včetně češtiny. Mám několik her v češtině, i když na PS3 nikdy nevyšla. Na DIABLO3 ovšem čeština není, což kdyby nebyl dotyčný lenoch, mohl si to lehce zjistit napsáním do googlu...

Necituj předchozí prispevek - Kuki

MeDa
Quill Rat
Příspěvky:40

Re: Diablo III na PS3

Příspěvek od MeDa » 11.11.2013, 13:12 hod.

no pokud nechces jit do neoficialniho upravenyho firmwaru (neco jako jailbreak na iOS zarizenich), tak na konzoli nic nenahrajes.

Odpovědět

Zpět na „Diablo 3 - Konzole“