První dojmy z Crusadera

Odpovědět
Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav
Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od hulkxxxl » 02.06.2014, 11:20 hod.

no já jsem zvědavej jak se mit o povede poskládat právě, jasně ztratím +38% + fire z maximuse a magefistu, pak zbraň pujde taky s dps brutálně dolu, počítám že klesnu z 1,2m na dejme tomu 600k

ale +35% dmg celkově, +430% fire dmg/3s když dáš runu firestarter, imunita proti cc, nebo na hc +150% armoru a jeden život navíc

dále snížís cost skilů na polovinu a zvedneš regen wrathu = spamuješ jak o život, co vidím tak kdo má set nemá už primární útok!!!!

kouzlo je podle mě udělat velkou redukci cooldownu aby byl šampion nahozenej stále, díky tomu máš zase sníženej cd na všechno ostatní takže si vedele točíš law s +100% cd, nebo provoke s +50% lighting atd.
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Predy
Doom Knight
Příspěvky:437
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Archangel#2213

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od Predy » 02.06.2014, 11:58 hod.

Nějak nechápu to že si celým setem srazíš cd u všech skillů

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od hulkxxxl » 02.06.2014, 12:07 hod.

setem si snížíš to kolok stojí skil a regen wrathu, cooldown redukce je jen na šampiona zbytek musíš někde sehnat normálně na věcech aby jsi dosáhl toho že šampiona budeš mít nahzenýho stále (nebo třeba budeš čekat jen pár sekund)
Obrázek Obrázek

moon
Wraith
Příspěvky:135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:moonwraith#1913

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od moon » 02.06.2014, 12:18 hod.

momentalně jsem poskladal ze zasob akara holy cruse. sice ho zkoušim zatim se smitem (zbran, chestka). CD nemam ještě nijak zvlášt vysoký ani moc nahnaný na věcech, ještě pár části to bud chtít nahodit až budou souly a jedna část setu :-) momentálně mam 42% CD a se setem dalších 50% na šampiona, tak se dostanu na nějakých 29 sec CD, což už je pěkný, ale lepší by to bylo srazit ještě tak na 23-25 sec.

Uživatelský avatar
Predy
Doom Knight
Příspěvky:437
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Archangel#2213

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od Predy » 02.06.2014, 12:24 hod.

jo cost skillů já sem to špatně přečetl moje chyba :D no ale máš pravdu že při šampionovi mi prostě wrath nedojde a to házim jeden štít za druhým a to ten skill stojí 20 zdrojů ale zase na ten paprsek co nemá cd a stojí 40 wrath to není ani ten šampion tenhle skill neutáhne to je žrout jako prase ale zase 20 mega critem všemu co stojí přede mnou to je taky slušný jenže na to mám condemn to má cd 15s a s tou obouručkou co mám to dává taky 20 mega ale všemu co stojí u mě takže za mě je toto lepší.

icecrom
Fallen Shaman
Příspěvky:65
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Icecrom#2293
Bydliště:Kladno

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od icecrom » 02.06.2014, 12:24 hod.

No já přišel vo 50% s fire, 15% s elit a cca 200k normal dmg takže těch 35% ze základu Akkhana to nevytrhne a nák mi to nevykompezovali ani ty skilly ale asi to mam blbě poskládaný. A to mam CDR jenom cca 25%, abych se dostal aspon na 50% tak by to bylo na úkor další dmg. No ještě na tom zkusim zapracovat ale asi se vrátim k původnímu buildu kde jsem měl ještě pořád rezervy takže by T6 mohla bejt reálná.

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od hulkxxxl » 02.06.2014, 12:46 hod.

25% cdr je fakt málo skus to popotáhnout tak na cca 40% a uvidíš ten rozdíl, je to parádně poznat když vezmeš tu shrinu co ti snižuje cooldowny to je pak hukot


jinak crity 20m dávám i teďka bashem někdy to letí až kolem 39m bufnutej... jak jsem psal set nenám komplet jak bude budu zkoušet, co jsem testoval měl jsem málo wrathu bez setu jinak to vypadalo hezky
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Petros
Doom Knight
Příspěvky:511

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od Petros » 02.06.2014, 13:05 hod.

Je pravda, že sety ztrácí absencí ele dmg. Nicméně zrovna u Akkhanu to pociťuji opravdu málo. S vysokou redukcí Cooldownů a dobře poskládaným gearem / buildem nehrozí, že by došel Wrath, o imunitě na CC atd. ani nemluvě. Mám CDR 56% a tím pádem neomezený Shield Bash (především na rootování zdrhajících mobek a elitek, potažmo goblinů) + nekonečný spam kladiv, které vytřískají celou obrazovku za pár vteřin na libovolném Tormentu.

Ukázka, jak vypadá profil vs perma Champion ve hře (i díky Paragonu):
Obrázek

Nedám na Akkhan dopustit a vřele doporučuji všem (samo s redukcí Cooldownů). ;)

icecrom
Fallen Shaman
Příspěvky:65
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Icecrom#2293
Bydliště:Kladno

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od icecrom » 02.06.2014, 14:26 hod.

Dmg ještě nižší než mam já když si to nasadim, žádná element a elite dmg a přesto dáváš v pohodě T6 a ještě na HC. Tak já nevim kde dělam chybu - zkusim to ten CD dostat přes tech 50% a snad to bude tim.

KrtekKazatel
Fallen Shaman
Příspěvky:88

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od KrtekKazatel » 02.06.2014, 14:27 hod.

no ja hraju stimhle tipkem obcas a musim rict ze to snim je peknej mazec :) crusadera asi tak postavim az nafarmim veci na nej :)

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Djin ... o/40378279

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od hulkxxxl » 03.06.2014, 05:56 hod.

no z toho bych si zrovna příklad nebral, je to hrozná slátanina a "jen" 700k dps což je na sc podle mě málinko....

špíš bych to viděl nějak takto https://us.battle.net/d3/en/profile/dee ... o/43490874
Obrázek Obrázek

moon
Wraith
Příspěvky:135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:moonwraith#1913

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od moon » 03.06.2014, 10:52 hod.

koukam, že ten set pro crusadra, už se moc nedá zkombinovat s jinym setem.

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od hulkxxxl » 03.06.2014, 10:57 hod.

dá třeba aughild plánuju to tak že mi zustane helma a bracery

nebo jak to má Petros captain pásek a kalhoty

určitě jsou ještě další možnosti (i cain by šel atd)
Obrázek Obrázek

moon
Wraith
Příspěvky:135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:moonwraith#1913

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od moon » 03.06.2014, 11:05 hod.

právě, že nevim, jestli si zkusit dát nějakej set co snižuje CD nebo aughila set. momentálně mam 45% CD

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od hulkxxxl » 03.06.2014, 11:16 hod.

pokud dokážeš na sebe narvat captain set tak je to asi jasná volba, jen ten materiál se hrozně blbě shání
Obrázek Obrázek

moon
Wraith
Příspěvky:135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:moonwraith#1913

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od moon » 03.06.2014, 13:22 hod.

trošku jsem si ted zase pohrál se zbraněma co mam v truhle a dostal jsem se na 50,44% CDR což znamená že šampion by byl na 25 sec a s captain setem bych to srazil k 22 sec. další možnosti místo captain setu je blackthorn s plnym bonusem (2, 3, 4) nebo ten aughila set. nebo bych mohl ještě mít kombinaci aughila set a blackthorn set, ale ten jen se dvouma bonusama (2, 3).

dále CDR ještě můžu dostat na jeden ring a dostat i ty stávající na max.

Uživatelský avatar
Bagr13
Doom Knight
Příspěvky:430
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bagr#2994

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od Bagr13 » 03.06.2014, 13:46 hod.

NO nevim ale koukám na tvůj profil a ma redukci pouze 35%. Ja uz jsem na to narazil redukce se nesčítá, ale násobí :)
Tudíž, když máš na itemech (když to sečteš) tak máš 41,5%+10% paragon tak ve zkutečnosti máš jenom 41% :) to znm na akaratovi díru 33 vterin :)
KOukni na tenhle odkaz ten pomůže.
http://www.bannedofgamers.com/index.php?cdr/

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od hulkxxxl » 03.06.2014, 13:49 hod.

jo výpočet je krutej, však koukni ve hře co ti to píše za číslo

jinak s 56% se dostaneš na stále zapnutého šampiona, ale to už je podle mě fuška nahnat, pár sekund to bez něj asi každej vydržíme
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Bagr13
Doom Knight
Příspěvky:430
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bagr#2994

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od Bagr13 » 03.06.2014, 13:53 hod.

Tak nejak já mám ted díru cca 3-4 vteřiny u elite je to obcas hodne, ale potrebuju najit zbran a tam dozenu dalsich 10% sere me ze jsem totalne zazdil ramena tam jsem mohl nahrat taky cooldown a byl bych v pohode a mohl dat amulet na dps pouze. ALe co snad padnou dalsi :)

Na hc bych rekl ze je akarat set problem na preziti proste kolem 500tis life je malo :)

moon
Wraith
Příspěvky:135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:moonwraith#1913

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od moon » 03.06.2014, 14:29 hod.

nezapomen že mam dalších 15% za pasviku 10% paragon a ted nově ještě na zbrani 10%. to číslo co jsem uváděl ze z priflu ve hře a tam je spočítaný dobře :)

Odpovědět

Zpět na „Crusader“