První dojmy z Crusadera

Odpovědět
icecrom
Fallen Shaman
Příspěvky:65
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Icecrom#2293
Bydliště:Kladno
Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od icecrom » 22.05.2014, 18:29 hod.

Ahoj v první řadě se omlouvam že reaguju takhle pozdě ale kvuli práci to dřív nešlo.

Vemu to popořádě: Sadrokarton: Dřív jsem zvládal i T4 (co se přežití týče) a pak jsem se zěměřil na zvedání dmg. Ted hraju T2 kvůli rychlosti a proto že se vyšší obtížnosti pro mě nevyplatily proto nemůžu napsat co mi přesně dělá problém. Je mi jasný že po pár radách neskočim rovnou na T6, chtěl jsem spíš udat směr kterym se vydat.

Cain set mam proto že se mi poved. Z blackthornu mi padaj pouze Chest, boots (jednou pants) který jsou samy o sobě hrozný- proto jsem je vyřadil.

Ty skilly skusim.

AS mam velký jelikož mi crus. připadal pomalej a na rozdíl od CR se AS projeví i na healingu (zkusim změnit)

Původně jsem měl ští s mnohem větším blockem a pasivky už prostě zustaly - Wratful teda zkusim.

Z těch speciál leg. mam akorád jekanborg - takže tady musim počkat. Jenom nechápu proč je nejlepší Holy? Já si zvolil Fire jelikož mi příde že je nejčastější a mužu jí mít nejvíce (pokud mi padne to co potřebuju)

Jádro mí otázky jsou spíš konkrétní hodnoty obranejch statů ale i tak díky za rady - vyzkoušim.

Guru: Vide: znam ale nemam tu zbran takže zatim neřešim.

Mít velký CDR a Velkou DMG je pro mě problem takže zatim jdu do DMG.

Poslední dvě řádky nechápu: Konstatuješ to co si vyčet z mýho profilu (Jelikož ty spešl věci nemam tak dávam hlavní část DMG Blessed Hammerem.)
Na build T6 se neptam - ptam se hlavně na a velikost a typ obraných statů. A i kdybych se ptal na konkrétní buil tak co? Na to tyhle stránky přece jsou.

Uživatelský avatar
Sadrokarton
Fallen Shaman
Příspěvky:57

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od Sadrokarton » 23.05.2014, 08:11 hod.

Ja ale nepsal že je holy lepší než fire :) Jen že ty buildy které jsem uvedl je lepší stavět na holy dmg. Navíc jsem psal že s fire crusem nemám žádné zkušenosti, takže nevím jak se za něj hraje. Zde uvádím jednoho opravdu dobrého cruse, který často mění buildy a můžeš se tu inspirovat.
http://www.twitch.tv/mannercookie/c/4278504 toto video je o fire buildu

Jinak Wratful má smyls pouze pokud máš dostatečný bonus do Health Globe Healing bonus.

Přidal jsem si tě do přátel, pokud budeš chtít ozvi se a pokecáme o tom přímo ve hře

icecrom
Fallen Shaman
Příspěvky:65
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Icecrom#2293
Bydliště:Kladno

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od icecrom » 23.05.2014, 12:33 hod.

T tim Holy jsem to myslel spíš obecně - že se divim tomu že je upřednostnováno víc než např. fire. Zřejmě to bude kvůli konkrétnim itemum a pasivce.
Na to video mrknu jen co bude čas.
Health Globe Healing bonus mam myslim slušnej - musim se podivat.
Dneska mam práci ale zejtra večer a v neděly bych chtěl hrát tak si tě přidam a pokecáme.

moon
Wraith
Příspěvky:135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:moonwraith#1913

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od moon » 23.05.2014, 12:59 hod.

myslim, že holy upřednostnuje proto, že jsou na to nejvíc runy a taky jsou zajímavější než třeba u fire.

Uživatelský avatar
An7yk
Gorebelly
Příspěvky:307
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:An7yk#2127

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od An7yk » 27.05.2014, 08:23 hod.

A taky to HOLY slušně healuje s tou pasivkou! :-)

NENIE
Fallen Shaman
Příspěvky:80
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:NENIE#2758

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od NENIE » 27.05.2014, 11:05 hod.

ahoj, chtel jsem se zeptat zda se stackuje bonus (Regenerates 2000 Life per Second) ze setu Captain a Guardian a zda to ma vubec smysl oblikat, kdyz ktomu jeste pridam Aughil nebo je lepsi Ashera misto nektereho z uvedenych setu?

Diky za odpoved

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od hulkxxxl » 27.05.2014, 11:12 hod.

aughil je podle mě úplně parádní set, je to vždycky první co nasazuju na posatvu, navíc s ringem stačí jen dva kousky

ashera set dělám když je málo toughness ta allres a 20% života se dost hodí (plnej bonus mě teda moc neuchvátil)

captain set je dobrej co se týká redukce costu a cdr (pokud se nepletu), kvůli regenu bych si ho nedával ale kvůli zmníněným vlastnostem ano
Obrázek Obrázek

NENIE
Fallen Shaman
Příspěvky:80
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:NENIE#2758

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od NENIE » 27.05.2014, 11:19 hod.

aughil je jasny o tom neni treba diskutovat, s Crusaderem zacinam a mam moznost si ty sety vcraftit tak zjistuji co ma smysl, asi ktomu hodim ten captain a pak uvidim jak natom budu, ma vubec smysl tech 250 VIT z guardian setu, kdyz to muzu mit ze sutru a navic tech 20% life asi da vic ve vysledku?

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od hulkxxxl » 27.05.2014, 11:25 hod.

koukni jak to mám poskládaný link je v tom červeným obrázku, 20% života bude lepší podle mě, captain se dává hlavně kvůli snížení costu drahejch spelů a cooldown redukci (třeba archon wiz)

PS: jedu fire (HC)

PPS: mám na sobě vlastně 3 sety, blackthorne je podl mě hlavně pro HC úplná paráda
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
An7yk
Gorebelly
Příspěvky:307
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:An7yk#2127

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od An7yk » 27.05.2014, 11:41 hod.

Čaues, nebo mrkni na mě :D http://eu.battle.net/d3/en/profile/An7y ... o/41432395
jedu aughild a BT a ashearu. Tu mám teda kompletní, protože se mi líbí jak chodí pomoct a věřím, že jednou, až nastane doba, kdy budu mít kritcky málo HP, tak se otočím a bude tam stát templář s healem :D jinak mám na něm zbran, že jeho utoky vyvolávají takové malé bleskové bouře a dal jsem mu ring Wywrdward a díky tomu celkem statečně stunuje. Každopádně můj cíl jsou boty Ice climbry = asheau osekám o jeden bonus, nebo kdyby padnul opasek witching hour, tak vemu BlackThrone botky a opět Asheara ostrouhá.

Ale jak tvrdí hulk, pokud nemáš v plánu ject nějaký build, kde je nutnost mít co nejvíce snížené couldowny, tak se moc nestaví ten set.

Pokud máš rád Reapers Wrasp, kvůli wrathu za sebrání globy, tak bude třeba nahnat druhou věc Aughild jinde, asi ramena. Aby ti zbylo místo v armoru na BlackThorne.

Samozřejmostí je ring of grandeur z tašky z 1. actu za bounties.

Já jedu HOLY, kdybych hrál fire, hodil bych na sebe magefisty a cindercoat nejspíš a to by zase rozkopalo build, ovšem ring Stone of Jordan mi udává směr, kterým elementem budu šlehat demony.

NENIE
Fallen Shaman
Příspěvky:80
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:NENIE#2758

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od NENIE » 27.05.2014, 12:55 hod.

tak Blackthorne taky neni potreba resit ten je jasny, ale ten si nevycraftim, jinak teda asi udelam zatim ten aughil a ashearu nato se schani matros nejlepe a pak se uvidi

chci se zeptat jaky mate zkusenosti Shield bash+Pound a pripadne Punish+Fury (tady jsem si nikdy nevsiml toho procu, vyskakuje iconka nebo to proste nepoznam?), jsem prave cetl ze to combo stim critem funguje pekne a SB pak dava nehorazne slupky, pocitam s pouzitim Piro Marella?

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od hulkxxxl » 27.05.2014, 13:08 hod.

tyhle runy nepoužívám, jedu fire runy, ale šlupky sb dává moc pěkný, je potřeba ale snížit cost tím piro štítem a narolovat pěknou blok šanci jinak je to horší

mě se povedl moc pěknej na první pokus tak jsem spokojenej
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
An7yk
Gorebelly
Příspěvky:307
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:An7yk#2127

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od An7yk » 27.05.2014, 13:23 hod.

jojo, máš pěknej shield. Já udělal asi 9x Piro Marrela, ještě ten poslední jsem šteloval docela dost, stálo to fůru FS ... a pak jdu a padne mi ten Jekangbord :D chtělo se mi plakat radostí i vztekem :D

NENIE
Fallen Shaman
Příspěvky:80
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:NENIE#2758

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od NENIE » 27.05.2014, 14:04 hod.

jeste jedna otazka, co ma smysl tocit u kabaly za crusadera?

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od hulkxxxl » 27.05.2014, 14:13 hod.

doporučuju ti shlédnou videa od mannercookie je to streamer co hraje za cruse, najdeš na yt a i na diablofans.com

https://www.youtube.com/user/MannerCookie

takže teorie je že to co ve finále na cruse chceš je full set + zbraň a štít které jsou stěžejní pro build

doporučoval prvně gamblit štíty a až dostaneš ten co chceš tak gamblit zbraň kterou chceš

osobně jsem gamblil štíty a neměl kliku, pak jsem přešel na fire takže štít jsem vycraftil, a zbraň mi padla (maximus)

gamblím to co potřebuju na build teda magefisty, cindercoat, andarielku atd... přitom jsem získal 2x setové brnění (ale nic moc roll)

ale ve finále bych stejně chtěl set na šampiona + podle toho co se bude dat tam půjde gear s elementama
Obrázek Obrázek

icecrom
Fallen Shaman
Příspěvky:65
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Icecrom#2293
Bydliště:Kladno

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od icecrom » 02.06.2014, 09:16 hod.

Ahoj, jedu Firebuild se kterym jsem docela spokonej ale nedavno mi kadala dalá pátou čast Akkhanu tak jsem si řek že to zkusim.
Upravil jsem celej build - věci, parogony, skily, zatim dost bída, Zatim co s Firebuilde jedu T4 solo absolutně v pohodě a T5 doceal slušně tak s timhle mi to vázne i na T2.
Ale na co se chci zeptat - jelikož už neni moc prostoru na +Element dmg tak jsem přešel s Fire na Holy a udělal si Hallowed Barricade.
Problem je ale že mi to nenabízí CDR, u jinejch štítů jo ale u tohodle ne - je to normální?

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od hulkxxxl » 02.06.2014, 10:13 hod.

jo nevím proč to tak je ale nabídka není vždycky stejná případně se nedá přetočit všechno

koukni jestli to není ovlivněno tím co cheš přetočit jako že checeš přetočit třeba armor ale cdr ti to dá jen z vitky nebo str... to byl jen příklad
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Predy
Doom Knight
Příspěvky:437
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Archangel#2213

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od Predy » 02.06.2014, 10:24 hod.

No já s tím taky budu muset něco udělat příjde mi že jsem se nějak zasekl a nemám se krom paragonu kam dál rozvíjet mám 4 části akham setu + prsten na sety takže čekám už jen na jednu část abych snížil cd u šampiona no a pak už nějak nevím čím to ještě vylepšit možná dát místo akham helmy tu adrielku nebo jak se jmenuje abych měl o dalších 20% víc do elementu ale přišel bych tím zase bud o vitalitu nebo all ress. Zkus se na mě podívat Hulku a poradit mi určitě chci holy dmg a zbraň kterou mám nechci jít s davem a mít toho maxima to se mi prostě nelíbí i když je to samozřejmě hodně efektivní.

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od hulkxxxl » 02.06.2014, 10:40 hod.

pokud hážeš štíty tak je pro tebe No. 1 volba flail co ruší cost štítu, pak máš házení jako primární útok a ušetříš tak jeden slot na jinej skil

jinak ikdyž budeš mít plnej set chce to nabrat ještě cooldown redukce aby jsi to dál snížil, je to boj na kterej se chystám ještě jeden kousek a jdu nato (56% potřeba ideálně)

celkově je to fuška jak to poskládat/ co máš k dispozici, já se chystám stále na fire beamy s fisty ale je docela možný že 2h maximus díky tomu +% k fire a pěkný dps bude stále lepší no uvidím

plnej set je stále priorita č. 1 a nejlepší volba, ideálně zkombinovaná s aughild setem podle mě (u hc), pak přejít na 1h zbraň aby jsi měl pasivku fevor to je 15% cooldownu ... atd atd kdyžtak písni PM
Obrázek Obrázek

icecrom
Fallen Shaman
Příspěvky:65
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Icecrom#2293
Bydliště:Kladno

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od icecrom » 02.06.2014, 11:06 hod.

To jsem zkoušel - vyrobil jsem rovnou dva ty štíty a ani u jednoho mi to to nejde - tak ted nevim jestli má cenu hledat materiál na další.

Jinak fakt myslíš že ten Akkhan buld je to nejlepší? Mě to neskutečně srazilo dmg a obranu to taky nák zvlášt nezlepšilo. Nemam ho zamozřejmě zatim ideální ale spadnou z T5 na T2 to už je dost - pochybuju že i když ho vylepšim tak ti na T5 nebude natožpak na T6.

Odpovědět

Zpět na „Crusader“