Diablo III na X360: dojmy, dropy ad.

Vše o hraní Diabla na konzolích.
Odpovědět
Uživatelský avatar
negris
Gorebelly
Příspěvky:230
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Angalascz#2103
Re: Diablo III na X360: dojmy, dropy ad.

Příspěvek od negris » 28.10.2013, 17:07 hod.

Na infernal helmu není potřeba gold ůčet protože kámoš si d3 kupoval před týdnem a normálně ji ktomu měl jen zadal kód a bylo to + křídla a barvičky ktomu mněl. Pokud to ovšem nebyl nějakejch pár kusů co zbylo ale neřekl bych.
Byl jsem vyhnán z království nebeských i z podsvětí pekelných a našel si útočiště mezi nebem a peklem. A tak tedy semnou přichází utrpení ...

Obrázek

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Diablo III na X360: dojmy, dropy ad.

Příspěvek od HELLERcz » 28.10.2013, 18:36 hod.

Nene,
potvrzuji, že stačilo koupit normálně krabicovku, kod zapsat a bylo vše převedeno na váš acc. Já Gold Live nemám a šlo mě to v pohodě.
Obrázek

George
Wraith
Příspěvky:112
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Diablo III na X360: dojmy, dropy ad.

Příspěvek od George » 05.11.2013, 13:50 hod.

Tak uz patrim i ke konzolistum... zatim dohran a1 na normal, hraju to s mladou, tak to jde pomalu, musim ji prekladat :D
Ale ve dvou na 150 ledTV to jej jina kava... o vikendu prbunu projektor pres celou stenu, to bude narez :twisted:

PS: potvrzuji, na patch neni treba gold ucet, k aktivaci helmy (vcetne kridel a barev) staci jen opsat kod a stahnout jako patch, mam krabicovou verzi...

Uživatelský avatar
tomisco
Doom Knight
Příspěvky:555
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tomisco#2845

Re: Diablo III na X360: dojmy, dropy ad.

Příspěvek od tomisco » 09.11.2013, 02:23 hod.

Omlouvám se za tu mystifikaci s potřebou gold účtu na pořízení Infernal helmy. Holt jsem si to někde přečetl a ke hře zbytečně přikoupil Gold na 3 měsíce, abych měl od začátku vše. :)

Rawmen
Gorebelly
Příspěvky:250
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Rawmen#2174

Re: Diablo III na X360: dojmy, dropy ad.

Příspěvek od Rawmen » 09.11.2013, 09:57 hod.

Zdravím lidi, chtěl jsem se zeptat zda jde nainstalovat patch do xboxu přes flashku nebo tak nějak, prostě obejít internetové připojení. Včera jsem byl u sestry a její manžel to hraje na Xboxu, ale vyskl se problém, vždycky když chtěl jít do druhého aktu (pro klíč), tak hra zamrzne, zkoušeli jsme to asi 15x i různé fígle, jako jít tam přez menu, nebo dát 1. akt a poslední "kvest" a jít tam přez toho s karavanou, nebo jsme zkusil dát druhý akt, ale i různé "kvesty" a vždy to samé, při loadingu to zamrzne.

A ještě jeden bych měl: V xbox verzi jsou jen 3 NV?

Díky.
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Rawm ... o/57389964
Zase jsem ve hře. Prosím přidejte si mě, nemám s kým hrát. :)
PS: Skyrim1988 je bůh.

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Příspěvek od HELLERcz » 09.11.2013, 10:14 hod.

Ano jsou tam jen NV3.
Jinak za WD uz jsem prosel inferno. Na Medium. Ted zkousim Hard a na master nemam. Nedari se mi drop :-)

Sent from Note II
Obrázek

George
Wraith
Příspěvky:112
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Diablo III na X360: dojmy, dropy ad.

Příspěvek od George » 09.11.2013, 10:15 hod.

to Rawmen - melo by to jit i pres flashku (staci chvili googlit a nejdes co potrebujes, taky jsem uvazoval, mam konzoli na chate), ale postup je slozitejsi, tak jsem se na to vykaslal a privezl ji - patch je nejlepsi stahnout z netu (i k zadani kodu na helmu), nemusis mit golducet ani registraci, proste jen pripojis konzoli na kabel, ve spustene hre pak pres menu zadas stazeni patche (cca 3 mb soubor) a hrajes = naprosto jednoduchy. Bez patche radeji nehrat, spousta lidi si stezovala na padani a zamrzavani... a ano pro xko jsou jen 3NV.

Uživatelský avatar
tomisco
Doom Knight
Příspěvky:555
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tomisco#2845

Re: Diablo III na X360: dojmy, dropy ad.

Příspěvek od tomisco » 10.11.2013, 16:31 hod.

Dají se bez problému přenést savy mezi dvěmi X360 pomocí flashky, abych měl všechno dosažené na jedné konzoli i na druhé? Včera jsem si koupil X360 v nejnovější Stingray verzi (nejhezší X360) a samozřejmě když zapnu jakoukoliv hru včetně D3, musím jet znova od začátku. Starou konzoli jsem daroval bráchovi a dostanu se k ní až za týden. Zkusmo jsem rozehrál křováka (vůbec poprvé), ale bez Infernal helmy, Hellfire ringu a gemů expím hodně pomalu.

Rawmen
Gorebelly
Příspěvky:250
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Rawmen#2174

Re: Diablo III na X360: dojmy, dropy ad.

Příspěvek od Rawmen » 10.11.2013, 17:19 hod.

Přidávám se k dotazu, ale mě to zajímá z hlediska, že jsem včera začal hrát monka (spíš mončici), ségry manžel hraje na své konzoly barbara, je "už" paragon 7, já teprve expím, ale o to nejde, jde mi o to, že až já se dostanu taky na 60 a inferno, je možné vzít můj save na flash disku (ukládám to rovnou tam) a přinést si to k němu s tím, že on pojede svého barba a já svojí mončiči? Ani jede nemáme zaplacený live a já to ani neplanují, jde mi jenom o tuto možnost.

Díky.

btw: jinak k tomu patchování přes flashku, něco jsem našel, ale nešlo mi to stáhnout, tak až bude čas, tak to zkusím nějak více pohledat.
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Rawm ... o/57389964
Zase jsem ve hře. Prosím přidejte si mě, nemám s kým hrát. :)
PS: Skyrim1988 je bůh.

Uživatelský avatar
Johny
Fallen Shaman
Příspěvky:86
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Johny#2228

Re: Diablo III na X360: dojmy, dropy ad.

Příspěvek od Johny » 11.11.2013, 01:10 hod.

Tak uz sem taky "konecne" poridil i verzi pro xbox, expim si pomalu, lege sem tam padnou, zatim nic extra, z tehle rukavic sem mel docela radost, na ten muj low lvl pekne..

Obrázek

Klidne pridejte, hraju v dost nepravidelnych hodinach, snazim se tomu venovat ted cas, pokud laska moje dovoli :)

Obrázek
Are you ever afraid in battle ? Fear is a part of life, if you live, you fear

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Diablo III na X360: dojmy, dropy ad.

Příspěvek od HELLERcz » 17.11.2013, 20:21 hod.

Zdá se mi to, nebo leze paragon level dost pomalu ? :) sem tam to zapnu a brázdím farmu na Infernu na Hard a za tu dobu mám jen PL 4 (na PC když bych hrál mp4, tak mám celkem jistý pocit, že bych za tu samou dobu měl více PL ... )

Jinak se stále nemohu dokopat k nafocení svých postav a truhly, kde mám téměř všechny legendárky :/
Obrázek

Uživatelský avatar
tomisco
Doom Knight
Příspěvky:555
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tomisco#2845

Re: Diablo III na X360: dojmy, dropy ad.

Příspěvek od tomisco » 18.11.2013, 03:25 hod.

Jj, paragony na konzolich lezou dopredu fakt pomalu. S WD jsem dojel Inferno a zahral si jeste asi hodinu a pul, a mam take PL4. :) Jelikoz k savum z puvodni konzole se dostanu az za tyden, tak jsem s WD hral od zacatku bez niceho v truhle. Ani Infernal helmu jsem nemel.
Momentalne ma muj WD 98 k dps. Na konci Inferna mel 81 k dps. Pak padla lege palice Odyn Son (bez CD i diry), Unity ring a docela pekne rare rukavice, a hned slo dpsko nahoru. Zatim jedina setovka Zunimassa Pox. Padly jeste Lacuni s critem 3,5%, coz je asi zatim nejlepsi drop. Zajimave je, ze s moncici mi padlo nekolik Leoric Signet prstenu, zatimco s WD jeste ani jeden. :)

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Diablo III na X360: dojmy, dropy ad.

Příspěvek od HELLERcz » 18.11.2013, 07:50 hod.

Za hodinu a půl pl4, to je furt rychlejší jak já :D
Dneska nahodím na net fotky (včera jsem se konečně rozhodl nafotit pár fotek).
Měl jsem už kolem 100 legendárek v truhle, zavazely, byly to většinou legendárky z progresu.
Obrázek

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Diablo III na X360: dojmy, dropy ad.

Příspěvek od HELLERcz » 18.11.2013, 18:03 hod.

HELLER - Barbarian - XBOX 360
( Inferno Act 1 PL 4 )

Fotky:

1. Nejprve bych chtěl ukázat fotku, kolik mi padlo legendárek během levelování k Infernu a dosažení lvl 60. Celkem úctyhodný počet, pohybující se kolem číslovky 100

-> ZDE + ZDE

2. Na této fotce je můj Barbar, v aktuální fázi ... omlouvám se za velmi špatný snímek, ach ten mobil. Příště se budu více snažit.

-> ZDE

3. A nyní už jednotlivé části Barbarova vybavení, nenafotil jsem vše, jen legendárky, co aktuálně nosím.

-> BELT
-> BOTY
-> HELM
-> MAIN HAND
-> OFF HAND
-> PANTS
-> RING

=======
Obrázek

Uživatelský avatar
tomisco
Doom Knight
Příspěvky:555
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tomisco#2845

Re: Diablo III na X360: dojmy, dropy ad.

Příspěvek od tomisco » 19.11.2013, 09:20 hod.

Pěkně to svítí. :) A na plátně se musí hrát jedna radost. Asi se prozatím vykašlu na next-geny (launch tituly nejsou vesměs nic lákavého) a koupím si k vánocům novou telku, ať nehraju hry a nečučím na filmy pořád jen na monitoru.

Časem také dodám nějaké fotky. Včera mi padla z Azmodana helma Andarielka s 5,5% CC a můj WD poprvé přelezl 100 k dps.

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Příspěvek od HELLERcz » 19.11.2013, 09:35 hod.

No ale o kvalite obrazu te xboxovky a nejen D3 by se dalo diskutovat.
Nevim zda to blbne jen me nebo jsem zhyckany PCckem, ale ta grafika je hodne podprumerna. I kdyz jedu na full hd, tak hra vypadá jakoby byla v malem rozliseni a umele natahla. Jakobych na pc hral D2. Ale co no jde o zabavu :-)

Sent from Note II
Obrázek

Uživatelský avatar
c4llix
Gorebelly
Příspěvky:213
BattleTag:c4llix#1401

Re: Diablo III na X360: dojmy, dropy ad.

Příspěvek od c4llix » 19.11.2013, 12:10 hod.

Mě včera padla Andarielka s Int 260 a as 10% a cc 6% a bez taken fire damage, kam se hrabe mempo, na wizzovi už mám 465k damage >:D

Uživatelský avatar
c4llix
Gorebelly
Příspěvky:213
BattleTag:c4llix#1401

Re: Diablo III na X360: dojmy, dropy ad.

Příspěvek od c4llix » 20.11.2013, 11:35 hod.

Tady nějaký screeny vybavení mého wizze:

ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek

Uživatelský avatar
tomisco
Doom Knight
Příspěvky:555
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tomisco#2845

Re: Diablo III na X360: dojmy, dropy ad.

Příspěvek od tomisco » 20.11.2013, 21:51 hod.

Pěkné dpsko. Některé kousky gearu mám u WD nic moc, tak mám zatím 148 k dps. Na PL5 to už začalo pěně padat. Už mám 3 kousky ze Zuni setu, pěknou palici s LS a dírou, podařily se už crafty rukavic a amuletu. Jen to mojo a pásek pořád stojí za hnědku. Zkouším hrát Master 1, většinu potvor WD v klidu zvládá, ale u reflect elit občas chcípá jak na běžícím páse, tak musím kitovat. Ale aspoň ty expy lezou trochu rychleji dopředu.

Přikládám youtube video od mého oblíbeného youtubera Jumpina. Ukazuje tam WD s více než 700 k dps. Dejte to tak od sedmé minuty, kdy začne předvádět výbavu. Hlavně Tal Rasha amulety jsou zvěrstvo.


Rawmen
Gorebelly
Příspěvky:250
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Rawmen#2174

Re: Diablo III na X360: dojmy, dropy ad.

Příspěvek od Rawmen » 21.11.2013, 11:35 hod.

Pěkně vám to lítá pánove. :)

Já jsem zatím lvl 59, dneska dodělám 60 a něco navíc, ale už není tolik času, někdy u toho prosedím několik hodin v kuse a někdy to ani nezapnu. :)
Jsem zatím ve 3. aktu na hell, hraju na normal, krajím to rychle, ale kdybych to dal na M1, tak se nadřu jak blázen, hlavně mi přijde, že to stejně nepadá, jsem předtím testoval, dal jsem to na nightmaru na M1 a i docela krájel a nic nepadlo, přepnu tu na normal a hned legenda. Jinak to je radost když něco padne. :) Navíc mi padlo i pár věcí co jsem na PC ani neviděl (nevím jestli neexistují pro PC nebo spíš tím, že to jsou under 60 lvl legendy).

Jinak hraji mončici, do budoucna přemýšlím od DH nebo WD, ale WD mám na PC, takže asi vyberu DH. :)

btw: jak vám padaj plánky na legendy? Mě padly 2, což nevím jestli je hodně, ale oproti PC verzi pro mě jo - jeden je cain set (super pro budoucí expení) a jedno je sekera, jediné co mě vadí je, že požadavky na craft (materiál) jsou pro mě docela vysoké.

btw 2: jak jsem se tu ptal na ten patch, tak nevím jestli ho už tam nemám v základní hře, protože mi to zatím ani jednou nezamrzlo (klepu na dřevo).
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Rawm ... o/57389964
Zase jsem ve hře. Prosím přidejte si mě, nemám s kým hrát. :)
PS: Skyrim1988 je bůh.

Odpovědět

Zpět na „Diablo 3 - Konzole“