Heaven build

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169
Re: Heaven build

Příspěvek od Stanley » 20.06.2014, 08:01 hod.

nn, set nemám, teprve s ním začínám, zatím ani jeden kus :) Ve Furnace už socket mám, takže tam dám jen diamant a nebudu rerollovat dmg. Udělám socket do flailu a bude :-)

A jakou runu na HF, když nechci tu bez cooldownu, to bych neuživil? Split fury nebo spíš Ascendancy? Nebo se vyplatí hrát s tím pouze tu "Brokovnici"? (zkoušel jsem jak to vypadá a už chápu, proč se build jmenuje Holy Shotgun :), vypada to hezky, ale bez setu bych asi měl problémy s Wrathem)

Jinak s tím Furnace mi přišlo že je dobrej i mimo RG, ale ten flail jsem ještě nezkoušel, až udělám socket.

Škoda, Furnace vypadá hodně BadAss :)

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Heaven build

Příspěvek od hulkxxxl » 20.06.2014, 08:07 hod.

brokovnice bez šampiona má strašnou spotřebu je to úplná katastrofa, a i s ním je to fuška uživit

skus nějakou runu co má cooldown jako má mdmt ikdyž nemáš ten štít tak třeba padne


nebo dát brokovnici jako sekundární útok ale vyskoušej co ti vyhovuje

PS: jako ona není šptaná ale místo 2450 dps tam muže bejt třeba maximus s 2700 + 20% fire nebo nějakej 2h meč s 3000+ dps a na t4 pak sejmeš všechno tak rychle že ti ten proc sejme těch 8% života jen jednou ttřeba

hlavně je super třeba na t6 rg kterýho tím postupně pokrájíš během minutky
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: Heaven build

Příspěvek od Stanley » 20.06.2014, 08:23 hod.

Diky za rady, nejak to ozkousim a uvidime co padne dalsiho ;)

Odesláno z mého Sony Xperia L

Uživatelský avatar
An7yk
Gorebelly
Příspěvky:307
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:An7yk#2127

Re: Heaven build

Příspěvek od An7yk » 20.06.2014, 08:38 hod.

Ascendancy

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: Heaven build

Příspěvek od Stanley » 23.06.2014, 07:19 hod.

Tak jsem si s ním o víkendu trochu pohrál a Ascendancy runa je fakt asi nejlepší. Ze setu bohuzel zatím padl je chest armor (za to libovej) a porad postrádám nějakej amulet, kterej nevypadá jak ze sekáče :) Ale jinak Crus dobrej, nacpal jsem 50 bodů z paragonu do Area dmg a na velký skupiny je bezkonkurenční :)

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Heaven build

Příspěvek od Slw » 27.06.2014, 08:20 hod.

padlo mi bacátko a tož že bych to taky zkusil. jen nevím co na bacátku radši přetočit na ďůru
a) nějakých 600 LpWs
b) 7% as
je to hc
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
An7yk
Gorebelly
Příspěvky:307
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:An7yk#2127

Re: Heaven build

Příspěvek od An7yk » 30.06.2014, 10:26 hod.

Cože je bacátko? :-D
Zbraň na shotgun? No hele, to musíš si zvolit ty, větší AS = větší DMG a taky větší spotřeba wrathu. Zase 600 LpWs je slušnej healing a nahrazuje skoro passivku Wrathful, kdybys chtěl větší healing. Ale já spoléhám na to, že mi na healing stačí holy cause, kterej i zvedá dmg.

Kdybys to nechtěl na shotgun protože třeba nemáš komplet akha set tak nevim no, zaleží co jedeš, jestli holy nebo třeba fire a měl bys to jako doplnující dmg jen tak a nepoužíval holy cause tak nechal ten life per wrath spend ... fakt nevim hele :D

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Heaven build

Příspěvek od Slw » 30.06.2014, 18:34 hod.

bacátko je věc s čímž můžeš nabacat (rozuměj někomu naplácat-v našem případě různé evil kreatůry :green: ). a ano bavím se samo o shotguně. full akhan není (a asi ani nebude). asi nechám lpws, as můžu nahnat jinde. ale ještě sem se na 100% nerozhodl :{
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
An7yk
Gorebelly
Příspěvky:307
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:An7yk#2127

Re: Heaven build

Příspěvek od An7yk » 01.07.2014, 07:53 hod.

Ten akha set... já když jsem se ho nesnažil sehnat a snažil sehnat gyrfalcona, tak jsem vyhazoval desetitisíce BS u kadaly a dropnul za 200 hodin jen 2 kusy na Akha ... pak jsem si řekl že chci akha set a za 3 dny jsem měl vymalováno, ted se mi válí ještě jeden celej v truhle :shock: ( jen teda blbé rolly některé a bez armoru, takže nejde k tomu udělat captain set ), pro případ ztroskotání :D

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Heaven build

Příspěvek od Slw » 10.07.2014, 08:52 hod.

nechal sem tedy u bacátla LpWs - ty healy sou znát spolu s pasivkou. potřebuju vyvážit tough abych mohl vyšší t. a taky se přikláním k ascedancy runě.
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
An7yk
Gorebelly
Příspěvky:307
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:An7yk#2127

Re: Heaven build

Příspěvek od An7yk » 03.09.2014, 10:12 hod.

Po patchi 2.1.0 existuje nová možnost udělat funkční akhara set :!:
Totiž helma http://eu.battle.net/d3/en/item/leorics-crown dostala luxusní sekundárku, která teoreticky nahrazuje kombinaci akha setu + captain crimson setu... ale je to správné rozhodnutí? jde totiž jen o 3 % CDR, jestli za to stojí přijít o ty další bonusy ze setu captain crimson

Regenerates 2000 Life per Second
Reduces cooldown of all skills by 10.0%.
+50 Resistance to All Elements
Reduces all resource costs by 10%.

a to ještě za předpokladu, že padne ta helma s bonusem 100%, tzn by největší diamant dával CDR 25% namísto 12,5% :!:

ale uvolní se pak prostor pro pásek, existuje spousta pěkných, třeba string of ears, který je dobře obranný, nebo by šel složit ( v sezoně nebo po sezoně ) nový Krelm set ( http://eu.battle.net/d3/en/item/krelms-buff-belt ) , kterej je na půl k prdu, protože bracery dávají imunitu vůči stunu a knockback, ale tu už máte z akharatu a někomu by mohl chybět Reapers wristy

To jenom tak k zamyšlení

Odpovědět

Zpět na „Crusader“