První dojmy z Crusadera

Odpovědět
Uživatelský avatar
Morgoth
Quill Rat
Příspěvky:36
První dojmy z Crusadera

Příspěvek od Morgoth » 25.03.2014, 21:14 hod.

Za mě celkem zklamání. Je pomalý, h*vno vydrží a nic moc nenakládá. Navíc proti elitkám a championům je přímo zoufalý. A ani rychlé, či střelecké potvory mu moc dobře nedělají a věčně nemá wrath. Jediné pozitivum je, že je skvělý proti masám. Takovou spotřebu lahviček jsem ještě neměl. Jaké jsou vaše první dojmy?

persoholic
Quill Rat
Příspěvky:44
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:persoholic#2240

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od persoholic » 25.03.2014, 21:20 hod.

hrame za toho isteho crusadera? :D
flasticku som nevypil ani jednu, wrath ani neviem ze sa mina a vsetko pada jedna basen... :wave:

Bit
Doom Knight
Příspěvky:564
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ficek-2914
Bydliště:Turnov

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od Bit » 25.03.2014, 21:37 hod.

Mno je sice fakt že ma prvním lvl sem mu navlik hf s markyzem na str ale master vše skoro na ránu (17lvl) musel sem do prace
Hardcore paragon 705 Softcore paragon 662
Hardcore paragon S1 442 S2 531 S3 564 S4 65
Softcore paragon S3 588 S2 449

v0kurka
Burning Soul
Příspěvky:770

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od v0kurka » 25.03.2014, 23:10 hod.

Budu soudit až s nějakým equipem na 70, ale zatím mám lvl20 a krájím si to v klídku na hard.

Skilly budu asi ještě hodně měnit, ale aktuálně wrath ani moc nepostrádám, a to leftclickuju jen sporadicky. Sweepuju všechno jako král. Provoke je velmi solidní generátor.

http://eu.battle.net/d3/en/calculator/c ... dfh!a!Zaaa

Moje první dojmy jsou jednoznačně pozitivní.

Uživatelský avatar
homeles8
Fallen Shaman
Příspěvky:76
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Homeles#2261

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od homeles8 » 26.03.2014, 00:08 hod.

Začínal jsem od nuly, bez gemů a nějakých expícíxh item§, jen co mi padlo a musim říct že paráda. Build jsem si vymyslel v průběhu hraní, zatím jsem level 51, ale už mi to jde. Každopádně ten můj Crusader vydrží úplně všechno (umřel jsem jednou na 5. levelu :D ) A s kladivama a Holy of Heaven (nebo tak nějak) si to dává dobře. Hraju v partě a nijak zvlášť nezaostávám za ostatníma.
něco

Uživatelský avatar
Grammator
Na-Krul
Příspěvky:3535
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Grammator#2662
Bydliště:Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od Grammator » 26.03.2014, 06:48 hod.

persoholic píše:hrame za toho isteho crusadera? :D
flasticku som nevypil ani jednu, wrath ani neviem ze sa mina a vsetko pada jedna basen... :wave:
tak tak, umřel sem asi jednou u Urziela v 5. aktu... celá hra na mastera...
Dříve sem byl namyšlený, dnes už nemám chybu...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Inteligence je omezená, deb*lita ne...
Diablo profil
Facebook

Uživatelský avatar
Kubis
Doom Knight
Příspěvky:572

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od Kubis » 26.03.2014, 07:25 hod.

Jsem zatím 34 lvl a musím říct, že se mi zatím moc líbí. Jedu ho bez věcí z vanily, takže jenom to co mi s ním padne a obtížnost Master je hratelná a expert úplně v klidu.

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od HELLERcz » 26.03.2014, 07:31 hod.

Jaky skill jedete v primarnim útoku? Ja nemohu prijit zadnemu na chut...

@tabletofon
Obrázek

Uživatelský avatar
Kubis
Doom Knight
Příspěvky:572

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od Kubis » 26.03.2014, 07:36 hod.

Jedu zatím Slash, ale mám stejný problém jako ty. Aspoň že ostatní skilly to kompenzují :)

v0kurka
Burning Soul
Příspěvky:770

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od v0kurka » 26.03.2014, 08:46 hod.

HELLERcz píše:Jaky skill jedete v primarnim útoku? Ja nemohu prijit zadnemu na chut...

@tabletofon
Ještě na to nemám level, ale výhledově plánuju pasivku na zvýšení Holy Dmg a k tomu ten, myslím, jediný primary atack s holy dmg.

(je to pasivka od lvl27 a ten smite se mi zdá nej asi s první runou, od lvl30 půjdu s tím - čekám na třetí slot pro pasivku, prvních dvou pasivek se vzdávat nechci :D)

Uživatelský avatar
st.ranger
Gorebelly
Příspěvky:240
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:stranger#2818

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od st.ranger » 26.03.2014, 10:16 hod.

Není Heavently Strenght bugbuté? Použil jsem tuto pasivku a byla mi MS snížena o 2%. Měl jsem ji od začátku navýšenou na 12%.

A s primárním útokem mám také problém, sice zatím jsem je na L12, ale žádný mě nezaujal, ani popisem, ani provedením.
Decepticon Justice Division
Crusader
Barbarian
Monk
Wizard
Demon Hunter

Achievements: 7780

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od Lemurman » 26.03.2014, 10:28 hod.

Heavenly Strenhgt snižuje maximální rychlost o 15%. Takže už nebudeš moct mít rychlost 25% ale jen 10%
Obrázek

Uživatelský avatar
st.ranger
Gorebelly
Příspěvky:240
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:stranger#2818

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od st.ranger » 26.03.2014, 11:19 hod.

Lemurman píše:Heavenly Strenhgt snižuje maximální rychlost o 15%. Takže už nebudeš moct mít rychlost 25% ale jen 10%
Paragonem vyhnáno na 22,5%, sníženo opět o 2%. Logicky bych čekal, že s touto pasivkou ji budu mít 7,5%, takže za mě to je bugnuté.

EDIT: Dokonce myslím, že při MS 22,5% mi to rychlost nijak nesnížilo, ještě se na to dneska podívám, ale nějak se mi to nezdá.
Decepticon Justice Division
Crusader
Barbarian
Monk
Wizard
Demon Hunter

Achievements: 7780

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od Kuki10 » 26.03.2014, 12:03 hod.

Taky me přišlo...

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

v0kurka
Burning Soul
Příspěvky:770

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od v0kurka » 26.03.2014, 12:35 hod.

http://eu.battle.net/d3/en/calculator/c ... aZW!ZaaZab

Nukuju to jak kouzelnice a připadám si tučnej skoro jak barbar. Ten crusader mě strašně baví :D Zatím jsem lvl37. Master mi nestačil, tak jedu torment. Navíc dva nejmasivnější nuky nestojí wrath... A všem co váháte s primary atackem, na ten tange se velmi snadno zvyká. Je holy, což potřebuju. A range potvory nejsou problém :) Akorát u heavens fury ještě testuju runu. Zdá se mi, že asi nejlepší je ta první, nikoli ta druhá, co tam mám. Ta první dává asi celkově víc dmg a navíc to lépe trigeruje pasivku, co léčí %hp za udělený holy dmg...

Uživatelský avatar
Tullvan
Quill Rat
Příspěvky:44
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od Tullvan » 26.03.2014, 17:14 hod.

Udělal jsem už lvl 70 a 20 paragonů na HC s crusaderem a moc mě baví, slabej mi určitě nepřijde možná zaostává trochu v utoku i když na větší zhluky je perfektní.
Jinak co myslíte že je lepí hrát two handed + shield nebo one hand + shield ?
Obrázek

HC Crusader lvl 70 Paragon lvl 20

Bochnik_chleba
Quill Rat
Příspěvky:29
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bochnikchleb#2410

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od Bochnik_chleba » 27.03.2014, 13:15 hod.

já jsem začal s crusanderem před 2 dny a teď jsem na 60 lvl, zatím všechno v pohodě, hodnotit se ale musí od 70 lvl, kdy budeš mít nějaký věci od 70 lvl (ostatně jako už ostatních charakterů) a ne běhěm levelování. Dneska jsem koukal na diabloprogress na buildy ostatních hráčů a líbí se mi ta rozmanitost. Dá se udělat jak crusander na více monster nebo aby byl dobrej proti jedincům. Já si to zatím s ním strašně užívám a už se těším až budu mít dobrej gear.

Uživatelský avatar
Morgoth
Quill Rat
Příspěvky:36

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od Morgoth » 27.03.2014, 22:48 hod.

Tak asi dělám něco špatně :) Nebo mě ta hra nemá ráda, což je docela možný, jelikož posledních 11 legendárek bylo úplně na nic a mě, hrajícího za mága, padají neustále obouruční meče :D Nebo enustále mám elitky a šampíka pohromadě, nebo s goblinem :D

Uživatelský avatar
Petros
Doom Knight
Příspěvky:511

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od Petros » 28.03.2014, 00:49 hod.


pavlas
Doom Knight
Příspěvky:446
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pavko#2573

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od pavlas » 28.03.2014, 13:55 hod.

Tullvan píše:Jinak co myslíte že je lepí hrát two handed + shield nebo one hand + shield ?
Záleží, co hraješ za build. Odvíjí se to od Attack Speedu, který je samozřejmě s 2H menší, nicméně, můžeš si jej navýšit aurou Laws of Valor, sice jen 8%, ale dobré i tak, navíc, pokud chodíš s Enchantress, dá ti další 3% ku prospěchu. Třeba příklad se skillem Blessed Hammer, určitě se více vyplatí 1H s AS, protože pak můžeš castit kladiva rychleji... Já teď experimentuju, mám sice 2H, ale Hammery hraju, je to pomalé, jde to poznat, navíc, pokud hraješ 1H není nutná pasivka Heavenly Strenght, takže slot můžeš zaplnit něčím jiným... :) Crus s 2H je takový těžkopádnější, ale zase dává šlupky, když si dobře poskládáš skilly.. :)

Odpovědět

Zpět na „Crusader“