První dojmy z Crusadera

Odpovědět
Uživatelský avatar
Bagr13
Doom Knight
Příspěvky:430
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bagr#2994
Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od Bagr13 » 04.06.2014, 06:27 hod.

Tak mě se včara povedl dodělat krizak a te to pecka :) ještě bych potřeboval nehnat nějakou dps do elite a bude to super.
Včera mi padli ramena a dostal jsem zbraň na Heaven's Fury a funguje to dobře z hlediska redukce cooldown jsem mohl dát amulet na dps, ted mi to krituje kolem 27mil což není úplně špatný a na šampionovi mám díru cca 1,5 vteřiny, proto u elite se stačí projet na koni a je připravenej :)
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Bagr ... o/39855219
NA hc používám runu na armor s jsem v akaratovi na 30mil toughnes což jde včera jsem hráli T4 a pohoda i když všici byli ve měste tak jsem umlatil elite v pohodě.

to moon: 25 vteřin je moc jediný co je nejlepší počkat na akarat set pak je to o ničem jiném, sice máš redukci 50% ale jsi bez dps. s tím horko těžko někoho zabiješ :( a celkem mě překvapuje, že hrajes bez záchranný pasivky to bych si nedovolil ale záleží na jakým tormentu se pohybuješ :)

moon
Wraith
Příspěvky:135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:moonwraith#1913

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od moon » 04.06.2014, 09:48 hod.

praávě, že se snažim získat poslední část setu a ne ne padnout ani kadala nechce dat :-) tak ta postava je stará pár dnů a věci na ni jsou co jsem měl v bedně, takže jsou tam hodně rezervy.

další věc je, že ještě nějak zkousim i celkově build co hrát. mam možnost mít flail na fist of havens, štít na redukci CD u heavens fury, štít na redukci cenu shield bashe, štít na házení blessed shield, meč na condem. možností jak to poskládat mam celkem dost a do některýho buildy mi vždycky ještě chybí jedna věc aby byla dokonalá kombinace štítu a zbrani :-)

Elis88
Quill Rat
Příspěvky:4
BattleTag:Elis#2917

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od Elis88 » 10.06.2014, 20:09 hod.

První dojem byl, že to je fakt fešák >:D Ale teď vážně.. nehraju za Crusa dlouho, relativně jsem si to nějak poskládala, aby mi vyhovovaly skilly a i když se tu často opakuje, že sweep attack je k ničemu, tak mi dost usnadňuje rychlou likvidaci stejně tak jako heavens fury s runou ascendancy teď vylepšená novým štítem.
Každopádně moc toho nevydrží chudák, taky by to chtělo lepší zbraň, snad brzo padnou nějaký pořádný koule :shock: Kadala je taky dost lakomá fuchtle a blackthrone triko ne a ne navalit takže lasery a jiný kekely na zemi mi dávají dobře zabrat, ale aspoň jsem si konečně vybouchala legendární prsten http://eu.battle.net/d3/en/item/ring-of ... eur-3qRFop padly mi sice dva po sobě, nicméně druhej sem nešťastným omylem roztavila na padrť :lol:

Tu je můj Evžen lovec žen http://eu.battle.net/d3/en/profile/Elis ... o/43823963

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od hulkxxxl » 11.06.2014, 07:55 hod.

elis, přetoč na amuletu attack speed na crit hit damage kolem 85 a víc je super, na helmě bych udělal soket a dal do něho diamant, jinak skus vykraftit helmu a ramena třeba aughlild set, získáš peknu redukci dmg a i dps do elitek a to se vždycky hodí,

postupně si stejně najdeš set na redukci cooldawn šampiona a blackthorne už nebudeš chtít ani vidět :) - dva kousky už máš
Obrázek Obrázek

Elis88
Quill Rat
Příspěvky:4
BattleTag:Elis#2917

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od Elis88 » 11.06.2014, 08:18 hod.

Amulet už točím snad týden a furt mi dává jenom blbosti, ale mám to v plánu :D Do helmy mě socket nenapadl dát to je fakt, ale na aughilt set si zálusk dělám.. pořád je Crus zatím ve vývinu chudák
S tou redukcí na Akarat's Champion to myslíš jak, jsem to tu nikde nevyčetla asi blbě hledám?

AlterEgo
Burning Soul
Příspěvky:670

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od AlterEgo » 11.06.2014, 08:24 hod.

Elis88 píše:První dojem byl, že to je fakt fešák >:D Ale teď vážně.. nehraju za Crusa dlouho, relativně jsem si to nějak poskládala, aby mi vyhovovaly skilly a i když se tu často opakuje, že sweep attack je k ničemu, tak mi dost usnadňuje rychlou likvidaci stejně tak jako heavens fury s runou ascendancy teď vylepšená novým štítem.
Každopádně moc toho nevydrží chudák, taky by to chtělo lepší zbraň, snad brzo padnou nějaký pořádný koule :shock: Kadala je taky dost lakomá fuchtle a blackthrone triko ne a ne navalit takže lasery a jiný kekely na zemi mi dávají dobře zabrat, ale aspoň jsem si konečně vybouchala legendární prsten http://eu.battle.net/d3/en/item/ring-of ... eur-3qRFop padly mi sice dva po sobě, nicméně druhej sem nešťastným omylem roztavila na padrť :lol:

Tu je můj Evžen lovec žen http://eu.battle.net/d3/en/profile/Elis ... o/43823963
Skilly asi vyhovuji Tobe, ale te postave uz mene, protoze by to chtelo trosku sjednotit element na ktery se zamerujes a pak k tomu upravit i vybavu.
Punish a Sweep mas na fire a Condemn a Heaven's Fury mas zase pro zmenu holy dmg a na wristech mas + physical dmg.
Dalsi vec je, ze ti lezi ladem SoJ na pomocnikovi, coz je celkem skoda, takze az se rozhodnes po jakem elementu pujdes, tak muzes ten +cold dmg na prstenu pretocit na dany element.
Co se tyce Sweepu, tak v porovnani treba se Shield Bash je to skutecne odpadni skill.

AlterEgo
Burning Soul
Příspěvky:670

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od AlterEgo » 11.06.2014, 08:27 hod.

Elis88 píše:Amulet už točím snad týden a furt mi dává jenom blbosti, ale mám to v plánu :D Do helmy mě socket nenapadl dát to je fakt, ale na aughilt set si zálusk dělám.. pořád je Crus zatím ve vývinu chudák
S tou redukcí na Akarat's Champion to myslíš jak, jsem to tu nikde nevyčetla asi blbě hledám?
S redukci na Akarat's Champion to mysli tak, ze bys mela slozit Akkhan set, aby si dostala ten bonus na snizeni jeho cd o 50%
Pokud pojedes na fire, tak zjistis, ze pro fire buildy je ten set uplne odpadni, protoze mnohem lepe se to da slozit uplne jinak, ale to je zbytecne ted resit.

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od hulkxxxl » 11.06.2014, 08:32 hod.

při plném setovém bonusu máš cooldown na šampionovi redukovanej na 50%, s dalšíma redukcema který naženeš na gearu a paragonu se mužeš dostat do stavu že máš stále formu šampiona = +35% dmg a další výhody které jistě znáš

souhlasím s elementama, já jedu na fire a holt člověk musí danmuelementu přizpůsobit i build a komplet gear, nechtěl jsem do toho už vrtat

po patchi by mělo už ukazovat i elemental dps v info tak uvidíš popravdě svoje dps a budeš to moct hezky poladit , já mám momentálně asi 1 570 000 dps elemental do elitek a do se s tím cca t4 kosit celkem hezky

edit: pro fire to není odpad protože má runu firestarter a ta kouše docela hezky
edit 2: jasně poskládat to jde i bez setu a protože ho nemám tak se to snažím tak hrát, ale set pro hc má své výhody, cc imunita a 150% armoru a jeden život navíc, to co ztratím na itemech kvůli procentum elementu si tak akorát doplním tím +35% dmg
Obrázek Obrázek

AlterEgo
Burning Soul
Příspěvky:670

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od AlterEgo » 11.06.2014, 09:09 hod.

Nerikam, ze ten set je spatny, protoze treba pro holy se toho moc vymyslet neda a napriklad pro pouzivani Heaven's Fury s posledni runou a flailem Fate of the Fell to je asi ta nejlepsi kombinace, ktera muze byt.
Nicmene pro fire build to takovy zazrak neni.

Pouzivanim Akkhan setu neprijdes jen o bonusy na element a rozhodne to tema 35% nedoplnis.
Mas tam totiz ztratu dalsich bonusu v podobe damage vs elites, ktere mas napriklad za Aughild a Blackthorne.
Dalsi ubytek pak je jeste za pretocene cooldown redukce skillu misto kterych muzes mit bud nejaky dmg affixy na prstenech, nebo treba nejaky skill na shoulderech, na zbrani regeneraci wrath, nebo dmg navic.
To jeste nezminuji pripady tech, kteri nosi Captain Crimson's Trimmings set, ktery jim zabira slot na pasek, kde si tim padem znemozni pouzivani Haringtonu, ktery je IMO jeden z nejlepsich predmetu ve hre a tam uz je zbytecne snad rikat o kolik dmg prijdes.
Jedina vyhoda, kterou to ve finale prinasi je imunita na cc, ale zas ne proti kazde skupince elite a rare je to potreba.
Na druhe strane zase, kdyz nepouzivas ten set, tak mas uvolnene misto pro boty, kde muzes pouzivat Ice Climbers, ktere mi teda osobne nikdy jeste nepadly a ani jsem je nevygambloval, nebo jeste mozna o dost lepsi Illusory Boots, ktere jsou ted naprosto suprove, kdyz to prochazi i zdma od wallera. Kdyz pouzivas Maximus, tak se diky nim s tim retezem pak da krasne manipulovat, ze dostanes taky slusnou dmg navic, kterou nikde v char screenu nevidis.
A jak prochazis pres ty moby jak chces, tak lepe kontrolujes kolik tech mobu je kolem tebe a neni mozne, aby te obklicili, takze do postavy nejde tolik dmg a to je dalsi redukce dmg, kterou nemas nikde ve statech podchycenou.

Elis88
Quill Rat
Příspěvky:4
BattleTag:Elis#2917

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od Elis88 » 11.06.2014, 10:24 hod.

Je fakt, že tam mám od každýho něco, páč zatím nevím na který element bych vsadila hořící boty, snad se časem ukáže. Zatím se tu teprv rozkoukávám :)

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od hulkxxxl » 11.06.2014, 10:48 hod.

dost často ti cestu ukáže to co ti dropne, flail na štíty/ paprsek = holy, maximus = fire, atd. pak už kolem toho sháníš to co ti chybí (nějakej štít k tomu) a hrabeš ten konkrétní element

s barbarem mi třeba popadalo hodně věcí physikal dmg a ikdyž jsem chtěl jet fire tak co naplat musel jsem dát u kladiva runu podle typu elementu
Obrázek Obrázek

AlterEgo
Burning Soul
Příspěvky:670

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od AlterEgo » 11.06.2014, 11:16 hod.

Pokud ti napadalo hodne veci na physical dmg, tak kasli na kladivo a dej si Ancient Spear a Boulder Toss se kterym je taky sranda ;)

Elis88
Quill Rat
Příspěvky:4
BattleTag:Elis#2917

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od Elis88 » 11.06.2014, 11:30 hod.

Možná to blbě chápu, takovej blbej dotaz, ale není ancient spear a boulder pro barbara jenom?

AlterEgo
Burning Soul
Příspěvky:670

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od AlterEgo » 11.06.2014, 12:13 hod.

Je, vsak Hulk psal o barbarovi.

Necituj předchozi příspěvek - Kuki

Odpovědět

Zpět na „Crusader“