První dojmy z Crusadera

Odpovědět
Uživatelský avatar
Davos
Quill Rat
Příspěvky:21
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kodlak#2557
Bydliště:Písek
Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od Davos » 06.04.2014, 05:01 hod.

Jasně je to jiný ale já si crusíka představoval jako tanka, někoho kdo by ze všech charakterů vydržel nejvíce a nejdéle, týpka ve zlatý zbroji, který dostává rány za druhé a nesloží se hned. Crusík nevyniká jako dmger to všichni víme a jako tank je na tom podobně. Já hraju za něj protože mě jako charakter baví, ne že by měl dmg jako wizzard nebo výdrž jako barbar ale nebyl bych proti kdyby ho blizz trošku zesílil. Doteď ho jen nerfovali.

Uživatelský avatar
Vendetta
Gorebelly
Příspěvky:231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:BALROG #2851

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od Vendetta » 06.04.2014, 08:07 hod.

no neviem ako normalne rany za za 2 mega + secund skill velke aoe 4 + mega ... a ostatne skilly davam nad 10 a 1dnym to prazim za 30 + na T1 . ktomu vydrzim stat v ohnoch laseroch a mrazu a este hodne bloknem ...

ps : kludne si ho mozes postavit tak ze budes dostavat rany za druhych a este ich budes aj healovat .... moznosti u tejto postavy je hodne... upravia par bugoch a som uplne spokojny...

ps2: nezabudaj ze blizz ma D3 spravenu ze za kazdu postavu mozes toho zniest vela alebo davat super dmg... tuna sa moc nehra na tanka healera dmg suport....ale da sa z kazdeho nieco spravit a mixnut si to podla nalady.

Uživatelský avatar
Davos
Quill Rat
Příspěvky:21
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kodlak#2557
Bydliště:Písek

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od Davos » 06.04.2014, 08:48 hod.

Předpokládám že za 10mil dáváš s Condemn a za 30mil s meteoritem, používám je taky, mají dlouhý cd ale dmg hlavně u meteoritu je na drážení elit jako stvořený :D

ps : Vím že crusík má skilly na absorb dmg party ale jde o to že na nižších obtížností je to zbytečný, T4,5,6 už bude jiný než směšný T1,2. Jenom si nejsem jist jestli to crusík ustojí.

ps2: S tím super dmg si nejsem tak jist, souhlasím že crusíka jde postavit aby hodně vydržel ale pak hrát sním je utrpení. U D3 se na healera moc nehraje ale tank tu má roli velkou, hlavně na vyšších obtížností T3+, bez tanku wizzardi stavěný na dmg moc dlouho nevydrží.

Hlavně mě nechytej za každý slovo, tím že crusík moc nevydrží jsem myslel to, že vydrží stejně jako barbar s 2x1H, většinu času hraji s barbarem který má přibližně stejný equip jako já, akorát rozdává jen se sekundárním skillem 10-14mil dmg a snese dmg stejnou jako já.
Naposledy upravil(a) Davos dne 06.04.2014, 16:13 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Vendetta
Gorebelly
Příspěvky:231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:BALROG #2851

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od Vendetta » 06.04.2014, 11:43 hod.

Neber si to tak tragicky ze ta chytam za neake to tvoje kazde slovo a mal by si to predychat... ono nikto nikoho nenuti hrat tu a tu postavu nebavi ta hraj inu nebavi ta vobec ziadna hraj inu hru je to jednoduche... a nehovorim ze je to az tak super a bla bla ... ale ked uz si ten super wizard spravi glass canon tak si to sam nezahraje vobec...ked uz som sa bavil o solo a nie o parte.

Uživatelský avatar
Davos
Quill Rat
Příspěvky:21
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kodlak#2557
Bydliště:Písek

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od Davos » 06.04.2014, 12:25 hod.

Věř mi že to neberu tragicky, jen jsem chtěl abys na to koukal objektivně :D ale jak vidím další tvůj příspěvek, tak to bylo zbytečný. S tím "glass cannon" wizzardem s tebou nesouhlasím, koukni na stream Yourchoice, nejsem si jist, jestli má build dělaný čistě na DMG ale s 1.6mil dmg s přehledem dává solo T2, chce to jen trošku taktiky.

Reeki
Quill Rat
Příspěvky:27

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od Reeki » 11.04.2014, 07:30 hod.

Tak bohužel musím konstatovat, že tento charakter se v mých očích nezapsal jako výkonný a zábavný, přitom jsem se na crusadera hodně těšil ,ale po doexpení a zkoušení všech různých buildů, přišlo zklamání ( mám 790k dps,8,5kk toug.) Přijde mi, že crusader není pořádně použitelný ani jako tank, ani jako slušné dps, je to takový nemastný, neslaný charakter bez valné chuti, který fušuje do všeho, ale sám má problém se v partě identifikovat, jakou má vlastně plnit roli. Zkoušel jsem různé buildy, ale vždy se stejným nicotným účinkem, nic extra nevydrží a naložit také neumí. Takže pro mě osobně, zatím veliké zklamání.

Grca
Quill Rat
Příspěvky:43
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od Grca » 11.04.2014, 07:55 hod.

i po patchi to tak řekneš? Mě těch 15% reduc dmg ohromě pomohlo

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od skyrim1988 » 11.04.2014, 08:58 hod.

Ja bych ho tak zas moc neodsuzoval :) On neni zas tak spatny.Zacinam mu pomalu prichazet na chut :)

Uživatelský avatar
Predy
Doom Knight
Příspěvky:437
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Archangel#2213

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od Predy » 11.04.2014, 10:01 hod.

Já bych tu použil jednu pěknou větu která mi přijde že křižáka vystihuje nejlépe:
Crusadeři jsou tanky. Nejsou tradiční „tank“, ve smyslu absorbování poškození a lákání pozornosti na sebe. Ve skutečnosti jsou jako tank v současném pojetí války, kontrolují bojiště pomocí hrubé síly a samozřejmě všude kolem sebe způsobují zkázu.

Lidi jestli jste si vážně mysleli že crusader bude absolutně nezničitelný a zároveň bude dávat dmg jako wiz tak to běžte opravdu hrát za někoho jiného. A určitě bych nehodnotil postavu po 14 dnech datadisku já mám zatím nějakých 350K dmg a 20M toughness na hc a zvládám T1 a určitě nemám žádný top equip ani žádné úžasné číslo v paragonu takže vážně bych ho zatím neodsuzoval.

Reeki
Quill Rat
Příspěvky:27

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od Reeki » 11.04.2014, 12:08 hod.

Predy nemyslím si, že by crusader měl být nezničitelná terminátor s brutální dmg, ale měl by mít buď velice dobrou výdrž, nebo kvalitní dps, jenomže on nemá ani jedno z toho, proto i ten 15% buff na výdrž a většina spellů upravena +dmg. A když ho porovnám s mým barbarem, který také dokáže něco ustát a k tomu rozdá opravdu pekelnou dmg, tak se křižák může jít klouzat, ale to je jen můj názor, to že tobě se líbí zabíjet na t1 elity 30min s 350k dps kterou máš, je tvoje volba, mi se tento styl hraní nelíbí, také proto nehraji hc.

Uživatelský avatar
Predy
Doom Knight
Příspěvky:437
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Archangel#2213

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od Predy » 11.04.2014, 12:11 hod.

No tak to nevím kde si vzal tohle číslo že elitky sekám na T1 30minut asi se mnou často hraješ že jsi tak chytrý. Bílí mobky dávám na dvě tři rány a elitky sesekám max do minuty. On ten problém je většinou mezi klávesnicí a židlí :wave:

Reeki
Quill Rat
Příspěvky:27

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od Reeki » 11.04.2014, 12:34 hod.

A ještě napiš něco o Karkulce nebo si vymysli jinou pohádku o tom jak s nicotným dps rozcupuješ vše na padrť.


Nevím kolik ti je let, ale začínat mě tady urážet jen proto, že mám jinou představu o charakteru a odlišný styl hraní, tohle dělá jen naprostý zoufalec.

A protože jsi to nepochopil, tak těch 30 min bylo napsáno obrazně - chápeš - obrazně.
Naposledy upravil(a) Reeki dne 11.04.2014, 12:41 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Predy
Doom Knight
Příspěvky:437
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Archangel#2213

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od Predy » 11.04.2014, 12:39 hod.

Necituj předchozí příspěvek a nauč se hrát ;)

TristanTzara
Fallen Shaman
Příspěvky:86

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od TristanTzara » 11.04.2014, 12:41 hod.

Predy: to je dobrá blbost, to co říkáš... Můj crusader má 650k damage a hrát na torment je akorát trápení. Životaschopnost je dobrá, ale zabíjení je hrozně zdlouhavý. A s 350k damage to musí být ještě mnohem horší...

Reeki
Quill Rat
Příspěvky:27

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od Reeki » 11.04.2014, 12:43 hod.

Predy píše:Necituj předchozí příspěvek a nauč se hrát ;)

Koukám, že nemá smysl diskutovat s někým, kdo diskutovat neumí, hraj si svého crusadera jak je libo, pro mě je tento charakter naprosté zklamání. Tímto s tebou končím pokus o diskuzi.

to: TristanTzara - nemá smysl mu to vysvětlovat, jelikož on evidentně vůbec neví o čem píše, holt kde nic není, ani smrt nebere.
Naposledy upravil(a) Reeki dne 11.04.2014, 12:49 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Predy
Doom Knight
Příspěvky:437
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Archangel#2213

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od Predy » 11.04.2014, 12:47 hod.

Tak já nevím asi bude chyba někde jinde já Vás to přece nebudu učit hrát zkuste si změnit build

Grca
Quill Rat
Příspěvky:43
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od Grca » 11.04.2014, 13:48 hod.

Reeki a TristanTzara mohly by jste hodit odkazy na svůj profil? Jen pro zajímavost

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Grca ... ero/190901 s tím co já chodím na T2 elity do minuty dole, pokud nejsou nějak extra prasácké a čím víc jich je tím jdou rychleji dolů

Uživatelský avatar
Hazard
Quill Rat
Příspěvky:7
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hazard#2254

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od Hazard » 11.04.2014, 14:35 hod.

100 ľudí 100 chutí... Mňa osobne Crusader riadne baví od prvého dňa a teda aj môj DH šiel bokom. Pre niekoho kto predtým hral čisto dmgera sa Crusader môže zdať slabý, no je na každom ako si ho vystavia aj keď asi nikdy nedosiahne dmg ako Wizard či DH. Ja toho môjho hrám celkom na výdrž a ako tank na čelo party... http://eu.battle.net/d3/en/profile/Haza ... o/38767085 ... T1 si farmím solo, T2-3 s worldom a T4-5 už len s mojou partou... T6, plačem už :D
Naposledy upravil(a) Hazard dne 15.04.2014, 06:33 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Predy
Doom Knight
Příspěvky:437
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Archangel#2213

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od Predy » 11.04.2014, 15:14 hod.

Teda tento crusader je opravdu moc pěkný tiše závidím škoda že nehraješ hc :) ... mám prosbičku nemohl by si prosím vyfotit jak vypadají ty nasazené ramena? Mě včera padla helma a ta je teda opravdu moc pěkná vzhledově nikde ale nemůžu najít jak vypadá koplet set. Díky :)

Uživatelský avatar
Hazard
Quill Rat
Příspěvky:7
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hazard#2254

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od Hazard » 11.04.2014, 16:50 hod.

http://upnito.sk/imggal.php?viewImage=1 ... ce0a56b8d3 No, HC, raz som si spravil char a vďaka lagu skapal :/ Ale určite crusadera spravím na HC, len dáko sa k tomu nemám :)

Odpovědět

Zpět na „Crusader“