Diablo III na X360: dojmy, dropy ad.

Vše o hraní Diabla na konzolích.
Odpovědět
Uživatelský avatar
tomisco
Doom Knight
Příspěvky:555
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tomisco#2845

Příspěvek od tomisco » 10.12.2013, 19:52 hod.

S moncici mam take smulu na Inna's set. :) Zatim padly take jen kalhoty. Ale takto mi to vyhovuje, nez abych si vse potrebne hned koupil na aukci. Casem chesta urcite padne. Zatim PL27 a pres 220 k dps s enchantresskou. Vetsinou jezdim Master 4.

Odesláno z mého MI 2S pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Mistluska
Quill Rat
Příspěvky:8
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Diablo III na X360: dojmy, dropy ad.

Příspěvek od Mistluska » 11.12.2013, 00:48 hod.

Tak menší update po dnešním po pracovním hraní. Set jsem rozšířil o inna's chestu - naštěstí po přidání gemů to byl i dobrý boost (takže už mám kalhoty a chestu). Dnes se celkem dařilo na drop. Padly mě ještě další 3 setové věci. (ne inna's). Ale všechno stálo za prd, takže to skončilo v truhle. Jinak jsem počítal a padlo mě přesně 13 legendarek a z toho bylo 8 zbraní. (6 jednoruček a 2 dvouručky). A co čert nechtěl, tak všechny,ale všechny bez socketu. Jsem myslel, že mě asi odvezou. Jinak jsem paragon zaokrouhlil na 40.

Taková zajímavost. Když se projdou sklepy (ty tři patra), tak na Master 5 obtížnost to udělá +- jeden dílek. takže to stačí prohrnout 5-6x po sobě (jen ty sklepy) a 1 PL je doma. Momentálně chodím jen to sklepení, bo mě to nejvíc vyhovuje.

Snad než bude datadisk (předpokládám, pokud ho na x360 vydají, tak to bude někdy před letníma prázdninami), tak těch PL100 dám. I když mě z toho 3 aktu už začíná solidně šoupat :).

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Diablo III na X360: dojmy, dropy ad.

Příspěvek od HELLERcz » 11.12.2013, 06:49 hod.

No ty paragony lezou děsně pomalu, skoro, jako by to bylo bugnuté :D tady pl 100 neudělám, ...
Obrázek

Rawmen
Gorebelly
Příspěvky:250
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Rawmen#2174

Re: Diablo III na X360: dojmy, dropy ad.

Příspěvek od Rawmen » 11.12.2013, 21:43 hod.

Tak já teď nějak vůbec nehraji, není čas a ani moc nálada, začal jsem zase sledovat "Friends" od první série, kvůli AJ atd. JInak jsem PL 26.
http://www.nahraj-obrazek.cz/?di=513867944675
http://www.nahraj-obrazek.cz/?di=1413867944145
http://www.nahraj-obrazek.cz/?di=6138679439514
http://www.nahraj-obrazek.cz/?di=12138679434416
http://www.nahraj-obrazek.cz/?di=1013867942993
To WKM byla pro mě haluz, jsem zapnul 2. akt na M2, skočil do té "pouště" jak je vstup do Vaultu a hned po chvilce to padlo ani jsem neměl tušim NV. Jinak sry za ty 2 neotočené obrázky. :wave: O víkendu si snad chvilku zahraju a dohoním vás.

EDIT: a byl jsem celý rok hodný a tak mi ježíšek donesl novou TV, 81cm, už se nemusím krčit u 48cm. :)
EDIT2: ten dmg je s kušníkem, bez nějk mám asi 175K.
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Rawm ... o/57389964
Zase jsem ve hře. Prosím přidejte si mě, nemám s kým hrát. :)
PS: Skyrim1988 je bůh.

Uživatelský avatar
tomisco
Doom Knight
Příspěvky:555
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tomisco#2845

Re: Diablo III na X360: dojmy, dropy ad.

Příspěvek od tomisco » 12.12.2013, 01:08 hod.

Pěkná fista. Takovou chci taky. :) Dnes jsem to zapnul na dvě hoďky a během jednoho runu padl Litany prsten s 5,5% CC a 7% AS a rare amulet s 9% CC a více než 80% CD, takže mi dps bez zapnutých skillů vyskočilo na 246 k. S BoH mám přes 280 k dps. To už je damage, které by mě v PC verzi stálo několik miliard goldů.

PL100 na konzolích udělám dost těžko, teoreticky až na nextgenu, jestli D3 vyjde na XOne a budou přenositelné postavy z X360. Jakmile se rozběhnou změny na PC, budu hrát převážně tam.

Uživatelský avatar
Mistluska
Quill Rat
Příspěvky:8
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Diablo III na X360: dojmy, dropy ad.

Příspěvek od Mistluska » 12.12.2013, 01:43 hod.

Tak 41 a půl PL je doma. Dneska sem si po práci chvilku zahrál. Dokonce mě napadalo i dost setových věcí, ale všechny byly horší než sem měl na sobě. Celkem mě to štve, že když padne setovka (zelená), tak ve finále je horší než legendárka a někdy i rare věc. Taky to mohl Blizz líp vymyslet s tím generováním statu. Ale co už. Snad příště to bude lepší. Jinak jsem se zase špetku boostnul. Teď mám dmg s BoH 298k dps a to už elitky na master5 umírají celkem rychle.

Jinak někdy závidím PCčkářům, že tam mají ještě to AH. Někdy by se mě to hodilo bo peněz málo a když zkouším kraftit, tak prachy padají solidně rychle.

Škoda, že blizz nevydá diablo 3 (ještě před datáčem) na XboxOne. Hned bych switchnul konzoli a hrál to tam (kdyby teda šli přenést savy). Ale o tom si můžu nechat jen zdát.

Jinak se mě začal stávat takový debilní problém. Když hraju, tak se mě docela často sekne hra a musím vypnout xbox a znovu spustit hru. Dnes večer se mě to stalo 3x po sobě ve třetím podlaží sklepů. Začínám mít pocit, že mě ta hra nemá ráda. Snad to bude problém hry a ne konzole. Zkusil jsem i testnout, že jsem šel jiné mapy a tam to bylo v pohodě. Ale jak sem vešel do 3 podlaží sklepů, tak při kuchání mobek zase sek a konec. Doufám, že se to nebude stávat pravidlem, bo mě z toho jinak klepne.

Ta fista WKL by se mě taky hodila. To by byl boost na dps jak prase. S tím bych měl solidně nad 300k. Snad se poštěstí a padne :).

Rawmen
Gorebelly
Příspěvky:250
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Rawmen#2174

Re: Diablo III na X360: dojmy, dropy ad.

Příspěvek od Rawmen » 12.12.2013, 09:05 hod.

Sakra ten dmg vám závidím, mě ještě nepadnul ani prsten cc a cd, měl max as a cd, o amuletech ani nemluvím, samej šrot, nosím 9,5CH, ale bez CD. Ještě by to chtělo i nějakej slušnej pásek a na boty resisty. Jinak s fistou jsem taky spokojený. I stím mojím pidi dmg se dá hrát M5, stačí použít ten oslepovací skill co zvyšunej dmg (teď nevím název) a občas tam hodit serenity, když jde do tuhého, ale samozřejmě to chvilku trvá, než je umlátím, ale díky tomu, že furt zapínám tu mantru na zvýšení dmg o 48%, tak to jde, horší je spíš to, že mám malé resisty a stát v jedu nebo v ohni už na M5 není tak super. :) Ale stejně budu chodit asi ještě chvilku M3 nebo 4.
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Rawm ... o/57389964
Zase jsem ve hře. Prosím přidejte si mě, nemám s kým hrát. :)
PS: Skyrim1988 je bůh.

Rawmen
Gorebelly
Příspěvky:250
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Rawmen#2174

Re: Diablo III na X360: dojmy, dropy ad.

Příspěvek od Rawmen » 12.12.2013, 15:51 hod.

Mistluska píše: Jinak někdy závidím PCčkářům, že tam mají ještě to AH. Někdy by se mě to hodilo bo peněz málo a když zkouším kraftit, tak prachy padají solidně rychle.
Ten craft je "hnus" jsem udělal asi 12-15x rukavicea nic pěkného co by se hodilo, vycraftit amulet je také náročné - protože jako monk potřebuji zelené šutry do brenění i do zbraně, ale také do amuletu. Jsem se musel vrátit na hell a sbírat ty knížky abych mohl vycraftit ti nižší šutry na flawless úroveň.

Dneska jsem udělal zkoušku ve škole, tak se za odměnu rozvalím před TV a budu se modlit, aby padnul nějakej pěknej amulet nebo ring. :)

btw: Jak jste na tom s resistama?
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Rawm ... o/57389964
Zase jsem ve hře. Prosím přidejte si mě, nemám s kým hrát. :)
PS: Skyrim1988 je bůh.

Uživatelský avatar
tomisco
Doom Knight
Příspěvky:555
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tomisco#2845

Re: Diablo III na X360: dojmy, dropy ad.

Příspěvek od tomisco » 12.12.2013, 22:31 hod.

S OWE mám 603 AR. Armor přes 6200. V klidu to stačí.

Uživatelský avatar
Mistluska
Quill Rat
Příspěvky:8
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Diablo III na X360: dojmy, dropy ad.

Příspěvek od Mistluska » 19.12.2013, 23:43 hod.

Tak po delší době menší update.

PL - 48 (děs běs, ale ještě to jde)
DMG - 313k bez buffu - 359k s BoH
HP - 80.6k
Crit hit chance - 53,5%
Crit hit dmg - 549%
AR - 455

Popadaly i nějaké setovky (inna's hlava, takže už mám 4 věci ze setu). Dokonce padla i ta WkL fista (nebo jak se to jmenuje), ale staty byly horší než to co mám momentálně na sobě. Před ní padla jiná fista, jméno si nepamatuji, ale ve statech má 49,5% na stun. Takže momentálně totální ultimátní vykosťovák, protože všechno je skoro perma stun. Zkusil jsem jen tak ze srandy pozdravit azmodana a lehl cca. za 20-25s a nezmohl se na nic.
Do vánoc dám PL50 a pak se uvidí. Bo už mě to začíná trošku nudit :( a datadisk daleko.

Rawmen
Gorebelly
Příspěvky:250
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Rawmen#2174

Re: Diablo III na X360: dojmy, dropy ad.

Příspěvek od Rawmen » 20.12.2013, 14:49 hod.

Sakra, ty jedeš jak blázen, udělej kdyžtak nějaké fotky pokud se Ti bude chtít, já teď udělal maximálně jeden paragon, buď není čas a když je čas tak není nálada. Jinak jsem si rozjel i WD, zatím jsem asi 32 lvl.

btw. jaktože WD má jenom v základu 2 psi? Jsem tu tuším četl, že je to bug, který opravuje patch, patch tam mám a psi mám furt 2.
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Rawm ... o/57389964
Zase jsem ve hře. Prosím přidejte si mě, nemám s kým hrát. :)
PS: Skyrim1988 je bůh.

Little_Red
Quill Rat
Příspěvky:29
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Bydliště:Praha

Re: Diablo III na X360: dojmy, dropy ad.

Příspěvek od Little_Red » 07.01.2014, 17:39 hod.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Par prirustku :D
Naposledy upravil(a) Little_Red dne 07.01.2014, 22:00 hod., celkem upraveno 4 x.

pavlas
Doom Knight
Příspěvky:446
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pavko#2573

Re: Diablo III na X360: dojmy, dropy ad.

Příspěvek od pavlas » 07.01.2014, 18:25 hod.

Teda, ten Skorn je krásný :love:

Little_Red
Quill Rat
Příspěvky:29
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Bydliště:Praha

Re: Diablo III na X360: dojmy, dropy ad.

Příspěvek od Little_Red » 07.01.2014, 18:42 hod.

pavlas píše:Teda, ten Skorn je krásný :love:
to mi povidej,diky nemu uz zvladam (s obtizema) masterIII,tech 9h hrani dneska za to nakonec stalo,jeste jsem udelal HF ring,plodny den ;)

Gildor
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Dotaz

Příspěvek od Gildor » 11.01.2014, 04:43 hod.

Pratele,kamaradi. Mam Xbox kratce a moc jsem do taju her na konzolich jeste nepronikl.Vysvetlite mi prosim nekdo jak to funguje u Diabla 3 s hranim v coop modu a v parte po siti? Co potrebuju abych mohl hrat s ostatnima po netu? A jak je to s coop modem na jednom xboxu? Zatim jsem to zapnul jednou s kamosem a musel jsem zalozit pro druhou postavu novy ucet.Je to tak nebo delam neco spatne? A taky tim ze to mam doma ,a on u me samozrejme nebydli, tak jsem mu v levelech utekl. Muzem spolu hrat i pres vetsi levelovy rozdil?Pujdou mu expy ze spolecnyho zabijeni?Mam zkusenosti jen z WoWka a UO kde se pripisovaly expy jen kdyz byly postavy od sebe na par levelu. Predem dekuji za odpovedi a trpelivost s neznalkem. ;)
[CoZ]Gildor

Little_Red
Quill Rat
Příspěvky:29
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Bydliště:Praha

Re: Diablo III na X360: dojmy, dropy ad.

Příspěvek od Little_Red » 16.01.2014, 15:26 hod.

Obrázek Obrázek Obrázek dnseka se zadarilo,vsechno behem jedny hodiny :)

pavlas
Doom Knight
Příspěvky:446
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pavko#2573

Re: Diablo III na X360: dojmy, dropy ad.

Příspěvek od pavlas » 16.01.2014, 17:32 hod.

LittleRed, můžeš prosím pro informaci napsat, kolik máš Elite kills, Paragon levelů, odehraný čas?

Little_Red
Quill Rat
Příspěvky:29
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Bydliště:Praha

Re: Diablo III na X360: dojmy, dropy ad.

Příspěvek od Little_Red » 16.01.2014, 19:52 hod.

PL21,EliteK4639,odehranej cas tam nemam (nebo ho nemuzu najit),ani to neumim odhadnout,nekdy jsem dal 10h za den,jindy jsem na to tyden nesahnul,znas to ;),nahod taky neco,at mam motivaci,tady je to nejaky mrtvy. Me to tak chytlo,ze si snad koupim origos (ja starej lakomec :shock: ) abych mohl online. Chtel bych Immortal kings legend,pokud je mozny aby to nekdy padlo,zatim mam 4kousky

pavlas
Doom Knight
Příspěvky:446
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pavko#2573

Re: Diablo III na X360: dojmy, dropy ad.

Příspěvek od pavlas » 16.01.2014, 20:36 hod.

Nahodil bych, ale konzolovku nemám, hraju na PC... Jen mě to tu baví sledovat... Závidím vám ten konzolářský loot... :D Snad to poladí i v Lootu 2.0 pro PC... Motivaci ti moc nedám, za tu moji odehranou dobu zas tak moc legend nepadlo... Pro porovnání na PC: Čas asi 300 hodin, 9919 Elite kills, 285179 Lifetime, mám založenou každou třídu, za DH Paragon 30, ostatní chary každý po 10-ti...

Little_Red
Quill Rat
Příspěvky:29
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Bydliště:Praha

Re: Diablo III na X360: dojmy, dropy ad.

Příspěvek od Little_Red » 16.01.2014, 21:30 hod.

Obrázek Obrázek Jeste dve dnesni setovcicky.Tak to vychazi tak na polovic,ale zase to mam jen v barbarovi :P Tak jsem prave zjistil,ze kdyz se da na followera taky HF a LS ring,tak to hodi 13%expu navic :lol: No asi uz to tu nekdo davno nahodil a budu znova za vola,ale treba to nekomu pomuze...

Odpovědět

Zpět na „Diablo 3 - Konzole“