První dojmy z Crusadera

Odpovědět
Uživatelský avatar
st.ranger
Gorebelly
Příspěvky:240
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:stranger#2818
Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od st.ranger » 29.03.2014, 20:30 hod.

Lemurman píše:Heavenly Strenhgt snižuje maximální rychlost o 15%. Takže už nebudeš moct mít rychlost 25% ale jen 10%
Tak jsem to konečně pochopil. Není to bug.
Decepticon Justice Division
Crusader
Barbarian
Monk
Wizard
Demon Hunter

Achievements: 7780

bacikmino
Quill Rat
Příspěvky:35
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stone#2112

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od bacikmino » 29.03.2014, 21:32 hod.

Začal som s Crusaderom na Master a bolo tom celkom v pohode. Elitky síce dali trochu zabrať ale v pohode. Až keď som neprišiel do piateho aktu.
Obtiažnosť som neznížil, ale pri elitách som neraz ripolm, mobov som kiloval dosť dlho.
Keď som došiel ku Mathaelovi tak so musel znížiť obťiažnosť až o dva dole, myslím asi hard, to bolo niečo čo som nechel ale musel som. Proste sa nedal. Momentálne chodím bountes na hard a snažím sa získať lepší equip. Posledne my padla zbraň ktorá my zvíšila dps o 40K.
Obrázek

Brum
Doom Knight
Příspěvky:411

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od Brum » 29.03.2014, 22:36 hod.

Tak jsem take neodolal a zkusil krizaka. Diky lvl 60 hellfire ringu jsem zacal T3 a po prvnich 10. levelech to sundal na T1. Na T1 jsem to dojel do aktu 3, kde jsem zatim na zacatku. Jsem lvl 46 a uz prituju, protoze krome hellfire ringu je vse ostatni self-found/self-craft. Debil jsem si disnul pripraveny mec s 1,1k DPS z patche 2.0.1., ktery mel -22 lvl req. Tak asi nejdriv zkusim najit neco do ruky lvl 48+ na svym WD.

Jinak to jedu pres primary range skill a 2 CD ktery tosim ted na kazdy pack. Phalanx: Bowman a Condemn: Vacuum. Na elitech pouziju oba +Iron skin, a to dokonce vetsinou i 2x .... http://eu.battle.net/d3/en/profile/Brum ... o/38569245

Uživatelský avatar
DarkTref
Quill Rat
Příspěvky:40
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:DarkTref#2231

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od DarkTref » 30.03.2014, 00:36 hod.

Tak crusse mám na HC něco přes 50 lvl,dvakrát jsem dělal ptákoviny a málem lehl, ještě že tam je ten skill co dá full HP při fatal dmg. Akorát nemůžu přijít na chuť žádnýmu sekundary skillu. Co používáte? Ty kladiva jsou oproti D2 taková špatně ovladatelná.:)

Odesláno přes Tapatalk.

v0kurka
Burning Soul
Příspěvky:770

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od v0kurka » 30.03.2014, 08:10 hod.

Sweep je imo dobrá volba. Líbil se mi i Fist of Heaven asi s první runou, i když je trošku slabší, já měl hodně % holy dmg. Ale tyhle oba strčí do kapsy na 62. levelu poslední runa heavens fury - ta se mi zdá nejlepší. I když Sweep dá za stejný wrath podobný dmg, preferuju spíše sílu dvou útoků sweepu v jednom heavens fury. Ale do té doby je na dmg dobrej ten sweep buď s runou co máš, nebo tou první.

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od HELLERcz » 30.03.2014, 08:20 hod.

Sekundar je jeste cajk. Horsi je primar :-D

@tabletofon
Obrázek

v0kurka
Burning Soul
Příspěvky:770

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od v0kurka » 30.03.2014, 08:31 hod.

Mám tam jen tři favority. Zvykl jsme si na range a holy dmg, takže jedu Justice s runou Crack. Kdybych chtěl někdy zase melee, pojedu Slash s Crush nebo Zeal. Jiné kombinace mi nepřijdou moc zajímavé, ani efektivní :)

Uživatelský avatar
Joshua88CZ
Gorebelly
Příspěvky:263
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ChoseCZE#2100

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od Joshua88CZ » 30.03.2014, 15:50 hod.

Poradte mi hratelnej build(dmgi vydrz)spon na torment 1 obtiznost, at neco pada...uz sem zoufalej, do 60 levlu sem hral v pohode, ale ted se to nejak zlomilo.Proste mi ten crusader porad umira, a dmg je slaby...itemy mam pouze co sem nasel+akorat par vecicek z klasiky, ktery ale nejsou buhvi co.

motorharley
Fallen Shaman
Příspěvky:53

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od motorharley » 30.03.2014, 15:56 hod.

Ahoj stejnej problém mám jako ty me nejde dokonce hrat ani MASTER kdyby nekdo vedel jak nastavit Crusadera napiste byl bych moc vdecny nebo poradit jake dat skill a co presne dodrzet pri nastaveni takovou malou kucharku pro zacatecniky...snad se nekdo najde ktery poradi moc neumi eng tak se slusne ptam jak na to.

Uživatelský avatar
Joshua88CZ
Gorebelly
Příspěvky:263
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ChoseCZE#2100

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od Joshua88CZ » 30.03.2014, 16:23 hod.

Neco sem si nastavil, taky od nekoho kdo postoval skill calculator, neni to spatny, ale clovek musi hold najit itemy, ktery tomu daji uplne jinej vyznam, moc se mi libi primarni skill, ze nemusim byt v prvni linii...
Mrkni na tohle, zkus to nastavit, a pak si pohrej co ti bude vic vyhovovat...
Urcite ale zmenim passivku
fervor za nejakou defensivni...
http://eu.battle.net/d3/en/calculator/c ... aZW!ZZaaaZ

v0kurka
Burning Soul
Příspěvky:770

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od v0kurka » 30.03.2014, 16:31 hod.

Zhruba od 60 do 70 jsem se taky trápil. Nic pořádnýho nepadalo a byla to bída. Bosse jsem dával na hard, abych je vůbec někdy zabil... Nicméně jak mi skočil lvl 70, tak mě s nadsázkou každej žlutej item drasticky vylepšoval. Takže chápu vaše utrpení, ale vydržte, na 70 se to zlomí a budete mít brzo minimálně 200k dmg. Ti šťastnější násobně víc.

Jinak když moc nedáváte, je asi nejlepší spell Condemn s runou snižující cd o zasaženou jednotku... Prostě tu hroudu nezabijete, tak to do ní prásknete 2-3x za sebou a to by mělo stačit :) Co naopak nedoporučuju je ten Phalanx, nebo jak se to jmenuje. Přijde mi to strašlivě slabý. Povinnost je taky Bombardment - nejlepší runou si nejsem jist, líbila se mi ta critovací.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od DrSma » 30.03.2014, 17:07 hod.

Jojo, Holly Condemn mám od začátku =) (dostal jsem se k tomu přes Holly bonus, když jsem začal používat svatý rotační kladívko :twisted: )

Není to extra sláva, ale Crusader není zrovna DPS dealer (zatím se mi teda nezdá) tak to mám jako DPS doplněk. Nejlepší na tom je, že nežere Wrath. Až budu ladit build na Torment, asi to pak vyhodím na důležitější věci, ale to se uvidí.

Jinak já jsem z křižníka (zatím) unešenej. Mega držák, STR melee a hlavně zbožňuju Falling Sword. (křižáckej Leap - to z buildu nejspíš nikdy nevyndám :) ). Já barba bez Leapu snad ani nikdy nehrál a u crusadera mi to fantasticky sedlo :) (ještě by to chtělo nějakej Lege kousek, co by krátil CD, nebo zdvojil použití, jako maj barbaří botky na Leap)

Moc povedená postava. Ani jsem nedoufal.. :)

Grca
Quill Rat
Příspěvky:43
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od Grca » 30.03.2014, 17:51 hod.

Tak já hraju toto http://eu.battle.net/d3/en/calculator/c ... Uhi!ZZYaYa dávám s tím bez problému T1 solo a celkem rychle. On se blessed hammer tváří jako nejhorší ale právě ta spotřeba 10 wrath je k nezaplacení, ze začátku jsem jel FOH ale odpálím 2x foh a pul dne doplňovat wrath je fakt otrava

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od DrSma » 30.03.2014, 17:56 hod.

Grca: Blessed hammer je 50% mýho buildu,..je famózní :shock:

Grca
Quill Rat
Příspěvky:43
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od Grca » 30.03.2014, 17:58 hod.

šak jo nahodím judgement a blessed hammer se postará o zbytek :)

pavlas
Doom Knight
Příspěvky:446
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pavko#2573

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od pavlas » 30.03.2014, 18:01 hod.

Kladiva se mě taky líbí, ještě lepší jsou s vysokým AS, to pak castí pěkně za sebou... :) Pasivka s bonus do Holy a Blunt, to už dává pěkné šlupky...

motorharley
Fallen Shaman
Příspěvky:53

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od motorharley » 30.03.2014, 18:11 hod.

Zkusim nastavit jak mate Vy ale ja level 70 uz mam postne sem nekdo co je dobre nastavit a co si hlidat a jake zbrane ?jsem uplny novacek a jeste kdyby nekdo vysvetlil jak se hraje ta druha volba dekuji vsem za rady ....

motorharley
Fallen Shaman
Příspěvky:53

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od motorharley » 30.03.2014, 18:15 hod.


pavlas
Doom Knight
Příspěvky:446
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pavko#2573

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od pavlas » 30.03.2014, 18:18 hod.

Ahoj, záleží, jaký chceš hrát build... :) Nevím, jakou máš výbavu, dej sem prosím odkaz na tvůj profil, něco vymyslíme. Hodně záleží, jaké bonusy do jakých skillů ve výbavě máš, podle toho to můžeš poskládat. Třeba onen build Blessed Hammer není vůbec zlý, ale jak říkám, bylo by dobré, vidět tvoji postavu, pak ti můžu poradit, jak postavit build.. :)

EDIT: Jak vidím, máš třeba pasivku Blunt, což přidává DMG do skillů Justice a Blessed Hammer, přičemž ani jeden nepoužíváš, takže zbytečnost...

motorharley
Fallen Shaman
Příspěvky:53

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od motorharley » 30.03.2014, 18:33 hod.

Ahoj diky moc jak sem dam Vybavu? a jaky BUILD to nevim co je,,,,

Necituj předchozí příspěvek - Kuki

Odpovědět

Zpět na „Crusader“