Sila utoku

Vše o hraní Diabla na konzolích.
Odpovědět
Little_Red
Quill Rat
Příspěvky:29
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Bydliště:Praha
Sila utoku

Příspěvek od Little_Red » 27.10.2013, 11:20 hod.

Jen tak pro zajimavost,hraju za barbara (lv58) actIII hell,medium a pripada mi,ze je celkem slabej (atak 21k,str2294) snazim se o max utok. zkousel jsem chvili na hard a toho nejubožejšího saska davam na 10 ran,o bossech ani nemluvim,takze nehratelny. je 21k při lvl58 bezny?

Uživatelský avatar
negris
Gorebelly
Příspěvky:230
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Angalascz#2103

Re: Sila utoku

Příspěvek od negris » 27.10.2013, 14:29 hod.

Vzhledem ktomu že na konzolách je to mnohem těžší než na pc teda co se týká mp tak ano dmg okolo 140k vyhovuje tak na master 1-2 za to na PC dmg 140k vychází na mp7-8, ovšem záleží na postavě a jestli jedeš cc+cd nebo jen jedno ztoho. Avšak 21k na 58lvlu je dost a eště jedna menší poznámka pokud nechodíš na klíče tak si dej easy protože easy-hard má vliv pouze na wardeny nikoliv drop/expy atd. takže si děláš moby zbytečně silné a o to ti trvá expení mnohem déle.
Byl jsem vyhnán z království nebeských i z podsvětí pekelných a našel si útočiště mezi nebem a peklem. A tak tedy semnou přichází utrpení ...

Obrázek

Little_Red
Quill Rat
Příspěvky:29
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Bydliště:Praha

Re: Sila utoku

Příspěvek od Little_Red » 27.10.2013, 19:19 hod.

No nejak se v tom ztracim. pokrocil jsem na lvl60 a utok mam 45.7k,obranu 7k,zivot 90.9k a stejne když jsem zkusil z legrace master V,tak prvního zombika uplne nazacatku jsem ubil na 26 ran (skupinka 3-4 uz zvladnout nejde). na you tube jsem videl frajera,co ma téměř stejny cisla na utoku a obrane,zivot dokonce polovicni a daval si je na par ran,navic mu skoro vůbec neubyval život,ja zarvu po 5 ranach od trapnyho zombika s 90k zdravi.
Naposledy upravil(a) Little_Red dne 28.10.2013, 08:02 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
negris
Gorebelly
Příspěvky:230
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Angalascz#2103

Re: Sila utoku

Příspěvek od negris » 27.10.2013, 23:20 hod.

Little_red podle toho bych se neridil protoze si kde jakej trouba upravuje postavu nebo si tam dava trainer= nulova zabava a zbytecne vyhozene prachy za xko(pokud teda jede pres live a ne na flashnutym)+dia
Byl jsem vyhnán z království nebeských i z podsvětí pekelných a našel si útočiště mezi nebem a peklem. A tak tedy semnou přichází utrpení ...

Obrázek

Uživatelský avatar
Cartman
Burning Soul
Příspěvky:738
BattleTag:Cartman#2474
Bydliště:Plzeň - můj byt, Karlovy Vary - rodiče

Re: Sila utoku

Příspěvek od Cartman » 28.10.2013, 09:30 hod.

Já sem s barbarem už od poloviny NORMAL hrál na M1, spíš používáš zlý build.

Little_Red
Quill Rat
Příspěvky:29
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Bydliště:Praha

Re: Sila utoku

Příspěvek od Little_Red » 28.10.2013, 10:37 hod.

Asi tam mam fakt něco blbe,jenomze jak to nastavit,nikdy jsem diablo nehral... :oops:

Uživatelský avatar
tomisco
Doom Knight
Příspěvky:555
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tomisco#2845

Re: Sila utoku

Příspěvek od tomisco » 28.10.2013, 14:37 hod.

Měj v pravé ruce sekeru nebo kladivo a jako pasivky si nastav Weapon Master a Ruthless, pokud je už nemáš nastavené. To je takový základ pro barba, když jedeš na dps. Třetí pasivka dle volby, třeba Tough as Nails nebo Nerves of Steel na armor. Samozřejmě měj z menu zapnutý Elective mode, abys mohl měnit skilly dle libosti. Životů máš až až, armor bych ještě trochu zvednul. Problém bude asi v resistech. Namíchej vybavení tak, abys měl minimálně 500 All Resistance. Základ je mít dva kousky z Immortal setu pro bonus na AR. Ale asi ti to ještě nepadlo... Při nižším dps se hodí Life on Hit aspoň 1000, při dps cca. nad 80 k přejdi na life steal (na zbrani nebo Immortal pásku). Pro vyšší dps vyžeň Critical Chance/Critical Damage tak kolem 40/400 a pokud nehraješ se Skornem nebo jinou obouručkou Attack Speed aspoň na 2.0.

Chce to trochu trpělivost, postupem času ti potřebné věci popadají. Pak to jen vhodně namíchat. S Monkem (PL 18) jsem na X360 neměl problém, jen jsem postupně zvyšoval obtížnost až na Master 3, než jsem konzoli půjčil bráškovi.

Little_Red
Quill Rat
Příspěvky:29
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Bydliště:Praha

Re: Sila utoku

Příspěvek od Little_Red » 28.10.2013, 18:20 hod.

Diky za radu,vzim si toho. Pasivky jsem mel presne co pises,tak aspoň nejsem uplne marnej;-). S resistence je to horsi, pohybuju se 92-140 jenom,nemam cim to uz vic zvednout. zakopanej pes bude mozna v regeneraci zdravi,mam pouhých 585/sec. joooo a dneska mi padla immortal kings irons,jak pises. tak jsem to pomichal na utok72k,obrana7k,zivot68k. life steal mam 0.00!?! A jak moc dulezity je podle tebe Magic find? Mel jsem ho přes helmu zvedlej,ale dal jsem si tam dmg

Odpovědět

Zpět na „Diablo 3 - Konzole“