Diablo III na X360: dojmy, dropy ad.

Vše o hraní Diabla na konzolích.
Odpovědět
Majky_majk
Doom Knight
Příspěvky:412
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:MightyMike#2828
Re: Diablo III na X360: dojmy, dropy ad.

Příspěvek od Majky_majk » 13.09.2013, 10:26 hod.

Tak jsem měl taky možnost vyzkoušet si konzolovou verzi a jsem totálně nasranej... tahle podoba Diabla je je přesně to, jak jsem si Diablo vysnil. Když vezmu v jakém stavu je itemizace v PC verzi díky AH, je to fakt ke vzteku.

Vážně přemýšlim, že si kuli D3 koupim z druhé ruky konzoli a začnu hrát znova. Je škoda, že když už se Blizzard ke svejm PC uživatelům zachoval takhle prasecky a veškerá priorita šla k tomu, aby z nich měl dojnou krávu, mohl alespoň umožnit PCčkářům migraci na konzolovou verzi.

Na rovinu musim říct, že mám velkej problém s tím, za D3 platit znova... zvláště díky té celkové pachuti z toho všeho :-(.

Vodiska
Quill Rat
Příspěvky:11
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Vodiska#2219
Bydliště:Praha

Re: Diablo III na X360: dojmy, dropy ad.

Příspěvek od Vodiska » 13.09.2013, 14:52 hod.

Tak jsem to uz tez dohral (ted uz jen farmit) tak se taky podelim o dojem ze hry.

Oproti PC je to mnohem zabavnejsi hra a to i na nizsich obtiznostech (normal,nightmare,hell) uz jen z duvodu nepritomnosti AH a novem lootu. Opravdu to pada a clovek ma mnohem vetsi pocit hrdiny. Kdyz padne naka legendarka kterou jsem si mohl na sebe nasadit vzdy mela zakladni stat hrdiny a v tom progresu jsem si je z 90% nasadil na sebe (na inferno uz je to jine).
Bal jsem se trochu z ovladani ale po prvnim dnu hrani sem s tim nemel problem. Hral jsem to i chvilku s brachou na jedne TV a tomu se vyrovna jedine lanka .)
Jedine co bych tomu vyktnul je socialni citeni je jeste horsi nez je na PC. Jedina rychla komunikace je se sluchatkama ktere nemam a bez nich se na publicku rychle nedomluvim.


Mala ukazka dropu z inferna:

Obrázek

Kdyby chtel nekdo zahrat nick na xboxu mam: Vodisk4
Ale komunikovat muzu jen pres pc programy.

soldier251
Wraith
Příspěvky:132
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Soldier251#1488

Re: Diablo III na X360: dojmy, dropy ad.

Příspěvek od soldier251 » 13.09.2013, 15:37 hod.

Mooc krásná výbava, škoda že jsem se tak unahlil a zaplatil za PS3 místo Xboxu, mohli jsme pařit spolu, kurde. Ale jinak gratulka, pěkná výbava.

ReptileSVK
Zhar the Mad
Příspěvky:1569
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Reptile#2445

Re: Diablo III na X360: dojmy, dropy ad.

Příspěvek od ReptileSVK » 13.09.2013, 16:35 hod.

ako stukat dva knofliky to je typicke konzolove. Ovladat barbariana na PC je umenie a dokaze to mozno kazdy 10 top hrac sveta, na konzole kazdy aj 2 rocny.
to bolo ku ovladaniu.

Co sa tyka dropu je jasne ze to tam pada, kedze nie je AH, RMAH. Na PC sa viac menej hra doladovala 1 rok a az potom isla na konzoly. Takze vyvojari usudili co hraci chcu a to implementovali do konzolovej verzie, aby bola predaja schopna. Teraz stale ladia loot 2.0 na PC lebo koli AH a RMAH je to komplikovane. V diable 2 mi runa ZOD nevypadla za 3 roky kazdodenneho hrania ani raz, preto tam tiez vzniklali cierne trhy. Teraz to riesi AH. Na konzolach to potrebne nie je, pretoze tam napada behom mesiaca vsetko.

Uživatelský avatar
tomisco
Doom Knight
Příspěvky:555
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tomisco#2845

Re: Diablo III na X360: dojmy, dropy ad.

Příspěvek od tomisco » 13.09.2013, 16:37 hod.

Mně padl už druhý meč Bonesaber of Zummakalis, ale byl horší, než ten z Diabla na Hellu. Pořád nosím tento meč + Devil Tongue s dírou + CD ze začátku Inferna, lepší zbraň ne a ne padnout. Dvě Echa neměla díru, ani CD. Z Inna's setu mi zatím padly jen dvakrát kalhoty. A padl hodně zajímavý amulet. Mít ještě AS nebo CD, byl by fakt OP. I takhle mi přidal poměrně dost dps. Nosím ho, i když mám díky němu CC a CD už v dost velké nerovnováze.

Obrázek

A vycraftil jsem rukavice s 10% AS. Divil jsem se. :)

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Příspěvek od HELLERcz » 13.09.2013, 16:44 hod.

Reptile, jdi si trollit nekde jinde a nech konzole konzolema.

Jinak padl nam na normal i lege planek. Naucil jsem se ho a dovoluje craft Born setu

Sent from Note II
Obrázek

Uživatelský avatar
tomisco
Doom Knight
Příspěvky:555
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tomisco#2845

Re: Diablo III na X360: dojmy, dropy ad.

Příspěvek od tomisco » 13.09.2013, 16:47 hod.

ReptileSVK píše:ako stukat dva knofliky to je typicke konzolove. Ovladat barbariana na PC je umenie a dokaze to mozno kazdy 10 top hrac sveta, na konzole kazdy aj 2 rocny.
to bolo ku ovladaniu.
Meleš nesmysly, stejně jako s těmi 15 legendárkama za hodinu na konzolích, a dalšími žblepty. Hrál jsi jednu z konzolových verzí? Jestli ne, tak se k tomu moc nevyjadřuj, jelikož budeš jen za trapáka.
Ovládání D3 na X360 využívá skoro všechny tlačítka na gamepadu včetně obou páček a dvou směrů na kříži. Je to krásně odladěné. Po více než 60 hodinách hraní musím uznat, že se D3 na gamepadu ovládá lépe než na klávesnici s myší.

Seip
Quill Rat
Příspěvky:34
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Diablo III na X360: dojmy, dropy ad.

Příspěvek od Seip » 13.09.2013, 16:59 hod.

JJ, kdo chce něco říct proti D3 na konzolích, měl by je nejprve vyzkoušet a potom až se vyjadřovat...
A ten kdo říká, že všechno padne během měsíce to má určitě vyzkoušené, i když je hra venku jen 10 dní. Ale proč ne, kdo hraje na konzolích, ví svoje, je vysmátý a blbé názory jsou mu u prd... :D

walosek
Gorebelly
Příspěvky:230
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Diablo III na X360: dojmy, dropy ad.

Příspěvek od walosek » 13.09.2013, 18:10 hod.

Seip: tak zrovna u dropu se to dá více méně odhadnout, když člověk vezme do úvahy reporty (streamování a fóra) lidí, co to vážně hrajou, na to si nepotřebuju vytahovat z kapsy další tisíce, takže dost blbej protipříklad...
ale nepleťte si tenhle komentář ale s tím, že si myslím, že to napadá během měsíce, protože sem si to zatím nekalkuloval :D
no a co se ovládání týče, na to sem opravdu natolik neplazí, že bych se to neodvážil hodnotit ;)

ReptileSVK
Zhar the Mad
Příspěvky:1569
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Reptile#2445

Re: Diablo III na X360: dojmy, dropy ad.

Příspěvek od ReptileSVK » 13.09.2013, 18:24 hod.

vsetcia top hraci na svete maju na sebe gear z RMAH a AH urcite nie z dropu a to je uz vyse roka aktivneho hrania. konzolaci po 2 tyzdnoch sa dorovnali. toz kde je pravda? hrajte si na konzolach a nefuzujte do pc diabla.

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Příspěvek od HELLERcz » 13.09.2013, 20:08 hod.

A ty hnupe jdi hrat ligu ty top hracu a dej uz svaty pokoj. Urazis i me a to se mi nelibi. Mam prioritne nejradeji pc verzi a xbox hraju pro zabavu a pohodu s brachou u gaucingu

Sent from Note II
Obrázek

ReptileSVK
Zhar the Mad
Příspěvky:1569
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Reptile#2445

Re: Diablo III na X360: dojmy, dropy ad.

Příspěvek od ReptileSVK » 13.09.2013, 20:42 hod.

no tak ked sa ukludnis po tyzdni t.z. ked budes mas top gear a omrzi ta to tak sa ozvi. Zatial si nepouzitelny do diskusie.

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Diablo III na X360: dojmy, dropy ad.

Příspěvek od Kuki10 » 13.09.2013, 21:05 hod.

Jako jsem hodne zvedavej na konzolaky po 3 mesicich, dejte vedet.:)

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

viperxp
Quill Rat
Příspěvky:5
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Diablo III na X360: dojmy, dropy ad.

Příspěvek od viperxp » 14.09.2013, 06:36 hod.

jednoduche dostanem datadisk :))

Necituj predchozi prispevek - Kuki

walosek
Gorebelly
Příspěvky:230
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Diablo III na X360: dojmy, dropy ad.

Příspěvek od walosek » 14.09.2013, 07:47 hod.

a který hry? ;)

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Příspěvek od HELLERcz » 14.09.2013, 07:48 hod.

No preci konzolovky :-P

Sent from Note II
Obrázek

Uživatelský avatar
tomisco
Doom Knight
Příspěvky:555
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tomisco#2845

Re: Diablo III na X360: dojmy, dropy ad.

Příspěvek od tomisco » 14.09.2013, 07:55 hod.

Tak ZwuckeL má 609k dps na 53. PL. A je jedno, jestli to má s buffy... Ten šílenec to snad hraje nonstop. Jsem zvědav, kolik dps bude mít na 100. PL.


Fruper
Quill Rat
Příspěvky:36
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Fruper#2148
Bydliště:Rajecké Teplice SR

Re: Diablo III na X360: dojmy, dropy ad.

Příspěvek od Fruper » 14.09.2013, 08:50 hod.

Ahojte

Nemate chut si niekto dnes zahrat na xbox 360 budem tu asi cely den aj zajtra tak ak mateniekto chut zahrat meno fruper budem rad

inak moje dojmy z D3 na konzolach su velmi pozitivne a ako sa uz viaceri vyjadrili takto nejako to mohlo vyzerat aj na PC :) no verim ze to tam odladia mam rad aj PC verziu

Tak sa tersim ako zahrame na xbox360 caute

ihatemylifep
Wraith
Příspěvky:196

Re: Diablo III na X360: dojmy, dropy ad.

Příspěvek od ihatemylifep » 14.09.2013, 11:48 hod.

Vie mi niekto poradiť?Ani keď dám switch hero tak mi nikde neukazuje počet odohraných hodín za postavu,hľadal som už všade.

viperxp
Quill Rat
Příspěvky:5
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Diablo III na X360: dojmy, dropy ad.

Příspěvek od viperxp » 14.09.2013, 12:02 hod.

hraje nekdo hardcore ? dal bych partu na RGH

Odpovědět

Zpět na „Diablo 3 - Konzole“