Crusader možné buildy do budoucna

Odpovědět
Uživatelský avatar
Predy
Doom Knight
Příspěvky:437
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Archangel#2213
Crusader možné buildy do budoucna

Příspěvek od Predy » 04.01.2014, 19:50 hod.

Ahoj :wave: pro zkrácení toho nekonečného čekání na datadisk Reaper of Soul mě napadlo, že by bylo fajn vědět kdo co jak pojede a nebo jak by si svůj build představoval. Ano já vím že do doby vydání se všechno ještě čtyřikrát změní předělá a nebo úplně smaže :roll: ale i tak by byla sranda to sepsat teď a zasmát se za čas jak je to všechno jinak. Takže pokud máte zájem napište sem svůj build. Skilly jsou díky Javurkovi přeložené a tak můžete směle začít a vysvětlete proč co a jak a jak by jste si to představovali že to bude fungovat. >:roll:

Uživatelský avatar
Predy
Doom Knight
Příspěvky:437
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Archangel#2213

Re: Crusader možné buildy do budoucna

Příspěvek od Predy » 04.01.2014, 20:22 hod.

Takže můj build by měl být na HC a proto bude hodně defenzivní podle toho jak to budu zvládat bych možná něco do útoku přidal ale prozatím bych to rád viděl takto:

Jako primární útok bych rád použil skill Punish s runou Rebith protože se budu snažit c nejvíce využít block a pokud by byl dobrý gear snad bych ho vytáhl i na 50% s tímto skillem tedy budu mít o polovinu větší block amount a ještě se budu tímto skillem léčit.

Sekundární skill bych rád použil Fist of the Heaven a asi nejpravděpodobněji bych použil runu Fissure.

Další skill bych použil Steed Charge s runou buď Endurence a kdyby byli 4 vteřiny až moc tak asi Nightmare abych únik spojil s útokem.

Jako další tentokrát Laws skill bych použil Laws of Justice a to s runou decaying Strength tento skill je spíš další pasivka ale jde použít na pár sekund jako opravdu tvrdá skořápka přemýšlel jsem taky o Laws of Hope s runou Stop Time ale tak uvidíme škoda že nejdou obě :)

Další skill bych zvolil Falling Sword s runou Rapid Descent a to z jednoho důvodu jednak má obrovský dmg a když se zasáhne více nepřátel sníží se cd ale hlavně že v průběhu letu je crusader nezranitelný pokud se tedy zasáhne více nepřátel a z gearu a paragonu bude snížený cd tak by tento skill šel použít i několikrát za sebou.

Jako poslední aktivní skill bych rád použil Akarats Champion s runou Prophet jednak obrana i útok rapidně stoupne ale hlavně pokud by se přihodilo že v tomto stavu klesne hp na nulu je postava okamžitě vyléčena do maxima tohle bude taková poslední záchrana.

Jako pasivky bych zvolil Divine fortress protože to může být klidně 50% navíc do armoru a to je podle mě hodně. Další bych zvolil Hold Your Ground zruší se sice šance na vyhnutí ale to já ani nechci já chci co nejvyšší šanci na blok. Na to bych rád navázal skillem Revenal který mě při každém bloku vyléčí a jako poslední bych pasivku bych zvolil Finery u této si ale nejsem jistý protože pokud bude stačit AR z gearu a taky proto že nevim kam nacpat ten Topaz tak bych jí určitě vyměnil za Heavenly Strength kvůli tomu abych mohl používat obouručku a štít.

Samozřejmě ze statů co nejvíc do bloku armoru a vitality.

pavlas
Doom Knight
Příspěvky:446
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pavko#2573

Re: Crusader možné buildy do budoucna

Příspěvek od pavlas » 04.01.2014, 23:09 hod.

Crusader se mi od začátku zamlouval a chtěl bych si hrdinu postavit spíše na útok, co největší poškození, co největší pecky :) Uvidíme, jak nakonec všechno bude při samotném hraní, zatím jen spekulujeme. Nicméně, chtěl bych si ho poskládat asi takto:

Primární skill - Slash s runou Zeal, navyšuje a stackuje AS, něco jako Frenzy u Barba, na tu jsem si hodně zvykl, navíc, není to úplně nablízko, což se taky může hodit.

Sekundární skill - Fist of the Heavens s runou Fissure či Retribution, v praxi uvidíme, co bude efektivnější.

Dále skilly na "čísla":
1. Condemn s runou Unleashed, okamžitá exploze, pokud se na mě nalepí moc mobek.
2. Steed Charge s runou Ramming Speed, pro případný únik, navíc s odhazováním nepřátel.
3. Heaven's Fury s runou Split Fury, to bude zabiják na champion packy, dle mě ale nerfnou, moc vysoký DMG.
4. Akarat's Champion s runou Prophet, ať je tam trošku té obrany.

Pasivní skilly:
Insurmountable - Crusader na sebe určitě bude tahat mobky, navýšené poškození se hodí.
Divine Fortress - díky štítu bude určitě hodnota blokování víc než dobrá, nastackuje armor.
Hold Your Ground - zvýší šanci na blok.
Heavenly Strenght - to bude snad povinnost.

Uživatelský avatar
Husajn
Fallen Shaman
Příspěvky:82
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Husajn#2100

Re: Crusader možné buildy do budoucna

Příspěvek od Husajn » 23.02.2014, 19:34 hod.

pavlas mazný build začíná se mě líbit :twisted: já budu mět asi hodně podobný na velky DMG 8-)

pavlas
Doom Knight
Příspěvky:446
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pavko#2573

Re: Crusader možné buildy do budoucna

Příspěvek od pavlas » 23.02.2014, 20:21 hod.

Dík, ale build je už neaktuální a určitě ho překopu, Blizz nám Crusadera ponerfoval... Hlavně pasivky asi nakombinuju jinak, navíc, nevím, jaké padnou itemy, když bude nějaký velmi dobrý affix, musíme pak vymyslet i adekvátní build :)

Uživatelský avatar
Husajn
Fallen Shaman
Příspěvky:82
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Husajn#2100

Re: Crusader možné buildy do budoucna

Příspěvek od Husajn » 23.02.2014, 23:51 hod.

Jasne neco vymyslime :D pak budeme chdoit se stejnym buildem jen jine veci :D

Uživatelský avatar
Maxim
Doom Knight
Příspěvky:402
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maxim#2668
Bydliště:Znám jedno místo tam tepláků ráj je to dost blízko Ústecký kraj- Lovosice
Kontaktovat uživatele:

Re: Crusader možné buildy do budoucna

Příspěvek od Maxim » 05.03.2014, 20:09 hod.

Já to udělám jako obvykle znechutim si všechny buildy co jsou nejvíc používaný :green: pak si vymyslím vlastní uplně k ničemu :green:
Playmade HC selfound DH
Battletagy:
Maxim#2668-notebook
Maximus#21426-Počítač
Můj Zeal wizard
Obrázek
Finální Boss celýho diabla http://maximus26.rajce.idnes.cz/100_akt ... 03_IMG.jpg to křeslo neni moje

Uživatelský avatar
Lumpus
Wraith
Příspěvky:150
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lumpus#2123
Bydliště:Tupesy/Brno

Re: Crusader možné buildy do budoucna

Příspěvek od Lumpus » 07.03.2014, 15:48 hod.

Mně se zdá ten Crusader op už teď jen co jsem si přečetl skilly, snad se ale mýlím...

Uživatelský avatar
Maxim
Doom Knight
Příspěvky:402
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maxim#2668
Bydliště:Znám jedno místo tam tepláků ráj je to dost blízko Ústecký kraj- Lovosice
Kontaktovat uživatele:

Re: Crusader možné buildy do budoucna

Příspěvek od Maxim » 08.03.2014, 02:13 hod.

Kde se daj najít ty skilly?
Playmade HC selfound DH
Battletagy:
Maxim#2668-notebook
Maximus#21426-Počítač
Můj Zeal wizard
Obrázek
Finální Boss celýho diabla http://maximus26.rajce.idnes.cz/100_akt ... 03_IMG.jpg to křeslo neni moje

Uživatelský avatar
Predy
Doom Knight
Příspěvky:437
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Archangel#2213

Re: Crusader možné buildy do budoucna

Příspěvek od Predy » 12.03.2014, 19:44 hod.


venomeq
Quill Rat
Příspěvky:2
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Crusader možné buildy do budoucna

Příspěvek od venomeq » 02.10.2014, 18:59 hod.

Jedna věc ... passivky Hold your ground a Divine fortrest spolu nefungujou...což je dle mě špatně... Hold your ground sice zvýší block chance o 15% ale divine fortrest těch 15% navíc ignoruje.
Aspoň teda tak mě to ukazuje v detailu postavy.

Uživatelský avatar
jaroja
Quill Rat
Příspěvky:22
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:JaroJa#2809

Re: Crusader možné buildy do budoucna

Příspěvek od jaroja » 05.10.2014, 11:02 hod.

caute pol roka som mal od hrania pauzu chcel by som poradit s postavou co dalej na co sa zamerat (vsimol som si tie gemy v prstenoch a amuletoch) budem vdacny za kazdu radu ohladom hrania aj vybavy... http://eu.battle.net/d3/en/profile/Jaro ... o/43252568 :wave:

Molfsokros
Quill Rat
Příspěvky:18
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Crusader možné buildy do budoucna

Příspěvek od Molfsokros » 11.10.2014, 13:15 hod.

farmi, farmi a zase farmi :) farmenim driv nebo pozdeji najdes spoustu uzitecnych itemu na jednotlive buildy, ja nasel snad vsechny itemy na phalanx build, havens fury build ( brokovnici i perma havens fury ) a ted jedu sweep attack build a zkousim i shield bash coz je taky masakr, sice nejezdim T6 ale T3 si davam v pohode a gemy z GR taky udelaji svoje kdyz ti to prida treba 30% dmge do mobu ve stunu atd
Naposledy upravil(a) Molfsokros dne 11.10.2014, 15:54 hod., celkem upraveno 1 x.

Y0G1
Burning Soul
Příspěvky:676

Re: Crusader možné buildy do budoucna

Příspěvek od Y0G1 » 11.10.2014, 14:04 hod.

ja som si tiez vyexpil crusadea ..takze je cerstva 70 mozete poradit nejake tipy na zaciatocne buildy porpipade crafty? :wave:

Uživatelský avatar
sansaj
Wraith
Příspěvky:112
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Sansaj#2804

Re: Crusader možné buildy do budoucna

Příspěvek od sansaj » 12.10.2014, 10:08 hod.

Yogi záleží na tom co chceš jet a pro jaký Build se rozhodneš, já byl od začátku přesvědčený, že budu Fire Starter Crus a od toho se odvíjela stavba celého equipu a je pravda, že bez hlavních zbraní na buildy se to těžko skládá, takže moje rada zní, pro začátek si postav build podle zbraně a štítu který máš a pak postupně se budeš prokousávat ke tvému vysněnému buildu... momentálně mám Cruse rozhozenýho, protože sem zkoušel Brokovnici, ale bez Holy equipu to jde dost ztuha, hlavně dochází munice a to dost razantně i při perma Akaratu, takže na vině je nedostatek Holy DMG... k absolutnímu štěstí při Firestarterovi mi chybí Darklight aby byl Build kompletní, jinak pokud bys začínal na Fire tak pro začátek Craft: Devastator, Pyro Marela, Reapers Wraps aset Captain Crimson (10 procent CDR) a zbytek pro Fire dmg a Fire skils, můžeš použít i Maximuse pro začátek pokud ho máš v inventáři a pak časem až budeš mít Akkarat set tak změnit Two handen na One Handed kvůli 15 procentum cdr z pasivky... samozřejmě, že pokudchceš jet Holy tak ten Equip upravíš pro Holy kde už v základu máš celkem set štítu a zbraně pro Holy a i celkový craft Eq.

Uživatelský avatar
Vizharan
Wraith
Příspěvky:188
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Vizharan#2979
Bydliště:Ostrava

Re: Crusader možné buildy do budoucna

Příspěvek od Vizharan » 12.10.2014, 13:49 hod.

Sansaji mám taktéž ten samý problém že u Fire startera jsem ještě neměl štěstí na Darklight. Bez ní výše než T5 zatím nemám...

Uživatelský avatar
McT
Burning Soul
Příspěvky:769
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:McT#2636

Re: Crusader možné buildy do budoucna

Příspěvek od McT » 12.11.2014, 15:07 hod.


Uživatelský avatar
bleptys
Gorebelly
Příspěvky:218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:bleptys#2344
Bydliště:Opava

Re: Crusader možné buildy do budoucna

Příspěvek od bleptys » 12.11.2014, 17:50 hod.

Náhodou nějaké buildy na support crusse?
CZSK Komunita

Odpovědět

Zpět na „Crusader“