Fist of the Heavens - modifikace

Odpovědět
Uživatelský avatar
Guru
Doom Knight
Příspěvky:469
Fist of the Heavens - modifikace

Příspěvek od Guru » 14.04.2014, 18:45 hod.

Hledal jsem nejaky hezky a hlavne funkcni build s timto nove posilenym skillem, ale misto toho jsem narazil na spoustu nefunkcnich a nesmyslne osazenych buildu kde se lidi budto neustale zbesile snazili castit spelly ktere meli jeste dobrych 20 sec v CD nebo byli vecne bez Wrathu ... A protoze mi budoucnost teto uzasne postavy a Westmarchu neni lhostejna, rozhodl jsem se s vami mili Akaratsti spolubojovnici podelit o muj build ktery vzesel z letitych zkusenosti z boje a jak doufam bude obrovskym prinosem nejen pro hrace, ale pro cele lidstvo :D

Myslim, ze vybrane skilly mezi sebou hezky koresponduji a spolecne dohromady zpivaji a hraji ... Pokud by mnel nekdo jakoukoli pripominku ci napad sem s nim ... Osobne mam radeji jednorucky s holy dmg a pasivku Holy Cause k ni, ale kdyz padne slusny obourucak neurazim se ... Pred bossfightem jde kun do staje o prichazi na scenu bombardment ;)
http://eu.battle.net/d3/en/calculator/c ... aVh!caYcbY

Neco pro obdivovatele i hatery at muzete reklamovat,komentovat a diskutovat ... Za suroviny na craft Hallowedu se modlim kazdou noc k Akaratovi :D
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Guru ... o/39379711

Dost bylo slov, nadesel cas cinu :D ... Do zbrane !!!
Mate problemy se ctenim celych vet a radi si hrajete se slovicky? Nereagujte na me prispevky ... nemam potrebnou kvalifikaci pro vyuku prvniho stupne zakladnich skol.

Uživatelský avatar
Vendetta
Gorebelly
Příspěvky:231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:BALROG #2851

Re: Fist of the Heavens - modifikace

Příspěvek od Vendetta » 14.04.2014, 20:11 hod.

Mas to pekne zladene.... ja som zastanca obojruciek bol by hriech nevyuzit pasivku . A k tomu FotH je to super skill ja ho idem uz od zaciatku... este ma tam zaujal ten provoke s runou na block ktora by u mojho stitu bola brutalna testoval som ho a s kludom sa o mna rozseka trash za par sekund bez akejkolvek akcie ... no ale neviem namiesto coho by som ju zaradil build mam zladeny s itemami clony s necku su bomba ...plus moj obojrucny cep je masakralny k bombardovaniu....dobre naladeny paragon a je to super. Ty si to valis na hardcoru tak chapem ze ti ide o prezitie ale ja na T1 T2 idem bez smrti uz dlho /chapem ja sa mozem pomylit u teba je to osudne/ kazdopadne som sa nechcel neak rozpysat ale len skonstatovat ze nech sa dari v progrese. Kazdopadne mozes kuknut na mna ako to mam nabuchane.

moon
Wraith
Příspěvky:135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:moonwraith#1913

Re: Fist of the Heavens - modifikace

Příspěvek od moon » 14.04.2014, 20:55 hod.


Uživatelský avatar
Guru
Doom Knight
Příspěvky:469

Re: Fist of the Heavens - modifikace

Příspěvek od Guru » 16.04.2014, 16:46 hod.

Mate to moc pekne kluci ;) .

U mne docela zmeny v buildu i kdyz FotH verny zustavam ... padl mi Holy obourucak ke kteremu jsem nahodil pasivku a po splneni achievu jsem zahodil Akaraty a misto neho pridal Heavens Fury s runou co mi drzi mobky na uzde a ja si je z povzdali primarem na dalku vesele obstastnuju :D ... Zivoty krasne drzi, ale dokud nedoladim sety zustanu u T1 i kdyz s tim "otviracim" opaskem to zacina byt docela nuda :D ...
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Guru ... o/39379711
Mate problemy se ctenim celych vet a radi si hrajete se slovicky? Nereagujte na me prispevky ... nemam potrebnou kvalifikaci pro vyuku prvniho stupne zakladnich skol.

Uživatelský avatar
An7yk
Gorebelly
Příspěvky:307
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:An7yk#2127

Re: Fist of the Heavens - modifikace

Příspěvek od An7yk » 18.04.2014, 09:37 hod.

Zdravim,
taky přidám svůj příspěvěk:
dropnul jsem tuto zbraň: http://eu.battle.net/d3/en/item/darklight
a to mě donutilo začít nosit 1h zbraně a vylevelit druhýho crusadera, kterej bude 2h :D

Zaměřil jsem na lighting se prozatím ( kvůli bracerům Reapers Wraps co se mi rollnuli s lighting + dropnutá helma )
A musim říct, že každá runa je kouzelná s tou vlastností té zbraně! Mazec je poslední runa na FotH, když to procuje, je to jako má wizard Electrocute s runou Lightning Blast a když máte parťáky, co picknou globu, vydržíte střílet i celkem dlouho.

Já osobně používám runu Fissure, protože pak mezi pozicí kam jsem zamířil a mnou přeskakuje pak ten blesk navíc :-) ale myslím, že nejefektivnější by bylo ject melee crusadera, protože hodíte pak prakticky dvě na jedno místo skoro a to je pak dmg panečku + posion nova s andarielky ... no asi to přehodnotim ještě :D

No mrkněte mi na profil, http://eu.battle.net/d3/en/profile/An7y ... o/38916060
jen dodám, že když jedu lehkou obtížnost, tak mám skilly jiné, útočné, pouze zachovávám FotH.

moon
Wraith
Příspěvky:135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:moonwraith#1913

Re: Fist of the Heavens - modifikace

Příspěvek od moon » 18.04.2014, 10:36 hod.

tak já osobně používám 2h zbran, ale kdyby mi padla nějaká hodně zajímavá legendárka 1h zbran, tak bych to minimálně vyzkoušel, jak by to šlapalo

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Fist of the Heavens - modifikace

Příspěvek od Shadou » 18.04.2014, 14:03 hod.

Zdravím,
také přidám něco do soudku i když to určitě nebude hezké a většině se to nebude líbit, ale co už. Jelikož nejedu nikdy podle nalinkovaného seznamu a mám svou hlavu, tak si vyždycky postavím build podle toho jak se to líbí mě a pak když chcípnu(hraju už jen HC) tak brečím jaký sem tele a že sem to měl raději okopírovat...do teď sem zatím nechcíp, ale zatím sem ještě neskočil do žádné pořádné bitvy, kolem T1 sem jen proběhnul...na hru zatím nemám tolik času, jak bych si představoval a můj hlavní char je WD a tak na Crushe jen občas skočím, poběhám jeden run na krabičky a zas END...ale...

Díky ukončení práce LS sem přemejšlel, jak to udělat, abych si ho nějak nahodil zpět a tudíž když biju mobky, aby mi to vracelo HPčka a nemusel sem mít na všem LoH a to hlavně z důvodu, že na HC který hraju je nejdůležitější přežít, tam se člověk nezvedne jako na softu...Crush když sem si pročetl jaký má skilly a dovednosti, mi přišel jako jasná volba. Díky pasivce Holy Cause, která aspon myslím a i to vidím, když hraju vrací za každou holy ránu 1% total HP zpět se mi splnilo předsevzení získat aspoň částečný LS i na datadisku.
Jelikož přesně nevím(pač sem línej něco pročítat a nemám čas pomalu ani na hru, natož na nějaké čtení slohů), jak to funguje s tou pasivkou, tak sem si nandal všechny holy skilly co Crusader má, abych to měl pojištěný, že při každý ráně mi nějaké to HPčko (a ted nemyslím hawlett pacard :D ) vrátí...

Takže sem si rozložil skilly následovně a zatím mi to funguje jak si představuju a tak i když to bude určitě dle názoru ostatních trága, mě se to líbí. Na levým tlačítku mám Smile s runou Reaping, který dává holy dmg=HP zpět a runa dává Life regen za každou ránu, tudíž téměř nepřetržitě, škoda, že to nestakuje...na pravým tlačítku mám tu pěst z nebes, který pouští Holy blesky tudíž opět HP zpět. Na jedničce mám Heavens fury, který klátí mobíky opět holy dmg= HP zpět a celkem to i nakládá. Na dvojce mám Condemn s runou na neustálý použití(bez cooldownu) a to dává opět masivní holy dmg a vrací životy, na trojce mám Consentracion s runou Bathed in Light, která po dobu deseti sekund healuje za xy za každou sekundu, ještě sem nepotřeboval použít, tak ani nevím jak to fachá, na čtyřce mám Laws of Justice na AR. Co se týče pasivek, tak tam mám tu na použití obouručky, Holy Cause na tu holy dmg, dále valigiant na regen HP a nakonec Indestructible na zvyšování armoru s každým snížením HP...

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Shad ... o/40432386

Nevím jak se bude tenhle build líbit, co sem koukal po ostatních ve hře, tak používají jiný, ale mě zatím vyhovuje...je pravda, že s Crushem moc neběhám, ale když zaběhnu, tak panuje spokojenost :)

Howg :)

PS: jo a používám obouručku v jedný hnátě, kvůli tomu si myslím crushe většina hraje :)
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

moon
Wraith
Příspěvky:135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:moonwraith#1913

Re: Fist of the Heavens - modifikace

Příspěvek od moon » 18.04.2014, 14:17 hod.

heled, nemáš to blbý, takle podobně jsem to taky hrál. hraju hc jako ty, takže vim, jak je důležitý přežít. consetration jsem zrušil nepřišla mi až tak dobrá a regenu mam dost. tak zkoušim dostat do buildy víc získání wrathu jako je třeba provoke a momentálně i araka champion (nebo jak se to jmenuje) s redukcí cooldownu.

jinak bych ti doporučil sehnat zbran s holy dmg, aby jsi vyuzžil pasivku holy cause na maximum.

Uživatelský avatar
An7yk
Gorebelly
Příspěvky:307
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:An7yk#2127

Re: Fist of the Heavens - modifikace

Příspěvek od An7yk » 18.04.2014, 16:09 hod.

Shadou, je to pěkný, jen bych místo passivky Vigilant dal but Wrathful, brutálně to heauje když pálíš wrath ( navíc pokud budeš mít nějaky healthglobe bonus ) nebo si na štítu místo armoru narolluj +block a dej i passivku renewal, ta tě ochrání i částečně před DC, protože stojíš, oni tě řežou, 1/3 vyblokuješ=healuješ se.

Jo a neni to Smile ale Smite, ten útok se nesměje :D :D trochu jsem si rýpnul jen tak, pro zasmání :D :D

pacho
Fallen Shaman
Příspěvky:76

Re: Fist of the Heavens - modifikace

Příspěvek od pacho » 02.08.2016, 16:20 hod.

Ako vidíte tento build pre 2.1.2?
Máme nový opasok.Čo naň hovoríte.Bude sa dať niečo s týmto buildom vymyslieť? videl som GR 70 a 75, ale dostaval veľkú dmg. Asi na viac nemá,alebo?
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Crusader“